Νέα

Ένας γυναικείος κώλος είν' ο κόσμος όλος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Γαμήσι με μα μου σου του και μη πονάω συνέχεια γίνεται;
Άσε που η υγρασία του κώλου είναι smelly.
Έχω να γαμήσω κώλο πάνω απο 4 χρόνια.Η τελευταία που μου το ζήταγε επίμονα,έφυγε σφαίρα για το μπάνιο και την επόμενη μέρα δεν πήγε για δουλειά,μπέσα μιλάω.Δε το αναζητώ ποτέ.
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
Γαμήσι με μα μου σου του και μη πονάω συνέχεια γίνεται;
Άσε που η υγρασία του κώλου είναι smelly.
Έχω να γαμήσω κώλο πάνω απο 4 χρόνια.Η τελευταία που μου το ζήταγε επίμονα,έφυγε σφαίρα για το μπάνιο και την επόμενη μέρα δεν πήγε για δουλειά,μπέσα μιλάω.Δε το αναζητώ ποτέ.

ρόκι, τι εκανε λάθος ο θείος λιθιν?
 

Επισκέπτης
Καμιά αιμοροΐδα θα της έγδαρε ή προσπάθησε να βάλει και τ' αρχίδια μέσα για να μην βγαίνει βρώμα... :2funny:
 

ghost rider

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
656
Like
0
Πόντοι
6
Εγω τους λεω να σκασουνε και πως οταν μου στηνοντε στα τεσσερα υπαρχει μεγάλη πιθανότητα να τις ξεσκισω απο τον κώλο,και πως οσο κλαψουρίζουνε τοσο πιο δυνατα θα τον τρώνε  :fuck2: :fuck2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Γαμήσι με μα μου σου του και μη πονάω συνέχεια γίνεται;
Άσε που η υγρασία του κώλου είναι smelly.
Έχω να γαμήσω κώλο πάνω απο 4 χρόνια.Η τελευταία που μου το ζήταγε επίμονα,έφυγε σφαίρα για το μπάνιο και την επόμενη μέρα δεν πήγε για δουλειά,μπέσα μιλάω.Δε το αναζητώ ποτέ.
φιλε δεν διαφωνω.....γιατι αυτες που το κανουν εν πασει περιπτωσει πρεπει να το κανουν και σωστα.....
ενα ντουζακι πριν,κανενα  μπανιο με ζεστο νερο και μπιντε,κανα κλυσματακι,κανα μπειμπιοιλ,καμια βαζελινη....αμα πετυχεις καλο κωλο η αισθηση παντως δεν συγκρινεται με τιποτα με το ξεχειλωμενο μουνι....

γιαυτο και βγηκε η παροιμια οτι απο τοτε που βγηκε ο κωλος εχασε την αξια του το μουνι..... :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ψηφίζω υπέρ της ανωτερότητας του μουνιού.
Και για τα τελειώματα στόμα :rockon:
Ακου ακάποτα από τον κώλο.Κάτι τέτοια κασκαντεριλίκια γεμίζουν εσένα και την άλλη με παράσημα ανδρείας.
Όχι πως δεν τα'χω κάνει,αλλά πόσα καφέχρωα( ωμέγα ή ο θέλει αυτό τώρα; :think:) κομματάκια να βρω στο καβλί μου για να μην τα ξανακάνω :grin:
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.188
Κριτικές
3
Like
10.372
Πόντοι
3.506
:kissass: :kissass: :kissass:
 

Συνημμένα

  • Εικόνα1.jpg
    Εικόνα1.jpg
    40,6 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Εικόνα4.jpg
    Εικόνα4.jpg
    24,9 KB · Εμφανίσεις: 19

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom