Νέα

Ένα προσωπικό θέμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tyflwnei?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tyflwnei?

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το σεξ για μένα άρχισε μέσα από κάποια σχέση από δική μου επιδίωξη. Η -ουσιαστικά πρώτη και- τελευταία μου έληξε πριν 2,5 χρόνια.
Έκτοτε δεν βρήκα κάποια στα μέτρα μου (όποια κι αν είναι αυτά, δεν θέλω να το αναλύσουμε) και το πήδηγμα εξαφανίστηκε και αυτό.
Κάποια στιγμή μέσα στον πρώτο χρόνο που ήμουν μόνος δοκίμασα να μπω σε ένα κόκκινο σπιτάκι (αντιδραστικά καθώς δεν μου χε κάτσει κάποια συγκεκριμένη, μόνο και μόνο για να την ξεχάσω). Η εμπειρία ήταν απογοητευτική αφού εκτός απ την αθλιότητα του χώρου ένιωσα σαν η κοπέλα να με μισούσε με τον τρόπο που με κοίταγε, ενώ εγώ ήμουν ευγενικός μαζί της. Δυστυχώς ή ευτυχώς απ όσο με ξέρω δεν παραμυθιάζομαι εύκολα σε αυτά. Το ίδιο έγινε τη 2η και 3η φορά σε περιόδους μεγάλης απογοήτευσης. Θυμάμαι οτι τέλειωσα μόνο και μόνο πεισματικά για τα λεφτά που πλήρωσα και βγήκα έξω σε χειρότερη θέση απ όσο ήμουν πριν μπω.

Έτσι, βλέποντας κάποιες πιο εξελιγμένες υπηρεσίες στο site (studios,συνοδούς κλπ) σκέφτομαι τα εξής:
- αξίζει τον κόπο να δοκιμάσει κανείς και τί;
- με μια φορά "καλύπτεσαι" ή υπάρχει κίνδυνος ... εθισμού;
:think:
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Once μπουρδελιαρης, forever μπουρδελιαρης  :rockon:
Δε κοβεται με τιποτα, η απεξαρτηση απο τα ναρκωτικα ειναι πιο ευκολη..
Εχω κανει απειρες πρωσπαθειες αλλα ξανακυλαω συνεχεια  :rockon:
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Το σεξ για μένα άρχισε μέσα από κάποια σχέση από δική μου επιδίωξη. Η -ουσιαστικά πρώτη και- τελευταία μου έληξε πριν 2,5 χρόνια.
Έκτοτε δεν βρήκα κάποια στα μέτρα μου (όποια κι αν είναι αυτά, δεν θέλω να το αναλύσουμε) και το πήδηγμα εξαφανίστηκε και αυτό.
Κάποια στιγμή μέσα στον πρώτο χρόνο που ήμουν μόνος δοκίμασα να μπω σε ένα κόκκινο σπιτάκι (αντιδραστικά καθώς δεν μου χε κάτσει κάποια συγκεκριμένη, μόνο και μόνο για να την ξεχάσω). Η εμπειρία ήταν απογοητευτική αφού εκτός απ την αθλιότητα του χώρου ένιωσα σαν η κοπέλα να με μισούσε με τον τρόπο που με κοίταγε, ενώ εγώ ήμουν ευγενικός μαζί της. Δυστυχώς ή ευτυχώς απ όσο με ξέρω δεν παραμυθιάζομαι εύκολα σε αυτά. Το ίδιο έγινε τη 2η και 3η φορά σε περιόδους μεγάλης απογοήτευσης. Θυμάμαι οτι τέλειωσα μόνο και μόνο πεισματικά για τα λεφτά που πλήρωσα και βγήκα έξω σε χειρότερη θέση απ όσο ήμουν πριν μπω.

Έτσι, βλέποντας κάποιες πιο εξελιγμένες υπηρεσίες στο site (studios,συνοδούς κλπ) σκέφτομαι τα εξής:
- αξίζει τον κόπο να δοκιμάσει κανείς και τί;
- με μια φορά "καλύπτεσαι" ή υπάρχει κίνδυνος ... εθισμού;
:think:
Αγαπητέ φίλε, αν αντέχεις οικονομικά, θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις -αφού διαβάσεις κριτικές- κάποιο ct. Τώρα αν υπάρχει εθισμός, εξαρτάται από σένα. Απ' όσο όμως μπορώ να καταλάβω, όλοι εδώ μέσα την έχουμε την ψιλοεξάρτησή μας, κι αν σταματήσουμε πάθαινουμε στερητικό σύνδρομο και "ξανακυλάμε".
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Τι να λεμε, εχω εγω γκομενα που ειναι και πολυ ωραια κιολας και πολυ καλη στο sex, και οποτε εχει περιοδο τρεχοντας στα μπουρδελα παω, μιλαμε για αρρωστια, σαν αυτους που χανουνε περιουσιες στο καζινο!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.751
Κριτικές
61
Like
40.363
Πόντοι
22.785
μεγαλε πηγαινε σε studio ..............
θα τα βγαλης ολα εκει..........
Άκουμε τί λέω.............. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εαν παρης CT ειναι σαν να βρισκεσαι με την γκομενα σου,μπορη να εθιστης μεχρι και να την καψουρευτης,θελη να εισαι δυνατος χαρακτηρας και να πηγαινης μονο για τον σκοπο που πας  :pipa1: :zfuck::think:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.751
Κριτικές
61
Like
40.363
Πόντοι
22.785
Εαν παρης CT ειναι σαν να βρισκεσαι με την γκομενα σου,μπορη να εθιστης μεχρι και να την καψουρευτης,θελη να εισαι δυνατος χαρακτηρας και να πηγαινης μονο για τον σκοπο που πας   :pipa1: :zfuck::think:

giorgos58 τι του λες τωρα αστον να παη προς Νταρια και μετα συζηταμε.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Εγώ επιμένω να πάει σε ένα gfe ct.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Αλλά πάντα με προσοχή στον εθισμό....γιατί θα καταντήσεις σας εμάς :2funny: :2funny: :2funny: :helpplea:
 

Επισκέπτης
Θὰ πρέπῃ νὰ ἐξελιχθῆτε βαθμηδόν:

1. Ἀρχικῶς ἐπισκέπτριαι (cg) εἰς τὴν οἰκίαν σας. Δυστυχῶς ὑπάρχει πολλὴ φύρα καὶ θὰ δαπανήσετε χρόνον καὶ χρῆμα. Ἡ εὐαισθησία πληρώνεται...

2. Μετὰ περίπου ἕν ἔτος θὰ μεταβῆτε εἰς σπουδαστήρια μὲ ἱεροδούλους ἐγνωσμένης ἱκανότητος (Πάολα π.χ.).

3. Μετὰ ἀκόμη ἕν ἔτος τακτικῆς ἐνασχολήσεως θὰ εἶσθε ἔτοιμος διὰ τὸν στῖβον τῆς πραγματικῆς ἀθλήσεως, τὰ πορνεῖα τῶν 20 εὐρώ, ὅπου δυνατὸν νὰ συναντήσητε Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ: Ἀπὸ τὴν ἐπιτομὴν τῆς ἀνθρωπίνης ἀθλιότητος ἔως ὑπερ - γυνὰς τὰς ὁποίας δὲν θὰ πιστεύετε ὅτι ὑπάρχουν. Αὐτὸς ὁ ρευστὸς καὶ ἀπρόβλεπτος χαρακτὴρ δίδει εἰς τὸν ἐπὶ χρήμασι ἔρωτα ἔν Ἑλλᾶδι μίαν ἀκατανίκητον ἔλξιν.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Τι να λεμε, εχω εγω γκομενα που ειναι και πολυ ωραια κιολας και πολυ καλη στο sex, και οποτε εχει περιοδο τρεχοντας στα μπουρδελα παω, μιλαμε για αρρωστια, σαν αυτους που χανουνε περιουσιες στο καζινο!




λοιπον αυτο το μηνυμα κατα πασα πιθανοτητα θα σου κοστισει την σχεση σου.

η κοπελα σου θα μπει στο site και θα το δει.

ολοι θυμομαστε τον χρηστη barone.τα εχασε ολα
:(
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.751
Κριτικές
61
Like
40.363
Πόντοι
22.785
Εαν παρης CT ειναι σαν να βρισκεσαι με την γκομενα σου,μπορη να εθιστης μεχρι και να την καψουρευτης,θελη να εισαι δυνατος χαρακτηρας και να πηγαινης μονο για τον σκοπο που πας   :pipa1: :zfuck::think:

kolite την κανω παω θαλασσα με τα κοριτσια τα λεμε

δωσε ενα φιλακι στην Δαναη......................
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Το σεξ για μένα άρχισε μέσα από κάποια σχέση από δική μου επιδίωξη. Η -ουσιαστικά πρώτη και- τελευταία μου έληξε πριν 2,5 χρόνια.
Έκτοτε δεν βρήκα κάποια στα μέτρα μου (όποια κι αν είναι αυτά, δεν θέλω να το αναλύσουμε) και το πήδηγμα εξαφανίστηκε και αυτό.
Κάποια στιγμή μέσα στον πρώτο χρόνο που ήμουν μόνος δοκίμασα να μπω σε ένα κόκκινο σπιτάκι (αντιδραστικά καθώς δεν μου χε κάτσει κάποια συγκεκριμένη, μόνο και μόνο για να την ξεχάσω). Η εμπειρία ήταν απογοητευτική αφού εκτός απ την αθλιότητα του χώρου ένιωσα σαν η κοπέλα να με μισούσε με τον τρόπο που με κοίταγε, ενώ εγώ ήμουν ευγενικός μαζί της. Δυστυχώς ή ευτυχώς απ όσο με ξέρω δεν παραμυθιάζομαι εύκολα σε αυτά. Το ίδιο έγινε τη 2η και 3η φορά σε περιόδους μεγάλης απογοήτευσης. Θυμάμαι οτι τέλειωσα μόνο και μόνο πεισματικά για τα λεφτά που πλήρωσα και βγήκα έξω σε χειρότερη θέση απ όσο ήμουν πριν μπω.

Έτσι, βλέποντας κάποιες πιο εξελιγμένες υπηρεσίες στο site (studios,συνοδούς κλπ) σκέφτομαι τα εξής:
- αξίζει τον κόπο να δοκιμάσει κανείς και τί;
- με μια φορά "καλύπτεσαι" ή υπάρχει κίνδυνος ... εθισμού;
:think:

Για την περίπτωσή σου θα σου πρότεινα το  ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ πρόγραμμα. Ότι και να γίνει όπως είπες με πείσμα να τελειώσεις μην πάνε χαμένα και τα φράγγα που θα δόσεις. Μετά ξαναέλα να μας πεις την γνώμη σου!!! ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Το σεξ για μένα άρχισε μέσα από κάποια σχέση από δική μου επιδίωξη. Η -ουσιαστικά πρώτη και- τελευταία μου έληξε πριν 2,5 χρόνια.
Έκτοτε δεν βρήκα κάποια στα μέτρα μου (όποια κι αν είναι αυτά, δεν θέλω να το αναλύσουμε) και το πήδηγμα εξαφανίστηκε και αυτό.
Κάποια στιγμή μέσα στον πρώτο χρόνο που ήμουν μόνος δοκίμασα να μπω σε ένα κόκκινο σπιτάκι (αντιδραστικά καθώς δεν μου χε κάτσει κάποια συγκεκριμένη, μόνο και μόνο για να την ξεχάσω). Η εμπειρία ήταν απογοητευτική αφού εκτός απ την αθλιότητα του χώρου ένιωσα σαν η κοπέλα να με μισούσε με τον τρόπο που με κοίταγε, ενώ εγώ ήμουν ευγενικός μαζί της. Δυστυχώς ή ευτυχώς απ όσο με ξέρω δεν παραμυθιάζομαι εύκολα σε αυτά. Το ίδιο έγινε τη 2η και 3η φορά σε περιόδους μεγάλης απογοήτευσης. Θυμάμαι οτι τέλειωσα μόνο και μόνο πεισματικά για τα λεφτά που πλήρωσα και βγήκα έξω σε χειρότερη θέση απ όσο ήμουν πριν μπω.

Έτσι, βλέποντας κάποιες πιο εξελιγμένες υπηρεσίες στο site (studios,συνοδούς κλπ) σκέφτομαι τα εξής:
- αξίζει τον κόπο να δοκιμάσει κανείς και τί;
- με μια φορά "καλύπτεσαι" ή υπάρχει κίνδυνος ... εθισμού;
:think:

Φίλε μου, ποτέ μην απογοητεύεσαι από την 1η φορα  ;)

Θα σου πρότεινα, όπως έκανα εγω αλλά και οι περισσότεροι από εμάς, να πας με κάποιον φίλο σου ή την παρέα σου σε κάποιο μπουρδέλο ή στούντιο καλύτερα που θα έχεις και περισσότερο χρόνο!!
Κάνε τον κόπο και ρίξε μια ματιά σοτ φόρουμ για πληροφορίες ή στον κατάλογο με τα μπουρδέλα-στούντιο και δοκίμασε!!

Καλή αναζήτηση και καλή τύχη!!!  :thumbsup:

Α... και ό,τι χρειαστείς ρώτα.....  ;)
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Το σεξ για μένα άρχισε μέσα από κάποια σχέση από δική μου επιδίωξη. Η -ουσιαστικά πρώτη και- τελευταία μου έληξε πριν 2,5 χρόνια.
Έκτοτε δεν βρήκα κάποια στα μέτρα μου (όποια κι αν είναι αυτά, δεν θέλω να το αναλύσουμε) και το πήδηγμα εξαφανίστηκε και αυτό.
Κάποια στιγμή μέσα στον πρώτο χρόνο που ήμουν μόνος δοκίμασα να μπω σε ένα κόκκινο σπιτάκι (αντιδραστικά καθώς δεν μου χε κάτσει κάποια συγκεκριμένη, μόνο και μόνο για να την ξεχάσω). Η εμπειρία ήταν απογοητευτική αφού εκτός απ την αθλιότητα του χώρου ένιωσα σαν η κοπέλα να με μισούσε με τον τρόπο που με κοίταγε, ενώ εγώ ήμουν ευγενικός μαζί της. Δυστυχώς ή ευτυχώς απ όσο με ξέρω δεν παραμυθιάζομαι εύκολα σε αυτά. Το ίδιο έγινε τη 2η και 3η φορά σε περιόδους μεγάλης απογοήτευσης. Θυμάμαι οτι τέλειωσα μόνο και μόνο πεισματικά για τα λεφτά που πλήρωσα και βγήκα έξω σε χειρότερη θέση απ όσο ήμουν πριν μπω.

Έτσι, βλέποντας κάποιες πιο εξελιγμένες υπηρεσίες στο site (studios,συνοδούς κλπ) σκέφτομαι τα εξής:
- αξίζει τον κόπο να δοκιμάσει κανείς και τί;
- με μια φορά "καλύπτεσαι" ή υπάρχει κίνδυνος ... εθισμού;
:think:

Αστα μεγάλε....  Ξεκίνα Ψάρεμα καλύτερα
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
ρε φίλε... τι παπαριές του λες???  :tickedoff:

εσύ δεν έτυχε να έχεις απογοήτευση??

και τι έγινε... τα βάφουμε μαύρα και τέλος??
 

Manager81

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2009
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε,

ή αισθηματιας θα εισαι ή γαμιας. Και τα δυο μαζί δεν γίνεται.

 Εγω προτιμώ το γαμιάς παντως.

cheers
 
OP
OP
T

tyflwnei?

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπα,τελικα απ τα συμφραζομενα καταλαβα οτι δε λεει
Ενα καλο και πολλα αρνητικα
Συν η υποκειμενικοτητα των κρισεων για τα cg,gfe,abs,lsd,xyz (παντα υπαρχει ενα ρισκο και ειναι πολλα τα λεφτα Αρη)
Καλυτερα με...τυφλωση και αξιοπρεπης  :2funny:


(τας ιδιαιτερας ευχαριστιας εμου στον φιλον Βακαλη που προσδιδει μια νοτα κομψοτητος εις τον ιστοτοπο τουτο)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom