Νέα

Εμπορικό κέντρο Μακεδονία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
ρε ντεκερ μπορει να μην εχω πολλα posts, αλλα καποια πραματα τα παρακολουθουμε!
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
αν με ρωτας σχετικα με την λεγαμενη στο μακεδονια τοτε ειναι μεγαλος παπας!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.831
Κριτικές
379
Like
5.206
Πόντοι
10.647
ε οχι κ πρωι ρεσυ, για να σοβαρευτουμε κ λιγο! δεν σημαινει πως οποια βλεπουμε οπουδηποτε σημαινει πως κανει κ πιατσα? ολες του δρομου δεν ειναι! μην το ξεφτιλιζουμε κιολας. Ειχες δικιο ρε ντεκερ οταν ειπες καποτε πως απτο πολυ το scouting εδω μεσα, οποια γκομενα βλεπουμε στον δρομο θα νομιζουμε οτι ειναι του δρομου  :rockon:

Μη το λες αυτο...πριν καιρο μπαινω σε ενα γυραδικο να φαω και βλεπω μεσα στο παγκο μια κοπελα να ετοιμαζει φαγητο η οποια ποιο παλια δουλευε σε αλλο γυραδικο, τη θυμηθηκα και τρωω ενα κολημα λεγοντας απο μεσα μου...
"ρε αυτη δουλευε σε αλλο μπουρδελο τι δουλεια εχει εδω μεσα? μεταγραφη και αυτη?"
...μολις ξεκολησα και καταλαβα οτι ειμαι σε γυραδικο και οχι σε μπουρδελο με ποιασανε τα γελια....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Μη το λες αυτο...πριν καιρο μπαινω σε ενα γυραδικο να φαω και βλεπω μεσα στο παγκο μια κοπελα να ετοιμαζει φαγητο η οποια ποιο παλια δουλευε σε αλλο γυραδικο, τη θυμηθηκα και τρωω ενα κολημα λεγοντας απο μεσα μου...
"ρε αυτη δουλευε σε αλλο μπουρδελο τι δουλεια εχει εδω μεσα? μεταγραφη και αυτη?"
...μολις ξεκολησα και καταλαβα οτι ειμαι σε γυραδικο και οχι σε μπουρδελο με ποιασανε τα γελια....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν την παλευεις
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μη το λες αυτο...πριν καιρο μπαινω σε ενα γυραδικο να φαω και βλεπω μεσα στο παγκο μια κοπελα να ετοιμαζει φαγητο η οποια ποιο παλια δουλευε σε αλλο γυραδικο, τη θυμηθηκα και τρωω ενα κολημα λεγοντας απο μεσα μου...
"ρε αυτη δουλευε σε αλλο μπουρδελο τι δουλεια εχει εδω μεσα? μεταγραφη και αυτη?"
...μολις ξεκολησα και καταλαβα οτι ειμαι σε γυραδικο και οχι σε μπουρδελο με ποιασανε τα γελια....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οταν ξαναπαω λαφαμ(με το καλο) αφου στρογγυλοκατσω στον καναπε θα παραγγειλω καμια μεριδα σουτζουκακια....στην τσατσα και μια αμστελ...γιατι ετσι μας αρεσει....και μετα στον πρασσα να γαμησω....την γκαρσονα.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
οταν ξαναπαω λαφαμ(με το καλο) αφου στρογγυλοκατσω στον καναπε θα παραγγειλω καμια μεριδα σουτζουκακια....στην τσατσα και μια αμστελ...γιατι ετσι μας αρεσει....και μετα στον πρασσα να γαμησω....την γκαρσονα.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
μην τρως εκει ρε σφαζουν τους σκυλους κ τους βαζουν στον γυρο.....πολυ σαπιλα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.831
Κριτικές
379
Like
5.206
Πόντοι
10.647
οταν ξαναπαω λαφαμ(με το καλο) αφου στρογγυλοκατσω στον καναπε θα παραγγειλω καμια μεριδα σουτζουκακια....στην τσατσα και μια αμστελ...γιατι ετσι μας αρεσει....και μετα στον πρασσα να γαμησω....την γκαρσονα.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

...φανταζεσαι να ρωτουσα κιολας ...ποσο παει? ...μια πιπα γυρο.!

Για αυτο το Σαββατο λεω να βγω εκτος εδρας  :knockinb: να μην χαλασω την αποχη.....
 

george_gr13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
3
Πόντοι
0
Όντως μια ξανθιά κοπέλα κυρίως πρωινές ώρες είναι στην στάση και κάθετε σαν να περιμένει κάτι.

Την είδα τουλάχιστον 20+ φορές από τις 10 μέχρι 15:00.

Δεν περιμένει το λεωφορείο.
Μάλλον πρέπει να έχει ψυχολογικά προβλήματα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom