Νέα

Εμπειριες με γκομενες και ναρκωτικα... ποια η γνωμη σας??

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
τωρα εστειλα ενα μηνυμα σε ενα παιδι για τα 2 περιστατικα

φιλε για εμενα προσωπιακ ειναι ΤΟΣΟ ΚΟΥΦΕΣ μαλακιες


αν θες σου κανω ενα copy-paste και στο στελνω σε πμ και σενα...δεν γραφονται καν ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΙΠΕΣ...που μου εγιναν σημερα

τοτε τι τα γραφεις αφου δεν τα εξιστορεις.

τυπε πεστα ολα εδω !!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
ε καλα ενταξει δεν επρεπε καν να ανοιχτει τετοιο νημα γιατι η τοποθετηση ειναι λαθος εξαρχης
να ανοιχτει ομως νημα επανω στο αντικειμενο και τι να προσεχουν τα νεα παιδια δεν βρισκω λογο να μην ανοιχτει

εδω ανοιχτηκε νημα για ποια μορφης πιπα κλασσικης μουσικης προτιματε η ποιο βιβλιο θα προτεινατε


και για τα φοβερα ξυλογλυπτα τυπε   :grin: :grin: :grin: :headbaning1: :headbaning2:
 

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει τίποτε χειρότερο από αυτό το σκηνικό. Μόνο σε λάθος αποφάσεις μπορεί να οδηγήσει. Και όταν εμπλέκονται ναρκωτικά οι πιθανότητες να κουβαλάει αρρώστιες η κοπέλα πολλαπλασιάζονται
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
μονο  σεξ  αλλα  πρεπει να  εισαι    νηφαλιος  με ναρκωτικα  κινδυνευεις στο σεξ
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
με κατι μπαφους μονο εχω γαμησει γκομενα που γουσταρε και ξυδια

 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656



τυποι μονο με μπαφους και σκληρα μπορει να αντεξει κανεις μια ελλεϊνιδα  :S :S :S
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
τυποι μονο με μπαφους και σκληρα μπορει να αντεξει κανεις μια ελλεϊνιδα  :S :S :S

τυπε σε συμπαθω γιατι και εσυ εχεις ματωσει απο τις αθλιες γκομενες της χωρας μας!
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
οι καμενες και οι σουρωμενες δεν κανουνε καλο γαμησι συνηθως,η δικια μου εμπειρια τουλαχιστον
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
712
Κριτικές
8
Like
461
Πόντοι
306
Ποια ειναι η γνωμη σας και οι εμπειριες σας για τη χρηση ναρκωτικων με γκομενες πανω στο σεξ η γενικοτερα??? Εγω πιστευω πως οι πιο παρτολες και ευκολες γκομενες ειναι οι παρτοβιες... οι πιο πολλες με το που τις κερασεις μια γραμμη η παρουν πρεφα πως εχεις ανοιγουν πολυ πιο ευκολα
τα ποδια...
τύπε ετοιμάζεσαι για Μύκονο  :assshake:
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
το να γαμας μαστουρωμενες ειναι νεκροφιλια ειναι σαν να γαμας πτωματα.
οποιος νομιζει οτι μαστουρωμενη γκομενα θα του κανει το γαμησι τις ζωης του καλα θα κανει να μην βλεπει πολλες ταινιες.
τωρα οποιος τρωει παραμυθι απο πρεζακια γκομενες που ψαχνουν τζαμπατζιδικες μαστουρες με υποσχεσεις για τρελα γαμησια, καλα θα κανει να τις αποφευγει γιατι συνηθως ολες αυτες ειναι και φουλ στα κονδυλωματα και στην συφιλη.
επισης κατι αγαθομουνιδες να προσεχουν να μην φανε κανενα κολληματα με κατι τετοιες γιατι και οι ιδιοι στο τελος πρεζακια θα καταληξουν.
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Μια μου ζητησε Ντραγκς , κόρη αξιωματικού του στρατού , που έμενε Γλυφάδα .
Της πηγα , βλήτα , κ μου πήρε μια πίπα κ χυσιμο στη μάπα όπου κ ξενέρωσε κ εβαλε τις φωνές 
Δεν την ξαναείδα
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Μια μου ζητησε Ντραγκς , κόρη αξιωματικού του στρατού , που έμενε Γλυφάδα .
Της πηγα , βλήτα , κ μου πήρε μια πίπα κ χυσιμο στη μάπα όπου κ ξενέρωσε κ εβαλε τις φωνές 
Δεν την ξαναείδα


ανοιξε θεμα με τιτλο "γαμησα με βλητα" για να το μαθουν ολοι!
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
τα βλητα τι ειναι το χορτο μαγικο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom