Νέα

Εμπειρίες από ταξί καλεςκαι κακές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fax
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 650
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καλοί οι κακοί οι ταριφες

  • Άριστους

    Ψήφοι: 8 8,6%
  • Καλους

    Ψήφοι: 22 23,7%
  • Κακούς

    Ψήφοι: 11 11,8%
  • Κακιστους

    Ψήφοι: 13 14,0%
  • Για κρεμάλα

    Ψήφοι: 39 41,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    93

haistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
170
Like
3
Πόντοι
1
Φιλε εγω συμφωνω στο τροπο που το θετεις διαφωνω στην νομοθεσια. Ή ολα ανοιχτα ή τιποτα. Επειδη δεν ειμαστε εξυπνος λαος δεν γινεται να ειναι ολα ανοιχτα γιατι ο ενας ζημια στον αλλον θα κανει. Να εχεις εσυ ενα π.χ κουρειο και να βγαζεις λεφτα και να ανοιξουν διπλα σου αλλα 5. Ακριβως διπλα. Ανοιξε το καπου αλλου. Διπλα μου βρηκες? Και τι καταλαβες? Τωρα τσακωνομαστε για τον πελατη και στο τελος και οι 5 θα τα κλεισουμε. Γιατι οταν ειναι 1ας μαγαζατορας βγαζει οτι βγαζει οπου καποια λεφτα πανε ΔΕΗ, Ενοικιο, Υλικα, ασφαλεια δεν ξερω και γω τι αλλο. Οταν θα ανοιξουν αλλοι 5 διπλα αντε να πεσει λιγο η ΔΕΗ αντε και τα υλικα το ενοικιο δεν πεφτει. Το ιδιο και η ασφαλεια. Εκει υπαρχει προβλημα.

Το ιδιο γινεται με τα Ταξι. Τυχαια νουμερα σου λεω τωρα. 7.000 ταξι προσπαθουν να εξυπηρετουν ολη την αθηνα. Συνεχεια εχουν πελατη. Δεν πανε αδειοι. Βγαζουν το ΤΕΒΕ τους βγαζουν το πετρελαιο. 20.000 ταξι σε μονιμη σταση στις πιατσες ή πανε τον πελατη οπου τον πανε και μετα τριγυρνανε 2-2, 3-3 για εναν πελατι.... Μειωνεται ισως το πετρελαιο που καινε στην βαρδια το ΤΕΒΕ ομως?
φιλε μου...το οτι η αδεια εχει 80χιλ , σημαινει οτι υπαρχει υπερκερδος...απλα οικονομικα...αν ειχε 200χιλ θα υπηρχε μεγαλυτερο υπερκερδος...αν ειχε 5χιλ , πολυ χαμηλο υπερκερδος...εμπιστεψου την ελευθερη αγορα ...για πολυ μικρο διαστημα κανει λαθος και μετα ισορροπει...οπως πχ με τα καφε , τα καταστηματα για καπνο κλπ ...πολλοι επενδυουν καποιοι θα χασουν και ειναι λογικο...ομως το βασικο ειναι να μοιραστει η πιτα ειδικα στισ συνθηκες που ζουμε...γιατι να βγαλουν ολοι αδεια ταξι αν δεν βγαινει εισοδημα?να χαλασουν λεφτα να παρουν αμαξι κλπ? ασε την αγορα να αποφασισει ποσα ταξι χρειαζονται...απλα
 

toufekalevris

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2014
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Κι επειδή όλοι ξέρουμε να οδηγούμε πρέπει να γίνουμε ταξιτζηδες? Όπως για να γίνεις γιατρός πρέπει να διαβάσεις έτσι και για να γίνεις ταξιτζης πρέπει να πληρώσεις.. δεν γίνεται όλα δικά μας. Το ξέρω διαφωνεις με αυτό που γράφω αλλά έτσι είναι.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
φιλε μου...το οτι η αδεια εχει 80χιλ , σημαινει οτι υπαρχει υπερκερδος...απλα οικονομικα...αν ειχε 200χιλ θα υπηρχε μεγαλυτερο υπερκερδος...αν ειχε 5χιλ , πολυ χαμηλο υπερκερδος...εμπιστεψου την ελευθερη αγορα ...για πολυ μικρο διαστημα κανει λαθος και μετα ισορροπει...οπως πχ με τα καφε , τα καταστηματα για καπνο κλπ ...πολλοι επενδυουν καποιοι θα χασουν και ειναι λογικο...ομως το βασικο ειναι να μοιραστει η πιτα ειδικα στισ συνθηκες που ζουμε...γιατι να βγαλουν ολοι αδεια ταξι αν δεν βγαινει εισοδημα?να χαλασουν λεφτα να παρουν αμαξι κλπ? ασε την αγορα να αποφασισει ποσα ταξι χρειαζονται...απλα


Το κερδος δεν ειναι στον ταξιτζη σε ολο αυτο. Θυμα ειναι. Τα καταστηματα για καπνο ειναι νωρις ακομα για να βγουν συμπερασματα. Οι καφετερειες δεν ευδοκιμουν αν δεν ειναι σε κεντρικη πλατεια π.χ περιστερι, μπουρναζι, ν.σμυρνη, γλυφαδα. Δυο συνοικιακα καφε μονο ζημια μπορουν να προκαλεσουν σεναν ή ακομα και στους δυο καταστηματαρχες. Γιατι πολυ απλα θα μπορουσε ο ενας να φτιαξει κατι αλλο διαφορετικο το οποιο θα αλληλεπιδρα το ενα με το αλλο. Αλλιως βρες σε εναν με δυο δρομους πιο κατω. Σιγουρα δεν ειναι παντα εφικτο αυτο αλλα η αγορα με την οποια απελευθερωση δεν εχει αισιο τελος και θυματα ειναι ολοι οσοι επενδυσαν αερα στην "ελευθερη αγορα".
 

haistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
170
Like
3
Πόντοι
1
Κι επειδή όλοι ξέρουμε να οδηγούμε πρέπει να γίνουμε ταξιτζηδες? Όπως για να γίνεις γιατρός πρέπει να διαβάσεις έτσι και για να γίνεις ταξιτζης πρέπει να πληρώσεις.. δεν γίνεται όλα δικά μας. Το ξέρω διαφωνεις με αυτό που γράφω αλλά έτσι είναι.
ειπα εγω να γινουμε ολοι ταξιτζηδες? αλλα οποιος θελει να ειναι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ να το κανει . το οτι πρεπει να πληρωσεις για να γινεις ταξιτζης απο που προκυπτει? ακριβψς , δεν γινεται ολα δικα σας ταξιτζηδες. ερχεται η ωρα σας
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
ειπα εγω να γινουμε ολοι ταξιτζηδες? αλλα οποιος θελει να ειναι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ να το κανει . το οτι πρεπει να πληρωσεις για να γινεις ταξιτζης απο που προκυπτει? ακριβψς , δεν γινεται ολα δικα σας ταξιτζηδες. ερχεται η ωρα σας


Επειδη βλεπω πως το θετεις το θεμα εχεις δικιο στοτι δεν πρεπει να πληρωνεις για μια αδεια. Εγω διαφωνω στο κομματι της απελευθερωσης γιατι αποδεικνυεται πολλες φορες οτι εχει μεγαλητερο κοστος απο την αγορα μιας αδειας στην οποια σου ειπα οτι διαφωνω οπως και εσυ.
 

haistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
170
Like
3
Πόντοι
1
Το κερδος δεν ειναι στον ταξιτζη σε ολο αυτο. Θυμα ειναι. Τα καταστηματα για καπνο ειναι νωρις ακομα για να βγουν συμπερασματα. Οι καφετερειες δεν ευδοκιμουν αν δεν ειναι σε κεντρικη πλατεια π.χ περιστερι, μπουρναζι, ν.σμυρνη, γλυφαδα. Δυο συνοικιακα καφε μονο ζημια μπορουν να προκαλεσουν σεναν ή ακομα και στους δυο καταστηματαρχες. Γιατι πολυ απλα θα μπορουσε ο ενας να φτιαξει κατι αλλο διαφορετικο το οποιο θα αλληλεπιδρα το ενα με το αλλο. Αλλιως βρες σε εναν με δυο δρομους πιο κατω. Σιγουρα δεν ειναι παντα εφικτο αυτο αλλα η αγορα με την οποια απελευθερωση δεν εχει αισιο τελος και θυματα ειναι ολοι οσοι επενδυσαν αερα στην "ελευθερη αγορα".
γιατι σκεφτεσαι περιπλοκα? γιατι να μην ειναι ελευθεροι ολοι να κανουν αυτο που πιστεβουν σαν σωστη επενδυση?η αγορα αν μπορει θα τους κρατησει αλλιως θα τους κλεισει.σε ολες τις επενδυσεις μπορει να πεσεις και εξω !και δεν υπαρχουν θυματα.υπαρχουν ανθρωποι που επενδυουν με σκοπο το κερδος.και πρεπει να ειναι προετοισμαενοι και για το καλο και για το κακο σεναριο
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
γιατι σκεφτεσαι περιπλοκα? γιατι να μην ειναι ελευθεροι ολοι να κανουν αυτο που πιστεβουν σαν σωστη επενδυση?η αγορα αν μπορει θα τους κρατησει αλλιως θα τους κλεισει.σε ολες τις επενδυσεις μπορει να πεσεις και εξω !και δεν υπαρχουν θυματα.υπαρχουν ανθρωποι που επενδυουν με σκοπο το κερδος.και πρεπει να ειναι προετοισμαενοι και για το καλο και για το κακο σεναριο



Ωραια συμφωνω αλλα οχι οπως γινεται το τελευταιο καιρο. Τουλαχιστον παλαιοτερα υπηρχε νομος ο οποιος ειχε εναν περιορισμο οτι σε αποσταση ποσων μετρων ισως και ενος χλμ να μην ανοιγεις ιδια επιχειρηση. Αν αυτος ο περιορισμος υπαρχει δεν εχω ενσταση. Το ιδιο και με τα ταξι. Ας τα απελευθερωσει αλλα μην δινουν αδειες οπου να ναι αβερτα. Ας βαλουν εναν περιορισμο οτι θα υπαρχουν εντος λεκανοπεδιου 20.000 ταξι π.χ Δεν ξερω αν το κανω τοσο περιπλοκο. Μπορει και ναι. Απλα παω βαση λογικης και βαση αυτων που βλεπω να συμβαινει γυρω μου κυριως στα μαγαζια που το ενα κλεινει μετα το αλλο σε περιπτωσεις παντα που προσφερανε τις ιδιες υπηρεσιες. Εκτος τα μπορδελα που θελω να ειναι το ενα διπλα στο αλλο. Με συμφερει γιατι πεφτει η ποιοτητα της περιοχη και περπαταω ελευθερα χωρις να με νοιαζει μην με παρει κανενα ματι.
 

toufekalevris

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2014
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ειπα εγω να γινουμε ολοι ταξιτζηδες? αλλα οποιος θελει να ειναι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ να το κανει . το οτι πρεπει να πληρωσεις για να γινεις ταξιτζης απο που προκυπτει? ακριβψς , δεν γινεται ολα δικα σας ταξιτζηδες. ερχεται η ωρα σας

Τα θες τσαμπα και όλα δικά σου γιατί έτσι σε βόλευει φίλε μου όπως θα βόλευε κι εμένα και τον καθενα αλλά δυστυχώς πρέπει να καταλάβεις ότι ζεις στην ελλαδα και ποτέ δεν θα γίνουμε σωστό κρατος.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Κι επειδή όλοι ξέρουμε να οδηγούμε πρέπει να γίνουμε ταξιτζηδες? Όπως για να γίνεις γιατρός πρέπει να διαβάσεις έτσι και για να γίνεις ταξιτζης πρέπει να πληρώσεις.. δεν γίνεται όλα δικά μας. Το ξέρω διαφωνεις με αυτό που γράφω αλλά έτσι είναι.


Το έτσι είναι ,
Τι σημαίνει ;


ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΓΑΜΙΕΤΑΙ
ΚΑΙ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΑΝ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ
ΚΑΙ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ
ΚΑΙ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΣΥΝΔΙΚΑΤΑ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΔΡΟΜΟΥΣ ;;;;;;


Όποιος έχει πτυχίο ιατρού-οδοντιάτρου ΑΝΟΙΓΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΣΑΜΠΑ ΑΔΕΙΑ.
ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΤΥΧΙΟ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΥ , ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ.


Επίσης όποιος έχει δίπλωμα ιχ, φορτηγού, βυτίου ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΟΧΗΜΑ
ΝΑ ΑΣΚΗΣΕΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ


ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ-ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ
τα έφτιαξαν έτσι.


[size=20pt]ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΗ[/size]
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ωραια συμφωνω αλλα οχι οπως γινεται το τελευταιο καιρο. Τουλαχιστον παλαιοτερα υπηρχε νομος ο οποιος ειχε εναν περιορισμο οτι σε αποσταση ποσων μετρων ισως και ενος χλμ να μην ανοιγεις ιδια επιχειρηση. Αν αυτος ο περιορισμος υπαρχει δεν εχω ενσταση.


Για ιατρεία δεν υπάρχει.
Μπορούν τα 100 διαμερίσματα ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ να γίνουν ίδια ιατρεία.
 

haistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
170
Like
3
Πόντοι
1
Τα θες τσαμπα και όλα δικά σου γιατί έτσι σε βόλευει φίλε μου όπως θα βόλευε κι εμένα και τον καθενα αλλά δυστυχώς πρέπει να καταλάβεις ότι ζεις στην ελλαδα και ποτέ δεν θα γίνουμε σωστό κρατος.
κανεις εσυ λαθος.δεν βολεβει εμενα . ειχα επιχειρηματα και τα ανελυσα ενω εσυ λες μονο μαλακιες.και για τον ΟΤΕ φαγωθηκανε πχ μην χασει το μονοπωλιο...τελικα τι εγινε? μειωθηκαν οι τιμες, μπηκαν και αλλοι παιχτες , μοιραστηκε η πιτα , πλεον ακομα και στον ΟΤΕ σε εξυπηρετουν , δεν σε κοιτανε λες και σου κανουν την χαρη...απλα πραγματα...και σιγα σιγα η ελλαδα γινεται κρατος ...κατι γαμοφαρες σαν τα ταξι εχουν μεινει...ακομα και τους καναλαρχες ζοριζουν...ερχεται και η ωρα των ταξι
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Για ιατρεία δεν υπάρχει.
Μπορούν τα 100 διαμερίσματα ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ να γίνουν ίδια ιατρεία.



Δεν ειπα οτι συμφωνω αν και ειναι λιγο διαφορετικη η φυση τους. Π.χ 2 οδοντιατρεια δεν υπαρχουν.


κανεις εσυ λαθος.δεν βολεβει εμενα . ειχα επιχειρηματα και τα ανελυσα ενω εσυ λες μονο μαλακιες.και για τον ΟΤΕ φαγωθηκανε πχ μην χασει το μονοπωλιο...τελικα τι εγινε? μειωθηκαν οι τιμες, μπηκαν και αλλοι παιχτες , μοιραστηκε η πιτα , πλεον ακομα και στον ΟΤΕ σε εξυπηρετουν , δεν σε κοιτανε λες και σου κανουν την χαρη...απλα πραγματα...και σιγα σιγα η ελλαδα γινεται κρατος ...κατι γαμοφαρες σαν τα ταξι εχουν μεινει...ακομα και τους καναλαρχες ζοριζουν...ερχεται και η ωρα των ταξι

Ας φτιαξουν εταιρειες τοτε για τα ταξι. Οπως για τα ραδιο ταξι που υπαρχουν 3-4 εταιρειες. Αν και πηγαν να φτιαξουν εταιρεια (την πρωτη για ταξι) και δυστυχως οι εργατοπατερες με το συναφι τους την εθαψαν πολυ ασχημα.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Δεν ειπα οτι συμφωνω αν και ειναι λιγο διαφορετικη η φυση τους. Π.χ 2 οδοντιατρεια δεν υπαρχουν.


Είσαι λάθος. Άστο.
Υπάρχει πολυκατοικία με 5 οδοντιατρεία.
Κανένας περιορισμός δεν υπάρχει.
 
OP
OP
fax

fax

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
228
Like
1
Πόντοι
1
Το ότι ήρθε ή ώρα σας...και άλλες μαλακές που διαβάζω παρά πάνω,λιγο με αγγιζουν...διότι υπάρχουν πολλά παραδείγματα συναδέλφων που δουλεύουν σωστά ,δεν κλέβουν , μεταφέρουν γέρους,γριες ,παιδιά ,ασυνόδευτος , εξυπηρετούν αρρωστους και πολλές άλλες περιπτώσεις.
Τώρα , αν υπάρχουν και μερικοί μαλακές,αυτο δεν είναι το πραγματικό πρόσωπο ενός επαγγελματία ταξιτζη.
Σε όλες τις δουλειές εξάλλου υπάρχουν και οι μαλακές,απλα ,επειδή το ταξί είναι κίτρινο , φαίνεται και αν κάποιος κάνει μία μαλακιά , πέρνει ή μπάλα και τους υπόλοιπους.
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
388
Like
375
Πόντοι
21
κανεις εσυ λαθος.δεν βολεβει εμενα . ειχα επιχειρηματα και τα ανελυσα ενω εσυ λες μονο μαλακιες.και για τον ΟΤΕ φαγωθηκανε πχ μην χασει το μονοπωλιο...τελικα τι εγινε? μειωθηκαν οι τιμες, μπηκαν και αλλοι παιχτες , μοιραστηκε η πιτα , πλεον ακομα και στον ΟΤΕ σε εξυπηρετουν , δεν σε κοιτανε λες και σου κανουν την χαρη...απλα πραγματα...και σιγα σιγα η ελλαδα γινεται κρατος ...κατι γαμοφαρες σαν τα ταξι εχουν μεινει...ακομα και τους καναλαρχες ζοριζουν...ερχεται και η ωρα των ταξι
Ασε μας ρε φιλε με τον ΟΤΕ !

αιτηση 20 ιουλιου για νεα γραμμη ... και ακομα δεν εχω τηλεφωνο ...
να τον χαιρεσαι τον ιδιωτικο σου ΟΤΕ
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2015
Μηνύματα
2.186
Like
2
Πόντοι
16
Καλημέρα!
Εγώ χρησιμοποιώ το taxibeat ειδικά τα δύο τελευταία χρόνια και παίρνω πολύ συχνά ταξί.

Έχω γνωρίσει πολύ καλούς ανθρώπους από αυτή την εφαρμογή και έχω κρατήσει τα τηλέφωνα μερικών που είναι από την περιοχή μου οπότε τους καλώ και έτσι καμιά φορά.

Επίσης έχω δώσει το τηλέφωνό μου σχεδόν σε όλους :P με τη πρόφαση του μασάζ...
Και έχω αδειάσει ...λίγους μόνο :P Τους τα έχω πιει εννοώ :cheesy:

Ένας νεαρός με είχε καταλάβει ότι είμαι πουστράκι και τι μασάζ κάνω και όπως λέγαμε διάφορα... του λέω πως αντέχετε τόσες ώρες με τα τζιν... άσε μου λέει άμα είσαι και καυλωμένος είναι δύσκολα. Και του λέω αν θες ξεκούμπωσε το όσο είμαστε μαζί, δεν έχω θέμα.
Και τελικά κατέβασε το φερμουάρ και οδηγούσε με το καυλί του έξω :cheesy: :cheesy: :cheesy: ενώ συζητούσαμε.
Δεν με άφησε αυτός να του το πάρω στο στόμα, αλλά μου άρεσε και μόνο αυτή η φάση :)

Μακάρι να ήταν όλοι έτσι :P
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Καλημέρα!
Εγώ χρησιμοποιώ το taxibeat ειδικά τα δύο τελευταία χρόνια και παίρνω πολύ συχνά ταξί.

Έχω γνωρίσει πολύ καλούς ανθρώπους από αυτή την εφαρμογή και έχω κρατήσει τα τηλέφωνα μερικών που είναι από την περιοχή μου οπότε τους καλώ και έτσι καμιά φορά.

Επίσης έχω δώσει το τηλέφωνό μου σχεδόν σε όλους :P με τη πρόφαση του μασάζ...
Και έχω αδειάσει ...λίγους μόνο :P Τους τα έχω πιει εννοώ :cheesy:

Ένας νεαρός με είχε καταλάβει ότι είμαι πουστράκι και τι μασάζ κάνω και όπως λέγαμε διάφορα... του λέω πως αντέχετε τόσες ώρες με τα τζιν... άσε μου λέει άμα είσαι και καυλωμένος είναι δύσκολα. Και του λέω αν θες ξεκούμπωσε το όσο είμαστε μαζί, δεν έχω θέμα.
Και τελικά κατέβασε το φερμουάρ και οδηγούσε με το καυλί του έξω :cheesy: :cheesy: :cheesy: ενώ συζητούσαμε.
Δεν με άφησε αυτός να του το πάρω στο στόμα, αλλά μου άρεσε και μόνο αυτή η φάση :)

Μακάρι να ήταν όλοι έτσι :P
Σιχαμένος είσαι!!! :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom