Νέα

Ελβιρα23,μασαζ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Elvira23

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
363
Like
0
Πόντοι
1
αφου κοπελια μου θες να εισαι επιλεκτικη να μην μοιραζεις σε ολο το σαιτ το τηλεφωνο σου και δινεις ελπιδες στο κοσμο και ανεβαζεις τις μετοχες σου και τις τιμες βεβαια.μεινε με τους πελατες που εχεις επιλεξει που φανταζομαι δεν ειναι λιγοι και μην μπαινεις εδω μεσα να μας κρινεις κιολας.ασε το ειρωνικο στυλακι σε οποιον στη λεει και σαλτα και γαμισου με τις επιλογες σου.
Αυτο κανω κυριως σ ευχαριστώ.  Αλλα 2 πραγματάκια ακομα.  Δεν ανεβασα τιμες κ δεν δινω το κιν μου σε ολο το σαιτ.  :-*
 

steven1970

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Αυτο κανω κυριως σ ευχαριστώ.  Αλλα 2 πραγματάκια ακομα.  Δεν ανεβασα τιμες κ δεν δινω το κιν μου σε ολο το σαιτ.  :-*
δεν τις έχεις ανεβάσει αλλά βλέπω πως η τακτική σου αυτή είναι λόγο του ότι είσαι δυσεύρετη .τοτε εμένα γιατί μου το έδωσες; Με ήξερες;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Ρε Στάθη το κούρασες...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.766
Πόντοι
1.206
δεν τις έχεις ανεβάσει αλλά βλέπω πως η τακτική σου αυτή είναι λόγο του ότι είσαι δυσεύρετη .τοτε εμένα γιατί μου το έδωσες; Με ήξερες;

Τώρα που θα είδε πως είσαι μορφωμένος και με ευφράδεια, μάλλον θα σου προτείνει να την πάρεις τζάμπα! :)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.766
Πόντοι
1.206
Και κάτι πιο σοβαρό! Δεν είναι μαγκιά να αποκαλεί κάποιος απαξιωτικά "πουτάνα" κάποιαν κοπέλα την οποία ο ίδιος παρακαλά να συναντήσει ως τέτοια!
Εξ άλλου προφανώς και η ίδια ξέρει καλά τί είναι, συνειδητά κάνει ότι κάνει...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Και κάτι πιο σοβαρό! Δεν είναι μαγκιά να αποκαλεί κάποιος απαξιωτικά "πουτάνα" κάποιαν κοπέλα την οποία ο ίδιος παρακαλά να συναντήσει ως τέτοια!
Εξ άλλου προφανώς και η ίδια ξέρει καλά τί είναι, συνειδητά κάνει ότι κάνει...
:thumbsup:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
Και κάτι πιο σοβαρό! Δεν είναι μαγκιά να αποκαλεί κάποιος απαξιωτικά "πουτάνα" κάποιαν κοπέλα την οποία ο ίδιος παρακαλά να συναντήσει ως τέτοια!
Εξ άλλου προφανώς και η ίδια ξέρει καλά τί είναι, συνειδητά κάνει ότι κάνει...
καλημερα doc.
χαθηκες και λειπεις απο την παρεα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
πάντως εγω εχω βρίσει κοπέλα του χώρου λόγω του οτι μου έστειλε sms μετα απο 3 μιση ώρες...δεν ήμουν μόνος...

καλα κανω εγω κ εχω κ δευτερο κινητο για αυτες τις δουλειες :grin:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
παντως αν οντως δινει τηλ κ μετα νεκρα ειναι ασχημο :(
 

steven1970

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Και κάτι πιο σοβαρό! Δεν είναι μαγκιά να αποκαλεί κάποιος απαξιωτικά "πουτάνα" κάποιαν κοπέλα την οποία ο ίδιος παρακαλά να συναντήσει ως τέτοια!
Εξ άλλου προφανώς και η ίδια ξέρει καλά τί είναι, συνειδητά κάνει ότι κάνει...
φιλε δεν ξερω πως το εκλαμβανεις εσυ.1.δεν ειπα κατι για μαγκια.2.δεν παρακαλεσα καμμια για συναντηση.εστειλα ενα μηνυμα και δεν πηρα ποτε απαντηση οπως και πολλοι αλλοι εδω μεσα.τωρα αν σας ενοχλει που εκανα αναφορα στην τακτικη και στην συμπεριφορα της αγαπημενης σας ελβιρας ζητω συγνωμη και δεν ξαναγραφω.ζητω επισης συγνωμη alpula που σας κουρασα.
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
+10000000000!!!!!

καλημερα σας

Και κάτι πιο σοβαρό! Δεν είναι μαγκιά να αποκαλεί κάποιος απαξιωτικά "πουτάνα" κάποιαν κοπέλα την οποία ο ίδιος παρακαλά να συναντήσει ως τέτοια!
Εξ άλλου προφανώς και η ίδια ξέρει καλά τί είναι, συνειδητά κάνει ότι κάνει...
 

steven1970

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
ααα... και κατι αλλο.αν θελετε μπορω να σας ποσταρω ολοκληρο το τυποποιημενο μηνυμα που μου εχει στειλει σε πμ και θα καταλαβετε ποσο καλα το εχει στησει και ας αφησει τις παπαριες για εξτραδακι κλπ
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ααα... και κατι αλλο.αν θελετε μπορω να σας ποσταρω ολοκληρο το τυποποιημενο μηνυμα που μου εχει στειλει σε πμ και θα καταλαβετε ποσο καλα το εχει στησει και ας αφησει τις παπαριες για εξτραδακι κλπ
Απαγορευεται η δημοσιευση προσωπικων μυνηματων.
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
αυτο που ξερω ειναι οτι η απορριψη ποναει. αλλα να ποναει τοσο πολυ για τα εργαζομενα κοριτσια, δε το περιμενα...
εχει τοσες και τοσες γυρω γυρω. πανε παρακατω...! επιλογες παααρα πολλες

Τις καλημερες μου και παλι


ααα... και κατι αλλο.αν θελετε μπορω να σας ποσταρω ολοκληρο το τυποποιημενο μηνυμα που μου εχει στειλει σε πμ και θα καταλαβετε ποσο καλα το εχει στησει και ας αφησει τις παπαριες για εξτραδακι κλπ
 

dinovr6

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ααα... και κατι αλλο.αν θελετε μπορω να σας ποσταρω ολοκληρο το τυποποιημενο μηνυμα που μου εχει στειλει σε πμ και θα καταλαβετε ποσο καλα το εχει στησει και ας αφησει τις παπαριες για εξτραδακι κλπ

Πές το με δικά σου λόγια
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα βαζετε με την κοπελα,προφανως στελνει το ιδιο τυποποιημενο μηνυμα σε ολους (και σε μενα το εστειλε) για να ενημερωσει τι κανει και με τι κοστος. Προφανως ομως και δεν μπορει να συναντηθει με ολους οσους  τους εχει στειλει μηνυμα. Χρειαζεται προσπαθεια για να επικοινωνησεις και υπομονη για να την συναντησεις.Αν αυτο δεν γινει τελικα δεν χαλασε ο κοσμος,απλα πας για αλλα και ισως οταν καποια στιγμη πεσει η δουλεια της να την συναντησεις. Απλα πρεπει να καταλαβουμε ολοι, οτι δεν εχουμε να κανουμε με μηχανημα ή με εταιρεια παροχης υπηρεσιων, που πρεπει οπωσδηποτε να σε εξυπηρετησει.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.766
Πόντοι
1.206
ααα... και κατι αλλο.αν θελετε μπορω να σας ποσταρω ολοκληρο το τυποποιημενο μηνυμα που μου εχει στειλει σε πμ και θα καταλαβετε ποσο καλα το εχει στησει και ας αφησει τις παπαριες για εξτραδακι κλπ

Μην κάνεις τέτοια αποκάλυψη! :)
Όλοι το ίδιο τυποποιημένο μήνυμα έχουμε πάρει, που το βρίσκεις το πρόβλημα;
Εκτός κάποιος θα ήθελε να αναπτύξει ιδιαίτερη επικοινωνία με κάποια κοπέλα πριν καν την πρωτοσυναντήσει...

 

steven1970

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα βαζετε με την κοπελα,προφανως στελνει το ιδιο τυποποιημενο μηνυμα σε ολους (και σε μενα το εστειλε) για να ενημερωσει τι κανει και με τι κοστος. Προφανως ομως και δεν μπορει να συναντηθει με ολους οσους  τους εχει στειλει μηνυμα. Χρειαζεται προσπαθεια για να επικοινωνησεις και υπομονη για να την συναντησεις.Αν αυτο δεν γινει τελικα δεν χαλασε ο κοσμος,απλα πας για αλλα και ισως οταν καποια στιγμη πεσει η δουλεια της να την συναντησεις. Απλα πρεπει να καταλαβουμε ολοι, οτι δεν εχουμε να κανουμε με μηχανημα ή με εταιρεια παροχης υπηρεσιων, που πρεπει οπωσδηποτε να σε εξυπηρετησει.
[/quote
αυτο ειπα κι εγω σε προηγουμενο μηνυμα.πας γι αλλα.εγω δε στεναχωρηθηκα που δεν την συναντησα.απλα εκανα μια ενημερωση στο σαιτ ποια ειναι η πολιτικη της και πεσατε επανω μου μερικοι.μαλλον δεν θελετε ενημερωση και κριτικες.γι αυτο ισως εχουν σταματησει πολλοι να γραφουν.οκ.
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
κατσε για να καταλαβω...ενημερωνεις για μια που ΔΕΝ εχεις δει...σε καποιους που την εχουν δει 2 & 3 & 4...
οκ, I rest my case...

αυτο ειπα κι εγω σε προηγουμενο μηνυμα.πας γι αλλα.εγω δε στεναχωρηθηκα που δεν την συναντησα.απλα εκανα μια ενημερωση στο σαιτ ποια ειναι η πολιτικη της και πεσατε επανω μου μερικοι.μαλλον δεν θελετε ενημερωση και κριτικες.γι αυτο ισως εχουν σταματησει πολλοι να γραφουν.οκ.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom