Νέα

Ελβιρα23,μασαζ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
ευχαριστω andy.χαθηκα τον τελευταιο καιρο λογω φορτου εργασιας.και σε σενα απεραντο σεβασμο. :woldman:

υπονοείς κάτι με το γεροντάκι και την μαγκούρα???????????? πρόσεχε,διότι "εκεί που είσαι ημουνα,εκεί που είμαι θα έρθεις άραγε??????????"  :think:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Εγω δεν το έπιασα ακριβως το νοημα αυτο    :headbang: :headbang:

τι δεν κατάλαβες? εχει κάποιος καταπιεσμένα συναισθήματα,αλλά παράλληλα και αποθέματα καλοσύνης.Ετσι,βοηθώντας τους αλλους,εκτονώνει τα συναισθήματα αυτά......
Δεν μπορείς να πείς όμως....ανεβάσαμε επίπεδο! από τα βυζιά και τους κώλους,πήγαμε σε προχωρημένη ψυχολογική ανάλυση...... :rockon:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36

καταπληκτικό...... :2funny: όχι,δεν είναι ετσι όμως.....με τον βυζαρά μας συνδέει βαθιά και ειλικρινής φιλία και παράλληλη πορεία δεκαετιών σε μασαζοεξερευνήσεις.......
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
καταπληκτικό...... :2funny: όχι,δεν είναι ετσι όμως.....με τον βυζαρά μας συνδέει βαθιά και ειλικρινής φιλία και παράλληλη πορεία δεκαετιών σε μασαζοεξερευνήσεις.......

και προπαντον Μιλαει Οποτε πρεπει !!  :s&m_3:
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.037
Like
4.391
Πόντοι
1.706

'' όλα αύτά αποτελούν ένα μέσο έκφρασης των καταπιεσμένων δυσάρεστων συναισθημάτων καί
τών ψυχολογικών συγκρούσεων ''

????????

το παραπανω δεν πιανω, ψυχολογικα δεν εχουμε εμεις, αλλοι τι να πουνε δηλαδη, ουτε για ενα πιατο φασολαδα δεν τους βγαινει
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.781
Κριτικές
61
Like
40.480
Πόντοι
22.785
και προπαντον Μιλαει Οποτε πρεπει !!  :s&m_3:

Αγαπητέ μου φίλε ή θετική πλευρά του θέματος είναι πως όταν υπάρχει φόβος άπώλειας συναισθημάτων προετοιμαζόμαστε δημιουργώντας τις κατάλληλες άμυνες για να μην τραυματιστούμε ψυχικά...............

Τό συναίσθημα λειτουργεί σαν ξυπνητήρι της συνείδησής μας γι αυτό αυξάνεται όταν πολεμούμε να τό μειώσουμε , ένώ αντίθετα πρέπει νά τό άκούσουμε........................

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Αγαπητέ μου φίλε ή θετική πλευρά του θέματος είναι πως όταν υπάρχει φόβος άπώλειας συναισθημάτων προετοιμαζόμαστε δημιουργώντας τις κατάλληλες άμυνες για να μην τραυματιστούμε ψυχικά...............

Τό συναίσθημα λειτουργεί σαν ξυπνητήρι της συνείδησής μας γι αυτό αυξάνεται όταν πολεμούμε να τό μειώσουμε , ένώ αντίθετα πρέπει νά τό άκούσουμε........................

τώρα,δεν έβαλες μόνο τη μπάλλα,αλλά και τον τερματοφύλακα μεσ' τα δίχτυα........
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.781
Κριτικές
61
Like
40.480
Πόντοι
22.785
εγω θα ελεγα αγαπητε μου φιλε ότι λειτουργει αντίθετα συνηθως ...
Όταν υπαρχουν συναισθηματα κοινος - ευαίσθησιες - δημιουργούμε κατάλληλες αμυνες για να μη τραυματιστούμε ψυχικα ....

εκτος αν αυτό που λες το διατυπώνεις διαφορετικα και το αντιλαμβάνομαι εγω αλλιως διαβαζοντας το !!

φιλικα  :)

ΛΟΙΠΟΝ.......... απλά πολύ άπλά ΛΟΓΙΑ.........

Όταν γνωρίσουμε μια κοπέλα , αυτομάτως το μυαλο μας χωρις να το θελουμε ΠΑΗ καί στόν χωρισμό.........

ΑΥΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ......

Καλό σου μεσημέρι......

andy51 χαθήκαμε , μας κλεισανε καί τό μέγαρο........... καί χέστα φίλε !!!!!
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
Αγαπητέ μου φίλε ή θετική πλευρά του θέματος είναι πως όταν υπάρχει φόβος άπώλειας συναισθημάτων προετοιμαζόμαστε δημιουργώντας τις κατάλληλες άμυνες για να μην τραυματιστούμε ψυχικά...............

Τό συναίσθημα λειτουργεί σαν ξυπνητήρι της συνείδησής μας γι αυτό αυξάνεται όταν πολεμούμε να τό μειώσουμε , ένώ αντίθετα πρέπει νά τό άκούσουμε........................

εγω θα ελεγα αγαπητε μου φιλε ότι λειτουργει αντίθετα συνηθως ...
Όταν υπαρχουν συναισθηματα κοινος - ευαίσθησιες - δημιουργούμε κατάλληλες αμυνες για να μη τραυματιστούμε ψυχικα ....

εκτος αν αυτό που λες το διατυπώνεις διαφορετικα και το αντιλαμβάνομαι εγω αλλιως διαβαζοντας το !!

φιλικα  :)
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
ΛΟΙΠΟΝ.......... απλά πολύ άπλά ΛΟΓΙΑ.........

Όταν γνωρίσουμε μια κοπέλα , αυτομάτως το μυαλο μας χωρις να το θελουμε ΠΑΗ καί στόν χωρισμό.........

ΑΥΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ......

Καλό σου μεσημέρι......

andy51 χαθήκαμε , μας κλεισανε καί τό μέγαρο........... καί χέστα φίλε !!!!!

Όταν εισαι ευσθητος και φοβασε ότι θα πληγωθείς παει το μυαλο σου στο χωρισμο γιατι ξερεις ότι θα πονεσεις ...

να εισαι καλα .... καλο μεσημερι
 

Elvira23

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
363
Like
0
Πόντοι
1
Αααα  πολυ συναισθήματικα μου βγηκατε ε!!! Μαυριζω εγω ασπρίζουν  τα  :tits2:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
τι δεν κατάλαβες? εχει κάποιος καταπιεσμένα συναισθήματα,αλλά παράλληλα και αποθέματα καλοσύνης.Ετσι,βοηθώντας τους αλλους,εκτονώνει τα συναισθήματα αυτά......
Δεν μπορείς να πείς όμως....ανεβάσαμε επίπεδο! από τα βυζιά και τους κώλους,πήγαμε σε προχωρημένη ψυχολογική ανάλυση...... :rockon:

Νομίζω ότι έχουμε συγκοινωνούντα δοχεία!!!  :huh: :huh:
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Καμμία φωτογραφία ἀπὸ τὸ μωρό,ποῦ μποροῦμε νὰ δοῦμε;;;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom