Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 457
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tsolias21cm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
380
Like
4.358
Πόντοι
441
Καλησπέρα σας όποιος έχει κοπέλα και γουστάρει τριο ή ζευγάρια ας στείλει...
Πάντα ανθρωπινα μιλάω καλές και οι φωτογραφίες αλλα απο κοντα ανοιγει η ψυχη σου πως να το κανουμε !!!
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Καλησπέρα σας όποιος έχει κοπέλα και γουστάρει τριο ή ζευγάρια ας στείλει...
Πάντα ανθρωπινα μιλάω καλές και οι φωτογραφίες αλλα απο κοντα ανοιγει η ψυχη σου πως να το κανουμε !!!

Tύπε αυτό το ανθρώπινα και ανθρώπινα και ανθρώπινα γιατί το πετάς πάντα?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.432
Κριτικές
124
Like
6.707
Πόντοι
5.097
Καλησπέρα σας όποιος έχει κοπέλα και γουστάρει τριο ή ζευγάρια ας στείλει...
Πάντα ανθρωπινα μιλάω καλές και οι φωτογραφίες αλλα απο κοντα ανοιγει η ψυχη σου πως να το κανουμε !!!

Τύπε πιστεύω εσένα εκτός από την ψυχή σου ανοίγει και ο κώλος σου σε αυτά τα τρίο.
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
το αν είσαι bi ή στρέιτ ή το γυρίσεις θα το καταλάβεις μονάχα αν πάρεις μέρος σε ομαδικό. Υπάρχει και μια ομάδα στρέιτ που τους αρέσει να βλέπουν άντρες να γαμούν γυναίκες αλλά δεν τους ακουμπάνε ούτε τους ποθούν. Τους έχουν σαν συνεργάτες. Καλό είναι όλοι να συμμετέχουνε για να περνάνε καλά οι κοπέλες δεν μου αρέσουν οι 100%ματάκηδες
 

s.podilatis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
103
Like
8
Πόντοι
1
υπαρχουν σε Swingers club και ζευγαρια που να ειναι και ο αντρας bi?πως θα το καταλαβω?
 

Επισκέπτης
παιδια στο γκαζι σε πολυ γνωστο κλαμπ ξερω οτι κανουνε ενα παρτι τον χρονο με ανταλλαγη συντροφων οπου υπαρχει ειδικη προσκληση και ολοι φορανε μασκες. ξερει κανεις κατι παραπανω;
 

dreamgirls.gr

Γραφείο Call-Girls
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
26.627
Like
39.999

Συνημμένα

  • dreamgirls-swingers-athina (8).jpg
    dreamgirls-swingers-athina (8).jpg
    84,2 KB · Εμφανίσεις: 145
  • dreamgirls-swingers-athina (7).jpg
    dreamgirls-swingers-athina (7).jpg
    78,3 KB · Εμφανίσεις: 122

tsolias21cm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
380
Like
4.358
Πόντοι
441
θελω πληρη ενημερωση απο όλους εκει εξω παντα ανθρωπινα μιλαμε ετσι!!!
 

zevgari(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Υπάρχει κοινότητα πολύ μεγάλη με συχνές συναντήσεις και πολύ μα πάρα πολύ ενεργή. Όποιο ζευγάρι επιθυμεί μπορεί να μας στείλει πμ
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Δεν συνέβει στην Ελλάδα αλλά έχει ενδιαφέρον.
«Ντου» αστυνομικών σε swingers πάρτι εν μέσω κορωνοϊού

Δεκάδες απελευθερωμένοι σεξουαλικά, άνδρες και γυναίκες που συμμετείχαν σε πάρτυ swingers – σεξουαλικής ανταλλαγής συντρόφων- στη Νέα Υόρκη παραβίασαν τα μέτρα του κορωνοϊού.
Το Γραφείο του Σερίφη της Νέας Υόρκης εισέβαλλε σε ένα υπόγειο κλαμπ swingers το πρωί της Κυριακής στο Κουίνς … το οποίο λέγεται ότι φιλοξενούσε πάρτυ με πάνω από 80 άτομα.
Ο κυβερνήτης της Νέας Υόρκης Κουόμο έχει ορίσει ως ανώτατο όριο συναθροίσεων τα 10 άτομα.
Κάποιος αδίστακτος οργάνωσε το πάρτυ και ορισμένοι ασυνείδητοι συμμετείχαν χωρίς ενδοιασμούς σε αυτό.
Η μουσική ήταν στα ύψη, η μπίρα και τα ποτά έρεαν άφθονα – και αυτό παράνομο- και κάποιοι υπερενθουσιώδεις πανηγύριζαν.
Οι αστυνομικοί λένε ότι βρήκαν τρία ζευγάρια να κάνουν σεξ σε ένα μικρό δωμάτιο – προφανώς swingers – σε όλες τις παραλλαγές των οργίων του Καλιγούλα.
Το μπαρ φαίνεται προσφέρει μια σειρά υπηρεσιών αφού οι αστυνομικοί τράβηξαν φωτογραφίες τιμοκαταλόγου για την χρήση του VIP δωματίου και του χώρου όπου διακρίνεται και ένα κουτί με προφυλακτικά.
Συνολικά, δύο διοργανωτές και ο ιδιοκτήτης κατηγορήθηκαν για παραβίαση του νόμου και το μπαρ σφραγίστηκε. Η Αστυνομία της νέας Υόρκης αναφέρει ότι επιβλήθηκαν συνολικά πρόστιμα στον υπεύθυνο του μπαρ ύψους 16.000 $.

:zombie::zombie::zombie:
 

dreamgirls.gr

Γραφείο Call-Girls
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
26.627
Like
39.999
Δεν έχει καμία σχέση με τα swingers πια.
Ανακύπτει το ερώτημα, πόσο ηλίθιος μπορείς να είσαι;
Πάντα με τον καλό λόγο στο στόμα, άσχετα που ήρθες 1 χρόνο μετά! Αν ήσουν στη swinger σκηνή της Αθήνας θα τους γνώριζες! Αλλά πού....
 

Melouris

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2020
Μηνύματα
34
Like
10
Πόντοι
0
Ξέρω ότι είναι άδικος κόπος… αλλά αξίζει να προσπαθήσω. Είμαστε ζευγάρι από επαρχία και θελουμε να δοκιμάσουμε το swinging. Δεν μιλάω απλά για same room sex αλλά κανονική ανταλλαγή συντρόφων, ομαδικό σεξ κτλ. Δυστυχώς, δεν μπορούμε να βρούμε από πού να ξεκινήσουμε. Σίγουρα θα υπάρχουν άνθρωποι στη περιοχή μας του χώρου, αλλά δεν έχουμε καθόλου δικτύωση. Τι προτείνετε; Είχαμε σκεφτεί να αρχίσουμε από κάποιο club στην Αθήνα αλλά απ ό,τι φαίνεται δεν θα ανοίξουν σύντομα. Να πάμε εξωτερικό μόνο και μόνο για να γαμηθούμε, μου φαίνεται χαζό σε αυτή τη φάση. Υπαρχει κάποιος/α που σοβαρά μπορεί να μας κατευθύνει; Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: taniko

xperia

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2010
Μηνύματα
165
Like
406
Πόντοι
21
Ξέρω ότι είναι άδικος κόπος… αλλά αξίζει να προσπαθήσω. Είμαστε ζευγάρι από επαρχία και θελουμε να δοκιμάσουμε το swinging. Δεν μιλάω απλά για same room sex αλλά κανονική ανταλλαγή συντρόφων, ομαδικό σεξ κτλ. Δυστυχώς, δεν μπορούμε να βρούμε από πού να ξεκινήσουμε. Σίγουρα θα υπάρχουν άνθρωποι στη περιοχή μας του χώρου, αλλά δεν έχουμε καθόλου δικτύωση. Τι προτείνετε; Είχαμε σκεφτεί να αρχίσουμε από κάποιο club στην Αθήνα αλλά απ ό,τι φαίνεται δεν θα ανοίξουν σύντομα. Να πάμε εξωτερικό μόνο και μόνο για να γαμηθούμε, μου φαίνεται χαζό σε αυτή τη φάση. Υπαρχει κάποιος/α που σοβαρά μπορεί να μας κατευθύνει; Ευχαριστώ
νομίζω πως ένα ποτάκι/καφές για γνωριμία θα ήταν ότι καλύτερο.....
αν υπάρχει χημεία μπορεί να συνεχιστεί και άλλου.....
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Ξέρω ότι είναι άδικος κόπος… αλλά αξίζει να προσπαθήσω. Είμαστε ζευγάρι από επαρχία και θελουμε να δοκιμάσουμε το swinging. Δεν μιλάω απλά για same room sex αλλά κανονική ανταλλαγή συντρόφων, ομαδικό σεξ κτλ. Δυστυχώς, δεν μπορούμε να βρούμε από πού να ξεκινήσουμε. Σίγουρα θα υπάρχουν άνθρωποι στη περιοχή μας του χώρου, αλλά δεν έχουμε καθόλου δικτύωση. Τι προτείνετε; Είχαμε σκεφτεί να αρχίσουμε από κάποιο club στην Αθήνα αλλά απ ό,τι φαίνεται δεν θα ανοίξουν σύντομα. Να πάμε εξωτερικό μόνο και μόνο για να γαμηθούμε, μου φαίνεται χαζό σε αυτή τη φάση. Υπαρχει κάποιος/α που σοβαρά μπορεί να μας κατευθύνει; Ευχαριστώ
υπαρχουν διαφορα ζευγαρια στο chat του zoo.gr...απλα πρεπει να μπεις απο υπολογιστη...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Ξέρω ότι είναι άδικος κόπος… αλλά αξίζει να προσπαθήσω. Είμαστε ζευγάρι από επαρχία και θελουμε να δοκιμάσουμε το swinging. Δεν μιλάω απλά για same room sex αλλά κανονική ανταλλαγή συντρόφων, ομαδικό σεξ κτλ. Δυστυχώς, δεν μπορούμε να βρούμε από πού να ξεκινήσουμε. Σίγουρα θα υπάρχουν άνθρωποι στη περιοχή μας του χώρου, αλλά δεν έχουμε καθόλου δικτύωση. Τι προτείνετε; Είχαμε σκεφτεί να αρχίσουμε από κάποιο club στην Αθήνα αλλά απ ό,τι φαίνεται δεν θα ανοίξουν σύντομα. Να πάμε εξωτερικό μόνο και μόνο για να γαμηθούμε, μου φαίνεται χαζό σε αυτή τη φάση. Υπαρχει κάποιος/α που σοβαρά μπορεί να μας κατευθύνει; Ευχαριστώ
Να κάνετε εγγραφή σε swingers sites. Θα βρείτε ζευγάρια από όλη την Ελλάδα και προφανώς από την περιοχή σας, Κι όταν ανοίξουν τα clubs πάτε κι εκεί μια επίσκεψη.
 

Melouris

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2020
Μηνύματα
34
Like
10
Πόντοι
0
Να κάνετε εγγραφή σε swingers sites. Θα βρείτε ζευγάρια από όλη την Ελλάδα και προφανώς από την περιοχή σας, Κι όταν ανοίξουν τα clubs πάτε κι εκεί μια επίσκεψη.
Έχεις την καλοσύνη να μου παραθέσεις κάποια site είτε εδώ είτε σε dm;
 

dirtydog882

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
51
Πόντοι
0
Ξέρω ότι είναι άδικος κόπος… αλλά αξίζει να προσπαθήσω. Είμαστε ζευγάρι από επαρχία και θελουμε να δοκιμάσουμε το swinging. Δεν μιλάω απλά για same room sex αλλά κανονική ανταλλαγή συντρόφων, ομαδικό σεξ κτλ. Δυστυχώς, δεν μπορούμε να βρούμε από πού να ξεκινήσουμε. Σίγουρα θα υπάρχουν άνθρωποι στη περιοχή μας του χώρου, αλλά δεν έχουμε καθόλου δικτύωση. Τι προτείνετε; Είχαμε σκεφτεί να αρχίσουμε από κάποιο club στην Αθήνα αλλά απ ό,τι φαίνεται δεν θα ανοίξουν σύντομα. Να πάμε εξωτερικό μόνο και μόνο για να γαμηθούμε, μου φαίνεται χαζό σε αυτή τη φάση. Υπαρχει κάποιος/α που σοβαρά μπορεί να μας κατευθύνει; Ευχαριστώ
Καλησπέρα. https://swingersclub.gr/
https://sdc.com/
www.rcouples.eu
https://erodate.gr/
xhamster.com

Σε αυτά τα site μπορείς να βρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom