Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 403
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Ελληνοτουρκική φιλια στην πράξη τυπε ! :kneel:
 

golden21

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
31
Like
1.397
Πόντοι
1.071
Ελληνοτουρκική φιλια στην πράξη τυπε ! :kneel:

Καλά, πέτυχα προχτές μία Τουρκάλα 32 χρονών στο SDC (ζευγάρι με τον άντρα της), που είχαν έρθει Αθήνα για διακοπές. Τέτοιο γαμήσι δεν έχω ξανά ρίξει. Ο δικός της μόνο έβλεπε, οπότε όλο το βράδυ την έτρωγα μόνος μου. Σώμα/πρόσωπο 9/10 και στο κρεβάτι τίγρης. Την άλλη μέρα δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου, και είμαι και κάτω των 30!  :2funny: Πάντα το ήξερα ότι μπορούμε να τα πάμε καλά με τους γείτονες!  ;)
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Καλά, πέτυχα προχτές μία Τουρκάλα 32 χρονών στο SDC (ζευγάρι με τον άντρα της), που είχαν έρθει Αθήνα για διακοπές. Τέτοιο γαμήσι δεν έχω ξανά ρίξει. Ο δικός της μόνο έβλεπε, οπότε όλο το βράδυ την έτρωγα μόνος μου. Σώμα/πρόσωπο 9/10 και στο κρεβάτι τίγρης. Την άλλη μέρα δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου, και είμαι και κάτω των 30!  :2funny: Πάντα το ήξερα ότι μπορούμε να τα πάμε καλά με τους γείτονες!  ;)
και μετα,,,ξυπνησες?? :wanker: :wanker: :wanker:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
περνάω αρκετούς μήνες τον χρόνο στην Αμερική και μπορώ απλά να σου πω οτι είμαστε χρόνια ( αιώνες ) πίσω.
υπομονή καμια 15-20 χρονάκια ακόμα και θα γίνουμε και εμείς L.A.
φιλε μου, σε ποιο ρακομελαδικο στο LA εχεις παει? Και τι σε κανει να νομιζεις πως ειμαστε αιωνες πισω?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
καλησπερα ειμαστε καινουριοι στο αθλημα και θα ηθελα την γνωμη σας... Για πρωτη φορα που προτεινετε να παμε κ γιατι?ευχαριστω!
για πρωτη φορα, φιλε ΜΗΝ πας σε club. Κανονισε με τη γυναικα σου να βρεθειτε με ζευγαρι εξω, πρωτα για ενα καφεδακι, μετα αν σας παιζει η χημεια για ενα ποτακι αλλου, οχι σε club. Αν ειστε οπως λες καινουργιοι και πατε μονοι, δεν θα περασετε καλα. Καλο ειναι οταν πατε να συνοδευετε και ενα ζευγαρι. Οταν κανετε διαφορες γνωριμιες εκει μεσα, τοτε τα πραγματα θα ειναι διαφορετικα και για τους ΔΥΟ. Μην ξεχνας ΠΟΤΕ οτι το παιχνιδι αυτο ειναι και για τους δυο σας... :hi:
 

paparex

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
5
Πόντοι
0
Όταν είσαι νέος και πηγαίνεις σε swinger club παρέα με άλλο ζευγάρι, δύσκολα θα γνωρίσεις άλλους.  Είσαι σαν μια γυναίκα σε μπάρ, που συνοδεύεται.  Ενώ αν είσαι μόνος (ζευγάρι) όλο και κάποιοι θα σε πλησιάσουν για γνωριμία.  :hi:
Εκτός αν πας μόνο για να κόψεις κίνηση και δεν θέλεις επαφές.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
Όταν είσαι νέος και πηγαίνεις σε swinger club παρέα με άλλο ζευγάρι, δύσκολα θα γνωρίσεις άλλους.  Είσαι σαν μια γυναίκα σε μπάρ, που συνοδεύεται.  Ενώ αν είσαι μόνος (ζευγάρι) όλο και κάποιοι θα σε πλησιάσουν για γνωριμία.  :hi:
Εκτός αν πας μόνο για να κόψεις κίνηση και δεν θέλεις επαφές.
εχεις απολυτο δικιο φιλε...ομως, σε bar τετοιου ειδους, παντα γνωριζεις ζευγαρι να παιξεις, γιατι απλα εκει μεσα ο κοσμος δεν εχει την αντιληψη του "ειναι με αλλους, μην παω" Εκει ειναι τα παντα ολα. Απλα για νεο ζευγαρι του χωρου θα ειναι προτιμοτερο να μπει μεσα με αλλο ζευγαρι, γιατι απλα ο αντρας (προσοχη-οχι η γυναικα) θα αισθανθει ασχημα no matter ποσες φορες το εχει θρεψει στο μυαλουδακι του... :hi:
 

theo30gr

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο εμενα...

Θα ελεγα οτι ειμαι παλιο μελος swinger με παλια μου σχεση.
Οσα ζευγαρια ενδιαφερονται και ειναι στο ξεκινημα... πιστευω οτι ΔΕΝ πρεπει να πανε σε τετοια club. Μπορουν ανετα να εγγραφουν στο site swinger να γνωρισουν ζευγαρακια αντιστοιχα για ποτακι, καφε και να προχωρησουν σιγα σε κατι τετοιο.
Σιγα σιγα προχωρας .. βλεπεις τι αρεσει και προχωρας..
Να ξερετε οτι τα καλυτερα swing party δεν γινονται σε clubakia αλλα σε σπιτια κλειστα...
Ειχα συμμετασχει σε ενα τετοιο με 6 ζευγαρια οπου πιναμε ποτακι ... και καναμε οτι μπορει ο νους να φανταστει....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
Καλησπερα και απο εμενα...

Θα ελεγα οτι ειμαι παλιο μελος swinger με παλια μου σχεση.
Οσα ζευγαρια ενδιαφερονται και ειναι στο ξεκινημα... πιστευω οτι ΔΕΝ πρεπει να πανε σε τετοια club. Μπορουν ανετα να εγγραφουν στο site swinger να γνωρισουν ζευγαρακια αντιστοιχα για ποτακι, καφε και να προχωρησουν σιγα σε κατι τετοιο.
Σιγα σιγα προχωρας .. βλεπεις τι αρεσει και προχωρας..
Να ξερετε οτι τα καλυτερα swing party δεν γινονται σε clubakia αλλα σε σπιτια κλειστα...
Ειχα συμμετασχει σε ενα τετοιο με 6 ζευγαρια οπου πιναμε ποτακι ... και καναμε οτι μπορει ο νους να φανταστει....
ακριβως, ετσι...
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216

centaurus

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
20
Like
102
Πόντοι
0
Καλησπέρα!, εχω κάνει και post εδω:
αλλά νομίζω είναι καταλληλότερο στο swingers thread. Προσωπικά έχει να τύχει να κάνω μερικές παρτούζες (2m2f) αλλά σποραδικά. Μας ενδιαφέρει με το μωράκι μου να ξεκινήσουμε με γυναίκα για τρίο και καμια πιπούλα στον επιπλεόν τύπ, ώστε να ανοιχθεί και αυτή σιγά σιγά και να παίρνει όλο και περισσότερους.

Το θέλει αλλά ντρέπεται οπότε σκέφτομαι να την μυήσω σιγά σιγα και χωρίς βιασύνες.

Υπάρχει καποιο ζευγάρι εδώ που να ενδιαφέρεται για κάτι ανάλογο; Προτάσεις για να ψάξουμε σε κάποιο άλλο μέρος;
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Καλησπέρα!, εχω κάνει και post εδω:
αλλά νομίζω είναι καταλληλότερο στο swingers thread. Προσωπικά έχει να τύχει να κάνω μερικές παρτούζες (2m2f) αλλά σποραδικά. Μας ενδιαφέρει με το μωράκι μου να ξεκινήσουμε με γυναίκα για τρίο και καμια πιπούλα στον επιπλεόν τύπ, ώστε να ανοιχθεί και αυτή σιγά σιγά και να παίρνει όλο και περισσότερους.

Το θέλει αλλά ντρέπεται οπότε σκέφτομαι να την μυήσω σιγά σιγα και χωρίς βιασύνες.

Υπάρχει καποιο ζευγάρι εδώ που να ενδιαφέρεται για κάτι ανάλογο; Προτάσεις για να ψάξουμε σε κάποιο άλλο μέρος;

Καλημέρα μετά από τόσους μήνες έυχομαι να έχεις προχωρήσει στο θέμα.
Αλλά προσωπικά θεωρώ η προσέγγιση πρέπει να είναι διαφορετική θέλει να πείσεις την γυναίκα ότι θα το ευχαριστηθεί καλύτερα με δύο άντρες κλπ κλπ όταν σαν ζευγάρι ψάχνεις απλά μια επιπλέον γυναίκα μάλλον ο άντρας είναι εγωιστής και την θέλει για τον εαυτό του χαχα
 

MoMa76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2018
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
280
Εγω τωρα εχω πει στη γυναίκα μου να κοιταξουμε να βρουμε μια κοπελα για τρίο, με το δικο μου σκεπτικο ως εξης: Να ειναι η γυναικα μου το κεντρο και η κοπελα κι εγω να την "φροντιζουμε".

Πιστευω θα με βοηθήσει κι εμενα αυτο, ωστε να ειμαι χαλαρος με ενα νεο τριτο προσωπο, διότι παντα στις πρωτες επαφες που ειχα με γυναικες ημουν κουμπωμένος. Μόλις χαλαρωνα τοτε λειτουργουσα κανονικότατα.

Έτσι πιστευω με μια κοπελα κι εγω δεν θα εχω το αγχος της επιδοσης και συνάμα η γυναικα μου θα μπορει να ελεγξει αυτη το παιχνιδι και να δεχθει το γεγονος να παιξω με αλλη γυναικα με φιλια, στοματικο, κλπ.
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Εδω Λονδινο ειναιστανταρντ με τη γυναικα μου να πηδιομαστε με αλλα ζευγαρια 1-2 φορες το μηνα. Φιλικα και ωραια
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Εγω τωρα εχω πει στη γυναίκα μου να κοιταξουμε να βρουμε μια κοπελα για τρίο,
Είναι πάρα πολύ δύσκολο, έως απίθανο, να βρεις γυναίκα μόνη στο χώρο. Πρέπει να είσαι εξαιρετικά τυχερός. Καλύτερα να δοκιμάσετε να βρείτε ζευγάρι με τη γυναίκα bi, που ζητάει μόνο παιχνίδι γυναικών ή soft swap. Για ξεκίνημα και για άτομα που έχουν τις δικές σας "φοβίες" είναι η καλύτερη λύση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom