Νέα

Ελληνικές ταινίες cult δεκαετίας '80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα santa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 400
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
O Tόλης Τσιμογιάννης ήταν πρωτοπόρος ! Ανακάτευε στοιχεία ροκ με μπουζουκι και έβαζε στίχους τολμηρούς! Απλά έδρασε σε λάθος timing...

Έτσι γίνεται με τους πρωτοπόρους...α ρε Τόλη που να είσαι τώρα

Εγώ ψάχνω το βίντεο κλιπ που ο Τόλης σκάει μύτη στην πλατεία με Opel Μάντα κόκκινο, με αεροτομές και ζάντες, να σέρνεται..πλησιαζει το γκομενάκι..ανοίγει το παράθυρο, την κοιτάζει και απλά χαιδευει τη μακριά χαίτη του. Η γκόμενα πλησιάζει και του χαμογελάει.

Θα δοκιμάσω και εγώ αυτή την προσέγγιση αφού έχει θετικά αποτελέσματα

Α ρε αυτά ήταν τα ωραία...τότε που όποιος είχε παπί ήταν άρχοντας
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Και καααανεις και ζημιες....και κανειςςςςς και ζημιες....
 

Επισκέπτης
Αχχ 2 ταινιούλες ψαχνω αν έχετε κανα link torrent θα το εκτιμούσα 1.Ο Μηχανοφάγος με τον Βουτσα πού είναι Ζητάς και
2 ΨΙΤ Ιππότης της Λακούβας

χαχαχα φίλε τον μηχανοφάγο τον είχα σε βινεοταινία, αν κατεβλω ελλάδα ΄κάτι θα κάνω κάποια στιγμή για να ανεβεί αυτό το αριστούργημαστο νετ
 

Επισκέπτης
Παιδιά υπάρχει στο ε- mule η ταινία "Ο Βιασμός μιας Μοναχής -του Γιώργου Μυλωνά
ΤΟ ΓΕΛΙΟ - απίστευτο cult---- αίσχος  ..  εγώ έχω πρόβλημα και δεν μπόρεσα να την κατεβάσω όλη,αλλά όποιος έχει γρήγορο και σταθερό ΑDSL βουρ..... πολύ πλάκα !
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δεν εχω δειξει τα διαπιστευτηρια μου ακομα? :P
 

priapikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια μεγαλη ποικιλια απο Ελ. Ταινιες εχει και το υποθετω οτι το γνωρίζετε,αλλα απλως το υπενθυμιζω.Απλως θελει ενα free registration,πας στα forums στην
κατηγορια "Ελ.Ταινιες" και βρισκεισ αρκετα πραγματα.Τα πιο πολλα ειναι απο rapidshare.Οκ,ειναι λιγο
σπαστικο να κατεβαζεις κοματι κοματι,αλλα νομιζω οτι αν δωσουμε 6,99 euro για ενα μηνα,δεν θα πεσουν εξω τα
καραβια μας,και θα εχουμε απεριοριστη προσβαση.Για αρχη παρτε τις περιφημες "Φυλακες Ανηλικων"


Password : magakos
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Δεν εχω δειξει τα διαπιστευτηρια μου ακομα? :P

Φυσικά.

Όχι όμως μόνο με την παράθεση στοιχείων που άπτονται δύσκολων underground θεματικών περιοχών. Αυτό απλά σε περνάει από την πόρτα στο σαλόνι.

Πιο σημαντική είναι η συνολική θεώρηση καταστάσεων μέσα από ένα άλλο πρίσμα. Εκεί είναι η ειδοποιός διαφορά.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Μάγκες από αύριο κ κάθε Τρίτη το AVANTI θα έχει σε dvd μια ελληνική cult ταινία της δεκαετίας του 80.Αύριο θα έχει το ''ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ''.Σπεύσατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Σουγκλακός....Αθάνατος....

μπράβο ρε φλές
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Μάγκες από αύριο κ κάθε Τρίτη το AVANTI θα έχει σε dvd μια ελληνική cult ταινία της δεκαετίας του 80.Αύριο θα έχει το ''ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ''.Σπεύσατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

Χαχα, με πρόλαβες!!
Επιτέλους, κάποιος μας σκέφτεται!!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Κορυφαία ατάκα δεκαετίας 80'
Δεν θυμάμαι αν είναι από ταινία-ίσως Χάρυ Κλυν- ή όντως διαφήμηση.

[glow=red,2,300]"Για να μην τον παίρνετε συνέχεια από πίσω πάρτε του μια πίπα"[/glow]

Νοικοκυρά κυνηγάει με ένα τασάκι στον χέρι τον σύζυγο που ρίχνει όπου να΄ναι την στάχτη του τσιγάρου του.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Χαχα, με πρόλαβες!!
Επιτέλους, κάποιος μας σκέφτεται!!

καλημέρα σε όλους
σήμερα κυκλοφόρησε στην τιμή τον 3,90?,απο τις καλές ταινίες του ψάλτη και ωραίες ατάκες,εγω την αγόρασα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Για το AVANTI λες ε;το έχω παραγγείλει κ είπα στον περιπτερά μου να το φέρνει κάθε βδομάδα.Επιτέλους το ονειρό μου θα γίνει πραγματικότητα.ΘΑ ΤΙΣ ΜΑΖΕΨΩ ΟΛΕΣ.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Για το AVANTI λες ε;το έχω παραγγείλει κ είπα στον περιπτερά μου να το φέρνει κάθε βδομάδα.Επιτέλους το ονειρό μου θα γίνει πραγματικότητα.ΘΑ ΤΙΣ ΜΑΖΕΨΩ ΟΛΕΣ.
ναι για το AVANTI,και εγω θα πάρω κάποιες απο τις 10 ταινίες που μου αρέσουν
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Μόλις το πήρα το περιοδικό.Έχω τρελαθεί από την  χαρα.Πήγα σε 3 περίπτερα για να το βρω.Εχει κάνει θραυση.Πάντως την άλλη βδόμαδα θα δλωσει τον ''Ροζ γάτο'' που πετάει για ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ στο ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΙΝΕΜΑ η θεά Βάνα Μπάρμπα το βυζί της ΕΞΩ.ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΑΤΑΚΗΔΕΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom