Νέα

Ελληνίδες Πουτάνες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Αφού δεν μπορούν να ξεχωρίσουν τις Ελληνίδες από τις Αλβανίδες φαντάσου τι συμβαίνει με τις μεταλλαγμένες!
Φαντάζομαι....!Σαν έναν συναγωνιστή που είχα συναντήσει στα studio της Κασσάνδρας που μου λέει:κουκλάρα η Βίκυ από Τσεχία είναι... :headbang:Θυμάμαι ότι κόμπιασα δεν απάντησα τίποτα..... :grin:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
11
Πόντοι
6
Καιρός ήτανε!!! Ένα θέμα αποκλειστικά για ΕΘΝΙΚΟΓΑΜΗΣΤΕΣ!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.750
Πόντοι
7.016
Αφού δεν μπορούν να ξεχωρίσουν τις Ελληνίδες από τις Αλβανίδες φαντάσου τι συμβαίνει με τις μεταλλαγμένες!

Το χειρότερο από όλα είναι ο συνδυασμός: Να θεωρηθεί ως ημεδαπό θήλυ, ενώ να πρόκειται για Αλβανό τράβελο...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Το χειρότερο από όλα είναι ο συνδυασμός: Να θεωρηθεί ως ημεδαπό θήλυ, ενώ να πρόκειται για Αλβανό τράβελο...


  Πιτσιρικάς στην Φυλής, σε ένα ημιυπόγειο μπουρδέλο, στο κομμάτι λίγο πριν που διευρύνεται ο δρόμος, πήρα ένα τραβέλι χωρίς να το καταλάβω.

  Ήταν μέρα με έντονο φως έξω και η απότομη σκοτεινιά του μπουρδέλου με τύφλωσε.
Η "πουτάνα" σαλοναρίστηκε γρήγορα, κορμάρα για την εποχή οφείλω να ομολογήσω, μελαχροινή, ψηλή, με βυζάρες σιλικόνη, και στο στυλ της Βάνας Μπάρμπα. Επειδή βιαζόμουν κιόλας, μπήκα. Η αλήθεια είναι πως εκείνη την ώρα δεν κατάλαβα τίποτα. Ίσα ίσα που έλεγα πως η τύπισσα έκανε πολύ ωραίο γαμήσι. Από τα πιο ωραία τσιμπούκια που μου έχουν κάνει. Με πίπωσε και ξεσκούφωτα, πρωτόγνωρο για την εποχή και η αίσθηση ήταν μοναδική.

  Όταν το είπα σε κάπους φίλους, πιο μπουρδελιάρηδες και ψαγμένους από μένα, μου είπαν πως το συγκεκριμένο μπουρδέλο, φέρνει μόνο εγχειρισμένους τράβελους γι αυτό και δεν μπαίνουν ποτέ εκεί.

  Σιχαθηκα τον εαυτό μου. Είχα σκοπό να ξαναπάω κι έμεινα με την ψωλή στο χέρι...

  :S
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
   Πιτσιρικάς στην Φυλής, σε ένα ημιυπόγειο μπουρδέλο, στο κομμάτι λίγο πριν που διευρύνεται ο δρόμος, πήρα ένα τραβέλι χωρίς να το καταλάβω.

  Ήταν μέρα με έντονο φως έξω και η απότομη σκοτεινιά του μπουρδέλου με τύφλωσε.
Η "πουτάνα" σαλοναρίστηκε γρήγορα, κορμάρα για την εποχή οφείλω να ομολογήσω, μελαχροινή, ψηλή, με βυζάρες σιλικόνη, και στο στυλ της Βάνας Μπάρμπα. Επειδή βιαζόμουν κιόλας, μπήκα. Η αλήθεια είναι πως εκείνη την ώρα δεν κατάλαβα τίποτα. Ίσα ίσα που έλεγα πως η τύπισσα έκανε πολύ ωραίο γαμήσι. Από τα πιο ωραία τσιμπούκια που μου έχουν κάνει. Με πίπωσε και ξεσκούφωτα, πρωτόγνωρο για την εποχή και η αίσθηση ήταν μοναδική.

  Όταν το είπα σε κάπους φίλους, πιο μπουρδελιάρηδες και ψαγμένους από μένα, μου είπαν πως το συγκεκριμένο μπουρδέλο, φέρνει μόνο εγχειρισμένους τράβελους γι αυτό και δεν μπαίνουν ποτέ εκεί.

  Σιχαθηκα τον εαυτό μου. Είχα σκοπό να ξαναπάω κι έμεινα με την ψωλή στο χέρι...

   :S

όντως έφαγες πακέτο... αλλά αφού πέρασες καλά και μάλιστα δεν πήρες και χαμπάρι ότι πρόκειται για trans... ξέχνα το... προχώρα παρακάτω...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
όντως έφαγες πακέτο... αλλά αφού πέρασες καλά και μάλιστα δεν πήρες και χαμπάρι ότι πρόκειται για trans... ξέχνα το... προχώρα παρακάτω...


  Έφαγα μεγάλη φρίκη τότε. Τώρα που το σκέφτομαι γελάω, δεν έγινε και τίποτε ( φαντάσου να μου έβγαινε με κάνα παπάρι 25 πόντους!  :2funny: θα τρεχα στη Φυλής τσίτσιδος από το φόβο  :2funny:), αλλά τότε είχα πάθει ΚΟΚΟΜΠΛΟΚΟ.

  :headbang:
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
  Έφαγα μεγάλη φρίκη τότε. Τώρα που το σκέφτομαι γελάω, δεν έγινε και τίποτε ( φαντάσου να μου έβγαινε με κάνα παπάρι 25 πόντους!  :2funny: θα τρεχα στη Φυλής τσίτσιδος από το φόβο  :2funny:), αλλά τότε είχα πάθει ΚΟΚΟΜΠΛΟΚΟ.

   :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: όντως... εκεί που περιμένεις στο κρεββάτι αραχτός, ξαφνικά να σε κυνηγάει η άλλη (άλλος) με το παπάρι στο χέρι...  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Νομίζω Ελληνίδα ήταν η Μελίνα από Κασσάνδρας,της οποίας η απουσία είναι αρκετά αισθητή.... :huh:
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
11
Την προεδρο που την βρισκουμε ρε μαγκες?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Την προεδρο που την βρισκουμε ρε μαγκες?

Αν ενοείς την Έλλη μέχρι πριν λίγο καίρο εργαζόταν στο Αχαρνών 104.Το τελευταίο καιρό το συγκεκριμένο studio όποτε περνάω είναι κλειστό :huh:.Τώρα κάτι παραπάνω δεν γνωρίζω...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
  Πιτσιρικάς στην Φυλής, σε ένα ημιυπόγειο μπουρδέλο, στο κομμάτι λίγο πριν που διευρύνεται ο δρόμος, πήρα ένα τραβέλι χωρίς να το καταλάβω.

  Ήταν μέρα με έντονο φως έξω και η απότομη σκοτεινιά του μπουρδέλου με τύφλωσε.
Η "πουτάνα" σαλοναρίστηκε γρήγορα, κορμάρα για την εποχή οφείλω να ομολογήσω, μελαχροινή, ψηλή, με βυζάρες σιλικόνη, και στο στυλ της Βάνας Μπάρμπα. Επειδή βιαζόμουν κιόλας, μπήκα. Η αλήθεια είναι πως εκείνη την ώρα δεν κατάλαβα τίποτα. Ίσα ίσα που έλεγα πως η τύπισσα έκανε πολύ ωραίο γαμήσι. Από τα πιο ωραία τσιμπούκια που μου έχουν κάνει. Με πίπωσε και ξεσκούφωτα, πρωτόγνωρο για την εποχή και η αίσθηση ήταν μοναδική.

  Όταν το είπα σε κάπους φίλους, πιο μπουρδελιάρηδες και ψαγμένους από μένα, μου είπαν πως το συγκεκριμένο μπουρδέλο, φέρνει μόνο εγχειρισμένους τράβελους γι αυτό και δεν μπαίνουν ποτέ εκεί.

  Σιχαθηκα τον εαυτό μου. Είχα σκοπό να ξαναπάω κι έμεινα με την ψωλή στο χέρι...

  :S

στο υπόγειο εκείνο είχα πάρει Χειλουδάκη (πάλαι πότε) και μια άλλη Αφροδίτη επίσης πρώην αγόρι.
Η Χειλουδάκη χλιμίντριζε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom