Νέα

Ελληνίδες πολιτικοί, βρωμάνε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα think2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Δεν λέω κόμμα και λεπτομέρειες αφού μέχρι και το κινητό δεν με άφησε να έχω μαζί, αλλά αρρώστησα με τις μαλακίες, λες και γάμησα τον Πάπα, όχι έτσι αλλιώς όχι αλλιώς παραλλιώς, μη κάνεις έτσι, γιατί δεν κάνεις αλλιώς λες και είναι ο Θεός, κάνε μπάνιο πρώτα μωρή και μετά να έχεις και απαιτήσεις.
Αυτο το κολλημα με το κινητο και την αντιπαρακολουθηση το εχουν οι ΚΚΕδες.Τυπε εισαι ηρωας,η τριχα πρεπει να ηταν σαν της αρκουδας ετσι???
 
OP
OP
T

think2

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
86
Like
1
Πόντοι
0
Αυτο το κολλημα με το κινητο και την αντιπαρακολουθηση το εχουν οι ΚΚΕδες.Τυπε εισαι ηρωας,η τριχα πρεπει να ηταν σαν της αρκουδας ετσι???

To θέμα είναι ότι ξόδεψα πολύ χρόνο πολύ χρήμα και πολύ ενέργεια που δεν άξιζε τον κόπο και στο τέλος χαλάστηκα και πολύ. Μου έβγαλε την ψυχή μήνες. 
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Kαι Ελεεϊνιδα και πολιτικος

Τι βιτσια ειναι αυτα που εχεις ρε τυπε ;;

:think:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Όχι μόνο βρωμάνε, άλλά κάθε φορά πού βγάζει ίστορία γιά "Έλληνες" πολιτικούς γεμίζει ή όθόνη τού laptop άλογόμυγες.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.295
Πόντοι
9.477
Γυναικείο άρωμα "Κουλτούρ" για ελλεεινίδες κομμουνίστριες: Φτιαγμένο από ιδρώτα αγρότη και αίμα εργάτη.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Η τυπισσα ειναι εντως κοινοβουλίου; Αν είναι εντος τοτε ξερω εναν φιλαρακο που εχει βιτσιο με τετοιες. Να την κανεις πασα σε αυτονε. Απο βρωμιες δεν εχει θεμα.
 
OP
OP
T

think2

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
86
Like
1
Πόντοι
0
Dinner in the Sky, γαμώ τον Χριστό της και γαμώ την Παναγία της. Aς όψεται πόσο μαλάκας είμαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom