Νέα

Ελληνίδες, οι μεγαλύτερες ψωλοαρπάχτρες της υφηλίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Παρε φορα τοτε  :)
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Δεν είχα το κουράγιο να διαβάσω όλο το θρεντ, απλά θα ήθελα, μέσα σε όλα που μου έρχονται να πω, να θέσω σε όοοοολους αυτούς (και στους 3-4 που μάλλον ξέρουν για τί πράγμα μιλάνε) που το έχουν ξεχειλώσει στις γενικεύσεις, μία ερώτηση :

Εδώ και 2 μήνες μένω σε μία σχετικά μικρή πόλη της Γερμανίας, με 200.00 κατοίκους. Στο δρόμο έχω δει πάνω από 10 φορές ζευγάρια Γερμανίδων (δηλαδή κατάξανθες και γαλανομάτες, με άσπρη επιδερμίδα) να κυκλοφορούν με μαύρους.... ΑΥΤΟ, πως εξηγείται από ολους σας???
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ναι ε? ειχα πει τετοιο πραμα σε σενα? χαχαχαχα ε κατι θα χες κανει μωρε και συ....  :P περασμενα ξεχασμενα..... :cheesy:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δεν είχα το κουράγιο να διαβάσω όλο το θρεντ, απλά θα ήθελα, μέσα σε όλα που μου έρχονται να πω, να θέσω σε όοοοολους αυτούς (και στους 3-4 που μάλλον ξέρουν για τί πράγμα μιλάνε) που το έχουν ξεχειλώσει στις γενικεύσεις, μία ερώτηση :

Εδώ και 2 μήνες μένω σε μία σχετικά μικρή πόλη της Γερμανίας, με 200.00 κατοίκους. Στο δρόμο έχω δει πάνω από 10 φορές ζευγάρια Γερμανίδων (δηλαδή κατάξανθες και γαλανομάτες, με άσπρη επιδερμίδα) να κυκλοφορούν με μαύρους.... ΑΥΤΟ, πως εξηγείται από ολους σας???


ψωλαρπαχτρες κομπλεξικες γερμανιδες της επαρχιας παιδι μου...τι να πεις..... χαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Απλώς έχουν μπουχτίσει από τους ντόπιους.Συνηθησμένο φαινόμενο.Θέλουν μια αλλαγή στη ζωή τους.
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Μία ένσταση : νεαρά ζευγάρια.. Γερμανίδες 20-27 χρονών έχουν μπουχτίσει από τους ντόπιους?
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Δεν είχα το κουράγιο να διαβάσω όλο το θρεντ, απλά θα ήθελα, μέσα σε όλα που μου έρχονται να πω, να θέσω σε όοοοολους αυτούς (και στους 3-4 που μάλλον ξέρουν για τί πράγμα μιλάνε) που το έχουν ξεχειλώσει στις γενικεύσεις, μία ερώτηση :

Εδώ και 2 μήνες μένω σε μία σχετικά μικρή πόλη της Γερμανίας, με 200.00 κατοίκους. Στο δρόμο έχω δει πάνω από 10 φορές ζευγάρια Γερμανίδων (δηλαδή κατάξανθες και γαλανομάτες, με άσπρη επιδερμίδα) να κυκλοφορούν με μαύρους.... ΑΥΤΟ, πως εξηγείται από ολους σας???

eine grosse Ueberassung, gelll????
 

Επισκέπτης
Ναι, βέβαια να πάρω φόρα. Επί της ουσίας όμως μώκο, γιατί δεν μπορείς να απαντήσεις, λόγω άγνοιας. Γι αυτό σας σιχαίνομαι...

Κάτσε ρε άνθρωπε.Αν μας συχαίνεσαι,τι μπαίνεις;Πάντως βγάζεις ένα ύφος 100000 καρδιναλίων.Δε μας είπες όμως από που απέκτησες εμπειρίες με Ανατολικές.Εχεις σπουδάσει ή έχεις ζήσει σε κάποια χώρα;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
μπα, οχι σε μενα αλλα εγραψες!

Ειλικρινα δε θυμαμαι ποτε το ειχα πει αυτο.....λολ τες παν σε οποιον κι αν το ειπα θα τα θελε ο πισινος του :P

ρε ανατολικο γαμησι......αμα μας σιχενεσαι ο δρομος ειναι ανοιχτος και τα σκυλια δεμενα......βαλκανιζατερ.....το ανατολικο μπλοκ ειναι προσφορο για ανοιγματα σε καινουργιες δουλειες τι καθεσαι ελλαδα και χαραμιζεσαι? αν και απαντηση εχω δωσει στην σελιδα τεσσερα κατω κατω αλλα μαλλον δεν την προσεξες... :) αληθεια σε ποιο πραγμα ακριβως θες να σου απαντησω και μαλιστα εχω και αγνοια??? εθεσες καποια ερωτηση και την αγνοησα?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Κάτσε ρε άνθρωπε.Αν μας συχαίνεσαι,τι μπαίνεις;Πάντως βγάζεις ένα ύφος 100000 καρδιναλίων.Δε μας είπες όμως από που απέκτησες εμπειρίες με Ανατολικές.Εχεις σπουδάσει ή έχεις ζήσει σε κάποια χώρα;


ελληνιδα εισαι και συ???? λολ νομιζω σε μενα και μονο απευθυνοτανε το παληκαρι.....σε μενα και τις λοιπες ψωλαρπαχτρες.....χαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Προχωρημένη η ώρα Μουνίτσα,από τις 05:00 ξύπνιος,μπορεί να χάσω και κάποιο νόημα...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ναι μωρε δεν τρεχει τιποτα.....απλα διασκεδαζω τις εντυπωσεις.... :P (κουραγιο...)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το φαινόμενο της καριολιάς, δηλαδή οι γυναίκες να το παίζουν δύσκολες και παρθένες στους ομοίους τους αλλά να ανοίγουν αυτόματα τα πόδια σε μαύρους και αλβανούς, δεν είναι μόνο ελληνικό αλλά χαρακτηρίζει πολλές δυτικές κοινωνίες. Δε με εκπλήσσει λοιπόν που οι γερμανίδες την είδαν μαυρόφιλες.

Ο άντρας θέλει μία πραγματική γυναίκα δίπλα του, όχι μία καριόλα που το έχει δώσει παντού αλλά του το παίζει παρθένα και τον ρωτάει αν έχει σπίτι και καλή δουλειά. Και είναι φυσικό οι βρωμερές ελληνίδες να μη γουστάρουν που οι άντρες ξυπνάνε και τις φτύνουν όσο κι αν αυτές κυκλοφορούν ημίγυμνες στους δρόμους και προσπαθούν σα βρυκόλακες να τραφούν από το αντρικό ενδιαφέρον.

Όσο για το γιατί δεν πηγαίνουμε να μεταναστεύσουμε και ανεχόμαστε μεταξύ άλλων και τις βρωμιάρες μυξοπαρθένες με το ψαριλέ μουνί που έδωσαν σε μαύρους και αλβανούς, εγώ θα το έκανα ευχαρίστως αν είχα τη δυνατότητα. Και όχι μουνίτσα, το να σε χρηματοδοτούν η μαμά κι ο μπαμπάς για να "σπουδάζεις" δεν είναι το ίδιο.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πανο το μονο που καταλαβαινω ειναι το να μην αρεσουν σε καποιον εμφανισιακα οι μεσογειες ή οι μαυρες ή οι ασιατισσες.....το να μπορει καποιος να εχει κριση για τη συμπεριφορα  ΟΛΩΝ των μεσογειων ή ΟΛΩΝ των βοριων ειναι λιγο κουφο δε νομιζεις? δηλαδη πλεον περναμε σε αλλη σφαιρα....ουτε καν μιλαμε για ολες τις ελληνιδες αλλα για ΟΛΕΣ τις μεσογειες :grin: ελεος δηλαδη!!!! υποθετω αυτο το "μιλαμε για λυπηση" δεν αναφερεται στο εμφανισιακο του θεματος αλλα στη συμπεριφορα.....και ακομα αναρωτιεμαι πια με ποσες γυναικες μπορει να εχει σχεση ενας ανθρωπος απο ολα τα εθνη και τις φυλες ωστε να βγαζει πορισμα για τα παντα?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.180
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
Κάτσε ρε άνθρωπε.Αν μας συχαίνεσαι,τι μπαίνεις;Πάντως βγάζεις ένα ύφος 100000 καρδιναλίων.Δε μας είπες όμως από που απέκτησες εμπειρίες με Ανατολικές.Εχεις σπουδάσει ή έχεις ζήσει σε κάποια χώρα;

Έχω ζήσει μια πενταετία στην Ευρώπη και γνώρισα κοπέλες, όχι μόνο από το Ανατολικό μπλόκ, αλλά και δυτικοευρωπαίες. (Εσας δε τις Ελληνίδες σας ξέρω από μικρός). Επειδή λοιπόν σεις δεν είχατε την τύχη να τα δοκιμάσετε όλα αυτά, μιλάω εκ πείρας. Και μπορώ να κάνω και συγκρίσεις. Αυτό που δεν θέλετε να καταλάβετε, είναι ότι είστε στον πάτο, είτε το θέλετε είτε όχι. Από όποια σκοπιά και να το δείτε. εμφάνισης, συμπεριφοράς, ερωτισμού, σχέσης. Όταν συνέλθετε, τα ξαναλέμε...
 

Επισκέπτης
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι δεν είμαι γυναίκα.Κι εγώ είμουν 8 χρόνια για σπουδές,και εργασία στην Ισπανία.Και προσεχώς θα επιστρέψω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom