Νέα

Έλλη-Πρόεδρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hostos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
[size=10pt]Και να δινει κωλαρακι τι να το κανεις... αφου για να βρεις την τρυπα πρεπει να της βαλεις 1 κιλο πουδρα και να της πεις να κλασει... [/size]

Ξεχνάς ότι πρέπει να περάσεις και την προηγούμενη μέρα να της δώσεις και ένα πιάτο φασολάδα... (Phase I).
 
OP
OP
H

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Πείτε τίποτα για την πρόεδρο!
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Συγνώμη τι άλλο θες να μάθεις για την πρόεδρο? Δεν σε καλύπτουν οι περιγραφές?
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ξεχνάς ότι πρέπει να περάσεις και την προηγούμενη μέρα να της δώσεις και ένα πιάτο φασολάδα... (Phase I).
Ναι εμενα περιμενει να της παω τη φασολαδα...μην ανυσηχεις το τρωει ολο το φαγητο της...και του διπλανου της...τσε βααλεε!!! :grin: :grin: :grin:
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδια η προεδρος ειναι τραβελι????????????
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
ρε παιδια η προεδρος ειναι τραβελι????????????
Προσωπικα δεν την εχω δει την προεδρο αλλα απο οσο ξερω το μαγαζι ειναι τραβελαδικο. Τωρα αν ειναι και η ιδια δεν γνωριζω.
 

Επισκέπτης
γενικός η πρόεδρος δεν είναι τραβέλι αλλά σε ηλικία και κιλά έχει πάρει την ανηφόρα και η συμμετοχή στο δικό μας άθλημα είναι κάτι περίπου σαν τον Αντώνη Αντωνιάδη στο ποδόσφαιρο.
Δεν παίζει σε ομάδα είναι και αυτός πρόεδρος και καμιά φορά παίζει σε κανένα παιχνίδι με παλαίμαχους. 
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Αρχές δεκαετίας του 90 που την είχα πάρει πρώτη φορά ήταν πολύ πιο χοντρή από ότι σήμερα με τα μαστάρια να δείχνουν πιο μεγάλα και είχε πολύ μακρύ ίσιο μαύρο μαλί. Τώρα πάντως έχει αδυνατίσει πάρα πολύ σε σχέση με πιο παλιά. Σημασία έχει όμως ο σεβασμός που δείχνει σε μας που την επισκεπτόμαστε, γιατί είναι πολύ εντάξυ άνθρωπος. Όποιος θέλει να κάνει κριτική να κάνει με στοιχεία και όχι με αερολογίες
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά, η Πρόεδρος (Δήμητρα Κανελλοπούλου ονομάζεται, πλέον) ΕΙΝΑΙ τραβέλι. Ναι, δύσκολα της φαίνεται, αλλά η αλήθεια είναι ότι κάποτε λεγόταν Δημήτρης.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Αρχές δεκαετίας του 90 που την είχα πάρει πρώτη φορά ήταν πολύ πιο χοντρή από ότι σήμερα με τα μαστάρια να δείχνουν πιο μεγάλα και είχε πολύ μακρύ ίσιο μαύρο μαλί. Τώρα πάντως έχει αδυνατίσει πάρα πολύ σε σχέση με πιο παλιά. Σημασία έχει όμως ο σεβασμός που δείχνει σε μας που την επισκεπτόμαστε, γιατί είναι πολύ εντάξυ άνθρωπος. Όποιος θέλει να κάνει κριτική να κάνει με στοιχεία και όχι με αερολογίες
Δεν ξερω αν τη δεκαετια του 90 ηταν πολυ πιο χοντρη απ'οτι τωρα αλλα ακομη και τωρα απ'οποια αποψη κι αν τη δεις ειναι ΦΑΚΛΑΝΑ η τυπισα!!! :badair:τωρα αν σε καποιους αρεσουν οι χοντρες ειναι δικαιωμα τους,παω πασο!!! Αν ειναι πολυ ενταξει ανθρωπος,αυτο δεν σημαινει οτι ειναι και λογος για να τη γαμισουμε...!!! :idiot:Για οσους λενε οτι ειναι τραβελι,δεν ξερω παιδες και δεν μπορω να εκφερω αποψη επ'αυτου...εδω εχουν πει για αλλες κι αλλες οτι ειναι τραβελια δεν θα λεγαν για τη συγκεκριμενη???εγω το μονο στοιχειο που εχω για τη συγκεκριμενη ειναι τα ιδια μου τα ματια που μου λενε ξεκαθαρα οτι ειναι χοντρη,μπαζο,κεφτες με ποδια πως αλλιως να το πω!!!Ουτε ωραιο προσωπο εχει για να πεις οτι παραβλεπεις το λιπος...κακασχημη ειναι!!! Αν σε καποιους παλι ξινιζουν οι χαρακτηρισμοι περι μπαζου,ειναι προβλημα τους αλλα οπως και να το κανουμε αντικειμενικα ειναι μπαζο ολκης και δεν το γαμουσα ακομα κι αν με πληρωνε!!!αυτα εντελως φιλικα και χωρις παρεξηγηση... ;)
 

capitano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2007
Μηνύματα
10
Κριτικές
7
Like
225
Πόντοι
280
Η Δημητρα κανελλοπουλου, ειναι η Ελλη στο Αχαρνων 104? Την ειδα στην Εφημεριδα και φελω να την παρω. Που δουλευει ( αν οχι στο 104) και τι ωρες?

 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Φίλε σου άλλαξα το τίτλο από κεφαλαία σε μικρά γράμματα...

Ναι είναι η Έλλη στο Αχαρνών 104... δε νομίζω να δουλευει πουθενά αλλού...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.078
Πόντοι
14.565
Το thread συγχωνεύτηκε...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Συνάδελφε δεν με χαλάνε οι χαρακτηρισμοί και δεν παρεξηγώ κανένα. Έγώ κρίνω την προσωπικότητα και την συμπεριφορά της απέναντι στους πελάτες. Δεν πρόκειται να πω πως είναι ''μωρό'' απλά μία βυζαρού χοντρή η οποία θα σου κάνει ότι θες. Την έχω πατήσει πάμπολες φορές με κοριτσάκια του Αν Μπλοκ και έχω κάψει πολλά 20ρικα. Άρα καλύτερα να τεστάρω μπάζα τύπου έλλης και νανάς-καλύμνου που κάνουν τα πάντα να σε ικανοποιήσουν. Δεν δουλεύει άλλες μέρες παίδες μόνο τετάρτη απόγευμα και ΣΚ όλη μέρα
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Παιδιά, η Πρόεδρος (Δήμητρα Κανελλοπούλου ονομάζεται, πλέον) ΕΙΝΑΙ τραβέλι. Ναι, δύσκολα της φαίνεται, [size=10pt]αλλά η αλήθεια είναι ότι κάποτε λεγόταν Δημήτρης.[/size]

Μήτρους δηλαδής?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom