Νέα

Ελλαδα έχεις ταλέντο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Tύπε πουλί,ελληνικά κανάλια δεν πιανω..
Αλλά εχω γνωστό που δουλευει καμερα,μεταξύ άλλων και στο "Γερμανία εχεις ταλέντο" και μου ελεγε διαστημικα σκηνικά πισω από τις κάμερες.
Ανηλικοι υποψηφιοι με παρενδυσία,τιγκα πουστάρες παντού..

Επίσης θυμάμαι ότι μου ειχε πει οτι του πήρε ενα χρονο να εκφέρει αποψη σε ενα συνεργάτη του,τελειως ήπια, σε φαση:"Tι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά;" γιατί φοβόταν για τη δουλειά του.

Στη Γερμανια έτσι και υπονοησεις τιποτα για την λεγομενη lgbt κοινότητα,παίζει να χάσεις δουλεια μέχρι να φας καταγγελία και να απολογείσαι σε δικαστηριο.
Όπως θα δεις στο λινκ στην Ελλάδα υπάρχει ακόμα αντίδραση και προπηλακισμός στις βρωμόπουστες και το ελπιδοφόρο της είδησης είναι πως το έκαναν πιτσιρικάδες!!!!--->

Βέβαια η Ροδιακή ως εφημερίδα του συστήματος το παρουσιάζει απο την πλευρά των πούστιδων το γεγονός!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Όπως θα δεις στο λινκ στην Ελλάδα υπάρχει ακόμα αντίδραση και προπηλακισμός στις βρωμόπουστες και το ελπιδοφόρο της είδησης είναι πως το έκαναν πιτσιρικάδες!!!!--->

Βέβαια η Ροδιακή ως εφημερίδα του συστήματος το παρουσιάζει απο την πλευρά των πούστιδων το γεγονός!

Η ελληνική επαρχια με τις καραμπινες στις ντουλάπες είναι η μόνη ελπίδα να μη γίνουμε
χαλιφάτο των  :effemine:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οι γκευ ειναι συντροφοι μας στον ελευθεριακο εθνικισμο αρκει να μη θελουν να φερουν εκατομμυρια αλλοδαπους εραστες στην ελλαδα. Τα σοου και οι παρελασεις τους ειναι εμετικα αλλα δεν αφενως δεν συμμετεχουν ολοι αφετερου δε μας υποχρεωνει κανεις να τα βλεπουμε.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.654
Like
20.393
Πόντοι
5.006
τρομερα ταλεντα στο σοου... :S
στο επομενο επεισοδιο θα παω και εγω να παρουσιασω πως ανοιγοκλείνουμε τα ματια μας...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.024
Like
25.622
Πόντοι
5.506
τυποι 2 σελιδες νημα απο το 2010?  :think: :think: :think:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.654
Like
20.393
Πόντοι
5.006
τυπε ηταν εκπληκτικο το χθεσινο επεισοδιο...περά από τις χοντρες χορευτριες, ηταν τιγκα στα ταλεντα :
1)ενας που μετρουσε από το 1 ως το 10 και μετα αντιστροφα από το 10 ως το 1  :o :o
2)ένα παιδακι που ηξερε τα ονόματα ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΘΕΤΑ!!!! της μαμας του, του μπαμπα του, της γιαγιας του και του παππου του
3)δυο τυποι που κανανε χειραψια 30 δευτερολεπτων συνεχομενα ( hint : κατι σαν το αυτοκρατορικο σάντουιτς του τακμαν)
4)ενας που μπηκε, περπατησε την σκηνη κυκλικα, και εφυγε (αυτος μαλιστα περασε απευθειας στα ημιτελικα με γκολντεν μπαζερ)
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom