Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Elite home massage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα topgun83
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.091
Κριτικές
8
Like
2.910
Πόντοι
736
Καλησπερα μαγγες. Εχει δοκιμασει κανεις μηπως? τι παιζει αυστηρα μασαζακι? παιζουν γενικα πολυ καλα τεμαχια απ οτι ειδα. και αρκετα ανταγωνιστικη τιμη :rockon:
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Καλησπερα μαγγες. Εχει δοκιμασει κανεις μηπως? τι παιζει αυστηρα μασαζακι? παιζουν γενικα πολυ καλα τεμαχια απ οτι ειδα. και αρκετα ανταγωνιστικη τιμη :rockon:

Κανεςι πλακα , μιλαμε για το χειροτερο ολων οσων κυκλοφορουν .Ουστ

Εδω παει η παροιμια το φτηνο κρεας το τρωνε οι σκυλοι
 

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
πόσο φτηνό ήταν δηλαδή?
οι περισσότεροι το ξέρουμε ως μαγαζί που είναι στα ΔΕΝ
 
OP
OP
topgun83

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.091
Κριτικές
8
Like
2.910
Πόντοι
736
λεει 20 ευρω η ωρα. απο τα μασαζ στο σπιτι ισως το πιο φτηνο. αα λεει και 5 ευρω μεταφορικα. παντως τα μουνακια που δειχνει ειναι αρκετα καλα :rockon:
 

emporas30

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πραγματικα οοτι χειροτερο
 

ex-saliv1

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
καλημερα

βρε παιδια ο τοπγκαν μιλαει αν ξερει καποιος,κατι...ολοι οσοι μιλανε, ειπαν τα χειροτερα χωρις κατι παραπανω. και εμενα μου εχει κανει εντυπωση ως προς τη τιμη εστω και με τα 5 ευρω για μετακινησεις. το ελιτ ως χωρος..ηταν/ειναι ακομα (?) στο κολωνακι..στη γωνια στο 1ο οροφο.ηταν σιγουρα στα ΔΕΝ..ομως εδω ισως να μη προκειται για το ιδιο....ειναι κ σε σπιτι. ασε που στα αλλα delivery masaz αν ξερω καλα τα κοριτσια παιρνουν 25 με 30 ευρω ανα συνεφρια.αυτα τι παιρνουν?..το πολυ κανα 10ευρω....οποτε, μηπως ειναι πιο ''συζητισιμα''...αν οχι ολα,ισως καποια/καποιες απ αυτες.  καπως ετσι θεωρω τεθηκε το ερωτημα. σορυ..δε θελω να κανω αντιπαραθεση, τη γνωμη μου λεω..αυτα!
 
OP
OP
topgun83

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.091
Κριτικές
8
Like
2.910
Πόντοι
736
σωστος bill! αυτο ακριβως ρωτησα, αν καποιος εχει δοκιμασει. αντιστοιχα μασαζ κατ'οικον  χρεωνουν μια 50αρα την ωρα.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Εγω μιλαω για το site που οι υπηρεσιες μασαζ ειναι απαραδεκτες αο μια που πηρα με 20+5 μεταφορικα

Η κοπελα ηταν ασχετη απο μασαζ τι να κανουμε και απαραδεκτη ηρθε να κοροιδεψει , και μαλιστα μου ειπε οτι της ειπαν απο το γραφειο να κανει ετσι οποτε ......bb
 

ex-saliv1

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
παντως αυτο μονο ενημερωση δε την λες....εαν προκειται για κοροιδια με συμμετοχη του γραφειου με τη κοπελλα, καλο θα ηταν να πειτε και κατι παραπανω. αφου εχετε διαθεση και μπαινετε στη διαδικασια να γραψετε, γραψτε κατι πιο ολοκληρωμενο. αν ειναι να ενημερωνει ο ενας τον αλλο με ''χρησμους'' καλυτερα να μη γραφουμε τπτ.παντα γνωμη μου!!
 
OP
OP
topgun83

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.091
Κριτικές
8
Like
2.910
Πόντοι
736
Τοσο χαλια ρε γαμωτο? και ασχετη και για κανα φραπεδακι ουτε λογος? ελεος πια, τοση απατεωνια κυκλοφορει?? :think:
 

emporas30

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το elite ειναι η μετεξελιξη του harmony...μια κοροιδια κ μιση..δν παιζει τιποτα απολυτως. Το μονο που ειχα δοκιμασει επι εποχης harmony που προσεφερε καλοοο φραπε ηταν μια αντα η οποια τωρα εχει παει στο youmassage και φυσικα τοτε δν μου ανοιχτηκε στη πρωτη συνεδρια...
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...αυτά όλα είναι στο 50άρικο παιδιά...με το 20άρικο κάτι δεν θα πηγαίνει καλά μάλλον...
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
παντως αυτο μονο ενημερωση δε την λες....εαν προκειται για κοροιδια με συμμετοχη του γραφειου με τη κοπελλα, καλο θα ηταν να πειτε και κατι παραπανω. αφου εχετε διαθεση και μπαινετε στη διαδικασια να γραψετε, γραψτε κατι πιο ολοκληρωμενο. αν ειναι να ενημερωνει ο ενας τον αλλο με ''χρησμους'' καλυτερα να μη γραφουμε τπτ.παντα γνωμη μου!!

Τι περισσοτερο απο οτι ηταν απαραδεκτο το μασαζ θελεις ; Δεν ηταν καν μασαζ , ηταν πανω κατω τα χερια στην πλατη μεχρι να τελειωσει η ωρα να φυγω . Τοσο απλο.

Αν θελεις περισσοτερα 20+5 δινεις και γραφεις την εκθεση σου να μαθουμε και αλλη αποψη.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.061
Like
2.932
Πόντοι
456
Μιά χαρά τα γράφει ο 1965 , δύσκολες εποχές δεν σερβιρουν ο.κ μάθετε μασαζ τουλάχιστον ζώα.
 

ex-saliv1

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Τι περισσοτερο απο οτι ηταν απαραδεκτο το μασαζ θελεις ; Δεν ηταν καν μασαζ , ηταν πανω κατω τα χερια στην πλατη μεχρι να τελειωσει η ωρα να φυγω . Τοσο απλο.

Αν θελεις περισσοτερα 20+5 δινεις και γραφεις την εκθεση σου να μαθουμε και αλλη αποψη.


ΕΧΕΙ καλως 1965, προφανως εσυ θα πηρες μονο για μασαζ και μαλλον δε θα εκανες καποια ''προταση'' για το κατι παρπανω, καθως αυτο ηταν και το ζητουμενο θεωρω!. απλα περιμενα να ακουσω και την αντιδραση στην παραπανω ''προταση''. οκ, σορυ, λαθος μου τοτε
 

planet12

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Στο Elite εισαι με σλιπάκι; Γυμνός με πετσέτα; Χωρίς πετσέτα;
 

Loxagos Kavlief

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πρόσφατη συνεδρία με κορασίδα της εν λόγω αλυσίδας. Έγινε σε ξενοδοχείο, με την κοπέλα να έρχεται στην ώρα της. Δυστυχώς στη θεα του γυμνού κορμιού μου που την περίμενε να το... λαδώσει, μου ζητήθηκε να απλώσω πετσέτα.. Βέβαια τα χέρια της έπαιξαν καλή μπάλα στην περιοχή του κώλου και γύρω, αλλά αρχίδια κλπ δεν πολυπλησίασε...

Δυστυχώς από μπροστά το μασαζ κράτησε γύρω στα 2-3 λεπτά μόνο, με τη θεραπεύτρια να βλέπει τη σημαία μου να στέκεται υπρήφανα όρθια, κάτω από την πετσέτα... Κανένα υπονοούμενο για φραπέ σε επόμενη φάση, ούτε εγώ το ζήτησα.

Με προβλημάτισε η όλη φάση, καθώς ναι μεν είναι φθηνά αλλά το μασαζ δεν ήταν κάτι φοβερό. Έχει κανένας άλλος πρόσφατη εμπειρία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom