Νέα

Ελεύθερο τελειωτικό σε στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agapoulas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agapoulas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν κοπέλες που δουλεύουν σε στούντιο στην Αθήνα και κάνουν ελεύθερο στοματικό με τελειωτικό γιατί δεν έχω βρει κάτι τέτοιο να παίζει σαν υπηρεσία. Στα μπουρδέλα υπάρχουν κάποιες κοπέλες που το ασκούν το άθλημα και έχουν αναφερθεί σε κάποιο ανάλογο θέμα στο φόρουμ. Παίζει τίποτα τέτοιο ή είναι απίθανο να βρει κάποιος; Σίγουρα δεν υπάρχει λόγος να γράψουμε για τα θέματα υγείας που υπάρχουν με την παραπάνω πράξη γιατί νομίζω πως έχει συζήτηθεί το θέμα και αλλού. Εγώ απλά θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν στουντιοκόριτσα που κάνουν κάτι τέτοιο και σε ποιο στούντιο σας έχει τύχει ώστε να υπάρχει καλύτερη ενημέρωση σε όλους μας. :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

Mitspan

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
16
Πόντοι
0
Σε στούντιο γενικά δεν το έχω πετύχει, αν ψάξεις στα thread των μασάζ όλο και κάτι θα βρεις.
Δεν ξέρω γιατί αλλά το συγκεκριμένο πράγμα το συναντώγενικά μόνο σε ασιάτισες, σχεδόν παντού (ίσως επειδή δίχνουν πολύ αφοσίωση στα "θέλω" του πελάτη) και σε μια Ρουμάνα/Μολδαβή (δεν είμαι σίγουρος γιατί την ίδια γλώσσα μιλάνε και δεν ρώτησα κιόλας) στο Στουρνάρη 29
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
242
Like
33
Πόντοι
1
Και μετα παραπονιεστε γιατι θεριζουν οι αρρωστιες μλκες..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.002
Πόντοι
45.465
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν κοπέλες που δουλεύουν σε στούντιο στην Αθήνα και κάνουν ελεύθερο στοματικό με τελειωτικό γιατί δεν έχω βρει κάτι τέτοιο να παίζει σαν υπηρεσία. Στα μπουρδέλα υπάρχουν κάποιες κοπέλες που το ασκούν το άθλημα και έχουν αναφερθεί σε κάποιο ανάλογο θέμα στο φόρουμ. Παίζει τίποτα τέτοιο ή είναι απίθανο να βρει κάποιος; Σίγουρα δεν υπάρχει λόγος να γράψουμε για τα θέματα υγείας που υπάρχουν με την παραπάνω πράξη γιατί νομίζω πως έχει συζήτηθεί το θέμα και αλλού. Εγώ απλά θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν στουντιοκόριτσα που κάνουν κάτι τέτοιο και σε ποιο στούντιο σας έχει τύχει ώστε να υπάρχει καλύτερη ενημέρωση σε όλους μας. :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
σε μερικα στουντιο κανουν αλλα πρεπει να το πεις κ να το συμφωνησεις απο πριν , στα μασαζ σιγουρα τουλαχιστον οι 2 στις 3 ,
ενω και σε αρκετα μπουρδελα ανακοινωνεται κιολας.......
 
OP
OP
agapoulas

agapoulas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
σε μερικα στουντιο κανουν αλλα πρεπει να το πεις κ να το συμφωνησεις απο πριν , στα μασαζ σιγουρα τουλαχιστον οι 2 στις 3 ,
ενω και σε αρκετα μπουρδελα ανακοινωνεται κιολας.......

Έχεις κάποια εμπειρία από κάποιο στούντιο που θα θελες να πεις; Σε μασαζ και μπουρδέλα θα συμφωνήσω με αυτό που λές αν και δεν έχω επιδιώξει προσωπικά κάτι τέτοιο όσες φορές τα έχω επισκευτεί.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.002
Πόντοι
45.465
Έχεις κάποια εμπειρία από κάποιο στούντιο που θα θελες να πεις; Σε μασαζ και μπουρδέλα θα συμφωνήσω με αυτό που λές αν και δεν έχω επιδιώξει προσωπικά κάτι τέτοιο όσες φορές τα έχω επισκευτεί.
για να το λεω θα εχω.....απλα ημουν σαφεστατος...
οπως γνωριζεις το ελευθερο τελειωτικο δεν αμαφερεται στα προγραμματα τον στουντιο , αναφερεται ομως το ελευθερο
εκει πανω ρωτας αν κανει τελειωτικο και το φιξαρεις....δεν ειναι καιρος για ντροπες....
 
OP
OP
agapoulas

agapoulas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
για να το λεω θα εχω.....απλα ημουν σαφεστατος...
οπως γνωριζεις το ελευθερο τελειωτικο δεν αμαφερεται στα προγραμματα τον στουντιο , αναφερεται ομως το ελευθερο
εκει πανω ρωτας αν κανει τελειωτικο και το φιξαρεις....δεν ειναι καιρος για ντροπες....

Θα συμφωνήσω με αυτό που λες.  :thumbsup:  Απλά κανα δυο φορές που προσπάθησα να το κανονίσω έφαγα άκυρο, γι'αυτό και ρώητσα και τους λίγο πιο ψαγμένους εδώ μέσα από εμένα, ώστε να βοηθήσουν και εμάς τους νεότερους. Ήσουν σαφέστατος πάντως. Thanks!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.002
Πόντοι
45.465
Θα συμφωνήσω με αυτό που λες.  :thumbsup:  Απλά κανα δυο φορές που προσπάθησα να το κανονίσω έφαγα άκυρο, γι'αυτό και ρώητσα και τους λίγο πιο ψαγμένους εδώ μέσα από εμένα, ώστε να βοηθήσουν και εμάς τους νεότερους. Ήσουν σαφέστατος πάντως. Thanks!
σε αυτο το "χομπι"οπως το λεω κ ειναι για μενα ,θα φας πολλες φορες τα μουτρα σου...
αλλα απο την αλλη αν τα εχεις ολα στο πιατο μετα απο καιρο θα βαρεθεις....
για μενα θελει ψαξιμο....
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ειχε αναφερθει παλια απο διαφορα μελη οτι κανει η Μαριαννα που δουλευε στην αλυσιδα κασσανδρας και βριλησσου 60.
Προσωπικη πειρα δεν εχω.  :)
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6

Απο Κασσάνδρας Μαριαννα-Μόνικα-Νταιανα-Αλέξια  :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:

Απο Καρέα 30 Σαρα-Λούσυ-Τζίνα  :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:

Απο Βριλησσου 36 Ανέττα  :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:


Αλλές θέλουνε κατι παραπανω να το κανουνε αλλές μεσα στην τιμή του ελεύθερου

και άλλες τσάμπα  :rockon: :rockon: :rockon:






 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.930
Κριτικές
14
Like
3.720
Πόντοι
2.777
Απο Κασσάνδρας Μαριαννα-Μόνικα-Νταιανα-Αλέξια  :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:

Απο Καρέα 30 Σαρα-Λούσυ-Τζίνα   :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:

Απο Βριλησσου 36 Ανέττα   :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:


Αλλές θέλουνε κατι παραπανω να το κανουνε αλλές μεσα στην τιμή του ελεύθερου

και άλλες τσάμπα  :rockon: :rockon: :rockon:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Απο Κασσάνδρας Μαριαννα-Μόνικα-Νταιανα-Αλέξια  :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:

Απο Καρέα 30 Σαρα-Λούσυ-Τζίνα   :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:

Απο Βριλησσου 36 Ανέττα   :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:


Αλλές θέλουνε κατι παραπανω να το κανουνε αλλές μεσα στην τιμή του ελεύθερου

και άλλες τσάμπα  :rockon: :rockon: :rockon:

αν εννοείς τη μόνικα τη βουλγάρα με τα σιλικονόβυζα (παρεμπιπτόντως γιατί δεν τη βλέπω στις βάρδιες τελευταία;;; ) δεν το κάνει πλέον
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.002
Πόντοι
45.465
Απο Καρέα 30 Σαρα-Λούσυ-Τζίνα   :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:


Αλλές θέλουνε κατι παραπανω να το κανουνε αλλές μεσα στην τιμή του ελεύθερου

και άλλες τσάμπα  :rockon: :rockon: :rockon:
ειδικα οι τρεις που γραφεις οταν ειναι στα κεφια τους κανουν απιστευτο γαμησι ενω με πολυ μικρο εξτρα αντιτιμο κανουν τα παντα ολα...
νιωθεις σαν πορνοσταρ....
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
αν εννοείς τη μόνικα τη βουλγάρα με τα σιλικονόβυζα (παρεμπιπτόντως γιατί δεν τη βλέπω στις βάρδιες τελευταία;;; ) δεν το κάνει πλέον
της το απαγορεύει ο γκόμενος μάλλον  :2funny: :2funny: :2funny:

ειδικα οι τρεις που γραφεις οταν ειναι στα κεφια τους κανουν απιστευτο γαμησι ενω με πολυ μικρο εξτρα αντιτιμο κανουν τα παντα ολα...
νιωθεις σαν πορνοσταρ....
ενώ αυτές ούτε απο γκόμενους καταλαβαίνουνε ούτε τίποτα  :rockon: :rockon:

 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
η Αλεξια απο Κασσανδρας το κοψε το ελευθερο τελειωτικο?
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.930
Κριτικές
14
Like
3.720
Πόντοι
2.777
η Μαντόνα
 

manolkrit

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2012
Μηνύματα
169
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
1
Βικυ στουντιο12 ! Το επιβεβαιωνουν και οι διπλα! :cum:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
εγώ πάλι δεν μπορώ. έχει κάνει αυτό το μπότοξ στα χείλια και είναι σα ροφός
είσαι λίγο υπερβολικός...την είδα προχθές...εντάξει δεν είναι ροφός...μια χαρά φάτσα έχει...
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Σορυ ρε παίδες αλλά η Μαντόνα έχει αυτό το πρόγραμμα πολύ καιρό. Από Βριλησού 60 που θυμάμαι "Ελεύθερο Τελιωτικό" στα 100€!!! 
Και αξίζει!! Σε "αδειάζει" μέχρι σταγόνας!!!   :dancing:

Απλά  κορίτσι για...φίλημα  :tooth: :tooth: :tooth: !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom