Νέα

Ελευθερία Νταβατζή (δημοσιογράφος Mega)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egutuolise
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.072
Κριτικές
62
Like
40.598
Πόντοι
8.530
%CE%B4%CE%B4%CE%B4.jpg

Έχει κανάλι στο YouTube, αλλά με ελάχιστους εγγεγραμμένους...Η κολάρα, κολάρα πάντως...
Αχ,αυτές οι άσπρες γόβες...:humpleg::erection:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.925
Κριτικές
18
Like
15.728
Πόντοι
4.546
Ποιο είναι το κανάλι της;
Τύποι, λέτε να κάνουμε όλοι μια εγγραφή στο κανάλι, να βοηθήσουμε την κορασίδα; (τρόπος του λέγειν, η μουνοδουλίαση πάει σύννεφο... )
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
Αχ,αυτές οι άσπρες γόβες...:humpleg::erection:
Πσσσ...Το "αδύνατο" σημείο μου, το φετίχ μου! Δεν μπορώ να αντισταθώ σε ψηλοτάκουνη γόβα και η Ελευθερία το τιμάει με το παραπάνω καθημερινά...Χάρμα οφθαλμών!
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.271
Like
14.665
Πόντοι
2.256

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.072
Κριτικές
62
Like
40.598
Πόντοι
8.530
Πσσσ...Το "αδύνατο" σημείο μου, το φετίχ μου! Δεν μπορώ να αντισταθώ σε ψηλοτάκουνη γόβα και η Ελευθερία το τιμάει με το παραπάνω καθημερινά...Χάρμα οφθαλμών!
Συγκεκριμένα με τις άσπρες εχω θέμα...είμαι πιο αρρωστος
απο εσένα.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.112
Πόντοι
5.595
Συγκεκριμένα με τις άσπρες εχω θέμα...είμαι πιο αρρωστος
απο εσένα.
Προσωπικά, είμαι στα όριά μου, αν έχω σαν εικόνα άσπρη λουστρίνι γόβα και μαύρο καλσόν! Αλλά, γνωρίζω ότι δεν είναι καθόλου τηλεοπτικό το όλο σκηνικό, όσον αφορά τις παρουσιάστριες...Ούτε καν με μαύρο καλσόν έχω πετύχει σε παρουσιάστρια...Η μόνη που τίμησε το "σπορ" με το παραπάνω ήταν η αγαπημένη μου, Μαρία Σινιώρη, που παρουσίαζε το δελτίο καιρού στο ALTER του μακαρίτη Γιώργου Κουρή! Όπως καταλαβαίνεις, όχι μόνο με τις γόβες έχω θέμα, αλλά και με τα καλσόν!...
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.735
Like
2.784
Πόντοι
456
Νταξει ψιλομπαζο είναι, βγαζει μια ελλεινιδιαση, βέβαια ένα πουτσσο της τον εδινα
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.072
Κριτικές
62
Like
40.598
Πόντοι
8.530
Νταξει ψιλομπαζο είναι, βγαζει μια ελλεινιδιαση, βέβαια ένα πουτσσο της τον εδινα
Δεν έχει την ξυνιλα της μέσης ελεεινιδας ..ξεκίνησε από χαμηλά και τώρα είναι σε κανάλι πανελλήνιας εμβέλειας.
Ενώ η μέση ελλεεινιδα ξεκινάει με κινητό από τα δέκα και στα δεκαπέντε την έχει δει εισοδήματιας με ολοήμερη απασχόληση στα σοσιαλ κρεμμύδια...να μην λαλήσει στα είκοσι της;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.735
Like
2.784
Πόντοι
456
Δεν έχει την ξυνιλα της μέσης ελεεινιδας ..ξεκίνησε από χαμηλά και τώρα είναι σε κανάλι πανελλήνιας εμβέλειας.
Ενώ η μέση ελλεεινιδα ξεκινάει με κινητό από τα δέκα και στα δεκαπέντε την έχει δει εισοδήματιας με ολοήμερη απασχόληση στα σοσιαλ κρεμμύδια...να μην λαλήσει στα είκοσι της;
Λογικά πρεπει να την πέρασε ένα χεράκι ο καρατζαφερης
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.925
Κριτικές
18
Like
15.728
Πόντοι
4.546
Δεν θα διαφωνήσω...μιλάς μάλλον για τον μεγάλο Καρατζαφέρη γιατί ο μικρός αποκαταστάθηκε νωρίς.
Ο μεγάλος, πρέπει να έχει περάσει κάμποσα χεράκια όσες κατά καιρούς πέρασαν από το κανάλι... αυτή την εντύπωση έχω...
Βέβαια, καμία καθώς πρέπει κιουρια δεν θα το παραδεχθεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.072
Κριτικές
62
Like
40.598
Πόντοι
8.530
Ο μεγάλος, πρέπει να έχει περάσει κάμποσα χεράκια όσες κατά καιρούς πέρασαν από το κανάλι... αυτή την εντύπωση έχω...
Βέβαια, καμία καθώς πρέπει κιουρια δεν θα το παραδεχθεί.
Aπολυτως σωστό το τελευταίο...αν λέμε σε όλους τι κάνουμε σε ώρα υπηρεσίας...άστα να πάνε Μπάνε.
 
OP
OP
E

egutuolise

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
152
Like
610
Πόντοι
81
Τι κωλαρα ηταν αυτη σημερα...πιο τουρλα δεν πηγαινε...εχει φοβερο κωλο η τυπισσα.απτους καλυτερους στην ελληνικη tv αυτη τη στιγμη.κριμα να μην τον αναδικνυει στο instagram...και ειδικα τους καλοκαιρινους μηνες
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
Τι κωλαρα ηταν αυτη σημερα...πιο τουρλα δεν πηγαινε...εχει φοβερο κωλο η τυπισσα.απτους καλυτερους στην ελληνικη tv αυτη τη στιγμη.κριμα να μην τον αναδικνυει στο instagram...και ειδικα τους καλοκαιρινους μηνες
Σωστός ο μικρός...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom