Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως αυτό που βλέπω από την τηλεόραση μου αρέσει. Είναι ομορφότερη από πολλές παρουσιαστριες πρωινάδικων. Το επίπεδο του μυαλού της τι μας νοιάζει; Θα την προσλάβουμε για υπάλληλό μας; ΟΧΙ, τα βυζιά της και τον κώλο της θέλουμε να βέπουμε και αυτά είναι σε καλό επίπεδο....
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Οχι, φιλε, απλη διαπιστωση. Μηπως διαφωνεις?
Σε θυμαμαι και απο αλλο thread...

Αγαπητέ, δεν υπάρχει "συμφωνώ" ή "διαφωνώ" σε θέματα γούστου.

Η αλλιώς, περι ορέξεως κολοκυθόπιττα.

Δήλωσα και πιο πριν ότι είμαι φαν της έμφυτης προστυχιάς όπως η Μενεγάκη. Η Ελεονώρα δε μου κάνει αυτό το κατι. Εσένα όμως στο κάνει.

Η ώρα της διεκδίκησης και η ώρα της αλληλοβοήθειας
 

Επισκέπτης
Δηλαδή, εμείς αν δε διναμε πανελλήνιες, μάλλον θα είχαμε πεθάνει  :)
Αν εχεις την καταγωγη της ελεονωρας (εφοπλιστικη, εστω και μικρη), την εμφανιση, (ξανθια, στηθος, καλλιγραμμη), καποια εξυπναδα (θα χει σιγουρα)
καποιες γνωριμιες (πως βρεθηκε εκει?) τοτε ΙΜΟ δεν χρειαζονται πανελληνιες. Η ελεωνορα πετυχε πολλα χωρις αυτες.
Τωρα πανελληνιες η οχι ειναι και υποκειμενικο. Εως τωρα παντως ολα ειναι με το μερος της. Ζηλευετε ε?
 

Επισκέπτης
Σαυ αρεσει να δινεις εξετασεις? να μαζευεις σημειωσεις? να προσπαθεις να βγαλεις ακρη απο παραδοσεις?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Πάντως ήταν κατατοπισμένη από μικρή.Δεν την πολυένοιαζε να σπουδάσει σε κάποιο πανεπιστήμιο.Γούσταρε από μικρή να μπει στον χώρο της δημοσιογραφίας.Γι αυτό κ εσκεμμένα μπήκε ωρίς δεύτερη σκέψη στο Δημοσιογραφικό εργαστήρι του Αντέννα.Ηξερε ότι έχει κ ομορφιά που τραβάει στο γυαλί οπότε της έκατσε όπως το ήθελε.Σίγουρα θα είχε κ τις γνωριμίες της.Μην ξεχνάμε ότι ξεκίνησε ως αντποκρίτρια ειδήσεων του ALTER  κ συνέχισε να λέει τις νυχτερινές ειδήσεις στον Αντέννα.Μετά έκανε το μεγάλο βήμα στα πρωινάδικα.
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Η Μελετη εκανε ERASMUS (Προγραμμα ανταλλαγης φοιτητων) στη Φεραρα (Ιταλια) και την εχει γαμησει ενας φιλος που επιβεβαιωνει πως αβαφτη ειναι μπαζο και εχει κωλο σαν το θωρηκτο Αβερωφ.
Εγω θα την γαμουσα ανετα παντως αρκει να μην μιλαει..η φωνη της ειναι αποκρουστικη...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Η Μελετη εκανε ERASMUS (Προγραμμα ανταλλαγης φοιτητων) στη Φεραρα (Ιταλια) και την εχει γαμησει ενας φιλος που επιβεβαιωνει πως αβαφτη ειναι μπαζο και εχει κωλο σαν το θωρηκτο Αβερωφ.
Εγω θα την γαμουσα ανετα παντως αρκει να μην μιλαει..η φωνη της ειναι αποκρουστικη...

Απλά μπορούσες να της ... βουλώσεις το στόμα :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Η αλήθεια ήταν ότι όταν τσίριζε(δεν φώναζε) μπορεί να έσπαγαν τα τζάμια.
 

Επισκέπτης
Η Μελετη εκανε ERASMUS (Προγραμμα ανταλλαγης φοιτητων) στη Φεραρα (Ιταλια) και την εχει γαμησει ενας φιλος που επιβεβαιωνει πως αβαφτη ειναι μπαζο και εχει κωλο σαν το θωρηκτο Αβερωφ.
Εγω θα την γαμουσα ανετα παντως αρκει να μην μιλαει..η φωνη της ειναι αποκρουστικη...
Σε ERASMUS κλπ πανε φοιτητες. Τελικα ηταν η δεν ηταν φοιτητρια?
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Κοιτα εγω ξερω οτι εκανε ERASMUS αρα μαλλον ητανε..
Ασε που για να μπεις γαλλικη φιλολογια χρειαζοτανε να γραξεις κανα 12 μεσο ορο (και πολυ μπορει να λεω).
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Μετά ψιλοέχασα τα ίχνη της κ δεν ξέρω τι έκανε.Μπορεί κ να μπήκε πιο μέτα γαλλική φιλολογία.Πάντως όταν τα λέγαμε δεν μπήκε πουθενά κ δεν ήθελε να ξαναδώσει.
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Επειδη το θεμα παει να ξεφυγει σε κουτσομπολιο ας μην επεκτεινουμε αλλο σε τετοια θεματα..
Εγω για να κλεισω πιστευω απο την στιγμη που περισοτεροι απο ενας λενε οτι δεν ειναι και τοσο κορυφαια οσο φαινεται στην τβ σημαινει οτι ειναι αληθεια.
Παντως επειδη ειμαι φαν των πιασιματων και των βυζουκλων και του γαλαζιου ματιου θα την παντρευομουνα κιολας (Αν εχει και προικα).
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
Φιλος που ηταν Λονδινο ειχε γνωρισει ελληνιδα απο το net και τον επισκεφθηκε στο Λονδινο. Ηταν μπαζο και τελικα την πηδη ξε ενας αλλος φοιτητης. Μετα ειχεκανονισει με καποιον αλλον να την φιλοξενήσει στη Σκωτια. του ειχα πει τοτε του φίλου

"Αυτη κανει ενας δικου της τύπου Erasmus"

κατι αναλογο θα εκανε και η Νορα (πως τι φωναζανε μικρη την Μελετη ?????)
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
δηλαδη ειμαι ο μονος που εχω θετικη αποψη για την Μελετη?εγω την συναντησα εξω απο ιερα οδο και μαλιστα της μιλησαμε καθοτι ειμασταν πολλα ατομα.εμενα παντως μου φανηκε αρκετα ομορφη και ευπαρουσιαστη και απο συμπεριφορα θετικη.Υποψιν ηταν βαμμενη και εδω θα κανω την εξης ερωτηση οι δικες σας γυναικες-γκομενες αβαφτες ειναι καλυτερες?οσο για τον κωλο της λογω του οτι φορουσε ενα κολλητο μινακι ηταν αρκετα καλος.αυτη ειναι η δικη μου αποψη και δεν θα ηθελα να ερθω σε αντιπαραθεση με καποιον!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Εγώ την θεωρώ κορμάρα κ πολύ ωραία κοπέλα.Κ την έχω ζήσει κ από τότε που ήταν μικρή κ φαινόταν η εξέλιξή της.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
2
Like
1.194
Πόντοι
216
κι εμενα μ αρεσει...μου βγαζει μια γλυκητητα,πολυ ναζι...κ ειναι ωραια για τα γουστα μου παντα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom