Νέα

Ελένη Αντωνιάδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
Και σ'αυτα τα κιλα ελαφρυτερος απο σενα ειμαι σιγουρα! :vomit:
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Τυπε μπας και ειναι συγγενης σου η ψωνισμενη;

χαιρομαι που το αναμοχλευεις το θεμα.

θελω να γυρισεις πισω και 2 και 3 σελιδες και οσες χρειαστει και να διαβασεις τα ποστ μου που την αφορουν.

Μετα θελω να μου πεις εσυ τι συγγενεια εχω με την συγκεκριμενη ψωνισμενη (συγγενη μου!)
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
Οταν αρχισαν να ρωτανε για το αν κανει βιζιτες αρπαξες,ενω πριν ηταν μια χαρα τα σχολια σου.Εγω εκει φορτωσα γιατι μπορει καποιος να κανει μια ερωτηση που μπορει να ειναι αφελης ή και χαζη ακομα αλλα δεν ειναι σωστο να τον βριζεις ,τρολαρε τον αμα θες.Αλλωστε για ποσες εδω μεσα δεν ρωταμε για τιμες προγραμματα και συναφη;Πλακσ κανουμε ολοι!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
σωστα!

τοτε εαν θες απαντησε στην εξης ερωτηση!


Εισαι μαλακας?
Επιλογη : ΟΧΙ
Επιλογη : ΝΑΙ
Επιλογη : ΔΞ/ΔΑ
(αληθεια ...περιμενω)


Επειδη δεν σε ξερω φιλτατε ,
οφειλω να διευκρινησω οτι δεν ειχε σκοπο να σε θιξει η ερωτηση.
τουναντιον, εαν απαντουσες ΟΧΙ, σκοπος ηταν να σου υπενθυμισω οτι απο την εφηβεια σου και ενθεν, με τις οποιες καποιες μαλακιες που θα ειχες τραβηξει , θα μπορουσε καποιος να σε χαρακτηρισει -δικαιως!- ...μαλακα!
ΟΛΟΙ ομως ξερουμε ΟΤΙ ΑΥΤΟ δεν ειναι αυτο που ενοουμε, οταν το λεμε!!!

εεεεετσι λεπον και με την κορασις της Νασα, εαν πηγε με τον καθηγητη της πουτανα δεν ειναι. Εκτος κι αν εμμενουμε στον χαρακτηρισμο ως "προσβολη" ...οποτε παω πάσο γιατι αδικο δεν θα ηταν! Ουτε ομως και κυριολεξια! "Πουτανα" ειναι και η περιπτερου που μου πασαρε ενα πλαστο 10ρικο με τα ρεστα! Και αμα μπορεσω θα βρω τροπο να τηνε "γαμησω"!

Ξερεις , δε φιλτατε, πόσες μαναδες των μελων αποδω μεσα εχουν κοιμηθει με τον πατερα και τονε τυλιξανε για να φτιαχτουνε στην υπολοιπη ζωη τους? πουτανες ηταν? ή "πουτανες"?

 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Ξεκαθαρισματα τελος!

~Δεν εβρισα κανεναν!

~Πουτανα ειναι "η εκδιδομενη επι χρημασι"
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
Το κουιζακι δεν ηταν για μενα,αν και η απαντηση μου θα ηταν ναι :rockon:Και ναι η τυπισσα πουτανα ειναι γιατι πηγε να κοροιδεψει μια ολοκληρη χωρα προβαλλωντας τον εαυτο της ως την μεγαλυτερη συγχρονη επιστημονα της Ελλαδας,μεχρι και σε αφισα την βαλανε διπλα στον Παπανικολαου ,οποτε ναι πουτανα ειναι κι ας μην κοιμηθηκε με κανεναν καθηγητη της,χειροτερη απο αυτες που το κανουν επαγγελματικα.Εν τουτοις χαρηκα που τα ειπαμε!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
συμφωνω με τον μπαζουκοπρολαλισαντα
...με μια μικρη διαφορα:
"πουτανα"
οχι πουτανα.



εαν θελουμε να κυριολεκτουμε!
κι εγω χαρηκα που τα λεμε..αληθεια το λεω.
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Επειδη δεν σε ξερω φιλτατε ,
οφειλω να διευκρινησω οτι δεν ειχε σκοπο να σε θιξει η ερωτηση.
τουναντιον, εαν απαντουσες ΟΧΙ, σκοπος ηταν να σου υπενθυμισω οτι απο την εφηβεια σου και ενθεν, με τις οποιες καποιες μαλακιες που θα ειχες τραβηξει , θα μπορουσε καποιος να σε χαρακτηρισει -δικαιως!- ...μαλακα!
ΟΛΟΙ ομως ξερουμε ΟΤΙ ΑΥΤΟ δεν ειναι αυτο που ενοουμε, οταν το λεμε!!!

εεεεετσι λεπον και με την κορασις της Νασα, εαν πηγε με τον καθηγητη της πουτανα δεν ειναι. Εκτος κι αν εμμενουμε στον χαρακτηρισμο ως "προσβολη" ...οποτε παω πάσο γιατι αδικο δεν θα ηταν! Ουτε ομως και κυριολεξια! "Πουτανα" ειναι και η περιπτερου που μου πασαρε ενα πλαστο 10ρικο με τα ρεστα! Και αμα μπορεσω θα βρω τροπο να τηνε "γαμησω"!

Ξερεις , δε φιλτατε, πόσες μαναδες των μελων αποδω μεσα εχουν κοιμηθει με τον πατερα και τονε τυλιξανε για να φτιαχτουνε στην υπολοιπη ζωη τους? πουτανες ηταν? ή "πουτανες"?

Φίλε μου ούτε εγώ σε γνωρίζω. Αυτό που είπα είναι νομίζω σαφές. Η κοπέλα είναι μια αναγνωρίσιμη Ελληνίδα από αυτές που βλέπουμε κατά εκατοντάδες και ξοδεύουν χρήματα (σε διακοπές,ρούχα σπουδές ή ότι εσύ θες), ενώ ταυτόχρονα ΚΑΝΕΙΣ δεν ξέρει τι επαγγελονται. Η συγκεκριμένη πχ έλεγε πως δουλεύει στην νασα ενώ δεν ισχύει. Γεννιέται λοιπόν η απορία. Αν λοιπόν η συγκεκριμένη πηδηχτηκε με κάποιον καθηγητή ευθέως με αντάλλαγμα μία θέση μεταπτυχιακού είναι ευθέως πουτανα γιατί ο μόνος λόγος είναι εμμέσως χρηματικός.

Αν λοιπόν δεχόμασταν το από πάνω, ε δεν θα θεωρούσαν και άλμα λογικής το να έκανε μια αρπαχτή σε μια καλή πρόταση
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
Φίλε μου ούτε εγώ σε γνωρίζω. Αυτό που είπα είναι νομίζω σαφές. Η κοπέλα είναι μια αναγνωρίσιμη Ελληνίδα από αυτές που βλέπουμε κατά εκατοντάδες και ξοδεύουν χρήματα (σε διακοπές,ρούχα σπουδές ή ότι εσύ θες), ενώ ταυτόχρονα ΚΑΝΕΙΣ δεν ξέρει τι επαγγελονται. Η συγκεκριμένη πχ έλεγε πως δουλεύει στην νασα ενώ δεν ισχύει. Γεννιέται λοιπόν η απορία. Αν λοιπόν η συγκεκριμένη πηδηχτηκε με κάποιον καθηγητή ευθέως με αντάλλαγμα μία θέση μεταπτυχιακού είναι ευθέως πουτανα γιατί ο μόνος λόγος είναι εμμέσως χρηματικός.

Αν λοιπόν δεχόμασταν το από πάνω, ε δεν θα θεωρούσαν και άλμα λογικής το να έκανε μια αρπαχτή σε μια καλή πρόταση
Οχι φιλε μου.Πουτανες ειναι αυτες που δουλευουν στα μπουρδελα.Οι αλλες που γραφεις στην αρχη ειναι τιμιες influencers  και celebrities.Οκα κι ολα!
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
Ολα κι ολα,σορυ!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Φίλε μου ούτε εγώ σε γνωρίζω. Αυτό που είπα είναι νομίζω σαφές. Η κοπέλα είναι μια αναγνωρίσιμη Ελληνίδα από αυτές που βλέπουμε κατά εκατοντάδες και ξοδεύουν χρήματα (σε διακοπές,ρούχα σπουδές ή ότι εσύ θες), ενώ ταυτόχρονα ΚΑΝΕΙΣ δεν ξέρει τι επαγγελονται. Η συγκεκριμένη πχ έλεγε πως δουλεύει στην νασα ενώ δεν ισχύει. Γεννιέται λοιπόν η απορία. Αν λοιπόν η συγκεκριμένη πηδηχτηκε με κάποιον καθηγητή ευθέως με αντάλλαγμα μία θέση μεταπτυχιακού είναι ευθέως πουτανα γιατί ο μόνος λόγος είναι εμμέσως χρηματικός.

Αν λοιπόν δεχόμασταν το από πάνω, ε δεν θα θεωρούσαν και άλμα λογικής το να έκανε μια αρπαχτή σε μια καλή πρόταση

Ουτε εγω θα το θεωρουσα απιθανο!

Και μαλιστα θε ελεγα κιολα οτι ειναι πολυ πιθανο στην "καριερα" της να το επιδιωξει για να ανελθει ή ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ "επιδιώξουν" (ΟΠΩς ΠΟΛΛΕς ΑΛΛΕΣ σε αντιστοιχες δουλειες και ομιλω ΓΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ποστα.... ΑΣΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ σε επιπεδο λυκειου και μαιμοπτυχιου απο το University of Coll με βαση στο τάδε Β.Π. τση Αθηνας(Ελλαδας! ,οχι Georgia, USA))

Ομως πουτανα, κατα κυριολεξια, δεν θα ειναι. Δεν εχει τιμη, δεν προσεγγιζεται απο κανενανε εδω μεσα κουνωντας της 130Ε για 2ωρο και CIF ή ΑΤΜ..., δεν πιατσευει πουθενα και ΟΚ ελπιζω να το καταλαβεινεις. Δεν. Πως να το κανουμε. Ουτε καν μην ρωτας. Δεν.






ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ...ΟΧΙ ΑΚΟΜΑΑΑΑΑΑ!!!!


:heavymetalbig:
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Τοματο /τομεητο το παραπάνω για εμένα φίλτατε, χωρίς να σημαίνει ότι δεν σέβομαι την άποψη σου
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
βρε εσυ καλα το λες τωρα.

ομως μια ερωτηση εαν ψωνιζεται και για ποσα (για την συγκεκριμενη), δεν ειναι σοβαρη.
(περαν της δημιουργιας εντυπωσεων)


Η "πουτανια" της ειναι ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ που επιτηδες προσπαθησε να φοουσκωσει με ιδιες προσπαθειες και εκμεταλευομενη την ανεγκεφαλια των μμε καθως και την λαγνεια τους για προβολη εντυπωσιακων ειδησεων (για μεγιστη τηλεθεαση) και μακαρι να αποτελει φαρο πουτανιας για να ξερουνε και οι επομενες να μην ξωκειλουν πανω στον ιδιο βραχο.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
Το θεμα ειναι οτι εχουμε αφιερωσει 11 σελιδες για καποια που δεν εχουμε δει ουτε μπουτι ,θα αρχισει το σαιτ να χανει την ταυτοτητα του και θα γινει φιλοσοφικο!Και η μουναρα Σαλμα Χαγιεκ εχει λιγοτερες σελιδες,γαμω τα βυζια της γαμω!!!!!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Εμενα το ενδιαφερον μου για εκεινη ειναι ...αγνο!
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
56
Like
6.170
Πόντοι
3.556
Το θεμα ειναι οτι εχουμε αφιερωσει 11 σελιδες για καποια που δεν εχουμε δει ουτε μπουτι ,θα αρχισει το σαιτ να χανει την ταυτοτητα του και θα γινει φιλοσοφικο!Και η μουναρα Σαλμα Χαγιεκ εχει λιγοτερες σελιδες,γαμω τα βυζια της γαμω!!!!!
Εκτος απο αντρες με αγαπη στις γυναικες,στο καλο  ποιοτικο σεξ, ειμαστε και σκεπτομενοι ανθρωποι και καλο ειναι φαινομενα τυπου Αντωνιαδου να τα κραζουμε. Χιλιες φορες πιο αξιολογη η πουτανα που εχει την τιμη της για το γαμησι παρα η καθε αχρηστη απατεωνισα που κοιταει ν ανεβει πλασαροντας ψευτικες ικανοτητες.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Δυστυχώς αποδεικνύεται για πολλοστή φορά πως στην χώρα που ανθεί φαιδρά πορτοκαλέα ότι δηλώσεις είσαι
 

dimiass

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2019
Μηνύματα
3
Like
9
Πόντοι
0
καλημέρα συναγωνιστές...
Ειναι μια μανα και μια κορη που εχουν ξεφυγει με τα ποσταρισμα τα τους και τις φωτο που βγαζουν... Δηλαηδ τι παιζει να ειναι αυτες... Αν ειναι κατι για ολους τους κοινους ανθρωπους υπαρχει κανενας προμηθεας μεσα στο σαιτ να μας φωτισει?????
ΥΓ τσεκαρετε τα προφιλ και πειτε Helen Antoniadou Soula Antoniadou
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom