Νέα

Ελένη, 45άρα, Αχαρνών 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eyedoc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

eyedoc

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που βρισκεται η Ελενη, μια 45αρα μελαχροινη που ηταν πριν 3 χρονια στην Αχαρνων 104, στο σπιτη της Προεδρου!
Τη θυμαται κανεις απο εδω μεσα. Ηταν χυμωδης, ειχε πολυ χρονο και ανεση στο δωματιο και δεν εκανε ξεπετα με τους πελατες..
 

cgBoy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ξερει κανεις που βρισκεται η Ελενη, μια 45αρα μελαχροινη που ηταν πριν 3 χρονια στην Αχαρνων 104, στο σπιτη της Προεδρου!
Τη θυμαται κανεις απο εδω μεσα. Ηταν χυμωδης, ειχε πολυ χρονο και ανεση στο δωματιο και δεν εκανε ξεπετα με τους πελατες..

Δουλευει μονη της με αγγελια με το ονομα Μαρινα (δες σημερινο εθνος μαλλον δεν ξερω εαν εχει σημερα αγγελια.εαν δεν την βρεις σου στελνω το τηλεφωνο της
 

cgBoy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δουλευει μονη της με αγγελια με το ονομα Μαρινα (δες σημερινο εθνος μαλλον δεν ξερω εαν εχει σημερα αγγελια.εαν δεν την βρεις σου στελνω το τηλεφωνο της

ΑΚΥΡΟ αλλη ελενη λες μαλλον απο αυτη που λεω εγω.Μιλας για την Ελενα απο το 106(για την οποια απαντησα) η για την χειρουργημενη Ελενη???
 
OP
OP
E

eyedoc

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Οπα! Δεν το ξερω αυτο.. Ηταν μια Ελενη ή Ελενα, νομιζω Ελενη, περιπου στα 45, ειχε μαλιστα απο οτι ειχαμε συζητησει και μια κορη γυρω στα 20. Δουλευε τα απογευματα στο σπιτι της Ελλης, μετα τη Ρανια νομιζω. Αληθεια και η Ρανια τι εχει γινει? Ξερει κανεις κατι για αυτην?
 
OP
OP
E

eyedoc

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κανενας?...
 

Επισκέπτης
Δουλευει μονη της με αγγελια με το ονομα Μαρινα (δες σημερινο εθνος μαλλον δεν ξερω εαν εχει σημερα αγγελια.εαν δεν την βρεις σου στελνω το τηλεφωνο της

Σου ειναι ευκολο να μας δωσεις το τηλεφωνο. Μια μελαχρινη Ελληνιδα ειναι που εχει αξυριστο το μουνακι της ειναι αν δεν κανω λαθος. Την εχω επιθυμησει παρα πολυ. Δουλευει ακομη στο μπουρδελο Αχαρνων 104 η σε αλλο μπουρδελο. Αμα δουλευει μονη της δωσε μου σε παρακαλω παρα πολυ το τηλεφωνο της θελω παλι να την ξανασυναντησω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom