Νέα

Έλενα Ράπτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ipap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 382K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ipap

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
131
Like
8
Πόντοι
1
Πάρα πολλοί μου ζητήσατε βίντεο της και για να μην σας ταλαιπωρώ τα βάζω όλα εδώ. Αν υπάρχει πρόβλημα ειδοποιήστε με.

Η κοπέλα είναι πολύ ιδιαίτερη περίπτωση. Είναι πολύ σέξι , με τεράστια-υπέροχα βυζιά , τέλειο πεταχτό κώλο, φοβερά πόδια και πολύ όμορφο πρόσωπο, αψεγάδιαστο. Και όμως πρέπει να ακολουθεί σοβαρό dressing code. Η ίδια όμως είναι μικρή κοπέλα και όπως θα δείτε στα βίντεο ξέρει να τονίζει την κωλάρα της και τις βυζάρες της ακόμα και στην εκκλησία. Η κοπέλα είναι θεά, πολύ σέξι και χαραμίζετε στη βουλή. Αν έκανε καριέρα στις ταινίες του Σαλιέρι θα είχε ζωντανέψει πολύ κόσμο.  Περιμένω σχόλια σας.
P.S.  Όποιος έχει πρόβλημα με τα βίντεο msg me.




























Παρακαλώ όχι σχόλια για την προσωπική ζωή της κοπέλας γιατί θα διαγραφεί το post
 

Επισκέπτης
Ναι αυτή βγήκε με το μουνί της... εεεε... το σπαθί της ήθελα να πω!!!!
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
χαίρομαι που βλέπω το thread να επανεμφανίζεται μετά τη (δικαιολογημένη) χτεσινή του εξαφάνιση

Χτες βράδυ ήμασταν όλοι απορροφημένοι από άλλο γεγονός και δεν προλάβαμε να αξιοποιήσουμε την παρεχόμενη πληροφορία

Ντάξει όμορφη είναι αλλά πρέπει να είναι λίγο ξενέρωτη στο κρεβάτι

Αν τα πράγματα δεν είναι έτσι, τότε ας μου κάνει ένα τηλέφωνο για να βρεθούμε και να το συζητήσουμε
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
Η επαναληψη ειναι η μητερα της μαθησης.Πρεπει καθε μερα να βλεπουμε την ποντια-καμπαρετζου εδω μεσα.Βεβαια την ευχαριστουμε γιατι με την παρουσια της στην Βουλη συμβαλει και αυτη με τον τροπο της στην απαξιωση της πολιτικης και του κωλοκρατους.
 

Επισκέπτης
Ναι αυτή βγήκε με το μουνί της... εεεε... το σπαθί της ήθελα να πω!!!!

Αυτή φταίει Liomas ή τα "αρνιά" που την σταυρώνουν; Τα ίδια που βγάλανε πρώτη επιλαχούσα την Καϊλή, εξέλεξαν στη θέση του Δρυ την Γκερέκου και γενικώς ψηφίζουν όποιον ηθοποιό βρούνε πρόχειρο ( Η Κουντουρά δεν με ενοχλεί γιατί είχε και αξιόλογη καριέρα ως εκδότρια και γενικώς είχε κλείσει τουλάχιστον τα 35 και δεν ήταν φοιτήτρια ή δεν ξέρω και εγώ τι...)
 

Επισκέπτης
Αυτή φταίει Liomas ή τα "αρνιά" που την σταυρώνουν; Τα ίδια που βγάλανε πρώτη επιλαχούσα την Καϊλή, εξέλεξαν στη θέση του Δρυ την Γκερέκου και γενικώς ψηφίζουν όποιον ηθοποιό βρούνε πρόχειρο ( Η Κουντουρά δεν με ενοχλεί γιατί είχε και αξιόλογη καριέρα ως εκδότρια και γενικώς είχε κλείσει τουλάχιστον τα 35 και δεν ήταν φοιτήτρια ή δεν ξέρω και εγώ τι...)

Συμφωνώ μαζί σου φίλε μου. Εξάλλου θα έχεις δει ότι την ατάκα "αυτοί είμαστε, αυτά αξίζουμε και αυτά παίρνουμε" πρέπει να την έχεις δει σε πολλά posts μου!
 
OP
OP
I

ipap

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
131
Like
8
Πόντοι
1
Παρακαλώ να μην την αντιμετωπίζουμε με την ιδιότητα της και με την προσωπική της ζωή. Αυτό το post έγινε για να την δούμε ως γυναίκα. Διαφορετικά και δικαιολογημένα θα διαγραφεί και πάλι.
Περιμένω τις απόψεις σας, πως την βλέπετε ως γυναίκα και μόνο. Για να είμαστε και μέσα στους κανόνες του φόρουμ!!!

Φιλε ντεμοκρατ, δεν είσαι υποχρεωμένος να διαβάζεις ένα ποστ που δεν σε ενδιαφέρει.. Το καταλάβαμε και χθες , δεν σου αρέσει. Σεβαστό.

 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
γιατι να την δουμε σαν γυναικα αυτη την λοβοτομενη?
Αν δεν ηταν βουλευτης στο glorious country of helladistan θα την εβαζες εδω μεσα?
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
πολλές (και πολλοί) προκόψανε στην ελλάδα με την μέθοδο των ανοικτών σκελών...

οπως λένε άλλες ανεβαίνουν την σκάλα της επιτυχίας κούτσα-κούτσα και άλλες πούτσα-πούτσα..

και μεταξύ μας το φαινόμενο είναι διεθνές..
 
OP
OP
I

ipap

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
131
Like
8
Πόντοι
1
Επαναλαμβάνω , όχι σχόλια για την προσωπική της ζωή.
Κανένας δεν έχει δικαίωμα να κρίνει κανένα.
Σαν γυναίκα .ότι σχόλια θέλουμε......
Ας σεβαστούμε λίγο όσους θέλουν να δουν να βιντεο και όσους θέλουν να μιλήσουν για μια ωραία γυναίκα. Γιατί αλλιώς θα σβηστεί το post.
Φίλε ντέμοκρατ. Δεν ασχολείσαι με τίποτα άλλο? Ασε μας, εμάς που μας αρέσει να μιλήσουμε για αυτήν. Τι σου φταίμε δηλαδή? Ελεος......
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Συμφωνώ μαζί σου φίλε μου. Εξάλλου θα έχεις δει ότι την ατάκα "αυτοί είμαστε, αυτά αξίζουμε και αυτά παίρνουμε" πρέπει να την έχεις δει σε πολλά posts μου!

Η μοίρα ενός λαού είναι αυτοί που τον κυβερνούν.

οπως λένε άλλες ανεβαίνουν την σκάλα της επιτυχίας κούτσα-κούτσα και άλλες πούτσα-πούτσα..

Έι! Αυτό είναι ανέκδοτο!

Τι μου θύμισες τώρα... Κλασσικές εποχές.
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Η Ελενα είναι, και αυτή, φαινόμενο της εποχής, όπου η εικόνα κυριαρχεί επί της ουσίας. Μερικές φορές όχι άδικα.
Οι Θεσσαλονικείς θα θυμούνται την πορεία της προς τη Βουλή. Αρχικά δημοτική σύμβουλος και μετέπειτα βουλευτής, με τον ίδιο ακριβώς τρόπο. Γύριζε με το τζιπ της στο κέντρο, στολισμένο με αφίσες, και πήγαινε όπου την καλούσαν. Μία ωραία χαρούμενη παρουσία. Ταυτοχρόνως θυμηθείτε ποιους είχαν να ψηφίσουν οι Θεσσαλονικείς. Ηταν λογικό να εκλεγεί και εν τέλει νομίζω ότι κομίζει περισσότερα στη δημόσια ζωή, έστω μία ωραία εικόνα, από το συγκάτοικό της, στο ίδιο ψηφοδέλτιο, Στέλιο Παπαθεμελή.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Εχω την εντύπωση ότι οποιαδήποτε δημόσια κριτική είναι δημοκρατικό και ανθρώπινο δικαίωμα είτε είναι θετική είτε αρνητική άνευ αποδείξεων. Αν όμως φτάνουμε σε αποκαλύψεις και αιτιάσεις εκεί θα πρέπει να γίνονται ΕΠΩΝΥΜΑ μόνο γιατί αλλιώς θα πέσουν μηνύσεις...Το λέω απλά -όσο γίνεται- για όσους δεν καταλαβαίνουν για να προφυλαχθεί το site εδώ αλλά και γενικότερα όλοι μας...

Συγγνώμη προς τους admins, mods αν σας παίρνω τη δουλειά σας αλλά νομίζω έπρεπε κάποιος να το πει μήπως το καταλάβουν μερικοί...
 
OP
OP
I

ipap

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
131
Like
8
Πόντοι
1
Για να μην χαλάει το post που εχει ως θεμα μια ομορφη γυναικα και οχι τιποτα αλλο προτεινω για μια ακομη φορα να μιλήσουμε για τη γυναικα. Ουτε για την προσωπικη της ζωη που δεν αφορα κανενα, ουτε για την πολιτικη της καριερα (Το εχω βαλει στο Sex γενικα) και οχι σε πολιτικό subforum.
Και προτιμώ φιλε iwcg να μην μιλήσουμε ούτε επώνυμα , ούτε ανώνυμα για ενα θέμα που δεν μας αφορα. Σαν γυναικα και μονο, ομορφη και σεξι ,μας αρεσει? μας φτιαχνει?
 
OP
OP
I

ipap

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
131
Like
8
Πόντοι
1
και οι τελευταίες. Αυτή με το κόκκινο είναι φωτιάαααααα





 
  • Like
Αντιδράσεις: dorcel

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Επειδή βλέπω πώς πολλοί άσχετοι γράφουν μπαρούφες, να επισημάνω τα εξής:

- Δε μπήκε στη Βουλή με τα σκέλια της. Ένα καλό πάτημα για να κάνει μία αρχή στο χώρο της Πολιτικής ήταν σίγουρα η οικονομική άνεση που της προσέφερε η οικογένειά της και με ένα καλό δίκτυο γνωριμιών που της προσέφερε και πάλι η οικογένειά της και καλλιέργησε στη συνέχεια και η ίδια.
- Έχει πτυχίο πανεπιστημίου και δεν είναι -αν μη τι άλλο- αμόρφωτη, όπως άλλοι συνάδελφοί της. Είναι αλήθεια πώς δεν έχει εργαστεί και δεν έχει κάνει καρριέρα, αλλά από πάρα πολύ νέα αφοσιώθηκε στα κοινά, υπηρετώντας κυρίως σε  φιλανθρωπικούς συλλόγους και σωματεία.
- Πρίν εκλεγεί βουλευτίνα, ειχε εκλεχτεί και υπηρετήσει στο Δήμο Θεσσαλονίκης ως σύμβουλος. Ήταν ιδιαίτερα δραστήρια και μαχητική εκεί.
- Στη Βουλή διακρίνεται με ερωτήσεις και επερωτήσεις κυρίως για θέματα Υγείας, Ποιότητας Ζωής, Δικαιωμάτων Γυναίκας και Προστασίας Παιδιού. Δικαιωμάτων και Ποιότητας Ζωής ανθρώπων με αναπηρίες, Προστασίας Περιβάλλοντος κ.α. Παράλληλα, εξακολουθεί να ασκεί κοινωνική δράση με την άμεση συμμετοχή της σε σωματεία.

Όποιος γράφει και την ξ-ευτιλίζει με οχετούς και υπονοούμενα, είτε είναι βλάκας που μιλά χωρίς να ξέρει, είτε είναι ψεύτης και συκοφάντης και μιλά ξέροντας.

Μία ωραία γυναίκα μπορεί να είναι και έξυπνη και δραστήρια. Δεν είναι η ωραία γυναίκα απλά και μόνο ένα μουνί.

Για κάτι τάχα ηθοποιές και τάχα καλλιτέχνισσες, σαν τη Σελήνη Κούρκουλα, δε διερωτάται κανείς πώς, πότε και γιατί μπήκε στη Βουλή και ανέλαβε μάλιστα και Υφυπουργός Παιδείας; Το μυστικό της, λέγεται ʼλκης Κούρκουλας, αδερφούλης της, ανταποκριτής στη Κωνσταντινούπολη, για ένα κάρο ΜΜΕ, και πού βασικό ρόλο στη διαμόρφωση της κοινής γνώμης πάνω σε Κυπριακό, Ελληνοτουρκικά, Ευρωτουρκικά.

Για κάποιους κατ' επανάληψη βουλρυτές και υπουργούς, που δεν τελείωσαν τις σπουδές τους ποτέ, δεν εργάστηκαν ποτέ, ήρθαν καθαρά ως κλώνοι του κομματικού σωλήνα, φυτεύτηκαν από πάνω μές στην καρδιά του συστήματος και έγιναν και από πάνω πάμπλουτοι (χωρίς να μπήκε ποτέ κανείς στον κόπο να τους ρωτήσει το πώς), έχει γράψει  κανείς εξυπνάκιας;

Αυτά. Προς το παρόν.

Υ.Γ.: Δε θίχτηκα προσωπικά σε κάτι, αναφορικά με τη Ράπτη. Απλά, ξέρω καλά από που προήλθε, τι έκανε και τι κάνει αυτή, αλλά και όλοι οι άλλοι μαζί. ΓΙ' αυτό ΔΕ μπορώ να διαβάζω μπαρούφες στην καλύτερη περίπτωση, ψέμματα και συκοφαντίες στη χειρότερη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom