Νέα

Έλενα Παπαρίζου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Galb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 684K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας καυλώνει η Παπαρίζου

  • Ναι

    Ψήφοι: 824 81,3%
  • Όχι

    Ψήφοι: 190 18,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.014
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
φιλε γκαλπ θα επιμεινω διοτι και εγω την εχω δει ...ειναι ομορφη αλλα οχι πανεμορφη παντως για να βγαλεις συμπερασμα για το κριτιριο μου τις περισσοτερες ελληνιδες 80 τοις εκατο θα τις βαθμολογουσα κατω απο 7,ειναι απλα πολυ ποιο πανω απο τον μεσο ορο...μετριο αναστημα μικρο προς μετριο στηθος,μετριο προσωπο που κανονιζει με 2 ωρες μακιγιαζ την ημερα να δειχνει ποιο  ομορφο και καυλιαρικο και συγχρονως αισθησιακο ,γυμνασμενο σωμα 2 ωριτσες σε γυμναστηριο.. ηρεμησε...παμε για καμακι πλατεια εξαρχειων απογευμα καθημερινες η ακομα καλυτερα θεσσαλονικη...(εχω τρελα με τις θεσσαλονικιες)..και βαζω στοιχημα θα συμφωνησεις..μαζι μου
Θεσσαλονίκη με βολεύει περισσότερο :2funny:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
για ηρεμιστε μεσημεριατικα.για να τα βαλουμε τα πραματα στην θεση τους.η παπαριζου ειναι μακραν η καλυτερη ποπ τραγουδιστρια ελληνιδα αποδεδειγμενα..αλλα σαν γκομενα ειναι μια απλα ομορφη κοπελα με βαθμολογια 7 με 10 το αριστα.ντυνετε σεξυ διοτι αυτο πουλαει και φροντιζει να κανει επαγγελματικο μακιγιαζ και κανει επαγγελματικες παρουσιες παλι για να πουλαει  περισσοτερους  δισκους  και ποτα εκει που δουλευει.θα προκαλουσα να βαζατε φωτογραφιες που δεν ειναι στημενες ...και θα δειτε οτι εχω απολυτα δικηο...δεν διαφερει σε τιποτα απο μια μετριας εμφανισης ελληνιδα...παρακαλω να διαψευστω εαν εχω αδικο...
μαζι σου συναδελφε......!
+1000
καταρχην ειναι κοντη σαν γυναικα...!δεν ειπε κανεις οτι ειναι ασχημη σαν παρουσια η σαν τραγουδιστρια αλλα μην τα θεοποιουμε και καποια πραγματα γιατι το ειπα και σε αλλο ενα θρεντακι εχτες για την καλομοιρα....γκομενες σαν παπαριζου-καλομοιρα κλπ κλπ βλεπουμε καθημερηνα στο μαρκετ στο αστικο,περιπτερο αλλα δεν τις δινουμε σημασια γιατι δεν ειναι χτενισμενες βαμενες ντυμενες απο επαγκελματιες κομωτες-μακιγιερ-στυλιστες.....!
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
μαζι σου συναδελφε......!
+1000
καταρχην ειναι κοντη σαν γυναικα...!δεν ειπε κανεις οτι ειναι ασχημη σαν παρουσια η σαν τραγουδιστρια αλλα μην τα θεοποιουμε και καποια πραγματα γιατι το ειπα και σε αλλο ενα θρεντακι εχτες για την καλομοιρα....γκομενες σαν παπαριζου-καλομοιρα κλπ κλπ βλεπουμε καθημερηνα στο μαρκετ στο αστικο,περιπτερο αλλα δεν τις δινουμε σημασια γιατι δεν ειναι χτενισμενες βαμενες ντυμενες απο επαγκελματιες κομωτες-μακιγιερ-στυλιστες.....!
Και εσύ ποιά θεωρείς ωραία Ελληνίδα δηλαδή ??? :think:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
Και εσύ ποιά θεωρείς ωραία Ελληνίδα δηλαδή ??? :think:

εμενα προσωπικα απο τις γνωστες ζωη λασκαρη στα νιατα της φυσικα...βικυ κουλιανου νεοτερη φυσικα...κα φυσικα ΓΩΓΩ ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ η μονη που βαζω 9.5 στα 10 να διαψευστω παρακαλω...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Και εσύ ποιά θεωρείς ωραία Ελληνίδα δηλαδή ??? :think:
ειναι αρκετες οι ωραιες φιλε....και για να μην παρεξηγηθω κιολας γιατι καπως ετσι την κοβω την δουλεια δεν λεω οτι η Παπαριζου δεν ειναι ομορφη σαν γυναικα αλλα απλα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει να την θεοποιω οπως κανουνε καπιοι αλλοι...!μην ξεχναμε οτι εμεις τους ταιζουμε και οποτε θελουμε τους ανεβαζουμε και το ιδιο αντιστροφως...!(την καθε παπαριζου κλπ)
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
ειναι αρκετες οι ωραιες φιλε....και για να μην παρεξηγηθω κιολας γιατι καπως ετσι την κοβω την δουλεια δεν λεω οτι η Παπαριζου δεν ειναι ομορφη σαν γυναικα αλλα απλα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει να την θεοποιω οπως κανουνε καπιοι αλλοι...!μην ξεχναμε οτι εμεις τους ταιζουμε και οποτε θελουμε τους ανεβαζουμε και το ιδιο αντιστροφως...!(την καθε παπαριζου κλπ)
Τι σχέση έχει η ομορφιά με τον ποιός ταίζει ποιόν ???? :think: :think: :think: :think:
 

bokoulias

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
για ηρεμιστε μεσημεριατικα.για να τα βαλουμε τα πραματα στην θεση τους.η παπαριζου ειναι μακραν η καλυτερη ποπ τραγουδιστρια ελληνιδα αποδεδειγμενα..αλλα σαν γκομενα ειναι μια απλα ομορφη κοπελα με βαθμολογια 7 με 10 το αριστα.ντυνετε σεξυ διοτι αυτο πουλαει και φροντιζει να κανει επαγγελματικο μακιγιαζ και κανει επαγγελματικες παρουσιες παλι για να πουλαει  περισσοτερους  δισκους  και ποτα εκει που δουλευει.θα προκαλουσα να βαζατε φωτογραφιες που δεν ειναι στημενες ...και θα δειτε οτι εχω απολυτα δικηο...δεν διαφερει σε τιποτα απο μια μετριας εμφανισης ελληνιδα...παρακαλω να διαψευστω εαν εχω αδικο...
χωρις να θελω να σου παω κοντρα φιλε αλλα η γνωμη μου για τα περι μετριοτητας και το 7 στα 10 που ειπες ειναι
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Απλα θεα
 

Συνημμένα

  • Elena Paparizou _ Very Sexy.jpg
    Elena Paparizou _ Very Sexy.jpg
    32,3 KB · Εμφανίσεις: 182

il_capitano

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
εχει τυχει να την δω απο κοντα,και οντος ειναι πολυ ομορφη...τωρα αβαφτι δεν ειναι και τελεια,αλλα πειτε μου μια που ειναι τελεια αβαφτη....παντως οντος ειναι ταλενταρα....δεν το περιμενα...
+1000000000
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Με την έλενα μας ενώνει μια μακρόχρονη φιλία, βασισμένη στις αρχές της αμοιβαιότητας, της κατανόησης και της πίστης στον άνθρωπο.

Ηταν ένα βροχερό πρωινό όταν την είδα πρώτη φορά στη σουηδία. Την ξεχώρισα αμέσως - φόραγε ένα λαχανί φωσφοριζέ αδιάβροχο. Την πλησίασα και της ανέφερα αμέσως την πίστη του τωρινού πρόεδρου του ΠΑΣΟΚ στο Σουηδικό μοντέλο κάτι που πραγματικά την εντυπωσίασε.

Ε αυτό ήταν. Γίναμε φίλοι.

Χωρις να θέλω να περιαυτολογήσω - είμαι ο πιο σημαντικός άνδρας της ζωής της. Χαλαρά λέμε.

ΕΓΩ την έπεισα να γίνει τραγουδίστρια, ΕΓΩ την έφερα στη Γιουροβίζιον, ΕΓΩ κανόνισα το πρώτο της συμβόλαιο, ΕΓΩ της έφτιαχνα χαμέμιλο όταν ήταν κρυωμένη (κάνει πολύ κρύο στη Σουηδία). 

Ελενα σε βλέπω μόνο σα φίλη. Ξέρω οτι πάντα με ήθελες για το κορμί μου αλλα δε μπορούσα να απατήσω τη μνηστή μου που είναι απο μεγάλη παλαιά οικογένεια ενός ορεινού χωριού του νομου καρδίτσας και έχει 248 πρόβατα και απο επιδοτήσεις και μόνο βγάζει ένα σωρό φράγκα και δε με πειράζει που δεν έχει πάει σχολείο και μουγκρίζει αντι να μιλάει αλλα ούτε που έχει φαβορίτα πιο μεγάλη απο τη δική μου ή είναι λίγο καμπούρα γιατί εγω θα την παντρευτώ γιατί πιστεύω στην αγάπη και οτι ο καθένας τελικά βρίσκει αυτό που του αξίζει και η προβατινά που γουστάρω μάλλον με γουστάρει κι αυτή.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
enforcer αν δεν την θελεις εσυ γνωρισε τη σε μενα. :2funny: :2funny:
παντως ολοι εχουμε διαφορετικα γουστα αλλα η ελενα για μενα ειναι απτις πιο ομορφες ελληνιδες.εχει καυλοφατσα,ειναι γυμνασμενη οσο πρεπει(και τα κιλακια που πηρε τις πανε)μεχρι και η φωνη της εκμπεμπει μια καυλα.την εχω δει και απο κοντα(οταν λεω κοντα ειχα κατεβει στη πιστα και ημουν ακριβως διπλα της :jerking:) σε μαγαζι που ηταν παλιοτερα και επαθα μουνοπλακα.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
εγώ πάντως βρίσκομαι στην 568  :jerking: για πάρτυ της..και συνεχίζω....
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Μια πορνοσταρ Ζαφιρα μοιαζει με την Παπαριζου νομιζω.
Κοιταχτε καποιες ενδεικτικες φωτο!
a9wgz02vb1.jpg

a9wgz06zk0.jpg

a9wgz09rt0.jpg

a9wgz13wv6.jpg
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Μιληστε καποιος,  δεν μοιαζει η Ζαφιρα με την Παπαριζου λιγακι ;  :cheesy:
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Σε μερικές φωτογραφίες από αυτές που έβαλες μοίαζει.. ;)
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
παρακλιση μην βγαζετε συμπερασματα απο φωτογραφιες,οι  επαγγελματιες φωτογραφοι κανουν μια μετρια γκομενα θεα..φανταστειτε αυτη την γκομενα με μετριο στηθος 1,55 υψος και αβαφο προσωπο..και βαρος 45 κιλα ...παντως μου αρεσει η φωτογραφια...ποσες φορες οι συναγωνιστες των σιτι τουρ αλλα βλεπουν σε φωτογραφιες και αλλα βλεπουν οταν πανε να  γαμισουν...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
talos μας βλεπω να ανοιγουμε fan club παπαριζου.  :rockon:
ναι γίνε πρόεδρος και φέρε την θεά να μας ...εγκαινιάσει..... :2funny:
δεν πας στην ολυμπιαδα αυνανισμου μπας και δουμε και κανα μεταλιο
να σου πω...άμα μου την έχουνε απέναντι μου το πήραμε το χρυσό... :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom