Νέα

Εκβίαζε ιερόδουλες "μεταμφιεσμένος" σε εισαγγελέα ή δημοσιογράφο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
Οπότε με 20 Ευρώ ανά ενημέρωση για κάθε σπιτάκι, επί 30 σπίτια τη μέρα που ενημέρωνε, έπαιρνε 600 Ευρώ μεροκάματο σύμφωνα με τις κατηγορίες.

Πολύ λογικό, ε;

είναι αδύνατον αυτό το νούμερο, 20 το μήνα από το κάθε σπιτάκι πιθανό..
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
ηταν τελικα δημοσιογραφος του Αντ1 par-time :tooth: . Μαθαμε τελικα ποιο μέλος ειναι ? :think:

""λέγοντας πως ήταν δημοσιογράφος σε γνωστά κανάλια και πως αρθρογραφεί και στις ιστοσελίδες Burdela"'
ουτε να το γραψουν σωστα δεν ξερουν  :S :S
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.003
Κριτικές
47
Like
6.255
Πόντοι
11.445
""λέγοντας πως ήταν δημοσιογράφος σε γνωστά κανάλια και πως αρθρογραφεί και στις ιστοσελίδες Burdela"'
ουτε να το γραψουν σωστα δεν ξερουν  :S :S

Ξεφτιλα αρθρογραφουσε και στις ***** ! :headbang: :headbang: :tickedoff:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
αχαχουχας μαλλον  :orchestra:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
σιγή ασυρμάτου..
Ντιγκουίντ και Προφέσορας εξαφανίστηκαν ταυτόχρονα..
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
Πάντως με τους ενημερωτές μας παίζει μυστήριο, θυμάστε το Φανούρη, εξαφανίστηκε ξαφνικά χωρις ούτε γειά, μετά από κάτι μήνες εμφανίστηκε καμμιά βδομάδα πάλι μούγκα, και μετά εξαφανίστηκε οριστικά.
Και ο Σμύρνης είχε μεγάλο διάστημα εξαφάνισης και επανήλθε χωρίς εξήγηση.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
σιγή ασυρμάτου..
Ντιγκουίντ και Προφέσορας εξαφανίστηκαν ταυτόχρονα
Τι σημαίνει αυτό;
Το σκέφθηκες καλά πριν ποστάρεις αυτήν την ανοησία;
Δεν μπορείς να αφήνεις υποννουμένα ή να κατηγορείς έναν άνθρωπο χωρίς να έχεις αποδεικτικά στοιχεία.
Στο site εγώ συνεισφέρω ως μέλος και πελάτης αφιλοκερδώς. Ενημερώνω για το ποιες κοπέλες εργάζονται και ανεβάζω κριτικές για όσες έχω δοκιμάσει βοηθώντας την κοινότητα να επιλέξει ορθά.Ποτέ δεν έχω εκβιάσει κοπέλα, ποτέ δεν έχω πληρωθεί για να ανεβάσω κριτική η ενημέρωση.
Για να κάτσω να γράψω και να βοηθήσω ξοδεύω κάποιο χρόνο τον οποίο και ασφαλώς δεν έχω εξαργυρώσει.Είναι πρωτίστως βλακεία αλλά και αχαριστία να γράφονται τέτοια σχόλια.
Και για να σου δώσω και απολογία αν και δεν είμαι υποχρεωμένος να το κάνω η απουσία μου οφείλεται στο συστημικό πρόβλημα error 524  το οποίο και είχα και παλαιότερα αλλά επανεμφάνιστηκε και πάλι το οποίο και δεν μου επιτρέπει κατά την σύνδεση να ανεβάσω κριτική, να κάνω like σε κριτική,να δω πολλές φορές τα pm μου. Ας το δει παρακαλώ κάποιος διαχειριστής να το διορθώσει και πάλι.
Επίσης πολλές φορές είμαι και αρκετά κουρασμένος λόγω της εργασίας μου, μου τυγχάνουν διάφορες υποχρεώσεις, εξόδοι και δεν έχω τον χρόνο να γράψω.
Είναι ευνόητο ότι αν γράφετε μερικοί τέτοια σχόλια και αφήνετε υποννοούμενα για μέλη που συνεισφέρουν ότι θα σταματήσουν να γράφουν. Προσωπικά μου είναι αρκετά εύκολο να μην ξαναγράψω και απλά να παρακολουθώ σαν επισκέπτης γιατί δεν κερδίζω απολύτως τίποτα από το site.Ίσα ίσα θα κερδίσω την ησυχία μου, θα είμαι πιο ξεκούραστος και θα έχω περισσότερο ελεύθερο χρόνο.Άλλοστε όποια κοπέλα είναι να επιλέξω θα την επιλέξω ούτως ή άλλως. Αν σταματήσουν όμως όλοι να γράφουν είναι ευνόητο ότι δεν θα υπάρχει δεξαμενή πληροφοριών και πολλοί θα δυσκολευτούν αρκετά ως προς τις επιλογές τους για πολλούς και διάφορους λόγους.
Πολλές φορές για να τα βρούν κάποιοι έτοιμα στο internet κάποιοι θυσιάζουν αφιλοκερδώς ένα κομμάτι απο τον χρόνο τους, όπως οι κριτικογράφοι και ενημερωτές στα site για τον αγοραίο έρωτα, οι υποτιτλιστές ταινιών, οι δημιουργοί freeware προγραμμάτων κλπ.
Οπότε την επόμενη φορά που θα ποστάρεις κάτι για κάποιο νικ καλό θα είναι να σκεφθείς πιο προσεκτικά πριν το πράξεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Conan

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.686
Κριτικές
6
Like
8.802
Πόντοι
1.686

Professor X, δεν χρειάζεται να αποδεικνύεις
τα αυτονόητα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Conan

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.686
Κριτικές
6
Like
8.802
Πόντοι
1.686
Πάντως με τους ενημερωτές μας παίζει μυστήριο, θυμάστε το Φανούρη, εξαφανίστηκε ξαφνικά χωρις ούτε γειά, μετά από κάτι μήνες εμφανίστηκε καμμιά βδομάδα πάλι μούγκα, και μετά εξαφανίστηκε οριστικά.
Και ο Σμύρνης είχε μεγάλο διάστημα εξαφάνισης και επανήλθε χωρίς εξήγηση.

Πως δεν υπάρχει εξήγηση ;

Όταν έγραφαν, δεν πληρωνόντουσαν

Όταν σταμάτησαν δεν πληρωνόντουσαν

Όταν επανήλθαν δεν πληρωνόντουσαν επίσης.

Άρα έγραφαν ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΕΦΙ ! Το κατάλαβες
επιθεωρητά Κλουζώ ;  :2funny: :2funny: :2funny:


00973-inspector_clouseau_peter_sellers_de.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Conan

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
Τι σημαίνει αυτό;
Το σκέφθηκες καλά πριν ποστάρεις αυτήν την ανοησία;
Δεν μπορείς να αφήνεις υποννουμένα ή να κατηγορείς έναν άνθρωπο χωρίς να έχεις αποδεικτικά στοιχεία.
...............

Είχες να συνδεθείς 8 ημέρες και να γράψεις 15.
Από όσο ξέρω την πιάτσα δεν θα έβαζα εγγύηση ούτε για το δικό μου κώλο.
Μακάρι να ήταν τόσο απλοικά τα πράγματα όσο τα λέει ο Λαδάκης.
Ειλικρινά πάντως σου ζητώ συγγνώμη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom