Νέα

Έκλεισαν το Torrent site Kickass!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zorbas the greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ereunitikos0

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ψοφάει το κωλο-kat
το σάιτ μπορεί να είναι ζωντανό,
τα υπόλοιπα όμως δεν λειτουργούν, π.χ. οι tracker

χρόνια τώρα οι τύποι κατέβαζαν τόρεντ που τους έλεγαν οι εταιρίες και άφηναν αυτά για τα οποία δεν τους ενοχλούσε κανείς.

λογικό να πέσει, δεν μπορείς να έχεις ένα τορεντάδικο κατά αυτόν τον τρόπο λες και είναι facebook ή κάτι αντίστοιχο.
μείνανε με τα achievement και το πουλί στο χέρι μερικοί.

Λειτουργεί κανονικότατα σε αντίθεση με το piratebay που δυστυχώς έμεινε "πίσω".
Σε ποια torrent αναφέρεσαι ότι κατέβαζαν καθώς έχω βρει πάρα πολλά προγράμματα και ταινίες από τις μεγαλύτερες εταιρίες παγκοσμίως.
 

karaflokondoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
261
Like
2
Πόντοι
1
Μα τί λέτε; Θα αστειεύεστε προφανώς! Στο κλωτσοκώλι είμαι βετεράνος γεμάτος παράσημα, μέχρι και "πέθανα το 2012 seed-άροντας"! Δεν μας ξέκαναν οι Μάγιας με τις προφητείες τους, και θα μας στείλουν τα κυβερνόσκυλα κι οι πρακτορίσκοι του εξωτερικού;; Δεν παίζει...

:2funny: :2funny: :2funny: αρχοντας εισαι
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
Λειτουργεί κανονικότατα σε αντίθεση με το piratebay που δυστυχώς έμεινε "πίσω".
Σε ποια torrent αναφέρεσαι ότι κατέβαζαν καθώς έχω βρει πάρα πολλά προγράμματα και ταινίες από τις μεγαλύτερες εταιρίες παγκοσμίως.
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
Λειτουργεί κανονικότατα σε αντίθεση με το piratebay που δυστυχώς έμεινε "πίσω".
Σε ποια torrent αναφέρεσαι ότι κατέβαζαν καθώς έχω βρει πάρα πολλά προγράμματα και ταινίες από τις μεγαλύτερες εταιρίες παγκοσμίως.
εχει ξεκινισει και λειτουργει κανονικα το pirate οποτε εγω λεω στα παπαρια μας το kick ass.
 

ereunitikos0

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0

Α οκ αυτό το είχα δει τότε. Αλλά πραγματικά δεν έχει υπάρξει φορά να θέλω κάτι και να μην το βρώ, όπως είπα, ακόμα και από τις μεγαλύτερες εταιρίες.
Από την μια λες, οι ρουφιάνοι υπάκουσαν στις καταγγελίες και κατέβαζαν υλικό αλλά από την άλλη αν με αυτόν τον τρόπο μείνανε "πάνω" για τόσα χρόνια...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
Α οκ αυτό το είχα δει τότε. Αλλά πραγματικά δεν έχει υπάρξει φορά να θέλω κάτι και να μην το βρώ, όπως είπα, ακόμα και από τις μεγαλύτερες εταιρίες.
Από την μια λες, οι ρουφιάνοι υπάκουσαν στις καταγγελίες και κατέβαζαν υλικό αλλά από την άλλη αν με αυτόν τον τρόπο μείνανε "πάνω" για τόσα χρόνια...
π.χ.

είναι πολλά που μου έχουν τύχει έτσι, ενδεικτικά σου δίνω το πάνω, δεν θυμάμαι ποια άλλα μου είχαν τύχει με αυτή την κατάσταση.
 

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Τσου ρε εξωτερικοτσολιάδες, που γουστάρετε κιόλας Online φασισμό και pirate-bullying! Να σκάσετε ρε, ΟΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΡΟΛΟΙ! Ο Λ Α!!! Demonoid είναι πίσω πιο γαμάτο από ποτέ! Piratebay ξανανέβηκε, επανήλθε, δουλεύει κανονικά! Kickass ξαναγύρισε, μετακόμισε σε άλλη διεύθυνση/κατάληξη/χώρα (δεν λεω λεπτομέρειες έχουμε ρουφιάνους) και δουλεύει ρολόι, καλύτερα από ποτέ! Χθες κατέβασα ταινίες.

Να βγάλετε σπυρί στη μύτη σας και ρυτίδες στο μέτωπό σας! Λερναία Ύδρα είναι τα τορρεντάδικα και ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΠΟΤΕ, από ΚΑΝΕΝΑΝ! Είτε σας αρέσει, είτε όχι! Ναι ρε, άρχοντες είμαστε, ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΑΡΧΟΝΤΕΣ (pirate lords)! Πίσω και σας φάγαμε, έχουμε και κόμμα! :hi:
 

ereunitikos0

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
π.χ.

είναι πολλά που μου έχουν τύχει έτσι, ενδεικτικά σου δίνω το πάνω, δεν θυμάμαι ποια άλλα μου είχαν τύχει με αυτή την κατάσταση.

Εντάξει δεν αντιλέγω σίγουρα υπάρχουν απλά δεν μου έτυχε μέχρι τώρα.
υ.γ. Υπάρχουν και αλλού περτικαλιές που κάνουνε αχλάδια
 
OP
OP
Z

zorbas the greek

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
754
Like
119
Πόντοι
6
Άλλαξε και παλι διεύθυνση και λέγεται πλέον : kat.cr.
      Eπίσης το βρίσκεις και στο twitter για άμεση ενημέρωση.....
 

lippy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
762
Κριτικές
148
Like
6.851
Πόντοι
26.117

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606

υπάρχει κανενας τροπος να βάλουμε windows 10 χωρις activator γιατι έχουν όλα ιούς?



Κανε εγκατασταση(ακομη και σπασμενα 7-8 να εχεις) με το στικακι που θα φτιαξεις.
Το στικακι αυτο θα ειναι μονο για αυτον τον υπολογιστη, αν πας να εγκαταστησεις τα windows  σε 2o υπολογιστη θα σου ζητησει κλειδι.
Αν εχεις 2ο υπολογιστη θα ξανακανεις την ιδια διαδικασια με 2ο στικακι.

 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
γιατί να θέλεις να κάνεις τέτοιο κακό στο pc σου  :P
μακριααααα από τα 10!!


εχω τα 8 ειδική έκδοση που δεν παίρνουν αναβάθμιση σε 10. Δεν υπάρχει χειρότερη έκδοση, ακόμη και τα 7 είναι καλύτερα.
 

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Κανε εγκατασταση(ακομη και σπασμενα 7-8 να εχεις) με το στικακι που θα φτιαξεις.
Το στικακι αυτο θα ειναι μονο για αυτον τον υπολογιστη, αν πας να εγκαταστησεις τα windows  σε 2o υπολογιστη θα σου ζητησει κλειδι.
Αν εχεις 2ο υπολογιστη θα ξανακανεις την ιδια διαδικασια με 2ο στικακι.


με τη διαδικασία που λέει η μικροσοφτ? τα windows τα κατεβάζουμε απο microsoft?
 

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Ναι τυπε.Ολα με τις ευλογιες της Microsoft.  :S :S :S


στο βίντεο λεει όταν εγκαθιστουμε τα 10 για πρώτη φορά χρειαζόμαστε το windows product key. υπάρχει κανα κόλπο να το παρακάμπτουμε?
 

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
όλοι γνήσια έχετε? δεν γνωρίζετε ένα τροπο για μαιμου 10 χωρίς ιούς?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom