Νέα

Εκδιδόμενη εν πλώ στην γραμμή Πάτρα - Ανκόνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα patrick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 8K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Πριν 1 εβδομάδα ταξίδεψα στην Ιταλία για επαγγελματικούς λόγους. Στο F/B Olympic Champion που κάνει το δρομολόγιο Πάτρα-Ανκόνα ταξίδευε μαζί μας και μια MILF Βουλγαρο-τσιγγάνα με ξανθό πλατινέ μαλλί (υπολογίζω να είναι γύρω στα 40), ντυμένη προκλητικά με ένα καρπουζί σορτσάκι & τιγρέ μπουστάκι που άφηνε να φαίνονται πολύ καλά οι βυζάρες της (μου φάνηκαν για φυσικά 3άρια). Η τύπισσα έκανε βόλτες πάνω-κάτω στο μπαρ, τα σαλόνια και στον χώρο με τα "φρουτάκια", ψάχνοντας για πελάτες. Προφανώς το συνήθες πελατολόγιο της είναι οι φορτηγατζήδες, γιατί οι περισσότεροι φαίνεται να την ήξεραν και δεν της έδιναν σημασία, ενώ την ήξεραν και πολλά μέλη του πληρώματος.

Ζητάει 50 Ευρώ για πίπα ή γαμήσι. Της είπα οτι είναι πολλά και αμέσως αυτή ανταπάντησε "πόσα δίνεις?" Της ζήτησα πίπα χωρίς προφυλακτικό με προοπτική να χύσω στις βυζάρες της, αλλά αυτή αρνήθηκε και έτσι δεν προχώρησα. Εμένα πάντως μου έδωσε την εντύπωση της ξεπέτας.

Απ ότι έμαθα αργότερα, η τύπισσα λέγεται Μαρία και συχνά αλλάζει καράβια. Αν κάποιος την έχει δοκιμάσει ας μας πει εντυπώσεις...
 

ioannis-v

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
77
Like
30
Πόντοι
0
μαπα το καρπουζι χρονια τωρα κανει αυτο και με μια αλλη φιλη της παει μεχρι ηγουμενιτσα και μετα επιστροφη ,ποιο πολυ ηταν με τα σουπερ φαστ
 

ioannis-v

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
77
Like
30
Πόντοι
0
ειναι παλαια ιστορια πανω απο 7-8 χρονια αυτο το νταλαβερι
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
eleos ρε αγαμητοι πια.... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Πριν 1 εβδομάδα ταξίδεψα στην Ιταλία για επαγγελματικούς λόγους. Στο F/B Olympic Champion που κάνει το δρομολόγιο Πάτρα-Ανκόνα ταξίδευε μαζί μας και μια MILF Βουλγαρο-τσιγγάνα με ξανθό πλατινέ μαλλί (υπολογίζω να είναι γύρω στα 40), ντυμένη προκλητικά με ένα καρπουζί σορτσάκι & τιγρέ μπουστάκι που άφηνε να φαίνονται πολύ καλά οι βυζάρες της (μου φάνηκαν για φυσικά 3άρια). Η τύπισσα έκανε βόλτες πάνω-κάτω στο μπαρ, τα σαλόνια και στον χώρο με τα "φρουτάκια", ψάχνοντας για πελάτες. Προφανώς το συνήθες πελατολόγιο της είναι οι φορτηγατζήδες, γιατί οι περισσότεροι φαίνεται να την ήξεραν και δεν της έδιναν σημασία, ενώ την ήξεραν και πολλά μέλη του πληρώματος.

Ζητάει 50 Ευρώ για πίπα ή γαμήσι. Της είπα οτι είναι πολλά και αμέσως αυτή ανταπάντησε "πόσα δίνεις?" Της ζήτησα πίπα χωρίς προφυλακτικό με προοπτική να χύσω στις βυζάρες της, αλλά αυτή αρνήθηκε και έτσι δεν προχώρησα. Εμένα πάντως μου έδωσε την εντύπωση της ξεπέτας.

Απ ότι έμαθα αργότερα, η τύπισσα λέγεται Μαρία και συχνά αλλάζει καράβια. Αν κάποιος την έχει δοκιμάσει ας μας πει εντυπώσεις...


τυπε μαλλον της αρεσει το παλαμαρι του βαρκαρη  :grin: :zfuck:
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Ισως εμαθε ότι μ αυτή την γραμμη ταξιδευει "ο ανθρωπος που τον ελεγαν αλογο " :walkingpenis: :cheesy: :cheesy:
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Παλαιότερα, θυμάστε στο δρομολόγιο τρένου Θεσσαλονίκη-Αλεξανδρούπολη, που είδαν στήσει ολόκληρο κύκλωμα βίζιτες..;
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
σε κρουαζεροπλοια που δουλευουν φιλοι πολλες ειναι στο κλαρι απο αυτες που δουλευουν μεσα συν πολλες απο αυτες που ταξιδευουν κανουν αρπαχτες!
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Πριν 1 εβδομάδα ταξίδεψα στην Ιταλία για επαγγελματικούς λόγους. Στο F/B Olympic Champion που κάνει το δρομολόγιο Πάτρα-Ανκόνα ταξίδευε μαζί μας και μια MILF Βουλγαρο-τσιγγάνα με ξανθό πλατινέ μαλλί (υπολογίζω να είναι γύρω στα 40), ντυμένη προκλητικά με ένα καρπουζί σορτσάκι & τιγρέ μπουστάκι που άφηνε να φαίνονται πολύ καλά οι βυζάρες της (μου φάνηκαν για φυσικά 3άρια). Η τύπισσα έκανε βόλτες πάνω-κάτω στο μπαρ, τα σαλόνια και στον χώρο με τα "φρουτάκια", ψάχνοντας για πελάτες. Προφανώς το συνήθες πελατολόγιο της είναι οι φορτηγατζήδες, γιατί οι περισσότεροι φαίνεται να την ήξεραν και δεν της έδιναν σημασία


τυπε, οι φορτηγατζηδες ειναι και λιγο ψηλομυτηδες
δεν έχουνε όλοι το εξαιρετικο σου γουστο  :orchestra:
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Ακριβώς εχει 7 με 8 χρόνια τωρα έιναι μονή της πριν έκαναν κ πιάτσα στο λιμάνι της Ηγουμενίτσας μαζι με μια ελληνίδα η ελληνίδα ηταν καμια 30 χρ την έιχα πάρει παλιά στο λιμάνι 50ε ήθελε της έδωσα 30κ της των κάρφωσα σε ενα χωράφι κοντά στο τελωνείο που έχει εκεί ωραία χρόνια ρεεεε αχ τί μου έφερες στό μυαλό τωρα.. Καλημέρα..
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
σε κρουαζεροπλοια που δουλευουν φιλοι πολλες ειναι στο κλαρι απο αυτες που δουλευουν μεσα συν πολλες απο αυτες που ταξιδευουν κανουν αρπαχτες!
για δωσε περισσοτερες πληροφοριες για τα κρουαζιεροπλοια και αυτες που δουλευουν μεσα ή αυτες που ταξιδευουν

:hi:
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Πριν 1 εβδομάδα ταξίδεψα στην Ιταλία για επαγγελματικούς λόγους. Στο F/B Olympic Champion που κάνει το δρομολόγιο Πάτρα-Ανκόνα ταξίδευε μαζί μας και μια MILF Βουλγαρο-τσιγγάνα με ξανθό πλατινέ μαλλί (υπολογίζω να είναι γύρω στα 40), ντυμένη προκλητικά με ένα καρπουζί σορτσάκι & τιγρέ μπουστάκι που άφηνε να φαίνονται πολύ καλά οι βυζάρες της (μου φάνηκαν για φυσικά 3άρια). Η τύπισσα έκανε βόλτες πάνω-κάτω στο μπαρ, τα σαλόνια και στον χώρο με τα "φρουτάκια", ψάχνοντας για πελάτες. Προφανώς το συνήθες πελατολόγιο της είναι οι φορτηγατζήδες, γιατί οι περισσότεροι φαίνεται να την ήξεραν και δεν της έδιναν σημασία, ενώ την ήξεραν και πολλά μέλη του πληρώματος.

Ζητάει 50 Ευρώ για πίπα ή γαμήσι. Της είπα οτι είναι πολλά και αμέσως αυτή ανταπάντησε "πόσα δίνεις?" Της ζήτησα πίπα χωρίς προφυλακτικό με προοπτική να χύσω στις βυζάρες της, αλλά αυτή αρνήθηκε και έτσι δεν προχώρησα. Εμένα πάντως μου έδωσε την εντύπωση της ξεπέτας.

Απ ότι έμαθα αργότερα, η τύπισσα λέγεται Μαρία και συχνά αλλάζει καράβια. Αν κάποιος την έχει δοκιμάσει ας μας πει εντυπώσεις...
Γραφεις πως σου εδωσε την εντυπωση της ξεπετας...
Σου φανηκαν πολλα τα 50€ και υποψιαζομαι πως με κανα30-40 θα λεγε ναι
Την ευκαιρια λοιπον με τον εναν τον αλλον τροπο την ειχες
Ετσι κι αλλιως αν δεν εισαι πχ φορτηγατζης να κανεις το δρομολογιο καθημερινα δεν σου δινεται η δυνατοτητα να την ξαναδεις ευκολα οποτε τι νοημα εχει οι γνωμες των συναγωνιστων;
Αυτες οι περιπτωσεις ειναι μια κι εξω:χτυπας κι οτι βγει!τα 50€ (ακομα κι αν τα κλαψει κανεις) δεν θα του λειψουν και θα γινει και boureπορτερ αποκλειστικου!!!!
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
για δωσε περισσοτερες πληροφοριες για τα κρουαζιεροπλοια και αυτες που δουλευουν μεσα ή αυτες που ταξιδευουν

:hi:

τυπε οσες ειναι γεφυρα καθονται στον α και β καπετανιο σε σχεδον ολα τα καραβια και αν κατσει και εισαι τυχαιρος η αλλη μπορει να ειναι βιζιτα και να γαμησεις αλλα θελουν αρκετα λεφτα.
εχω γνωστη που ενω ηταν γεφυρα οταν σχολαγε ντυνοταν και πηγενε στο μπαρ του καραβιου και ψωνιζοταν επερνε και μια πιπα στον καπετανιο για να κανει αυτος τα στραβα ματια και κωλαγε διπλα ενσυμα!

για αυτες που ταξιδευουν ξερω οτι καποια κρουαζεροπλοια εχουν κοριτσια της δουλειας μεσα για τους πελατες! αλλα ειναι μαλακια να πας κρουαζιερα για να γαμησεις πουτανα! :uglystupid: :uglystupid:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.121
Πόντοι
39.662
τυπε και το ιντερσιτι αθηνα - σαλονικα εχω ακουσει ότι η εταιρεια εχει προσλαβει φοιτητριες και τσιμπουκωνουν ταξιδιώτες για να ξαναχρησιμοποιησουν τις γραμμες τους.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.427
Πόντοι
5.577
τυπε και το ιντερσιτι αθηνα - σαλονικα εχω ακουσει ότι η εταιρεια εχει προσλαβει φοιτητριες και τσιμπουκωνουν ταξιδιώτες για να ξαναχρησιμοποιησουν τις γραμμες τους.

τυπε μου φαινεται του σωθηκαν τα φιδια του ιακωβου  :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.121
Πόντοι
39.662
τυπε γαιτι εισαι warned ?τι εκανες ?
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286

της αρεσει το παπαρι με λιγο θαλασσα μαλλον τυπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom