Νέα

Εκδιδόμενα γκομενάκια στο badoo..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thiseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 457
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746


Εχει κάποιος τεσταρει την κοπέλα; Παντως σε τηλέφωνο μου ζήτησε 130€ για μια ώρα ...

Και υπάρχουν 2-3 ακόμη με την ίδια ταρίφα στο badoo..
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216


Εχει κάποιος τεσταρει την κοπέλα; Παντως σε τηλέφωνο μου ζήτησε 130€ για μια ώρα ...

Και υπάρχουν 2-3 ακόμη με την ίδια ταρίφα στο badoo..

130 ευρω την ωρα???
χαχα πες της να κουνησει λιγο το κεφαλι της, και ξαναπαρτην τηλεφωνο οταν συνελθει και σε πει σωστη τιμη...
Ακουσε κει 130 ευρω...
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Αυτη μενει Ρωσια φιλε μονιμα!!Εχει ερθει Ελλαδα καναδυο φορες..
Μαλακιζεται στο badoo και προσωπικα με κουρασε και δεν της ξαναμιλησα
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
παλικαρια οι συνδεσμοι που ανεβαζετε ανοιγουν;ή συμβαινει μονο σε μενα να λεει προβλημα συνδεσης οταν παταω πανω τους;
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Ρε τι χάλι είναι αυτό,οι μισές και πλέον εκεί μέσα είναι τουρκάλες!Άλλα σάιτ δεν υπάρχουν,και διαφημίζεται ως το καλύτερο...μην πω και για τα τραβέλια
 

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Η φάση: τα ρίχνω στο chat σε ένα ωραίο γκομενάκι που ποζάρει με το σουτιέν και τουρλωμένα χείλη και στο προφίλ της γράφει ''ανοιχτή σε προτάσεις''. Της λέω ''να ρίξω μια πρόταση;'' ''λέγε'' ''με 50 ευρώ μου κάθεσαι;'' ''τι λές βρε μαλ@κα,για ποιά με πέρασες''.  :headbang:
 

Elrick81

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
497
Like
0
Πόντοι
1
Η φάση: τα ρίχνω στο chat σε ένα ωραίο γκομενάκι που ποζάρει με το σουτιέν και τουρλωμένα χείλη και στο προφίλ της γράφει ''ανοιχτή σε προτάσεις''. Της λέω ''να ρίξω μια πρόταση;'' ''λέγε'' ''με 50 ευρώ μου κάθεσαι;'' ''τι λές βρε μαλ@κα,για ποιά με πέρασες''.  :headbang:

Βάλε link να δοκιμάσω για 60€!!!!!!! 
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16

70€ την ωρα μου ειπε.......ξερει κανεις κατι?
την εχω φιλη στο φβ.Μια μερα μιλησαμε και στο skype για να με δει και να με γνωρισει.
ωραιο μωρο,ρουμανα.Δεν προλαβαμε να παμε στο διαταυτα ομως γιατι η κουβεντα πηγε αλλου,περι ανεμων και υδατων και δεν τη ρωτησα.Ετοιμη ηταν καποια στιγμη να μου τα πει αλλα κατι προεκυψε κ κοπηκε η κουβεντα.
Εκτοτε δεν της εχω ξαναμιλησει...
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Η φάση: τα ρίχνω στο chat σε ένα ωραίο γκομενάκι που ποζάρει με το σουτιέν και τουρλωμένα χείλη και στο προφίλ της γράφει ''ανοιχτή σε προτάσεις''. Της λέω ''να ρίξω μια πρόταση;'' ''λέγε'' ''με 50 ευρώ μου κάθεσαι;'' ''τι λές βρε μαλ@κα,για ποιά με πέρασες''.  :headbang:

Μάλλον της φάνηκαν λίγα τύπε...
 

bouk86

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
84
Κριτικές
6
Like
57
Πόντοι
0
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΕ??...ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΠΙΑΝΕΣ!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom