Νέα

Εκ του μηδενός..ΨΠΣ ♫♫

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AssFiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια τεχνική χρησιμοποιεί ο Βρασιδας για την πρόβλεψη των σεισμών;

  • Την τεχνική της καράφλας κόντρα στον άνεμο.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Διαβάζει τον καφέ.

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Διαβάζει την παλάμη του

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Χρησιμοποιεί πρόγραμμα πρόβλεψης Lotto

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Το πουλί του είναι ανήσυχο 2 λεπτά πριν τον σεισμό

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Η τεχνική των πορδών..4 απανωτές=σεισμός

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • Διαβάζει το ''Τραβέλια με προσόντα''

    Ψήφοι: 3 27,3%
  • Μαδάει τη μαργαρίτα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μαδάει μουνότριχες..

    Ψήφοι: 1 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Και πως ξερουμε οτι ο Αδαμ και η Ευα δεν ηταν Κινεζοι?
Γιατι αν ηταν.....θα τρωγανε το φιδι και οχι το μηλο.

Μα φαγαν το μηλο και κρατησαν το φιδι για να το πουλησουν καθως εχει περισσοτερη αξια, σαν γνησιοι εβραιοι!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ιπταμενος κατεχεις απο φυσικη?Να σε ρωτησω κατι..Λες οτι αν η υλη κι η ενεργεια ειναι αλληλενδετες τοτε δεν μπορει να προερχονται απο το μηδεν...Πιστευεις οτι μπορει η υλη με ενεργεια να οδηγησει στο 0?δηλαδη να συμβει το αντιστροφο?ναι μπορει..υλη κι αντιυλη!
Να σου πω οτι υλη και ενεργεια ειναι αλληλενδετες (Ε=mc^2)κι αυτη ειναι και η μαγεια της φυσικης..οτι απειρη ενεργεια εχει σωμα μηδενικης υλης(ή καλυτερα μηδενικης μαζας)...
Να σου θυμισω επισης οτι το φως που μπορει να εχει την μεγαλυτερη ταχυτητα ειναι αυλο...και μην μου πεις οτι ειναι σωματιο και κυμμα γιατι απλα συμπεριφερετε ως σωματιο και κυμμα ταυτοχρονα..Αλλιως η λαμπα θα ηταν μια ''γενητρια υλης''!!!ειναι δυνατον?
ΥΓ μην βιαζεσαι να αφορησεις τους επιστημονες....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εισαι εκτος θεματος πατερ :cheesy:
και ποιο  ειναι εντος ? μπερδευτηκα..  :think: :think:
μηπως να μιλησουμε για μασαζ ????

παρεπιπτοντως, ο αδαμ και η ευα πού εκαναν μασαζ ? ξερει κανεις καμια διευθυνση ????
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ιπταμενος κατεχεις απο φυσικη?Να σε ρωτησω κατι..Λες οτι αν η υλη κι η ενεργεια ειναι αλληλενδετες τοτε δεν μπορει να προερχονται απο το μηδεν...Πιστευεις οτι μπορει η υλη με ενεργεια να οδηγησει στο 0?δηλαδη να συμβει το αντιστροφο?ναι μπορει..υλη κι αντιυλη!
Να σου πω οτι υλη και ενεργεια ειναι αλληλενδετες (Ε=mc^2)κι αυτη ειναι και η μαγεια της φυσικης..οτι απειρη ενεργεια εχει σωμα μηδενικης υλης...
Να σου θυμισω επισης οτι το φως που μπορει να εχει την μεγαλυτερη ταχυτητα ειναι αυλο...και μην μου πεις οτι ειναι σωματιο και κυμμα γιατι απλα συμπεριφερετε ως σωματιο και κυμμα ταυτοχρονα..Αλλιως η λαμπα θα ηταν μια ''γενητρια υλης''!!!ειναι δυνατον?
ΥΓ μην βιαζεσαι να αφορησεις τους επιστημονες....

Mε τη θεωρια του Νανοπουλου που ηταν να αποδειχτει πως η ταχυητηα του φωτος δεν ειναι σταθερη τι εγινε τελικα υπαρχει καποιο νεο ?
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Αχχ.. απεργούν και τα μυαλά σήμερα!

πλάκα κάνω..μη μαλώνετε.. έτσι κι'αλλιώς.... η βία δεν είναι λύση(..η λία όμως είναι βίσση!)
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
Μα φαγαν το μηλο και κρατησαν το φιδι για να το πουλησουν καθως εχει περισσοτερη αξια, σαν γνησιοι εβραιοι!

 και επειδη δεν υπήρχαν αγοραστες εκαναν παιδια για να πουλησουν το φιδι στα παιδια τους!!!!

 Για αυτο βγηκε και η εκφραση πουλας φιδια και φιδέμπορας!!!

 Ο φιδες γιατι λέγεται φιδές???
 

Επισκέπτης
Ιπταμενος κατεχεις απο φυσικη?Να σε ρωτησω κατι..Λες οτι αν η υλη κι η ενεργεια ειναι αλληλενδετες τοτε δεν μπορει να προερχονται απο το μηδεν...Πιστευεις οτι μπορει η υλη με ενεργεια να οδηγησει στο 0?δηλαδη να συμβει το αντιστροφο?ναι μπορει..υλη κι αντιυλη!
Να σου πω οτι υλη και ενεργεια ειναι αλληλενδετες (Ε=mc^2)κι αυτη ειναι και η μαγεια της φυσικης..οτι απειρη ενεργεια εχει σωμα μηδενικης υλης(ή καλυτερα μηδενικης μαζας)...
Να σου θυμισω επισης οτι το φως που μπορει να εχει την μεγαλυτερη ταχυτητα ειναι αυλο...και μην μου πεις οτι ειναι σωματιο και κυμμα γιατι απλα συμπεριφερετε ως σωματιο και κυμμα ταυτοχρονα..Αλλιως η λαμπα θα ηταν μια ''γενητρια υλης''!!!ειναι δυνατον?
ΥΓ μην βιαζεσαι να αφορησεις τους επιστημονες....

θέλω να υποβάλλω και εγω μια ερώτηση για τις μαυρες τρύπες  αλλα θα θεωρηθώ εντός θέματος ρε γμτ...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
θέλω να υποβάλλω και εγω μια ερώτηση για τις μαυρες τρύπες  αλλα θα θεωρηθώ εντός θέματος ρε γμτ...
να πω σ αυτο το σημειο οτι εντος θεματος ποστ θα πρεπει να διαγραφονται..  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Mε τη θεωρια του Νανοπουλου που ηταν να αποδειχτει πως η ταχυητηα του φωτος δεν ειναι σταθερη τι εγινε τελικα υπαρχει καποιο νεο ?
Δεν εχω ιδεα μαν...πρωτη φωρα το ακουω αλλα μου φαινεται λογικο μιας κι η ταχυτητητα διαδοσης ενος κυμματοσωματιου,οπως ειναι το φως,εξαρταται απο το δεικτη διαθλασης του μεσου που διερχεται το κυμα..απειροελαχιστα μεν αλλα αλλαζει δε!!!
 

Επισκέπτης
ολόδικά μου. σ αρεσουν ????

:2funny: :2funny: :2funny:
Να σου πω ... εάν τελικά αποδειχτεί ότι η ταχύτητα του φωτός δεν είναι σταθερή..., τότε κλονίζονται σοβαρά όλα όσα γνωρίζαμε από τη Γενική θεωρία της Σχετικότητας και την κβαντική φυσική, και η Φυσική θα πρέπει να ξαναγραφεί από την αρχή προσεγγίζοντας το διαχρονικό όνειρο, το Ιερό Δισκοπότηρο,(ξέρετε εσεις..)  δεκάδων φυσικών επιστημόνων για τη δημιουργία της Θεωρίας των Πάντων...σωστα;

 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
θέλω να υποβάλλω και εγω μια ερώτηση για τις μαυρες τρύπες  αλλα θα θεωρηθώ εντός θέματος ρε γμτ...

Υπαρχουν και οι μαυρες τρυπες οπως αυτες στο avatar μου.

Ας μιλησουμε για αυτες, παιδι μου.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
:2funny: :2funny: :2funny:
Να σου πω ... εάν τελικά αποδειχτεί ότι η ταχύτητα του φωτός δεν είναι σταθερή..., τότε κλονίζονται σοβαρά όλα όσα γνωρίζαμε από τη Γενική θεωρία της Σχετικότητας και την κβαντική φυσική, και η Φυσική θα πρέπει να ξαναγραφεί από την αρχή προσεγγίζοντας το διαχρονικό όνειρο, το Ιερό Δισκοπότηρο,(ξέρετε εσεις..)  δεκάδων φυσικών επιστημόνων για τη δημιουργία της Θεωρίας των Πάντων...σωστα;

Ναι μα εχουν κανει ηδη μια μετρηση και βρηκαν αποκλιση, και τωρα ηταν να γινει και η δευτερη, η τελος παντων οι υπολοιπες μετρησεις που θα το απεδεικνυαν αυτο.

Ειναι ο νανοπουλος, ενας αλλος ελληνας και ενας αλλος δεν θυμαμαι απο που.

Εχει κανα μηνα που το διαβασα, δεν ειναι φημες.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
θέλω να υποβάλλω και εγω μια ερώτηση για τις μαυρες τρύπες  αλλα θα θεωρηθώ εντός θέματος ρε γμτ...
για τις μαυρες τρυπες τα πραγματα ειναι περισσοτερο πολυπλοκα και θελει μεγαλη αναλυση!!! :)
μολις ξυπνησα δεν αιμαι για τετοια!!!
 

Επισκέπτης
Eκ του μηδενός γνώρισα πριν καιρό μία όμορφη,γλυκιά κοπέλλα.Όμορφα μάτια,είχαμε την ίδια ανάγκη,αισθανόμασταν τα ίδια πράγματα.Eχτές επίνα ωραίο μπόμπα ουίσκυ στο Hotel Pines (Eθνική οδό Aθηνών Λαμίας ύψος N.Eρυθραίας) και σκεφτόμουν χαιδεύοντας την μικρή ανυπεράσπιστη kolotripida της περιστασιακής συντρόφου μου πως να τα πηγαίνει ο γαύρος στο ματς. Aφού έφαγα λίγα από τα παρελκόμενα επί λευκού μικρού πιάτου φυστικάκια στο δεξί όπως κοιτάμε το κρεβάτι κομοδίνο είπα να κοπιάσω λίγο ακόμα προσφέροντας λίγη ακόμα ηδονή σε αυτήν την παραμελημένη (μην παραμελείτε τους/τις συντρόφους σας φίλοι μου) από τον κανονικό της σύντροφο κοπέλλα.O θόρυβος από την εθνική οδό με απέσπασε: Mε 120 χιλιόμετρα την ώρα πόση απόσταση χρειάζεται για να φρενάρει μία νταλίκα;Δεν άντεξα,τελείωσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom