Νέα

Είναι τελικά τόσο συμφεροντολόγες οι Ουκρανές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 530
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ναι,εντάξει.Είναι όμως θέμα επιβίωσης και δικαιολογούνται.Η Ουκρανία μια ζωή γαμημένη χώρα ήτανε από την εποχή των τσάρων και των πολωνών βασιλέων.Πάντα έπρεπε να επιβιώνουνε σε αντίξοες συνθήκες.
Βασικά Ουκρανία οι γκόμενες δεν έχουν ασφάλεια δηλαδή αν κάνουν λάθος επιλογή σε άντρα την πούτσισαν,ενώ δύση υπάρχει το κράτος πρόνοιας να τις στηρίξει και μεσογειακές χώρες η οικογένεια.
Επειδή οι θεσμοί στήριξης γυναικών κράτος,οικογένεια απουσιάζουν στις σλαβικές χώρες,οι γκόμενες έχουν μόνο το άρμεγμα αντρών σα λύση για αυτό και η κοινωνία κάνει τα στραβά μάτια σε συμπεριφορές πορνείας κτλ.
Εγώ ξέρω Ουκρανες που  έχουν σπουδάσει, ζουν και δουλεύουν Δυτική και κεντρική Ευρώπη και απ'οτι καταλαβαίνω έρχονται από πλούσιες οικογένειες...και αυτές την ίδια πονηριά έχουν. Και το βλέπω όχι μόνο στο θέμα του γαμπρού...αλλά στα πάντα.

Την έχουν πραγματικά στο πετσί τους την πουτανια.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
δεν πρόκειται να γνωρίσεις ποτέ τέτοια αν δεν έρθεις να ζήσεις εδώ.

όλοι εδώ μέσα, ακόμη και οι μη σπόνσορες που και καλά γαμάνε χωρίς λεφτά με αξιοπρέπεια, δεν γνωρίζουν γυναίκες της διπλανής πόρτας γιατί γυναίκα που γνώρισες μέσω ίντερνετ δεν μετράει ως διπλανής πόρτας, ξεπεταγμένη κάπως είναι και αυτή.

μόνο αν έρθει κάποιος και ζήσει εδώ και πάει στα μαγαζιά που πάνε αυτές και όχι στα hybrid ψωνιστηρτζίδικα τύπου Caribbean κλπ μπορεί να γνωρίσει "διπλανής πόρτας."
Καλά εσύ υποτίθεται εισαι μόνιμα Ουκρανία και γράφεις τέτοιες μπούρδες  :think: Οι γνωριμίες μέσα από το διαδίκτυο είναι κάτι πολύ συνηθισμένο στην πρώην CCCP και ένα πολύ μεγάλο μέρος του πληθυσμού γνωρίζετε κατά αυτόν τον τρόπο. Μια έρευνα του 2014 λέει για το 33% τον ζευγαριών στην πρώην CCCP ότι γνωρίστηκαν από το ίντερνετ Αυτός ο τρόπος γνωριμιών έχει ανοδικές τάσεις και πιστεύουν ότι το 2040 το 70% του πληθυσμού θα γνωρίζεται κατά αυτών τον τρόπο. Όχι άλλο κάρβουνο  :thubsdown:  
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Καλά εσύ υποτίθεται εισαι μόνιμα Ουκρανία και γράφεις τέτοιες μπούρδες  :think: Οι γνωριμίες μέσα από το διαδίκτυο είναι κάτι πολύ συνηθισμένο στην πρώην CCCP και ένα πολύ μεγάλο μέρος του πληθυσμού γνωρίζετε κατά αυτόν τον τρόπο. Μια έρευνα του 2014 λέει για το 33% τον ζευγαριών στην πρώην CCCP ότι γνωρίστηκαν από το ίντερνετ Αυτός ο τρόπος γνωριμιών έχει ανοδικές τάσεις και πιστεύουν ότι το 2040 το 70% του πληθυσμού θα γνωρίζεται κατά αυτών τον τρόπο. Όχι άλλο κάρβουνο  :thubsdown:  

εγώ έγραψα για αυτές που μπαίνουν σε ιστοσελίδες για να γνωρίσουν ΞΕΝΟΥΣ άνδρες, με τους οποίους αργότερα πηδιούνται επί χρήμασι ή για άλλες παροχές (βλέπε θρεντ τι γίνεται στο μάμπα εδώ μέσα). Είπα οτι δεν μετράνε για αθώες κοπέλες της "διπλανής πόρτας" που ψάχνει ο άλλος.

το τι κάνουν με τους ντόπιους είναι άλλο (και άλλα τα κίνητρα).
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Για μένα οι πιο εύκολες γυναίκες και οι πιο πουλημένες από όλο το ανατολικό μπλοκ είναι οι ουκρανές. Και το τι κάνει μια γκόμενα στην χώρα της δεν έχει σημασία (αν σου είναι πίστη κτλ ) ,εκεί οι αξιόλογες προτάσεις που θα έχει είναι πολύ λίγες και ο ανταγωνισμός τεράστιος από ισάξιες η και ομορφότερες γυναίκες. Φέρτην κανα χρόνο στην Ελλάδα να την διπλαρώνει ο κάθε πέφτουλας να δεις πόσο πίστη και πόσο σωστή είναι  :2funny:   
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Μάλιστα. Εδώ ο ποιητής μας λέει οτι εκτός από τις πουτάνες του ΚMan αυτός γνώρισε και "καλές" γυναίκες που του δόθηκαν εύκολα με την ελπίδα να βγει κάτι καλό και γι' αυτές.

Και συνεχίζει με το αμίμητο ο ποιητής, οτι κάποιες ήταν τόσο καλές ώστε βασίστηκε πάνω τους και δημιούργησε και σοβαρή σχέση. Τόσο σοβαρή που τις διατηρεί και τώρα με κάποιες από αυτές (ταυτόχρονα εννοεί).

Όντως ρε μεγάλε, πολύ σοβαρές ακούγονται αυτές οι σχέσεις.  :grin:

Παιδιά, σοβαρεφτείτε (αν μπορείτε) και μην ζείτε με αυταπάτες.
Είμαι ο πρώτος που θα πει οτι δεν είναι όλες οι γυναίκες στον κόσμο πουτάνες αλλά μην βαφτίζουμε σοβαρή σχέση το να μας κάθονται κατ' εξακολούθησην γυναίκες, έστω και τζάμπα γιατί απλώς τις κολακεύει το ενδιαφέρον ενός ξένου.

Σοβαρή σχέση με μία γυναίκα είναι μόνο ένα πράγμα, να έχεις μαζί της παιδιά και να αναλάβεις τις ευθύνες αυτού του πράγματος (έστω και αν δεν ζεις μαζί της.)

Μάλλον ξέρεις καλύτερα από εμένα τις σχέσεις που είχα, έχω. Σου ζητώ συγνώμη για την αφέλεια μου να γράφω την εμπειρία μου. Την επόμενη φορά που θα ανοίξεις thread μη ζητάς τις γνώμες των άλλων αφού εσύ τα ξέρεις όλα καλύτερα. Είμαι πάρα πολύ σοβάρός και ξέρω τι γράφω. Για εμένα λοιπόν σοβαρή σχέση στην περίπτωση σχέσεως σε απόσταση είναι μια σχέση που η γκόμενα επικοινωνεί κάθε μέρα, ενδιαφέρεται ανιδιοτελώς πραγματικά για εσένα, με κάθε ευκαιρία βγάζει εισιτήριο μόνη της και έρχεται και σου ανοίγει κάμερα στις γιορτές και σε κάθε καλή ευκαιρία να σου ευχηθεί η οικογένειά της. Αυτό εγώ το ονομάζω σοβαρή. Τώρα περί παιδιών, γάμου κτλ είναι σε άλλη κατηγορία.. και σίγουρα μακριά από τη συζήτησή μας. Καλό ντοκυμαντέρ..
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Μάλλον ξέρεις καλύτερα από εμένα τις σχέσεις που είχα, έχω. Σου ζητώ συγνώμη για την αφέλεια μου να γράφω την εμπειρία μου. Την επόμενη φορά που θα ανοίξεις thread μη ζητάς τις γνώμες των άλλων αφού εσύ τα ξέρεις όλα καλύτερα. Είμαι πάρα πολύ σοβάρός και ξέρω τι γράφω. Για εμένα λοιπόν σοβαρή σχέση στην περίπτωση σχέσεως σε απόσταση είναι μια σχέση που η γκόμενα επικοινωνεί κάθε μέρα, ενδιαφέρεται ανιδιοτελώς πραγματικά για εσένα, με κάθε ευκαιρία βγάζει εισιτήριο μόνη της και έρχεται και σου ανοίγει κάμερα στις γιορτές και σε κάθε καλή ευκαιρία να σου ευχηθεί η οικογένειά της. Αυτό εγώ το ονομάζω σοβαρή. Τώρα περί παιδιών, γάμου κτλ είναι σε άλλη κατηγορία.. και σίγουρα μακριά από τη συζήτησή μας. Καλό ντοκυμαντέρ..

1. Δεν άνοιξα εγώ το θρεντ και η σοβαρή σχέση όπως την εννοώ εγώ (και οι πιο πολλοί άνθρωποι) είναι μέσα στην συζήτηση μας γιατί αυτό ψάχνει αυτός που το άνοιξε.
2. Αν πιστεύεις οτι έχεις έτσι σοβαρές σχέσεις, τότε έχεις, δεν θα σου το χαλάσω.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.843
Πόντοι
6.796
Ελλεηνιδες vs Ουκρανες
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
οι γκόμενες δεν έχουν ασφάλεια δηλαδή αν κάνουν λάθος επιλογή σε άντρα την πούτσισαν,
απομονωνω μονο αυτο, μπας και καταλαβουνοι υπολοιποι ποσο ξεφτιλας, ασχετος και ψευτης εισαι και σε μπαναρουν επιτελους γιατι εχεις καταστρεψει ολες τις σοβαρες πληροφοριες που εχουνδωσει στο παρελθον για τις ανατολικες χωρες, σοβαροι σεξοτουριστες ή κόμη και άνθρωποι που έμεναν μόνιμα εκει.

ρε πανηλίθιε ξεφτίλα, για ποια λαθος επιλογη μιλας που την πουτσισαν? μιλας για αυτες που γαμιουνται απο τα 15 τους και στα 18-20 εχουν κανει ολες παιδι με τους πιο τελευταιους σκουπιδιαρηδες της χωρας τους? Πως ειναι δυνατο να εχεις περασει απεξω απο τη ρωσσια ή την ουκρανια και να μη το γνωριζεις αυτο? Και να μας λες κι ολας οτι ειναι εκλεκτικες στο ποιος θα τις γαμησει??

Ελεος δηλαδη, καθε ποστ σου ειναι και μια εσκεμμενη παραπληροφόρηση, εχεις κανει τεραστια ζημια στο σαη και κοροϊδευεις με ψεμματα τα μελη που προσπαθουν να μαθουν κατι !!βουλωσε το επιτελους παλιομαλακα!
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Τα πάντα υπάρχουν παντού. Συμφεροντολόγες Ουκρανίδες, Ελληνίδες, Ισπανίδες κοκ. Δεν πιστεύω πως είναι περισσότερο συμφεροντολόγες οι Ουκρανίδες από τις υπόλοιπες γυναίκες. Μάλλον αν ξεφύγεις από την κατηγορία γυναικών που περιέγραψα είναι πολύ πιο αθώες, πολύ πιο απελπισμένες, ευκολότερες. Μπορούν να είναι ευτυχισμένες που τις κέρασες καφέ και φαγητό. Ποια ελληνίδα θα σου πει.. σε ευχαριστώ, δεν είχα έρθει ποτέ σε αυτό το μαγαζί γιατί τα οικονομικά μου δεν το επιτρέπουν και να σε κοιτάει στα μάτια με ευγνωμοσύνη? Και το αστείο.. να έχεις πληρώσει 5 ευρώ για καφέδες και γλυκά ή 10-15 ευρώ για ένα πλούσιο γεύμα σε εστιατόριο και για τους δυο σας. Εκείνο είναι το κομβικό σημείο που μετά γυρνάς πίσω στην ελλάδα και λες.. τι κάνω εδώ? Και πάντα μιλάμε για γυναίκες ανώτερης εμφάνισης στην Ουκρανία από ότι στην Ελλάδα.

Πω ρε φιλε....μονο με ασιατισες μου ειχαν πει οτι παιζουν αυτα τα σκηνικα.
Παντα ηθελα κοπελες να εκτιμουν το παραμικρο....οχι να ζητανε συνεχως και να ειναι μονιμως ανικανοποιητες. Χαιρομαι που λες οτι αρκουνται σε λιγα, και ειναι γενικως απλες. thumbs up!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
προσωπικα, τις ελληνιδες δεν τις γουστάρω στην πλειοψηφια τους, λογω νοοτροπιών και παιδειας! Όπως πχ μπορει να μην γουστάρω και τις σλαβες ιδιαιτερα!

Αυτό δεν σημαινει όμως ότι δεν υπαρχει παντα καπου ένα λαχειο;)

Απλα είναι θεμα τυχης και συγκυριων!
Αλλα εάν δεν το κυνηγας καθολου κιολας, τοτε πέφτεις αμαχος!


Φιλε μου το ιδανικο μη το ψαχνετε πουθεμα γιατι δεν υπαρχει πουθενα, παρα μονο στις φαντασιωσεις και τα κεφαλια ορισμενων αδιορθωτων αφελων.
Οσο και αν σου ακουγεται περιεργο, για τον Ελληνα η πιο καταλληλη γυναικα ειναι η Ελληνιδα.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Για εμένα λοιπόν σοβαρή σχέση στην περίπτωση σχέσεως σε απόσταση είναι μια σχέση που η γκόμενα επικοινωνεί κάθε μέρα, ενδιαφέρεται ανιδιοτελώς πραγματικά για εσένα, με κάθε ευκαιρία βγάζει εισιτήριο μόνη της και έρχεται και σου ανοίγει κάμερα στις γιορτές και σε κάθε καλή ευκαιρία να σου ευχηθεί η οικογένειά της. Αυτό εγώ το ονομάζω σοβαρή.

Συμφωνω, μια τετοια συμπεριφορα δειχνει σοβαρη κοπελα και ενδιαφερον για σοβαρη σχεση,
δεν πιστευα οτι υπαρχουν στην Ουκρανια τετοιες...
 

Luhago

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Οι Ουκρανές μαθαίνουν πλέον αγγλικά για να βρουν ξένο σύζυγο.Επίσης τεχνικές καμακώματος ξένων αντρών.Η δικιά μου μου εξηγούσε τι τις διδάσκουν για το πώς καμακώνεις Ελληνα.
Χαχα μίλησε μας σε παρακαλώ γι αυτό!  :2funny:
Με ποιους τρόπους καμακώνουν εμάς τους Έλληνες?  :afro:
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
α)Οι ουκρανιδες θα πανε με τον ξενο για το χρημα αμεσα,τον βλεπουν οπως ο σκρουτζ μακ ντακ το πορτοφολι-(κμαν)  :grin: πολλοι σεξοτουριστες αραβες τουρκοι κυριως και δυτικοι χαλανε πολυ χρημα εκει. Ο ξενος θα χαλα τα μανευ σε δωρα λουσα και cash και μετα θα πηδιωνται με τον ιβαν για ενα πιροσκι!!! :grin:
-την αποκατασταση σπανια την κοιτανε εκτος αν ο ξενος εχει το ολο πακετο.(οχι μονο λεφτα)
β)Ειτε επαρχια ειτε κιεβ οι ουκρανιδες γενικα βλεπουν τον ξενο ως "χρημα", το να κοροιδεψουν τον ξενο θεωρειται βραβειο καταξιωσης, το ονειρο τους ειναι το ελντοραντο του κιεβ να πιουν το κοκτειλ τους στο μπουντα μπαρ ή να αραξουν καλοκαιρι με σαμπανιες στο ιτακα της οντεσσας.
Φυσικα ,οχι ολες γιατι υπαρχουν και γυναικες με καριερα, αξιες-επιπεδο.
γ)Λετε να μην ξυπνησαν οι ουκρανιδες της επαρχιας κ περιμενουν τον γκρικ λαβερ απο το μαμπα που ταζει γαμους?εκτος αν λεμε για 35+ μετριες και με παιδι ...οποτε αλλαζουν τα κοζια και στην απελπισια και την ΦΤΩΧΕΙΑ τους παιζουν λοττο, δηλ. πανε με ενα ξενο που πηγε ταξιδι επαρχια μπας και αλλαξει η ζωη τους!Αλλο αν εχει ραντεβου με αλλες 3 για λιγες μερες..
πειτε μας εσεις τι σοβαρη σχεση να κανεις με μια που σου γαμηθηκε απευθειας στο χοτελ την ιδια μερα που σε γνωρισε κ την αλλη την σουταρες για να πας με αλλη???ή την κρατας 2-3 μερες αν ειναι καλη? δυσκολο το κρινω να χτυπατε ετσι μικρη και ωραια σε αγονες γραμμες κ χωρις γλωσσα (βασικο), εκτος αν μιλαμε για ρουβαδες ή βαρωνους μυνχαουζεν! :rockon:
δ)Για να κανεις σχεση ειναι δυσκολο ,εγω εχω κανει με 3 .Ηλικιες 23, 29 κ 38, ομορφες ολες, οι οποιες ειχαν καλη δουλεια κ δεν με ζητησαν λεφτα/δωρα..η καλυτερη απο ολες τις αποψεις & σε χαρακτηρα ειναι η μεγαλυτερη και την εχω ακομη...ερχονται κ διακοπες ελλαδα με δικα τους εξοδα συνεχεια.
ε)Απο ιντερνετ γινονται κυριως οι γνωριμιες,εγω περα απο νετ ειχα κοινες γνωστες απο ελλαδα που με συστησαν σε φιλες τους-την πρωτη φορα ταξιδεψα γιορτες μαζι τους ουκρανια...γενικα μιλαω απο ιντερνετ καιρο και πηγαινω ή ερχονται.

*Εν κατακλειδι ,οι ουκρανιδες ειναι τζογος..αν θες καλες αμεσα γρηγορα αλλα μικρες αποδοσεις "απολαυσης-ερωτα- σχεσης" πας εκει σε φαβορι (βιζιτες -σεμιπρο-αματερς κλπ)και θα σπρωξεις χαρτι..αν θες κανονικες κοπελες δηλ αουτσαιντερ θα δυσκολευτεις να βρεις ,θα παιδευτεις θες χρονο,τροπο (ιντερνετ καιρο ή γνωστους, χρονο -χρημα για ταξιδια κλπ)και φυσικα υπομονη,αξιζει το ρισκο και η εμπειρια...ενα αουτσαιντερ που κερδιζει καπου καπου ειναι καλυτερη κονομα απο φαβορι που χανει καπου καπου!
Ο καθε παικτης με οποιο παιχνιδι του ταιριαζει.
**για πολυ σοβαρα =νιετ

Αυτα.

 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Επειδή είμαι παντρεμένος 20 χρόνια με Ουκρανή,ρωτήστε ότι θέλετε επειδή διαβάζω διάφορα.
Κάποτε τις άλλαζα σαν τα πουκάμισα τις Ελλεινίδες αλλά την πάτησα με Ουκρανή και παντρεύτηκα από τα 26 και δεν το μετάνοιωσα.
Διαφορές;
Γενικώς όχι πολλές με τις δικές μας.
Θρησκεία ίδια.
Στα δύσκολα καλύτερες γιατί είναι μαθημένες στα δύσκολα,οι δικές μας που είναι καλομαθημένες από τη μαμά ούτε να μαγειρεύουν δεν ξέρουν.
Μετά από 20 χρόνια,είναι ακόμα γυναικάρα και όχι φακλάνα λόγω παιδιών και τεμπελιάς.
Και όσο για το σημαντικότερο αν είναι συμφεροντολόγες ή όχι,αν δεν δείξεις σε Ελληνίδα φορολογική δήλωση δεν βγαίνει μαζί σου.
Γενικώς ξέρουν τι θέλουν γιατί έχουν κάνει σχέσεις πιο μικρές και δεν έχουν την ελληνικ΄απορία,πως θα είναι άραγε "ο φίλος του άντρα μου"
Γενικώς πάντως αν φέρεσαι καλά σε κάθε γυναίκα δεν έχει και λόγω να κοιτάξει αλλού,αλλά συμφεροντολόγες με ΤΙΠΟΤΑ.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
α)Οι ουκρανιδες θα πανε με τον ξενο για το χρημα αμεσα,τον βλεπουν οπως ο σκρουτζ μακ ντακ το πορτοφολι-(κμαν)  :grin: πολλοι σεξοτουριστες αραβες τουρκοι κυριως και δυτικοι χαλανε πολυ χρημα εκει. Ο ξενος θα χαλα τα μανευ σε δωρα λουσα και cash και μετα θα πηδιωνται με τον ιβαν για ενα πιροσκι!!! :grin:
-την αποκατασταση σπανια την κοιτανε εκτος αν ο ξενος εχει το ολο πακετο.(οχι μονο λεφτα)
β)Ειτε επαρχια ειτε κιεβ οι ουκρανιδες γενικα βλεπουν τον ξενο ως "χρημα", το να κοροιδεψουν τον ξενο θεωρειται βραβειο καταξιωσης, το ονειρο τους ειναι το ελντοραντο του κιεβ να πιουν το κοκτειλ τους στο μπουντα μπαρ ή να αραξουν καλοκαιρι με σαμπανιες στο ιτακα της οντεσσας.
Φυσικα ,οχι ολες γιατι υπαρχουν και γυναικες με καριερα, αξιες-επιπεδο.
γ)Λετε να μην ξυπνησαν οι ουκρανιδες της επαρχιας κ περιμενουν τον γκρικ λαβερ απο το μαμπα που ταζει γαμους?εκτος αν λεμε για 35+ μετριες και με παιδι ...οποτε αλλαζουν τα κοζια και στην απελπισια και την ΦΤΩΧΕΙΑ τους παιζουν λοττο, δηλ. πανε με ενα ξενο που πηγε ταξιδι επαρχια μπας και αλλαξει η ζωη τους!Αλλο αν εχει ραντεβου με αλλες 3 για λιγες μερες..
πειτε μας εσεις τι σοβαρη σχεση να κανεις με μια που σου γαμηθηκε απευθειας στο χοτελ την ιδια μερα που σε γνωρισε κ την αλλη την σουταρες για να πας με αλλη???ή την κρατας 2-3 μερες αν ειναι καλη? δυσκολο το κρινω να χτυπατε ετσι μικρη και ωραια σε αγονες γραμμες κ χωρις γλωσσα (βασικο), εκτος αν μιλαμε για ρουβαδες ή βαρωνους μυνχαουζεν! :rockon:
δ)Για να κανεις σχεση ειναι δυσκολο ,εγω εχω κανει με 3 .Ηλικιες 23, 29 κ 38, ομορφες ολες, οι οποιες ειχαν καλη δουλεια κ δεν με ζητησαν λεφτα/δωρα..η καλυτερη απο ολες τις αποψεις & σε χαρακτηρα ειναι η μεγαλυτερη και την εχω ακομη...ερχονται κ διακοπες ελλαδα με δικα τους εξοδα συνεχεια.
ε)Απο ιντερνετ γινονται κυριως οι γνωριμιες,εγω περα απο νετ ειχα κοινες γνωστες απο ελλαδα που με συστησαν σε φιλες τους-την πρωτη φορα ταξιδεψα γιορτες μαζι τους ουκρανια...γενικα μιλαω απο ιντερνετ καιρο και πηγαινω ή ερχονται.

*Εν κατακλειδι ,οι ουκρανιδες ειναι τζογος..αν θες καλες αμεσα γρηγορα αλλα μικρες αποδοσεις "απολαυσης-ερωτα- σχεσης" πας εκει σε φαβορι (βιζιτες -σεμιπρο-αματερς κλπ)και θα σπρωξεις χαρτι..αν θες κανονικες κοπελες δηλ αουτσαιντερ θα δυσκολευτεις να βρεις ,θα παιδευτεις θες χρονο,τροπο (ιντερνετ καιρο ή γνωστους, χρονο -χρημα για ταξιδια κλπ)και φυσικα υπομονη,αξιζει το ρισκο και η εμπειρια...ενα αουτσαιντερ που κερδιζει καπου καπου ειναι καλυτερη κονομα απο φαβορι που χανει καπου καπου!
Ο καθε παικτης με οποιο παιχνιδι του ταιριαζει.
**για πολυ σοβαρα =νιετ

Αυτα.

Σεξοτουρίστες Άραβες και Τούρκοι που? Στην επαρχία? Ελάχιστοι και ψαγμένοι. Αν μιλάς για Οδησσό, Κίεβο είναι ακριβώς όπως τα περιγράφεις. Έχεις ταξιδέψει επαρχία Ουκρανίας? Έχεις μείνει λίγες μέρες σε κάποια μεσαίου μεγέθους πόλη? Γνώρισες κορίτσια εκεί στην πόλη τους? Και κοιτούσαν πορτοφόλι και ήθελαν να στα φάνε? Στα ίδια site ψάχνουμε πώς κατάφερες να τις τραβήξεις όλες αυτές και εμένα δεν μου έτυχαν. Μήπως δεν έκανες καλό ξεσκαρτάρισμα? Έψαχνες αυτές με τις φωτογραφίες στα κότερα και έφαγες παπά? Γάμους αν τάξεις θα γελάει και το παρδαλό κατσίκι, θα γυρίσεις πίσω αγάμητος. Και το Greek δεν είναι και τόσο δημοφιλής τίτλος πλέον για να το παίξεις Greek Lover. Μέτριες Ουκρανές? Πρέπει να προσπαθήσεις πολύ για να βρεις μέτρια Ουκρανή. Εγώ αναζητώ γυναίκες που να καλύπτουν τα γούστα μου, τα ημερήσια γούστα μου συνήθως. Και μην ξεχνάς.. αυτό που δεν μπορώ να κάνω εγώ ή εσύ δεν σημαίνει πως δεν μπορεί να το κάνει κανένας. Ρουβάδες εγώ πάντως δεν συνάντησα πολλους. Ούτε και βαρώνους Μυνχάουζεν είδα live. Και εδώ μέσα αυτό που ζούμε συχνά δεν είναι ψέματα απλά ζούμε την παραποίηση της πραγματικότητας με βάση την αυτοεικόνα που θέλουν να δημιουργήσουν κάποιοι. Πραγματικά πάντως φαίνεται από τα γραφόμενά σου ότι έχεις εντρυφήσει πολύ σε Kresatik και τα μέρη γύρω από το κέντρο του Κιέβου. Οι περιγραφές σου είναι ακριβείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom