Νέα

Είδε τη μάνα του να γαμιέται μπροστά του

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpotofilos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Να μη σου τύχει φίλε μου. :sunglasses:
 

kostastam

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Θα είχα βγάλει την πούτσα μου και θα την έπαιζα θα έμπαινα να συμμετάσχω.
 

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Θα την έβγαζες λοιπόν και θα…πηδούσες την ίδια σου τη μάνα.
Τραγικά ωραίε χρησμοδότη και λάγνε υιέ του Λάιου…!!!
Περιπλανητή του αγοραίου μητρικού έρωτα, άφοβε μην και το τέλος του μύθου έχεις εραστή της μάνας, Οιδίποδα που ο λιμός του σέξ μαστίζει και βασανίζει το τυραννισμένο κορμί σου.
Λησμονάς ίσως ότι ο απόκρυφος ήρωας που μέσα σου φωλιάζει και σε παραδίδει στην αχαλίνωτη ερωτική συνουσία με τη μάνα σου, στο τέλος αυτοτυφλώθηκε, βλέποντας πρώτα την αυτοκτονία της ερωμένης μάνας του.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Θα είχα βγάλει την πούτσα μου και θα την έπαιζα θα έμπαινα να συμμετάσχω.

Με αυτά που γράφει ο φίλος μας ο Spinos θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε...

Θα αρχίσουμε να κοιτάμε τα γεροδεμένα αγοράκια, τις μάνες μας, τις θείες μας, τον μπατζανάκη μας, τον συνάδελφο που κάθετε στο απέναντι γραφείο και θα μας τρέχουν τα σάλια !

Εμπρός διψασμένοι καυλολάγνοι, ρουφίξτε τα ζουμιά της ηδονής και του πόθου, βουτήξτε στο μέλι της αμαρτίας και της ανώμαλης ηδονής.
 

Επισκέπτης
κουλάρεται λίγο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
770
Πόντοι
96
  βασικα ο τιτλος ειναι λαθος!!
  Σωστοτερα "Ειδε τη μανα του να γαμιεται!!" (εννοειται μπροστα του για αυτο την ειδε αλιως θα την ακουγε"

  ή "Η μανα του το εκανε μπροστα στα ματια του"  (και πίσω απο τα αυτια του που λέγαμε μικροι)

  Επισης προτεινω για μουσικη επενδυση το "Σεξυ θεια Λολα", για το καστ δεν εχω να προτεινω καποιες!!!


  εδιτ επισης κολλαει και το "Φαντασια μου πλανευτρα"

  Φαντασία μου πλανεύτρα,
είσαι η πιο μεγάλη ψεύτρα,
με πεθαίνεις και δε σβήνεις
όταν φεύγεις και μ’ αφήνεις
 
 

Επισκέπτης
  βασικα ο τιτλος ειναι λαθος!!
  Σωστοτερα "Ειδε τη μανα του να γαμιεται!!" (εννοειται μπροστα του για αυτο την ειδε αλιως θα την ακουγε"

  ή "Η μανα του το εκανε μπροστα στα ματια του"  (και πίσω απο τα αυτια του που λέγαμε μικροι)

  Επισης προτεινω για μουσικη επενδυση το "Σεξυ θεια Λολα", για το καστ δεν εχω να προτεινω καποιες!!!
 
και αν γαμιόταν η μάνα του τι έγινε κρέας μπήκε κρέας βγήκε.
 

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Ανεμοδαρμένοι εραστές, που τυραννιέστε στα κύματα της ηδονής, χωρίς πηγαιμό και χωρίς γυρισμό.
Δείτε την Ιοκάστη, την κόρη του Βοιωτού ήρωα Μενοικέα, αδελφή του τραγικού Κρέοντα και της αλύτρωτης Ιππονόμης, σύζυγο του αγαθού Αλκαίου και δεύτερη σύζυγο του ανίερου Λάιου, του βασιλιά της Θήβας
Μάνα και ερωμένη του Οιδίποδα.
Μάνα που γέννησε παιδί, για να νιώσει μαζί του τον πόνο της γέννας αλλά και τον πόνο του έρωτα.
Τι να πει στα αδέλφια του εραστή της, τους δίδυμους Ετεοκλή και Πολυνείκη, την Αντιγόνη και την Ισμήνη. Σας έκανα με τον γιο μου και αδελφό σας τον Οιδίποδα ;
Τι να πει στα παιδιά της, ότι πατέρας σας είναι ο αδελφός σας ;
Σκεφτείτε αυτά που σας γράφω και σας λέω, φίλοι μου καλοί, εξαίσιοι εραστές της Μυκόνου. Αγόρια τρελά που με την αύρα του έρωτά σας προκαλείτε θύελλες σε κορμιά που σφαδάζουν από πόθο να σας αγκαλιάσουν και να σας γλύψουν.
Σκεφτείτε και μην απορρίπτεται έτσι αμέσως.
Κάντε τώρα τη φαντασίωσή σας, με παράδειγμα την ιστορία μου.
Σκεφτείτε μάνες , σκεφτείτε θείες, σκεφτείτε εσάς.
Αγόρια μου τρελά και ξεσκισμένες μαρτυρικές ψυχές της γκάβλας….
Σκεφτείτε την ιστορία μου, με μια μάνα και μια θεία και κάντε την ιστορία φαντασίωσή σας, βάζοντας στη σκέψη σας τις δικές σας ηρωίδες.
Μάτς...

 

Επισκέπτης
Ανεμοδαρμένοι εραστές, που τυραννιέστε στα κύματα της ηδονής, χωρίς πηγαιμό και χωρίς γυρισμό.
Δείτε την Ιοκάστη, την κόρη του Βοιωτού ήρωα Μενοικέα, αδελφή του τραγικού Κρέοντα και της αλύτρωτης Ιππονόμης, σύζυγο του αγαθού Αλκαίου και δεύτερη σύζυγο του ανίερου Λάιου, του βασιλιά της Θήβας
Μάνα και ερωμένη του Οιδίποδα.
Μάνα που γέννησε παιδί, για να νιώσει μαζί του τον πόνο της γέννας αλλά και τον πόνο του έρωτα.
Τι να πει στα αδέλφια του εραστή της, τους δίδυμους Ετεοκλή και Πολυνείκη, την Αντιγόνη και την Ισμήνη. Σας έκανα με τον γιο μου και αδελφό σας τον Οιδίποδα ;
Τι να πει στα παιδιά της, ότι πατέρας σας είναι ο αδελφός σας ;
Σκεφτείτε αυτά που σας γράφω και σας λέω, φίλοι μου καλοί, εξαίσιοι εραστές της Μυκόνου. Αγόρια τρελά που με την αύρα του έρωτά σας προκαλείτε θύελλες σε κορμιά που σφαδάζουν από πόθο να σας αγκαλιάσουν και να σας γλύψουν.
Σκεφτείτε και μην απορρίπτεται έτσι αμέσως.
Κάντε τώρα τη φαντασίωσή σας, με παράδειγμα την ιστορία μου.
Σκεφτείτε μάνες , σκεφτείτε θείες, σκεφτείτε εσάς.
Αγόρια μου τρελά και ξεσκισμένες….
Σκεφτείτε την ιστορία μου, με μια μάνα και μια θεία και κάντε την ιστορία φαντασίωσή σας, βάζοντας στη σκέψη σας τις δικές σας ηρωίδες.
Μάτς...
καλά το είπε και ο συχωρεμένος ο Χατζιδάκης για να κάνεις τέχνη η κομμουνιστής πρέπει να είσαι η πούστης εσύ πάντως κομμουνιστής δεν είσαι.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Με αυτά που γράφει ο φίλος μας ο Spinos θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε...

Θα αρχίσουμε να κοιτάμε τα γεροδεμένα αγοράκια, τις μάνες μας, τις θείες μας, τον μπατζανάκη μας, τον συνάδελφο που κάθετε στο απέναντι γραφείο και θα μας τρέχουν τα σάλια !

Εμπρός διψασμένοι καυλολάγνοι, ρουφίξτε τα ζουμιά της ηδονής και του πόθου, βουτήξτε στο μέλι της αμαρτίας και της ανώμαλης ηδονής.
Κοίτα εάν η θεία είναι καλή δεν λέω ΟΧΙ
 

Επισκέπτης
σκέψου να δει και τον πατέρα του να τον πηδάει ο κουμπάρος.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
σκέψου να δει και τον πατέρα του να τον πηδάει ο κουμπάρος.

Το θέτεις πολύ πεζά ρε σύ...

Βάλε λίγο σάλτσα όπως ο Spinos...

"Είδε το δασύτριχο στήθος του πατέρα του γεμάτο ιδρώτα, αποκαμωμένος απο το ανελέητο σφυροκόπημα που έκανε στην μαλλιαρή κωλοτρυπίδα του κουμπάρου του, μεθυσμένος απο την ηδονή καθώς οι σγουρές τρίχες της ανοιχτής σαν τριαντάφυλλο κωλοτρυπίδας του κουμπάρου μπλέκονταν στην πρησμένη απο καύλα πούτσα του πατέρα του..."
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Το θέτεις πολύ πεζά ρε σύ...

Βάλε λίγο σάλτσα όπως ο Spinos...

"Είδε το δασύτριχο στήθος του πατέρα του γεμάτο ιδρώτα, αποκαμωμένος απο το ανελέητο σφυροκόπημα που έκανε στην μαλλιαρή κωλοτρυπίδα του κουμπάρου του, μεθυσμένος απο την ηδονή καθώς οι σγουρές τρίχες της ανοιχτής σαν τριαντάφυλλο κωλοτρυπίδας του κουμπάρου μπλέκονταν στην πρησμένη απο καύλα πούτσα του πατέρα του..."


Και θα συνεχιζε.
Ω, τι μεθυστικο καυλι. Τωρα καταλαβαινω απο τι σκληρο σωληνα βγηκα και ειμαι συνεχεια καυλωμενος. Κανω ενα ταξιδι στο παρελθον και με βλεπω ακομα σπερματοζωαριο να παλευω με τα αδελφια μου να επικρατησω και να γινω ον. ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. κλπκλπκλπ....
 

Επισκέπτης
Και θα συνεχιζε.
Ω, τι μεθυστικο καυλι. Τωρα καταλαβαινω απο τι σκληρο σωληνα βγηκα και ειμαι συνεχεια καυλωμενος. Κανω ενα ταξιδι στο παρελθον και με βλεπω ακομα σπερματοζωαριο να παλευω με τα αδελφια μου να επικρατησω και να γινω ον. ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. κλπκλπκλπ....
και ιδού η απορία με πούστη πατέρα η μαμά τον έκανε με την κουμπάρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom