Νέα

ειδα τρανς με αμαξι τον ελτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lobardi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
912
Like
1.129
Πόντοι
206
πριν καιρο περιμενω στο φαναρι της μιχαλακοπουλου πριν το χιλτον,στριβει αριστερα προς καραβελ βανακι ελτα,η οδηγος 40ρα+ ξανθια αγριοσκυλο του κερατα εν κινησει κλεινει ματι και μου ριχνει ζουμερο πεταχτο φιλι
αρχικα μενω μλκς και υστερα λεω πωωωω το βρωμοσκυλο
σμρ διαβαζω αυτο,στανταρ μιλαμε για την ιδοια
για μερακληδες χαχα!!
 
OP
OP
L

lobardi

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
πριν καιρο περιμενω στο φαναρι της μιχαλακοπουλου πριν το χιλτον,στριβει αριστερα προς καραβελ βανακι ελτα,η οδηγος 40ρα+ ξανθια αγριοσκυλο του κερατα εν κινησει κλεινει ματι και μου ριχνει ζουμερο πεταχτο φιλι
αρχικα μενω μλκς και υστερα λεω πωωωω το βρωμοσκυλο
σμρ διαβαζω αυτο,στανταρ μιλαμε για την ιδοια
για μερακληδες χαχα!!
ι ιδια ητανε φιλε εκει την ειδα και εγω εξω απο το νοσοκομειο συγγρος με το βανακι
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
φιλες πως κατάλαβες ότι είναι τρανσ σου έπαιξε τα φώτα ή ήταν γυμνή ή μήπως είσαι και εσύ αετόπουλο και κοιτάς μέσα απο τις λαμαρίνες και λοκάρεις πάνω στις ψωλές;

ισχυει,φιλε...μην αμφιβαλεισ
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
πριν καιρο περιμενω στο φαναρι της μιχαλακοπουλου πριν το χιλτον,στριβει αριστερα προς καραβελ βανακι ελτα,η οδηγος 40ρα+ ξανθια αγριοσκυλο του κερατα εν κινησει κλεινει ματι και μου ριχνει ζουμερο πεταχτο φιλι
αρχικα μενω μλκς και υστερα λεω πωωωω το βρωμοσκυλο
σμρ διαβαζω αυτο,στανταρ μιλαμε για την ιδοια
για μερακληδες χαχα!!

συνδυασε τα

δήμοσ που ξεκιναει απο Β ,με ανηφορεσ,σε ηλικια περιπου 45 φευγα...σε κεντρο διανομησ...γαμησετα στην δουλεια..τησ τανασ γινεται...πολυ θρασυσ ειναι...κλπ κλπ
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Τελικα δεν μας ειπατε ποια ειναι;δουλευει και εκτος ΕΛΤΑ το "κοριτσι"?
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.680
Πόντοι
266
είχα δει πριν χρόνια σε μαι εκπομπή νομίζω του θεοδωράκη για μια τρανς που δούλευε σε μια υπηρεσία, αλλά δεν θυμάμαι σε πια, πριν λίγους μήνες την είδα σε μια βεσπα στο Βύρωνα, πολύ ψηλή ξανθιά μεγάλη σε ηλικία, ίσως να λέτε γι αυτή
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
είχα δει πριν χρόνια σε μαι εκπομπή νομίζω του θεοδωράκη για μια τρανς που δούλευε σε μια υπηρεσία, αλλά δεν θυμάμαι σε πια, πριν λίγους μήνες την είδα σε μια βεσπα στο Βύρωνα, πολύ ψηλή ξανθιά μεγάλη σε ηλικία, ίσως να λέτε γι αυτή
σίγουρα γνωρίζω μία τ λεγαμαι κ στ τηλ ένα φεγγαρι
 

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
111
Like
128
Πόντοι
1
το πηρε ενεχυρο απο τον υπαλληλο μεχρι να την ξεχρεωσει...
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.049
Κριτικές
2
Like
8.707
Πόντοι
2.456
Το πρωι νταλικιερης,το βραδυ τραβεστι... :offtopic:
 

athensmen

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2014
Μηνύματα
177
Like
32
Πόντοι
1
το σαλιωνει το γραμμματοσημο ?
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Ευα!!!
Πολυ σοβαρο ατομο ,δε ξερω αν κανει πια δοκιμες με γαμησια!
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Για την ΕΥΑ πανω απο ολα ειναι ενας καλος ανθρωπος!  Δεν εχει χασει καθε επαφη με το κοινωνικο περιβαλον και τυχαινει να εργαζεται εδω και πολλα χρονια στα ΕΛΤΑ,μειοψηφια στον χωρο των τρανς η περπτωση της....Συγγρου δουλευε αλλα δεν το γνωριζω αν συνεχιζει να πηγαινει  ακομα εκει....

Τωρα οσον αφορα για  αυτους που διακωμωδουν την περιπτωση της ΕΥΑΣ και οχι μονον...Ενα κοινο χαρακτηριστικο των συντηριτικων  αστων ειναι να προσπαθουν να δειχνουν σε ολους τους αλλους το ποσο φυσιολογικοι ειναι,αλλα δεν παει ετσι γιατι δεν ειναι κανονικα ολα σε αυτην την ζωη....
Το ξερουμε το εργο ......οπως ξερω και τα σκουπιδια που κρυβονται κατω απο το χαλι! :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Για την ΕΥΑ πανω απο ολα ειναι ενας καλος ανθρωπος!  Δεν εχει χασει καθε επαφη με το κοινωνικο περιβαλον και τυχαινει να εργαζεται εδω και πολλα χρονια στα ΕΛΤΑ,μειοψηφια στον χωρο των τρανς η περπτωση της....Συγγρου δουλευε αλλα δεν το γνωριζω αν συνεχιζει να πηγαινει  ακομα εκει....

Τωρα οσον αφορα για  αυτους που διακωμωδουν την περιπτωση της ΕΥΑΣ και οχι μονον...Ενα κοινο χαρακτηριστικο των συντηριτικων  αστων ειναι να προσπαθουν να δειχνουν σε ολους τους αλλους το ποσο φυσιολογικοι ειναι,αλλα δεν παει ετσι γιατι δεν ειναι κανονικα ολα σε αυτην την ζωη....
Το ξερουμε το εργο ......οπως ξερω και τα σκουπιδια που κρυβονται κατω απο το χαλι! :hi:

τ ταιλευτεο πολυ καλο .....
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
Με κυβέρνηση συριζα όλα να τα περιμένεις...  :vomit:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Τύπε την έχουν προσλάβει πριν Σύριζα.
Τώρα δεν ξέρω αν την προσέλαβαν μέσω ΑΣΕΠ ή ήταν βύσμα:
Τα ΕΛΤΑ είναι γνωστά για τις διακρίσεις που εφαρμόζουν στις προσλήψεις
μόνιμου προσωπικού. Στην τελευταία προκήρυξη τακτικού προσωπικού
έθεσαν όριο ηλικίας το οποίο απαγορεύεται. Μην μπούμε στα νομικά τώρα.

:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom