Νέα

Είδα πρώην CG με τον άντρα της και ... το παιδί της στον δρόμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sniper4all
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Είδα πρώην CG με τον άντρα της και ... το παιδί της στον δρόμο. Τι θα κάνατε εσείς;

  • συνεχίζω τον δρόμο μου σαν να μην έγινε ποτέ αυτή η συνάντηση

    Ψήφοι: 103 87,3%
  • της μιλάω σαν παλιός φίλος

    Ψήφοι: 8 6,8%
  • την χαιρετώ και φεύγω

    Ψήφοι: 7 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Όλες αυτές CG / Strippers etc κάποια στιγμή θα παντρευτούν, θα κάνουν οικογένεια και θα συνεχίσουν την ζωή τους. Όταν ο άντρας τους ρωτήσει τη δουλειά έκαναν στο εξωτερικό, η ποια πιθανή απάντηση είναι πωλήτρια σε μαγαζί με ρούχα. Άσχετα που έχουν φάει πιο πολλές ψ..... από ότι εγώ μπριτζολες
 
OP
OP
sniper4all

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
κερκυρα, κερκυρα χμμ

την αντζελα γκερεκου με τον τολη ειδε;

Αν ανφερεσαι στην δική μου αρχική ανάρτηση, θα ήθελα να διευκρινίσω πως το ότι την είδα στην Κέρκυρα δεν πιστοποιεί ότι ξέρω αν είναι μόνιμη κάτοικος, ή αν ήταν εκεί για τουρισμό, ή ... οτιδήποτε. Είμαι πολύ προσεκτικός με το τι λέω και πολύ περισσότερο με το τι γράφω  ;) ;)
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
Σχετικά με το νήμα,θα παραθέσω και μια δικιά μου εμπειρία.Πριν λίγες μέρες ημουν εκτός αθηνών για δουλειές και χάζευα με το τηλέφωνο στο ιντερνετ να περάσει η ώρα.Ξαφνικά σκάει ειδοποίηση στο βιμπερ,οτι κορίτσι απο τις πολύ γνωστές και μη εξαιρετέες,με πολλά χιλιόμετρα σε στούντιο,μετά ανεξάρτητη,η οποία βρέθηκε στην Ιθάκη και νοικοκυρεύτηκε, είναι on line.Οι παλιοί θα εχουν καταλάβει για πια λέω.
Στελνω τις καλημέρες μου,βλέπω οτι το εχει διαβάσει αλλά καμία απάντηση.Μετά απο 2-3 μέρες που την ξαναβλέπω στο βιμπερ online,γραφω οτι καμια φωτο δεν θα βάλεις αφου ηταν κενο στο προφιλ της.Και καπάκι παιρνω την απάντηση που μεταφέρω :
Παλιομαλάκα, γαμώ την παναγία σου, βρές καμία γκόμενα να γαμίσεις και άσε τις βίζιτες....
Προφανώς παίζει σε κλειστό κύκλωμα και ο νταβατζάκος τσαντίστηκε....Κι αν ισχύει οτι ξεκόβουν/σταματάνε, γιατί δεν ακυρώνουν και τα νούμερα που ειχαν οταν δούλευαν???
Ο τυπος πως εγραψε ασε τις βίζιτες,αρα ήξερε.....
Τροφή για σκέψη...

Υ.Γ. νταβατζάκο αν διαβάζεις, σάλτα γαμίσου.....
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
Σχετικά με το νήμα,θα παραθέσω και μια δικιά μου εμπειρία.Πριν λίγες μέρες ημουν εκτός αθηνών για δουλειές και χάζευα με το τηλέφωνο στο ιντερνετ να περάσει η ώρα.Ξαφνικά σκάει ειδοποίηση στο βιμπερ,οτι κορίτσι απο τις πολύ γνωστές και μη εξαιρετέες,με πολλά χιλιόμετρα σε στούντιο,μετά ανεξάρτητη,η οποία βρέθηκε στην Ιθάκη και νοικοκυρεύτηκε, είναι on line.Οι παλιοί θα εχουν καταλάβει για πια λέω.
Στελνω τις καλημέρες μου,βλέπω οτι το εχει διαβάσει αλλά καμία απάντηση.Μετά απο 2-3 μέρες που την ξαναβλέπω στο βιμπερ online,γραφω οτι καμια φωτο δεν θα βάλεις αφου ηταν κενο στο προφιλ της.Και καπάκι παιρνω την απάντηση που μεταφέρω :
Παλιομαλάκα, γαμώ την παναγία σου, βρές καμία γκόμενα να γαμίσεις και άσε τις βίζιτες....
Προφανώς παίζει σε κλειστό κύκλωμα και ο νταβατζάκος τσαντίστηκε....Κι αν ισχύει οτι ξεκόβουν/σταματάνε, γιατί δεν ακυρώνουν και τα νούμερα που ειχαν οταν δούλευαν???
Ο τυπος πως εγραψε ασε τις βίζιτες,αρα ήξερε.....
Τροφή για σκέψη...

Υ.Γ. νταβατζάκο αν διαβάζεις, σάλτα γαμίσου.....

Η δικιά μου εμπειρία είναι οτι οταν σταματάνε, αχρηστεύουν τα παλιά τους νούμερα ..
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.946
Πόντοι
3.496
... έτυχε να την δω μετά από πολύ καιρό σε επαγγελματικό ταξίδι μου στην Κέρκυρα. Την αναγνώρισα, αν και έχει αλλάξει η εμφάνισή της και δεν είναι πιά αυτή του ανέμελου κοριτσιού. Από την φευγαλέα ματιά της κατάλαβα πως με είδε και αναγνώρισε επίσης. Φυσικά δεν της μίλησα, και προσπάθησα να τραβήξω το βλέμμα μου όσο ποιό γρήγορα μπορούσα για να μην δώσω κάποιο δικαίωμα στον άνθρωπό της.
εσείς τι θα κάνατε;
Σε αντιστοιχη περιπτωση αν ηταν γυναικα, σιγουρα θα εβρισκε τον τροπο να προειδοποιησει  η μια την αλλη, δηλαδη να προσεχει γιατι βγαινει με εναν πρωην zιγκολο. Δηλαδη θα υπηρχε συμπνοια μεταξυ τους και αλληλεγγυη, τι κι αν και δεν γνωριζονταν. Σε αντιθεση με εμας, που αφηνουμε ο ενας τον αλλον να  κοιμαται τον υπνο του δικαιου σε παρομοιες καταστασεις. Για να το παιξουμε κυριοι και υπερανω.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.159
Πόντοι
9.095
... έτυχε να την δω μετά από πολύ καιρό σε επαγγελματικό ταξίδι μου στην Κέρκυρα. Την αναγνώρισα, αν και έχει αλλάξει η εμφάνισή της και δεν είναι πιά αυτή του ανέμελου κοριτσιού. Από την φευγαλέα ματιά της κατάλαβα πως με είδε και αναγνώρισε επίσης. Φυσικά δεν της μίλησα, και προσπάθησα να τραβήξω το βλέμμα μου όσο ποιό γρήγορα μπορούσα για να μην δώσω κάποιο δικαίωμα στον άνθρωπό της.

εσείς τι θα κάνατε;
σιγουρα δε θα ανοιγα καινουριο νημα κ γενικα χεστηκα! δε θα μεινει βιζιτα για μια ζωη...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.159
Πόντοι
9.095
Σχετικά με το νήμα,θα παραθέσω και μια δικιά μου εμπειρία.Πριν λίγες μέρες ημουν εκτός αθηνών για δουλειές και χάζευα με το τηλέφωνο στο ιντερνετ να περάσει η ώρα.Ξαφνικά σκάει ειδοποίηση στο βιμπερ,οτι κορίτσι απο τις πολύ γνωστές και μη εξαιρετέες,με πολλά χιλιόμετρα σε στούντιο,μετά ανεξάρτητη,η οποία βρέθηκε στην Ιθάκη και νοικοκυρεύτηκε, είναι on line.Οι παλιοί θα εχουν καταλάβει για πια λέω.
Στελνω τις καλημέρες μου,βλέπω οτι το εχει διαβάσει αλλά καμία απάντηση.Μετά απο 2-3 μέρες που την ξαναβλέπω στο βιμπερ online,γραφω οτι καμια φωτο δεν θα βάλεις αφου ηταν κενο στο προφιλ της.Και καπάκι παιρνω την απάντηση που μεταφέρω :
Παλιομαλάκα, γαμώ την παναγία σου, βρές καμία γκόμενα να γαμίσεις και άσε τις βίζιτες....
Προφανώς παίζει σε κλειστό κύκλωμα και ο νταβατζάκος τσαντίστηκε....Κι αν ισχύει οτι ξεκόβουν/σταματάνε, γιατί δεν ακυρώνουν και τα νούμερα που ειχαν οταν δούλευαν???
Ο τυπος πως εγραψε ασε τις βίζιτες,αρα ήξερε.....
Τροφή για σκέψη...

Υ.Γ. νταβατζάκο αν διαβάζεις, σάλτα γαμίσου.....
ρε συ thira! αφου το ειπες κ συ οτι ξερεις οτι νοικοκυρευτικε τι ψαχνεις!?
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
Pilo χαίρομαι που με καταλαβαίνεις..
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Τι να πει και ο άλλος που πήγε να γαμήσει σε μπουρδέλο και βρήκε τη γυναίκα του  να δουλεύει εκεί! Θυμήθηκα μια φάση σε ελαιοτριβείο που την ώρα που δακτύλιαζα μια λαδοκόρη αυτή μιλούσε στον άνδρα της στο κινητό και έλεγε :αγάπη μου είμαι στη δουλειά , θα έλθω σπίτι σε καμιά ώρα. :sunglasses:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.159
Πόντοι
9.095

Συνημμένα

  • 0F50B948-EB2F-4021-AE13-71A11EB15940.jpeg
    0F50B948-EB2F-4021-AE13-71A11EB15940.jpeg
    48,7 KB · Εμφανίσεις: 41

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Πριν από μερικούς μήνες έβλεπα  γνωστό cg, που το γραφείο της έλεγε ότι έφυγε για Πολωνία στην Καλαμάτα παρέα με μεσήλικα της Περιοχής να της κάνει αγκαλίτσες και ψώνια στα καταστήματα...Λέτε να παντρεύτηκε ?   
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Mια φορα περσυ ετυχε να πετυχω μια κοπελα σε ενα εστιατοριο. Ημουν με την τοτε γυναικα κ αυτη με το αγορι της. Αμηχανια στην αρχη αλλα μετα κοιταζομασταν διακριτικα. Βεβαια απορουσα πως ειναι με αυτον το ΣΑΛΙΑΡΗ η κοπελα αλλα οκ..! :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
sniper4all

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
:think: :think: :think:
Mια φορα περσυ ετυχε να πετυχω μια κοπελα σε ενα εστιατοριο. Ημουν με την τοτε γυναικα κ αυτη με το αγορι της. Αμηχανια στην αρχη αλλα μετα κοιταζομασταν διακριτικα. Βεβαια απορουσα πως ειναι με αυτον το ΣΑΛΙΑΡΗ η κοπελα αλλα οκ..! :2funny: :2funny: :2funny:

ΣΑΛΙΑΡΗ;;; να θεωρήσω τον γνωστό, ή το λες περιγράφοντας "ιδότητα";;;;  :happy: :think: :happy:
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Σε αντιστοιχη περιπτωση αν ηταν γυναικα, σιγουρα θα εβρισκε τον τροπο να προειδοποιησει  η μια την αλλη, δηλαδη να προσεχει γιατι βγαινει με εναν πρωην zιγκολο. Δηλαδη θα υπηρχε συμπνοια μεταξυ τους και αλληλεγγυη, τι κι αν και δεν γνωριζονταν. Σε αντιθεση με εμας, που αφηνουμε ο ενας τον αλλον να  κοιμαται τον υπνο του δικαιου σε παρομοιες καταστασεις. Για να το παιξουμε κυριοι και υπερανω.
Διαφωνώ φίλε μου. Δεν το παίζεις κύριος εν προκειμένω , αλλά προστατεύεις τον άλλον, όσο περίεργο κι αν ακούγεται.
Αν αυτός γνωρίζει την πρώην δουλειά της κοπέλας, τον φέρνεις σε πολύ δύσκολη θέση, γιατί επί της ουσίας, του λες "την γκόμενά σου ρε μαλάκα την έχει γαμήσει η μισή Αθήνα , κι εσένα στο παίζει παρθένα;"
Αν δεν γνωρίζει, τότε είναι ακόμη χειρότερα, γιατί μέσα σε μια στιγμή καταρρέει όλη η φαντασίωση που είχε πλάσει στο μυαλό του γι αυτήν.
Και στις δυο περιπτώσεις, εφόσον φυσικά έχει αισθήματα για την κοπέλα (και δεν είναι ένα κρεβάτι μόνο γι αυτόν)...
 
OP
OP
sniper4all

sniper4all

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
16
Πόντοι
0
Διαφωνώ φίλε μου. Δεν το παίζεις κύριος εν προκειμένω , αλλά προστατεύεις τον άλλον, όσο περίεργο κι αν ακούγεται.
Αν αυτός γνωρίζει την πρώην δουλειά της κοπέλας, τον φέρνεις σε πολύ δύσκολη θέση, γιατί επί της ουσίας, του λες "την γκόμενά σου ρε μαλάκα την έχει γαμήσει η μισή Αθήνα , κι εσένα στο παίζει παρθένα;"
Αν δεν γνωρίζει, τότε είναι ακόμη χειρότερα, γιατί μέσα σε μια στιγμή καταρρέει όλη η φαντασίωση που είχε πλάσει στο μυαλό του γι αυτήν.
Και στις δυο περιπτώσεις, εφόσον φυσικά έχει αισθήματα για την κοπέλα (και δεν είναι ένα κρεβάτι μόνο γι αυτόν)...

Μεγάλο θέμα ανοίγεις συνιστοσελιδοντοπίτη.

Αρχικά πιστεύω πως με το δεν είδες, δεν κατάλαβες, δεν ξέρεις, προστατεύεις και τους δύο.

Αν κάποιος επέλεξε να είναι σε σχέση με μια κοπέλα από αυτόν τον χώρο, γνωρίζοντας, δεν ξέρω πως να χαρακτηρίσω την επιλογή του (να κι άλλο θέμα για ψηφοφορία  :happy:), αλλά σκέφτομαι πως είναι δύσκολη. Από την άλλη, πιστεύω πως και για την κοπέλα δεν θα είναι ότι πιό βολικό να την δει ο πελάτης και να την προσφωνήσει με το "όνομα" που χρησιμοποιούσε, αναφέροντας και καμιά "καφροπικάντικη" μαλακία  :vomit: .

Στην περίπτωση που δεν το γνωρίζει, εκεί τα πράγματα είναι πιό δύσκολα αν το μάθει, ή καταλάβει κάτι και αντε μετά να μαζέψει το κορίτσι την κατάσταση και ποιός ξέρει που θα καταλήξουν.

Γι' αυτό λέω, κάνε πως δεν είδες, δεν κατάλαβες, δεν ξέρεις και άσε τον κόσμο στην ησυχία του.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Μεγάλο θέμα ανοίγεις συνιστοσελιδοντοπίτη.

Αρχικά πιστεύω πως με το δεν είδες, δεν κατάλαβες, δεν ξέρεις, προστατεύεις και τους δύο.

Αν κάποιος επέλεξε να είναι σε σχέση με μια κοπέλα από αυτόν τον χώρο, γνωρίζοντας, δεν ξέρω πως να χαρακτηρίσω την επιλογή του (να κι άλλο θέμα για ψηφοφορία  :happy:), αλλά σκέφτομαι πως είναι δύσκολη. Από την άλλη, πιστεύω πως και για την κοπέλα δεν θα είναι ότι πιό βολικό να την δει ο πελάτης και να την προσφωνήσει με το "όνομα" που χρησιμοποιούσε, αναφέροντας και καμιά "καφροπικάντικη" μαλακία  :vomit: .

Στην περίπτωση που δεν το γνωρίζει, εκεί τα πράγματα είναι πιό δύσκολα αν το μάθει, ή καταλάβει κάτι και αντε μετά να μαζέψει το κορίτσι την κατάσταση και ποιός ξέρει που θα καταλήξουν.

[size=50pt]Γι' αυτό λέω, κάνε πως δεν είδες, δεν κατάλαβες, δεν ξέρεις και άσε τον κόσμο στην ησυχία του. [/size]


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Σεβασμος στην ζωη του αλλου ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom