Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 990
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Κώτσο σ έχει πιάσει τύπε. Ούτε ο Kman με τα δίμετρα πολωνο-ουκρανικά μπούκια δεν πρέπει να σκάει τόσα ανά ώρα.

Και από τη στιγμή που τρελαίνεται όταν τη γράφεις έχεις και πλεονέκτημα, δεν το καταλαβαίνεις;
εχει πλεονεκτημα η τον δουλευει???
να χασει τον χορηγο? δε λεει...
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Παντως να προσθεσω το εξης

Ενω συνηθως τα εμφανισιμα πουτανακια κρατανε χαρακτηρα και σε παιζουνε,αυτη τρελαινεται οταν δεν της απανταω σε μηνυμα η δεν της γραφω για 1-2 μερες

Αμεσως μου στελνει "τι επαθες τωρα γιατι δεν απαντας?που χαθηκες?ελα τι κανεις,εγινε τιποτα? και τετοια
Έχω βρεθεί στην ίδια θέση και με σιγουριά σου γράφω πως τα μηνύματα στα στέλνει για να σε κρατάει απίκο. Ξέρει ποσό εύκολο είναι να την αντικαταστήσεις και φοβάται ότι θα χάσει το μεροκάματο. Η σχέση που έχετε είναι καθαρά εργοδότη - υπαλλήλου. Να το δεις έτσι, να το ευχαριστηθείς και σε σύντομο χρονικό διάστημα να στρίψεις. Υπάρχουν αρκετές που περιμένουν στην ουρά για χαρτζιλίκι.

ΥΓ. Η κοπέλα έχει κάνει τίμια εξήγηση. Δεν πούλησε έρωτες και ηλιοβασίλεμα. Έχω βέβαια την αίσθηση πως θα φτάσει και εκεί όταν στρίψεις το νόμισμα και απομακρυνθείς. Αν μιλάμε για 2-3 μήνες είναι φρέσκια η κατάσταση ακόμα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
34
Like
4.411
Πόντοι
7.195
φίλε gnako είπες ότι έκανε βίζιτες, έτσι τη γνώρισες ; Και γιατί διέκοψε ; (και καλά..) Την κυνήγαγαν οι μπάτσοι ; οι νταβατζήδες ; Σε δουλεύει, αυτός είναι ο τρόπος που εξασκεί τη δουλειά.. 6 φορές σε 2 μήνες προφανώς δεν έχεις την αποκλειστικότητα.. Ξέρεις πού μένει ; Έχω κάνει κι εγώ σούγκαρ μαλάκας και είναι απαίσια γι αυτό δε θα σου δώσω συμβουλές που δεν μπορείς να τηρήσεις. Μόνο προσπάθησε να γαμάς κι άλλες και θα σου περάσει.
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ


Φωτο ; ή Τα φαντάζεσαι ολα αυτα οταν σε παίρνει ο ύπνος ;
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.416
Πόντοι
2.356
Φυσικα και τα φανταζεται! Σιγα μη γυρισει ενα κοριτσακι 22 χρονω σα τα κρυα τα νερα να παει με εναν μπαρμπα γκριζομαλλη 45ρη μεγαλυτερο κι απ τον πατερα της… λες και δεν εχει πληθωρα ομορφων γυμνασμενων συνομιλικων να γαμηθει… θα παρουσιασει το …παππου για γκομενο στις φιλεναδες της! :jerking2:
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
1
Like
4.901
Πόντοι
1.756
Από ότι διάβαζα δεν είναι καμία έξυπνη που βάζει σε σχέδιο κάποιο παιχνίδι, απλός εδώ είδε ότι την γουστάρει και ζητάει διαφορά, συνήθως αυτές με έξυπνο σχέδιο είναι αδιάφορες προς εσένα, μόνο όταν περνούν τα δώρα σου μιλάνε, έτσι πιστεύω..
δε χρειαζεται να εισαι εξυπνος για να πιασεις καποιον μαλακα αν ειναι εκ του φυσικου του...
λιγη πονηρια αρκει... αλλωστε η πλειοψηφια του κλαδου ειναι χειροτερες και απο μπετοστοκοι!
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
1
Like
4.901
Πόντοι
1.756
φίλε gnako είπες ότι έκανε βίζιτες, έτσι τη γνώρισες ; Και γιατί διέκοψε ; (και καλά..) Την κυνήγαγαν οι μπάτσοι ; οι νταβατζήδες ; Σε δουλεύει, αυτός είναι ο τρόπος που εξασκεί τη δουλειά.. 6 φορές σε 2 μήνες προφανώς δεν έχεις την αποκλειστικότητα.. Ξέρεις πού μένει ; Έχω κάνει κι εγώ σούγκαρ μαλάκας και είναι απαίσια γι αυτό δε θα σου δώσω συμβουλές που δεν μπορείς να τηρήσεις. Μόνο προσπάθησε να γαμάς κι άλλες και θα σου περάσει.
τυπε αμα γαμησει καλυτερες (και πιο πονηρες-καλυτερες στο κρεβατι) καταλαβαινεις οτι μετα θα φαει ακομα χειροτερο σκαλωμα...
το θεμα ειναι ο τυπος να μαθει να χειριστει τον εαυτο του και οχι να πηγαινει με 140 προς τις μπαρες και να μας λεει παω προς τις μπαρες! ολοι του λενε στριψε. το ξερει και απο μονος του.
 

luckypig

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ
Σε κοροϊδεύει. Τα sugar daddy έχουν κανονικές σχέσεις, άσχετο αν πληρώνουν. Βρες άλλη. Υπάρχουν πολλές που τους αρέσουν οι μεγάλοι.
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
95
Like
12.710
Πόντοι
18.036
φίλε gnako είπες ότι έκανε βίζιτες, έτσι τη γνώρισες ; Και γιατί διέκοψε ; (και καλά..) Την κυνήγαγαν οι μπάτσοι ; οι νταβατζήδες ; Σε δουλεύει, αυτός είναι ο τρόπος που εξασκεί τη δουλειά.. 6 φορές σε 2 μήνες προφανώς δεν έχεις την αποκλειστικότητα.. Ξέρεις πού μένει ; Έχω κάνει κι εγώ σούγκαρ μαλάκας και είναι απαίσια γι αυτό δε θα σου δώσω συμβουλές που δεν μπορείς να τηρήσεις. Μόνο προσπάθησε να γαμάς κι άλλες και θα σου περάσει.
Βιζιτες σε κλειστο κυκλο,πολυ κλειστό.Μεσω καποιων πιο περπατημενων φιλεναδων της απο ινσταγρκαμ.
Ναι ξερω που μενει

Στη χειρότερη περιοχη τςη ΑΘΗΝΑΣ και εγω μενω στην καλυτερη,εχουμε χαωδη διαφορα(ΣΟΡΡΥ δεν παριστάνω τον καμπόσο,την αληθεια λεω)
Αλλος στην θεση μου δεν θα γυρνουσε καν να την κοιταξει..

ΧΘΕΣ ειχαμε εξελιξη
Μου ειπε "ΠΑΡΕ το χρονο σου,να παρω κι εγω τον χρονο μου,να μην βρεθουμε 2-3 βδομαδες για επαναπρσοδιορίσουμε τη σχεση μας"

Σιγουρα αυτες τις 2-3 βδομαδες,θα πηδηχτει με αλλον!Δεδομενο

Και τελευταια φορα δεν την γαμησα,ημουνα κουρασμενος και την εδωσα μονο πίπα!!!

ΥΓ Τωρα ειδα κατι ασχημο,
μεστειλε μηνυμα στο WHATSAPP 7.30 το πρωι....Σιγουρα διασκεδαζε,τα ηπιε και μετα γαμηθηκε μεχρι πρωιας!!


Παει γαμηθηκε η μερα μου και ολο το Σ/Κ και μην μου λετε να παρω καμια βιζιτα,γιατι και να παρω το μυαλο μου θα ειναι στη μικρη
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
95
Like
12.710
Πόντοι
18.036

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
34
Like
4.411
Πόντοι
7.195
ΧΘΕΣ ειχαμε εξελιξη
Μου ειπε "ΠΑΡΕ το χρονο σου,να παρω κι εγω τον χρονο μου,να μην βρεθουμε 2-3 βδομαδες για επαναπρσοδιορίσουμε τη σχεση μας"
ματσώθηκε από άλλον, προσπάθησε να μην επικοινωνήσεις, όποτε σε ξαναπάρει πες το σκέφτηκα, να το πηγαίνουμε με τη φορά..
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.416
Πόντοι
2.356
Γιατι ρε φιλε 44 νεοτατος εισαι,μην τα παραλεμε
Και γω 46 ρε φιλε… περασε η ζωη για μας! Εμεις τωρα ειμαστε για καμνια πρεφα σε κανα καφενε… :confused:
ας τα πιτσιρικια να γαμηθουνε…
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
1
Like
4.901
Πόντοι
1.756
Τυπε αποδεξου οτι την γαμανε συνομιλικοι της! Δεν ειμαστε τωρα για…γεροντοερωτες! :confused:
η ζωη ειναι για τους νεους…
δε νομιζω τυπε! απλα την πηρε αλλος σουγκαρ και θα πανε διακοπες πουθενα...
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.204
Κριτικές
167
Like
84.850
Πόντοι
46.423
Heidi.jpg
 

kamikaze73

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
556
Κριτικές
86
Like
7.564
Πόντοι
17.356
Βιζιτες σε κλειστο κυκλο,πολυ κλειστό.Μεσω καποιων πιο περπατημενων φιλεναδων της απο ινσταγρκαμ.
Ναι ξερω που μενει

Στη χειρότερη περιοχη τςη ΑΘΗΝΑΣ και εγω μενω στην καλυτερη,εχουμε χαωδη διαφορα(ΣΟΡΡΥ δεν παριστάνω τον καμπόσο,την αληθεια λεω)
Αλλος στην θεση μου δεν θα γυρνουσε καν να την κοιταξει..

ΧΘΕΣ ειχαμε εξελιξη
Μου ειπε "ΠΑΡΕ το χρονο σου,να παρω κι εγω τον χρονο μου,να μην βρεθουμε 2-3 βδομαδες για επαναπρσοδιορίσουμε τη σχεση μας"

Σιγουρα αυτες τις 2-3 βδομαδες,θα πηδηχτει με αλλον!Δεδομενο

Και τελευταια φορα δεν την γαμησα,ημουνα κουρασμενος και την εδωσα μονο πίπα!!!

ΥΓ Τωρα ειδα κατι ασχημο,
μεστειλε μηνυμα στο WHATSAPP 7.30 το πρωι....Σιγουρα διασκεδαζε,τα ηπιε και μετα γαμηθηκε μεχρι πρωιας!!


Παει γαμηθηκε η μερα μου και ολο το Σ/Κ και μην μου λετε να παρω καμια βιζιτα,γιατι και να παρω το μυαλο μου θα ειναι στη μικρη

1. Θα πάει διακοπές και θέλει την ησυχία τις με
1.α με μεγαλύτερο σε ηλικία, περισσότερα φτερά για μάδημα λιγότερες απαιτήσεις για σεξ
1.β με την παρέα τις και να ξεσκιστεί με οποίον βρει
1.γ με μικρότερη ηλικία από εσένα και περισσότερα χρήματα που μπορεί να τον κυκλοφορεί
Αυτό το 2 - 3 εβδομάδες είναι ή για να σε τσιτώσει λίγο να στρώσεις χαρακτήρα ή προετοιμασία για να χωρίσει (δες τις παραπάνω πιθανότητες) και να ανεβάσει το ποσό των φτερών που σου μαδάει.

2. Σου ετοιμάζει τον διάδοχο μεγάλο κόλπο, για χαριστική βολή Ξεκινά με το "έχω καθυστέρηση" και συνεχίζει.... με μια φωτογραφία με το θετικό τεστ εγκυμοσύνης....

Ξεκόλλα πάνε με κανένα πιτσιρίκι εσκορτι δεν θα έχεις τύψεις (το μόνο που φοβάμαι μην δαγκώσεις την λαμαρίνα με κανένα εσκορτι), δεν την παντρεύτηκες, δεν την αρραβωνιάστηκες. Να δεις για 140 ευρω τι κάνουν...

Τονπουλογλου....
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
59
Like
3.082
Πόντοι
7.110
Και γω 46 ρε φιλε… περασε η ζωη για μας! Εμεις τωρα ειμαστε για καμνια πρεφα σε κανα καφενε… :confused:
ας τα πιτσιρικια να γαμηθουνε…
OXI.

Αυτό είναι περιοριστική πεποίθηση.

Η αξία του άντρα αυξάνεται όσο μεγαλώνει.

Η παρούσα κουβέντα δεν αφορά την ηλικία του, αυτό που του συνέβη του κομμάντο βασίζεται σε λάθος υπόβαθρο συναισθηματικής νοημοσύνης. Επιδίωκε τη σύνδεση χωρίς να λαμβάνει την αξία που προσέφερε. Συναισθηματικά έπρεπε να τιθασεύσει τη θέλησή του να δεθεί κ έπρεπε να μείνει στο επίπεδο δοσοληψίας που το μαλακιστίρι του είχε κάνει σαφές (με πληρώνεις, με γαμάς μια στο τόσο). Ο ίδιος πήγε να καλύψει δικές του βαθύτερες ανάγκες σύνδεσης με λάθος τρόπο, γι αυτό κ επέλεξε αυτή την προσέγγιση, γι αυτό κ παραδέχεται ότι είναι αυτοκαταστροφικός.

Συναγωνιστή, κόβω τον πούτσο μου με στοίχημα ότι ο ΙΔΙΟΣ κομμάντο, με την ΙΔΙΑ βιζιτογκόμενα, ΕΣΤΩ κ σε αυτές τις τωρινές άθλιες συνθήκες που η γκόμενα τον βλέπει σαν κεφτέ με λεφτά, ΜΠΟΡΕΙ να την κάνει να τον παρακαλάει να τη γαμάει όλη τη μέρα δωρεάν, αν έχει το σωστό mindset.

Δεν είναι θέμα η διαφορά ηλικίας, είναι θέμα mindset.
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
381
Κριτικές
104
Like
568
Πόντοι
6.280
Φίλε μου , ως τριτος και πενηνταρης πια , σε καταλαβαινω ...
Κοιτα ....
Εγινες χορηγος της κοπελιας για να περνας ΕΣΥ καλά . Αυτο ομως δεν βλεπω να συμβαινει...
Μέτρια στο sex, με υφακι , σε γειωνει ειναι μερικα απο οσα γραφτηκαν.
Απ την αλλη σου εξηγηθηκε απο την αρχη ομως πιστευω οτι η σχεση σας (ή εστω γνωριμια) θα επρεπε να βασιζεται στα δικα σου θελω.
Χωρις παρεξηγηση αγαπητε...
Αν σε φτιαχνει αυτη η κατασταση δες και το ενδεχομενο να εχεις σοβαρες τασεις μαζοχισμου και να ζητας αφεντρα.
 

kamikaze73

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
556
Κριτικές
86
Like
7.564
Πόντοι
17.356
OXI.

Αυτό είναι περιοριστική πεποίθηση.

Η αξία του άντρα αυξάνεται όσο μεγαλώνει.

Η παρούσα κουβέντα δεν αφορά την ηλικία του, αυτό που του συνέβη του κομμάντο βασίζεται σε λάθος υπόβαθρο συναισθηματικής νοημοσύνης. Επιδίωκε τη σύνδεση χωρίς να λαμβάνει την αξία που προσέφερε. Συναισθηματικά έπρεπε να τιθασεύσει τη θέλησή του να δεθεί κ έπρεπε να μείνει στο επίπεδο δοσοληψίας που το μαλακιστίρι του είχε κάνει σαφές (με πληρώνεις, με γαμάς μια στο τόσο). Ο ίδιος πήγε να καλύψει δικές του βαθύτερες ανάγκες σύνδεσης με λάθος τρόπο, γι αυτό κ επέλεξε αυτή την προσέγγιση, γι αυτό κ παραδέχεται ότι είναι αυτοκαταστροφικός.

Συναγωνιστή, κόβω τον πούτσο μου με στοίχημα ότι ο ΙΔΙΟΣ κομμάντο, με την ΙΔΙΑ βιζιτογκόμενα, ΕΣΤΩ κ σε αυτές τις τωρινές άθλιες συνθήκες που η γκόμενα τον βλέπει σαν κεφτέ με λεφτά, ΜΠΟΡΕΙ να την κάνει να τον παρακαλάει να τη γαμάει όλη τη μέρα δωρεάν, αν έχει το σωστό mindset.

Δεν είναι θέμα η διαφορά ηλικίας, είναι θέμα mindset.
Για δώσε το mindset (εννοείς να τις γαμήσεις τον εγκέφαλο), νομίζεις ότι έχει το winners attitude; όπως ανάλυσες ήταν έτοιμος και του έκατσε η συγκεκριμένη και τον μαδάει
Πιστεύεις ότι θα πετύχει στην συγκριμένη; έχω κάποιες αμφιβολίες, του ξεκαθάρισε ότι είναι δούνε και λαβείν με τους δικούς της όρους.
Θα πετύχαινε εάν ο παίχτης ξεκινούσε από την αρχή έτσι, τώρα είναι 3-0 μπροστά η κοπέλα ενω του εχει αυτη γαμήσει τον εγκέφαλο, και παίζονται τα τελευταία λεπτά του αγώνα, το καλύτερο είναι να βάλει το τελευταίο γκολ ο παίχτης έτσι για την τιμή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom