Νέα

Έφοδος του ΣΔΟΕ στο σπίτι της Τζούλιας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα !blis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.662
Κριτικές
41
Like
2.943
Πόντοι
3.237
Φύλλο και φτερό έκαναν οι «ράμπο» της εφορίας το σπίτι της Τζούλιας Αλεξανδράτου, αναζητώντας αποδείξεις για το ροζ  dvd, αλλά και για την περιουσιακή της κατάσταση.

Η ίδια πάντως, φέρεται να επανέλαβε και στους σκληρούς του ΣΔΟΕ ότι δεν έχει ιδιωτικό συμφωνητικό με την εταιρία παραγωγής του βίντεο.

Οι ελεγκτές, οι οποίοι σίγουρα δεν πηγαν στο «τσαρδάκι» της τραγουδίστριας για να πιουν σαμπάνιες, ζήτησαν όλα τα φορολογικά βιβλία για να την ελέγξουν. Μάλιστα το ενδιαφέρον τους ήταν τόσο μεγάλο, που λέγεται ότι δεν άφησαν τίποτα να περάσει στο "ντούκου", αλλά αντίθετα έκαναν εξονυχιστικό και σε βάθος έλεγχο.

Οι έρευνες θα συνεχιστούν και τις επόμενες ημέρες για το πόθεν έσχες των περιουσιακών στοιχείων της τραγουδίστριας.

Στο στόχαστρό τους και η αγορά έκπληξη της βίλας στην Εκάλη, την οποία η Τζούλια είχε δικαιολογήσει, λέγοντας σε συνέντευξή της: «Δουλεύω σαν το σκυλί τόσα χρόνια»!
http://[URL unfurl="true"]www.star.gr/uploads/images_resize/2010/03/36224.jpg[/img[/URL]]

πηγή

[code][URL unfurl="true"]http://www.star.gr/index.php?ID=hotoftheday&Rec_ID=36224[/code[/URL]]
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Εξονυχιστικό και σε βάθος έλεγχο?....μμμμμμμμμμμμμμμ
 

Kostas_ath

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
δουλευει απο τα 12 της ειχε πει η κυρια...αλλα τωρα αποδεικνυεται ποιους δουλευε τοσα χρονια
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Τυχεροί οι άνδρες της ΣΔΟΕ από μια  :pipa1: :2on1: στον καθένα σίγουρα θα έκανε.

Νομίζω ότι η πίπα της θα κοστολογήτε κανενα 500άρη όποτε θα τις άφησαν και τίποτα ταρεστα
 

daskalos_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Αν η χαζή έχει περουσιακά στοιχεία στο όνομά της την γάμησε θα την σκίσει και ο ΣΔΟΕ, για να δούμε μετά ποιος θα πάρει σειρα.
Τώρα θα δούλεύει για το πρόστιμο του ΣΔΟΕ....πόσα "μεροκάματα" άραγε χρειάζονται
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Αν η χαζή έχει περουσιακά στοιχεία στο όνομά της την γάμησε θα την σκίσει και ο ΣΔΟΕ, για να δούμε μετά ποιος θα πάρει σειρα.
Τώρα θα δούλεύει για το πρόστιμο του ΣΔΟΕ....πόσα "μεροκάματα" άραγε χρειάζονται

Κανένα μεροκάματο, απλός θα τους στήσει κώλο στα 4ρα και καθάρησε.

Αν την μαμησει και κανένας υψηλόβαθμος με ένα μαμησι καθάρισε δια παντός

έχει τα 3Μ

μουνι
μανι
και μέσο
 

yumyum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2009
Μηνύματα
54
Κριτικές
10
Like
123
Πόντοι
290
Αν η χαζή έχει περουσιακά στοιχεία στο όνομά της την γάμησε θα την σκίσει και ο ΣΔΟΕ, για να δούμε μετά ποιος θα πάρει σειρα.
Τώρα θα δούλεύει για το πρόστιμο του ΣΔΟΕ....πόσα "μεροκάματα" άραγε χρειάζονται
αν ειναι τοσο χαζη (υπαρχει πιθανοτητα αν δεν εχει λογιστη μαγκα)
Τοτε θα χρειαζεται πολλα μπουκαλια σαμπανια
και αυτη δεν θα ειναι DOM αλλα CAIR :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Ρε παίδες θα τω πώ δεν κρατιέμαι άλλο ,....,τι σκηνικό κι αυτό με το ΣΔΟΕ!  Σα δε ντρεπόμαστε δηλαδη,....















Μάθανε πως γαμιόμαστε και πλακώσανε κι οι γύφτοι   !!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Νομίζω πως θα έχει ισχυρότατο πόθεν έσχες για σπίτια κλπ(δε λέω για την αμοιβή από την ταινία).Μια χαρά ένας μεγαλοτραπεζίτης μπορεί να της εγκρίνει ένα δάνειο 500.000 γιατί ΕΤΣΙ.Και αδερφός Ρεβύθι μεσίτης οπότε σίγουρα μαγειρεύτηκαν συμβόλαια αντικειμενικές αξίες κλπ.Για τιμαλφή-ρούχα κλπ κανένα πρόβλημα τα περνάει σαν δώρα από γκόμενους.Για τα μετρητά για να ανοίξουν τραπεζικοί λογαριασμοί θα πρέπει να είναι ύποπτη για κακούργημα.Οπότε θα τη βγάλει-πιθανόν-καθαρή και χωρίς να τσιμπουκώσει κανέναν ΑΚΟΜΑ :idiot:
 

daskalos_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
θα πάρει φωτιά το μουνί της, καλά όλοι θα προσέρχονται κρατώντας και ένα μπουκάλι σαμπάνια
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Και να την πιασουν τιποτα δεν θα της κανουν , θα ξεχαστει το θεμα και το προστιμο θα μεινει ανεισπρακτο.
Το προστιμο του nAmmos στη Μυκονο για την συναυλια του Ρεμου ακομα δεν εχει εισπραχθει (με το ετσι θελω), που ολοι πανιγυριζαν οτι επιτελους καποιους πιασανε...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Τι πήγε να κάνει ο ΣΔΟΕ δηλαδή ? Να ανακαλύψει πόσα βγαζει το μουνί την σήμερον ? Οσα έβγαζε πάντα !
Για μένα καλά θα κάνανε να κάτσουν στ αυγά τους και να μη δίνουν τροφή στα μεσημεριανάδικο-πρωναδικο-βραδυνάδικα ! Αλλά φαίνεται τα λαγωνικά ανακαλύπτουν οτι υπάρχει και πορνεία στη χώρα -με διάφορες μορφές- και όχι μόνο οι ελεύθεροι επαγγελματίες,....
Ναι ρε πιάστε το και ξεμαλιάστε το! Κι εσείς και οι Λιάτσοι και οι μεσημεριανατζούδες !
Καλά ξηγήθηκε η μουνάρα της και λίγα πήρε ! Εμένα εκεί είναι η ένστασή μου ! Στο ότι πήρε λίγα !
Και τι έπρεπε να κάνει δηλαδή ? Να πάει στην Β΄εφορία Βούλας και να πει : Ξέρετε εγώ γαμίέμαι λιγουλάκι για το παντεσπάνι μου και τα καθημερινά μικροέξοδα και κόφτε ένα κουστουμάκι να πλερώσω, καθ ότι απ το τσιτσίδωμα νοιώθω και κάπως άβολα τελυταία ? !
Για άλλη μιά φορά θλίψη ,....και η χώρα και οι  υπηρεσίες της ,...! ΚΑι το όργιο των σκανδάλων και των μιζών και των ατελειωτων αρπαχτών συνεχίζεται,....ερήμην του μαλάκα που ασχολείται με το πόσα πήρε η Τζούλια κι αν πλήρωσε ή δεν πλήρωσε φόρο ! Βρε ζώα τέτοια κορίτσια, που έχουν αρχίδια, δεν πρέπει να πληρώνουν αλλά να τα πληρώνουμε !






 

daskalos_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Τζούλια έλα σαμπάνια...
 

daskalos_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Τι πήγε να κάνει ο ΣΔΟΕ δηλαδή ? Να ανακαλύψει πόσα βγαζει το μουνί την σήμερον ? Οσα έβγαζε πάντα !
Για μένα καλά θα κάνανε να κάτσουν στ αυγά τους και να μη δίνουν τροφή στα μεσημεριανάδικο-πρωναδικο-βραδυνάδικα ! Αλλά φαίνεται τα λαγωνικά ανακαλύπτουν οτι υπάρχει και πορνεία στη χώρα -με διάφορες μορφές- και όχι μόνο οι ελεύθεροι επαγγελματίες,....
Ναι ρε πιάστε το και ξεμαλιάστε το! Κι εσείς και οι Λιάτσοι και οι μεσημεριανατζούδες !
Καλά ξηγήθηκε η μουνάρα της και λίγα πήρε ! Εμένα εκεί είναι η ένστασή μου ! Στο ότι πήρε λίγα !
Και τι έπρεπε να κάνει δηλαδή ? Να πάει στην Β΄εφορία Βούλας και να πει : Ξέρετε εγώ γαμίέμαι λιγουλάκι για το παντεσπάνι μου και τα καθημερινά μικροέξοδα και κόφτε ένα κουστουμάκι να πλερώσω, καθ ότι απ το τσιτσίδωμα νοιώθω και κάπως άβολα τελυταία ? !
Για άλλη μιά φορά θλίψη ,....και η χώρα και οι  υπηρεσίες της ,...! ΚΑι το όργιο των σκανδάλων και των μιζών και των ατελειωτων αρπαχτών συνεχίζεται,....ερήμην του μαλάκα που ασχολείται με το πόσα πήρε η Τζούλια κι αν πλήρωσε ή δεν πλήρωσε φόρο ! Βρε ζώα τέτοια κορίτσια, που έχουν αρχίδια, δεν πρέπει να πληρώνουν αλλά να τα πληρώνουμε !

Με αυτή τη νοοτροπία ρε μάγκα ζώα θα μείνουμε και οι από πάνω θα μας πηδάνε με κάθε τρόπο και όλοι θα κάθοντυαι μπροστά στο χαζοκούτι και θα τους τρέχουν τα σάλια βλέποντάς τους, από κάπου πρέπει να ξεκινήσει και να μπεί χοντρό δάχτυλο....
 

papaspiros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Με αυτή τη νοοτροπία ρε μάγκα ζώα θα μείνουμε και οι από πάνω θα μας πηδάνε με κάθε τρόπο και όλοι θα κάθοντυαι μπροστά στο χαζοκούτι και θα τους τρέχουν τα σάλια βλέποντάς τους, από κάπου πρέπει να ξεκινήσει και να μπεί χοντρό δάχτυλο....

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom