Νέα

Έφοδος σε κλαμπ στο Γκάζι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PLM

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
226
Like
46
Πόντοι
1
Σου ειπε κανεις να αφησουμε να μοιραζουν ναρκωτικα σε δημοτικα - γυμνασια - λυκεια??? Εδω μιλαμε οτι 290 βγηκαν να διασκεδασουν σε ενα κλαμπ, και οχι παρτυ, κλαμπ ηταν ηλιθιοι!!! αυτοι πληρωσαν, και κατεληξαν να τους ψαχνουν τον κωλο επειδη καποιοι 10 ειχαν πανω τους ναρκωτικα, δηλαδη το 3%, ποσοστο που μπορει να βρεθει σε οποιοδηποτε χωρο διασκεδασης, αρα οποιος βγαινει να διασκεδασει με αυτην την λογικη θα εχει τον κινδυνο να του ψαχνουν τον κωλο σε αυτον και την γκομενα του, αυτο λεμε βλακακο και οχι να μοιραζουμε ναρκωτικα σε νηπια, το καταλαβες???
επειδή συνεχίζεις να βρίζεις θα σε βρίζω και εγω ΗΛΙΘΙΕ και ΒΛΑΚΑΚΟ
την επόμενη φορά να μην έχει κάνεις
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
επειδή συνεχίζεις να βρίζεις θα σε βρίζω και εγω ΗΛΙΘΙΕ και ΒΛΑΚΑΚΟ
την επόμενη φορά να μην έχει κάνεις
Την επομενη φορα μπορει να ψαξουν τον δικο σου κωλο ή της γκομενας σου, τωρα δεν σε βριζω απλα σου αναφερω μια υπαρκτη πιθανονητα
 

PLM

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
226
Like
46
Πόντοι
1
Την επομενη φορα μπορει να ψαξουν τον δικο σου κωλο ή της γκομενας σου, τωρα δεν σε βριζω απλα σου αναφερω μια υπαρκτη πιθανονητα
δεν πρόκειται να γίνει,ξέρουν ποιούς ψάχνουν
μπορεί όμως να ψάξουν τον δικό σου κωλο,ούτε εγώ σε βρίζω απλά αναφέρω μια υπαρκτή πιθανότητα

καλό βράδυ να έχεις,αρκετά για απόψε
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
δεν πρόκειται να γίνει,ξέρουν ποιούς ψάχνουν
μπορεί όμως να ψάξουν τον δικό σου κωλο,ούτε εγώ σε βρίζω απλά αναφέρω μια υπαρκτή πιθανότητα

καλό βράδυ να έχεις,αρκετά για απόψε
Σιγουρα ξερουν φανηκε αυτο.... Απλα να σε ενημερωσω οτι τον δικο μου κωλο δεν θα τον ψαξει κανεις για τον απλουστατο λογο οτι ζω σε μια πολιτισμενη χωρα την Δανια οπου τα ανθρωπινα δικαιωματα ακομα και του ποιο στυγνου εγκληματια γινονται σεβαστα χωρις Κουληδες και Χρυσοχοιδηδες, καλο βραδυ και καλη τυχη...
 

Επισκέπτης
Το πιο σημαντικο δε λετε. Ποσοι ανηλικοι βρισκονταν στο κλαμπ παρανομως.
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Το πιο σημαντικο δε λετε. Ποσοι ανηλικοι βρισκονταν στο κλαμπ παρανομως.
Δεν απαγορευεται η εισοδος ανηλικων σε τετοια μαγαζια αλλα η καταναλωση αλκοολ, σου θυμηζω τις χοροεσπεριδες για τις πενταημερες, αλλα αντε τωρα να τους βαλεις μεσα και να τους πεις δεν εχει ποτο....
 

Επισκέπτης
Δεν απαγορευεται η εισοδος ανηλικων σε τετοια μαγαζια αλλα η καταναλωση αλκοολ, σου θυμηζω τις χοροεσπεριδες για τις πενταημερες, αλλα αντε τωρα να τους βαλεις μεσα και να τους πεις δεν εχει ποτο....
κανεις λαθος, απαγορεύεται
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
κανεις λαθος, απαγορεύεται
Οπου εχω παει και Ελλαδα και εξω για καταναλωση αλκοολ εχει ταμπελακια οχι για εισοδο, αλλωστε και στις χοροεσπεριδες που καναμε στα νιατα μας ανηλικοι μπαιναμε νομιμα με την προυποθεση οτι δεν θα ποιουμε, αλλο τι γινονταν τελικα... Ενταξη οταν λεμε ανηλικοι να εννοουμε 16-17 2η και 3η Λυκειου οχι παρακατω, παρακατω εννοειται δεν μπαινεις. Παντως απο οτι λενε απο 19 και πανω ηταν μεχρι 25.
 

Επισκέπτης
Γιατι μεχρι 25; τους μεγαλους τους διωχναν;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Σου ειπε κανεις να αφησουμε να μοιραζουν ναρκωτικα σε δημοτικα - γυμνασια - λυκεια??? Εδω μιλαμε οτι 290 βγηκαν να διασκεδασουν σε ενα κλαμπ, και οχι παρτυ, κλαμπ ηταν ηλιθιοι!!! αυτοι πληρωσαν, και κατεληξαν να τους ψαχνουν τον κωλο επειδη καποιοι 10 ειχαν πανω τους ναρκωτικα, δηλαδη το 3%, ποσοστο που μπορει να βρεθει σε οποιοδηποτε χωρο διασκεδασης, αρα οποιος βγαινει να διασκεδασει με αυτην την λογικη θα εχει τον κινδυνο να του ψαχνουν τον κωλο σε αυτον και την γκομενα του, αυτο λεμε βλακακο και οχι να μοιραζουμε ναρκωτικα σε νηπια, το καταλαβες???
και 1 στους 1000 να εχει, το σωστο είναι η αστυνομια να ψαχνει για να τον βρει, κι ας ενοχληθουν οι 999.

και ναι σε δημοσιο χωρο μπορει οπουδήποτε να σε σταματησει η αστυνομια για ελεγχο καλως ηρθες στον πλανητη γη.

αν θες να ακουσεις μουσικη και να πιεις με την γκομενα χωρις να υπαρχει περιπτωση να σε ενοχλησει κανεις καθεσαι και σπιτι σου, εχω χορεψει πολλες φορες σπιτακι χωρις να ανεχομαι τους διπλανούς να καπνιζουν ή να μην αφηνουν χωρο να χορεψω ή να κατσω, υστερα γαμας και την γκομενα επι τοπου.
αντε που σας μαρανε αν θα ενοχληθουν από τον ελεγχο αθωοι. προφανως στον ελεγχο οι περισσοτεροι αθωοι είναι, αμα ηταν σιγουροι από πριν ποιος κουβαλάει ναρκωτικα θα τον συλλαμβαναν χωρις ελεγχο, αυτό σημαινει ελεγχος ψαχνω ΜΗΠΩΣ βρω κατι και φυσικα θα ψαχνουν σε παρτυ και κλαμπ που εχει νεαρους και όχι σε εκκλησιες με τις γιαγιαδες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Γιατι μεχρι 25; τους μεγαλους τους διωχναν;
οι πολλοι μεγαλοι τι να πανε να κανουν ρε?
θα αφησει ο 40ρης την συζυγο ή την γκομενα ή θα παει με την γκομενα στο πιπιναδικο? πηγαινε εσυ εκει που εισαι πισωκινητος κατι θα βρεις, θα εχει και γκεηδες
 

Επισκέπτης
οι πολλοι μεγαλοι τι να πανε να κανουν ρε?
θα αφησει ο 40ρης την συζυγο ή την γκομενα ή θα παει με την γκομενα στο πιπιναδικο? πηγαινε εσυ εκει που εισαι πισωκινητος κατι θα βρεις, θα εχει και γκεηδες
σκασε ηλιθιε χοντρε
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
εγω δεν καταλαβα ακομα το φασιστικο και το κακο που εγινε.
μπηκαν σε ένα μαγαζι με 300
και πιασανε 10 με ναρκωτικα.
τι επρεπε να κανουν να τους αφησουν να κερασουν και τους διπλανούς τους για να μην χαλασει η βραδια στους αλλους 290 αθωους????

πατε καλα?

τι παιρνετε και εσεις και αμολατε τέτοιες παπαριες??

σε παρτυ κανανε ντου και οντως πιαστηκαν καποιοι, που θελατε να γινει ελεγχος στην εκκλησια στις γιαγιάδες για να μη πιασουνε κανεναν?

Ρε φιλε σοβαρολογεις; Εσυ θα αισθαονοσουν ανετα να εισαι στα γονατα για μια ωρα μαζι με αλλους 300 στο club με οπλα απο πανω σου, μαζι με την γυναικα σου; Αυτες οι καταστασεις μονο τρομο φερνουν. Πολιτης εισαι , οχι εγκληματιας. Ειδες τις ποσοτητες που βρεθηκαν; Αυτες οι ποσοτητες αντιστοιχουν για 2-3 ατομα MAX. Ειναι λογικο να γινονται ενεργειες τετοιας εμβελειας για να βρεθουν τετοιες ποσοτητες;

Την αλλη φορα ας κανουν ντου και στα γηπεδα ρε φιλε,να εχουν 30.000 στα γονατα για 1 ωρα με ελικοπτερα να πεταν απο πανω και snipers μηπως βρουν κανα τσιγαρο χασις η κανα μη-συνταγογραφημενο mesulid
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
γαμησε τους ρε συ
αφου ειναι πατοβλακες του πληκτρολογιου
νομιζεις οι 3 στοςυ 4 εχουν βγει απο το δωματιο του σπιτιου τους...να πανε σε κλαμπ ειναι μονο στα ονειρα τους.

ειπαμε η επιχειρηση ηταν μια μαλακια και μιση και σχεδιαστηκε απο πατομπουκαλους της ΕΛΑΣ.

 

Επισκέπτης
Ολες αυτες οι μουσικες ειναι υποπτες και οσοι τις ακουνε θα τρωνε ξυλο απο δω και μπρος
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
γαμησε τους ρε συ
αφου ειναι πατοβλακες του πληκτρολογιου
νομιζεις οι 3 στοςυ 4 εχουν βγει απο το δωματιο του σπιτιου τους...να πανε σε κλαμπ ειναι μονο στα ονειρα τους.

ειπαμε η επιχειρηση ηταν μια μαλακια και μιση και σχεδιαστηκε απο πατομπουκαλους της ΕΛΑΣ.

Εγω που καμια εκτιμηση δεν εχω στην αστυνομια δεν την εχω για ΤΟΣΟ ηλιθια. Πιο πιθανο θεωρω οτι ηταν επειδη δεν ταιζε το καταστημα καποιον αξιωματικο οπως πολλα αλλα (αληθεια ξερετε γιατι οι αστυνομικοι πανε ΜΟΝΟ στα Everest?) ή γιατι ηθελε να κανει καμια εξυπηρετηση σε αλλον επιχειρηματια που ταιζει κανονικα
 

Επισκέπτης
Εγω που καμια εκτιμηση δεν εχω στην αστυνομια δεν την εχω για ΤΟΣΟ ηλιθια. Πιο πιθανο θεωρω οτι ηταν επειδη δεν ταιζε το καταστημα καποιον αξιωματικο οπως πολλα αλλα (αληθεια ξερετε γιατι οι αστυνομικοι πανε ΜΟΝΟ στα Everest?) ή γιατι ηθελε να κανει καμια εξυπηρετηση σε αλλον επιχειρηματια που ταιζει κανονικα
ή γιατι ειναι ρεηβαδες δλδ χαπακηδες δλδ πουτσα και ξυλο απο δω κι εμπρος

Εμεις οι αρσενικοι παμε σε ελληναδικα
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
ή γιατι ειναι ρεηβαδες δλδ χαπακηδες δλδ πουτσα και ξυλο απο δω κι εμπρος

Εμεις οι αρσενικοι παμε σε ελληναδικα

Ναι μαν, στα ελληναδικα δεν παιζει κανενα ντρογκι, ουτε παναντολ δεν παιρνουν
 

DIMIGAS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2019
Μηνύματα
434
Like
227
Πόντοι
21
Ολοι εχουν κάτι ρουθούνια αποχετεύσεις στα λαικάδικα  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom