Νέα

Έφοδος σε δύο οίκους ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DmtrsxXx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Ρε γιατί δεν ανοίγει νήμα με τίτλο "Η μέθοδος της πουτανοποίησης" όπου να μας εξηγείς λεπτομερώς στρατηγικές και καίρια σημεία?
Δεν εχω σκοπο να δημοσιευσω την τακτικη μου τοσο.
Απλα εγω την εφαρμοζω πειραματικα.
Τα ποσοστα επιτυχιας διαφερουν απο ανθρωπο σε ανθρωπο οπως και απο γυναικα σε γυναικα.
Εγω στις 32 προτασεις μαγκωσε αυτη αλλα ακομα χωρις το επιθυμητο αποτελεσμα.
Αν κατσει θα το ενημερωσω.
Χρονοτριβω ομως οχι τοσο στην καθε γκομενα οσο στη διαδικασια και αυτο με κανει να νοσταλγω τα μπουρδελα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Καταλαβαίνεις ότι γράφεις και απαντάς βλακείες?
Ότι λες άσχετα και μαλακίες?
Είσαι συναρπαστικά ηλίθιος.
Αν δεν υπήρχες ο αντισθένης θα έπρεπε να σε εφεύρει...
Ο χρήσιμος ηλίθιος ως έκφραση αδυνατεί να περιγράψει το στάτους σου.
Αν ποτέ κάνω σάι θα σε πληρώνω με το μήνα για να γράφεις με αυτή την αυθεντικότητα που σε χαρακτηρίζει. Δεν αντιγράφεσαι...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κατάλαβες τίποτα ή να μεταφράσω?
Χαιρομαι προμοτορα που αναγνωριζεις την ανωτεροτητα ενος συριζαιου αλλα και ενος βετερανου πουτανιαρη.
Εφοσον η κυβερνση σου εκλεισε το χομπι μας τη ζωη μας ολη ουσιαστικα η λυση ειναι να βρεθει εναλλακτικη μεθοδος.
Εγω σκεφτηκα βρηκα αυτην και την εφαρμοζω και εχω σκαρφιστει και αλλη μεθοδο άλλο που δεν την δηλωνω εδω δημοσια.
Εχει σασπενς να πουτανοποιεις γυναικες δεν λεω μιας και σου ειπα αυτα ειναι τα αποτελεσματα που κλεισαν τα μπουρδελα.
Ανοιχτε τα να παει ο καθενας στο ποστο του
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.382
Κριτικές
21
Like
9.759
Πόντοι
3.346
Χαιρομαι προμοτορα που αναγνωριζεις την ανωτεροτητα ενος συριζαιου αλλα και ενος βετερανου πουτανιαρη.
Εφοσον η κυβερνση σου εκλεισε το χομπι μας τη ζωη μας ολη ουσιαστικα η λυση ειναι να βρεθει εναλλακτικη μεθοδος.
Εγω σκεφτηκα βρηκα αυτην και την εφαρμοζω και εχω σκαρφιστει και αλλη μεθοδο άλλο που δεν την δηλωνω εδω δημοσια.
Εχει σασπενς να πουτανοποιεις γυναικες δεν λεω μιας και σου ειπα αυτα ειναι τα αποτελεσματα που κλεισαν τα μπουρδελα.
Ανοιχτε τα να παει ο καθενας στο ποστο του
Ζαν ο πουτανόβιος:rockon::rockon::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom