Νέα

Εφαρμογή μηνυμάτων που καταστρέφονται

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giannos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
G

Giannos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
201
Like
880
Πόντοι
81
Κοιτα σαν παντρεμενος εγω δεν δινω σημασία σε όλα αυτα. Στο κινητο παντα σβηνω τα μυνηματα αφου τελιωσει η συνομιλία . Αν δουνε το κινητο μου εχω φωτο με 10 διαφορετικες γκόμενες. Αν με δει η Μερκελ απλα τις λεω οτι ειναι παλακιδες επι πληρωμη και ως ωριμος αντρας εχω καθε δικαιωμα. Εφοσον είμαι σωστος και τις πληρωνω όλες δεν βγαζει κιχ. Τωρα τόσες γυναικες , παντρεμενη βρηκες. Τοσες γκόμενες κρα κανουν . Τεσπα.
Να σου πω κατι που θα σου φανει απιστευτο? Εκεινη με βρηκε. Και δεν το παιζω μαγκας και γαμιας απλα ειναι η αληθεια. Η ιδια λοιπον ενδιαφερθηκε.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: srek7
OP
OP
G

Giannos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
201
Like
880
Πόντοι
81
Κοιτα σαν παντρεμενος εγω δεν δινω σημασία σε όλα αυτα. Στο κινητο παντα σβηνω τα μυνηματα αφου τελιωσει η συνομιλία . Αν δουνε το κινητο μου εχω φωτο με 10 διαφορετικες γκόμενες. Αν με δει η Μερκελ απλα τις λεω οτι ειναι παλακιδες επι πληρωμη και ως ωριμος αντρας εχω καθε δικαιωμα. Εφοσον είμαι σωστος και τις πληρωνω όλες δεν βγαζει κιχ. Τωρα τόσες γυναικες , παντρεμενη βρηκες. Τοσες γκόμενες κρα κανουν . Τεσπα.
Σε ποιον λες για τις πληρωμενες παλλακιδες? Στη γυναικα σου?
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Σε ποιον λες για τις πληρωμενες παλλακιδες? Στη γυναικα σου?
Tο ξέρει ότι είμαι πουτανιαρης πριν με παντρευτει.

Τώρα πλέον μετα απο 18χρόνια ούτε που την νοιάζει αρκει να της προσφερω αυτα που ζηταει.

Αλλωστε ειμαστε εδω και καιρο οχι πια σεξ μονο φίλοι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να σου πω κατι που θα σου φανει απιστευτο? Εκεινη με βρηκε. Και δεν το παιζω μαγκας και γαμιας απλα ειναι η αληθεια. Η ιδια λοιπον ενδιαφερθηκε.
Ετσι πες ! Τωρα καταλαβαινω
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Στο WhatsApp και στο telegram τα μηνύματα είναι κωδικοποιημένα.
Άρα δεν τα διαβάζει κανένας.
Ούτε αποθηκεύονται σε σέρβερ.

Επίσης στο WhatsApp μπορείς να κλειδώσεις την κουβέντα με το γκομενάκι με το αποτύπωμα ή με κωδικό, οπότε αν η γυναίκα σου ανοίξει το WhatsApp και πάλι να μην μπορεί να βρει καν τα απαγορευμένα τσατ.
δυστυχώς δεν έχω τέτοια προβλήματα χαχαχ..
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
Καθάρισες κανέναν και θέλεις να χαθουν τα ίχνη σου τυπε να πουμε? :sunglasses:

τυπε μπορει να ηταν καμια,προσκληση σε ραντεβου θανατου σαν αυτα που εκανε ο ντοπας με τους κλωνους του :confused::confused::confused:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Αν νομίζετε οτι το μηνυμα καταστρεφετε πλαναστε πλανην οικτρα
Το μονο σιγουρο αν επιλεξεις την καταστροφη του μηνυματος ειναι οτι θα φακελωθει με υπογραμμισμενα κοκκινα γιατι σου λενε αυτος κατι κρυβει για να δουμε...
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Τι σημαίνει ανοιχτού κώδικα;
Ανοιχτού κώδικα, σημαίνει ότι ο κώδικας, δηλαδή το γραμμένο πρόγραμμα, μπορεί να διαβαστεί από τον κάθε ένα.
Οι προγραμματιστές, εν προκειμένω, μπορούν να διαβάσουν, να δουν τι κάνει το πρόγραμμα και να διορθώσουν-προσθέσουν-αφαιρέσουν λειτουργίες.
Παράδειγμα, τα Windows είναι κλειστού κώδικα. Μόλις πέρυσι αν θυμάμαι καλά, έδωσαν στη δημοσιότητα τον κώδικα των xp.
Εσύ, ξέρεις αν τα Windows αποθηκεύουν ότι πληκτρολογείς εσύ και το στέλνουν στην Ms σε κάποιο σέρβερ;
Δεν το ξέρεις. Στου ανοιχτού κώδικα, μπορείς να δεις ακριβώς τι κάνει κάθε πρόγραμμα.
Λοιπόν, φίλε με την παντρεμένη...:
Ξέχνα τις εφαρμογές αδερφέ. Δε σε καλύπτουν πουθενά. Όπως είπε ένας φίλος, μπορεί να τραβήξει φωτο με άλλο κινητό και να την αποθηκεύσει, αν θέλει να σου κάνει κακό.
Είναι καλό που είναι παντρεμένη. Θα έχει τους ίδιους φόβους.
Απλά, ακολούθησε κάποιους κανόνες, που θα σου πω:
-Όχι μηνύματα από το σπίτι.
-Όχι μηνύματα για ψύλλου πήδημα.
-ΣΟΣ: Αν καταφέρεις να την πηδήξεις και το κάνεις καιρό, μη συνηθίσεις στην ιδέα αυτή σαν κάτι φυσιολογικό. Είναι ότι χειρότερο, γιατί ξεχνάς τις άμυνες. Και αν τα πας χάλια με τη γυναίκα, συνηθίζει ο εγκέφαλος στο νέο πήδημα. Ειδικά αν παίξει και αίσθημα στο ενδιάμεσο.
-Κάποιοι λένε να μην πεις επώνυμο, να μην πεις που δουλεύεις, πού μένεις κλπ.
Λοιπόν, επειδή μου έτυχε κάτι τέτοιο, να ξέρεις ότι αν η "σχέση" δε βασιστεί σε κάποιο επίπεδο εμπιστοσύνης, δε θα πηδήξεις. Πρέπει να υπάρχει ένα ελάχιστο επίπεδο για να ξεκινήσει κάτι. Μην την αποθαρρύνεις με ακραία μυστικότητα.
Επίσης ελπίζω να μην είναι καμία φίλη της γυναίκας σου, βαλτή...
Αν θες, πες μας και πού τη βρήκες. Σόσιαλ, φόρουμ, app κλπ.
Έτσι από περιέργεια...
Καλή δύναμη εύχομαι. Αν είναι η πρώτη φορά, θα πρέπει να είσαι προσεκτικός.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
18
Like
15.451
Πόντοι
4.546
Αν νομίζετε οτι το μηνυμα καταστρεφετε πλαναστε πλανην οικτρα
Το μονο σιγουρο αν επιλεξεις την καταστροφη του μηνυματος ειναι οτι θα φακελωθει με υπογραμμισμενα κοκκινα γιατι σου λενε αυτος κατι κρυβει για να δουμε...
Τύπε μου, δεν μας νοιάζει αν μας φακελώσει η ΕΥΠ, ΣΙΑ, ΦΜΠΙΑΪ, κ.λ.π., μας ενδιαφέρει απλώς να μην μας εκβιάσει η παντρεμένη ή ο σύζυγος... εκτός και... λες νας μας εκβιάσουν ΚΑΙ οι μυστικές υπηρεσίες;;; (άνθρωποι είναι και αυτοί, κάπως πρέπει να ζήσουν, να βγάλουν το ψωμί τους... )
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
2
Like
65.101
Πόντοι
12.056
Αν νομίζετε οτι το μηνυμα καταστρεφετε πλαναστε πλανην οικτρα
Το μονο σιγουρο αν επιλεξεις την καταστροφη του μηνυματος ειναι οτι θα φακελωθει με υπογραμμισμενα κοκκινα γιατι σου λενε αυτος κατι κρυβει για να δουμε...
δεν πιστευω να εισαι απο αυτα τα σαινια της μοσσαντ που τους πηρανε χαμπαρι τους αλλους που φτασανε 2 χλμ εξω απο την πρωτευουσα του ισραηλ
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Τύπε μου, δεν μας νοιάζει αν μας φακελώσει η ΕΥΠ, ΣΙΑ, ΦΜΠΙΑΪ, κ.λ.π., μας ενδιαφέρει απλώς να μην μας εκβιάσει η παντρεμένη ή ο σύζυγος... εκτός και... λες νας μας εκβιάσουν ΚΑΙ οι μυστικές υπηρεσίες;;; (άνθρωποι είναι και αυτοί, κάπως πρέπει να ζήσουν, να βγάλουν το ψωμί τους... )
Είπαμε, δεν υπάρχει λύση.
Ακόμα και αν αυτοκαταστρέφεται, ή δε μπορείς να πάρεις screenshot, πάλι με δεύτερο κινητό βγάζεις όσες φωτο θες.
Το θέμα είναι να μην πέσεις στην περίπτωση.
Γι' αυτό είπα, θα πρέπει να είσαι έτοιμος για όλα, όταν ξεκινάς κάτι τέτοιο.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.670
Κριτικές
1
Like
1.999
Πόντοι
366
τυπε μπορει να ηταν καμια,προσκληση σε ραντεβου θανατου σαν αυτα που εκανε ο ντοπας με τους κλωνους του :confused::confused::confused:
Ο Νώντας είναι και αυτός. Ο Ντόπας δηλαδή. Ορισμένα πραγματα εδώ μέσα θα παραμενουν τα ίδια σε βάθος χρόνου τυπε εντουρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom