Νέα

Έφαγα πόρτα από μπουρδέλο χωρίς λόγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George100100
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
Είχα φάει κι εγώ μια φορά πόρτα κάποτε. Κράταγα ένα κουτάκι μπίρα και η τσα με πέρασε για μεθυσμένο :grin: Το πιο σπαστικό πάντως είναι το αντίθετο...Να θες να φύγεις και να σε πρήζουν μέχρι να τα καταφέρεις:grin:
Στην αρχη ετσι εκανε χαχα
 
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
Μάγκες όλα κομπλέ λύθηκε το πρόβλημα Σας ευχαριστώ όλους! Σιγά που θα τρώγαμε και πόρτα από τανεσπου του εικοσάρικου χαχα είχε πάει ο φίλος μου το απόγευμα και της είχε κάνει πλάκα Για μένα και το πίστεψε η χαζή και για αυτό και με είχε διώξει τότε.. αλλά έμαθα κάτι και ξενέρωσα
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
72
Like
12.794
Πόντοι
25.036
Μάγκες όλα κομπλέ λύθηκε το πρόβλημα Σας ευχαριστώ όλους! Σιγά που θα τρώγαμε και πόρτα από τανεσπου του εικοσάρικου χαχα είχε πάει ο φίλος μου το απόγευμα και της είχε κάνει πλάκα Για μένα και το πίστεψε η χαζή και για αυτό και με είχε διώξει τότε.. αλλά έμαθα κάτι και ξενέρωσα
Χαίρομαι πολύ για σένα φίλε μου, αλλά επειδή εδώ ξεδιπλωθηκαν θεωρίες, φιλοσοφίες, συνομοσιολογιες και χίλια δυο, θες μήπως να μας πεις και κάτι παραπάνω να μας φύγει η πουτάνα η περιέργεια...
 
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
Χαίρομαι πολύ για σένα φίλε μου, αλλά επειδή εδώ ξεδιπλωθηκαν θεωρίες, φιλοσοφίες, συνομοσιολογιες και χίλια δυο, θες μήπως να μας πεις και κάτι παραπάνω να μας φύγει η πουτάνα η περιέργεια...
Άμα θέλεις σου στέλνω προσωπικό μήνυμα και όποιος άλλος θέλει
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Μάγκες όλα κομπλέ λύθηκε το πρόβλημα Σας ευχαριστώ όλους! Σιγά που θα τρώγαμε και πόρτα από τανεσπου του εικοσάρικου χαχα είχε πάει ο φίλος μου το απόγευμα και της είχε κάνει πλάκα Για μένα και το πίστεψε η χαζή και για αυτό και με είχε διώξει τότε.. αλλά έμαθα κάτι και ξενέρωσα
1280-790x485.jpg

:confused::confused::confused:
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
72
Like
12.794
Πόντοι
25.036

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
περα απο την πλακα, επειδη φαινεσαι πολυ μικρος-νεος απο τον τροπο γραφης σου και επειδη ειμαστε και σοβαροι... καποιες φορες, η λυση στην ανησυχια σου ειναι αναμεσα σε αυτα τα δυο ποστς.
#8
#32
μελετησε τα καλα, φιλοσοφησε τα (οσο περισσοτερο μπορεις) και καλη συνεχεια με προσοχη παντα !
Μωρέ λες να είναι ο oreos 24?
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
Χμμ....όχι δεν πρεπει να είσαι εσυ..αυτός ένα αυτιστικό μαλακισμενο είναι. Κανε search κ θα κατάλαβεις τι εννοώ.
Δεν πιστεύω να θέλει να μου φάει την γκόμενα... γιατί θα έχουμε πρόβλημα χαχαχα
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
OP
OP
G

George100100

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
46
Like
79
Πόντοι
0
Το ότι κάποιες πουτάνες έχουν και γκόμενο (που αποδέχεται την κατάσταση φυσικά) με ξεπερνάει.
Κάτι Αλβανούς έχουν συνήθως που τις έχουν στο δούλεμα τους τρώνε τα λεφτά της κερνάνε και καμιά μυτιά τρώνε και κάνα χέρι ξύλο και όλα καλά
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vladgr

grigorhss2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Προ 5ετιας είχε πάει ένας γνωστός μου, τεράστιων διαστάσεων, 130kg τουλάχιστον σε στούντιο, και εκεί που βγάζει το 50ρικο και πάει να το δώσει στη τσατσα του λέει η πουτανα φύγε από εδώ χοντρε δε σε θέλω


Πρέπει να είναι τρελή ήττα το να φας πόρτα σε μπουρδελο
13O kila ειμαι εγο 183 υψοσ , δεν με λεσ και τεραστιο
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
227
Πόντοι
20
Παιδιά να μην επηρεαζεστε από την συμπεριφορά μιας πουτανας. Η σχέση σας είναι ψυχρή και επαγγελματική. Αν κάτι δεν σου αρέσει απλά δεν ξαναπάς. έχω νιώσεις κ γω κακη συμπεριφορά από πουτανα μπορεί στο σαλοναρισμα να σε ξεγελάσει κ μέσα να σ' βγάλει άλλο χαρακτήρα να σε κοιτάζει υποτιμητικά να στον πιάνει τάχα δήθεν ότι πιάνει πινέζα και άλλα πολλά που να θέλει να σε μειώσει σαν άντρα.πορτα μπορεί να φάει οποιοδήποτε και για οποιαδήποτε λόγο φανταστείτε να σας πηδάνε έναν τσούρμο μαμελουκοι κάθε μέρα κάποια στιγμή μπορεί να σαλτερνετε. Δυστυχώς όλα είναι μες το παιχνίδι.
Υ.Γ αν είστε και πρόωρου εκσπερματιστες σίγουρα θα σας συμπαθήσουν πιο πολύ από τους άλλους χαχα .καλό ξαλαφρωμα αρχιδιων.
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Σε εμενα εχει γινει να μου πει η κοπελα... "Οχι τωρα μουρο μου.. ελα αλλη φορα"
Πηγα την αλλη μερα και μου εξηγησε..
Τις ειχε σπασει τα νευρα ενας μπαρμπας και ηξερε οτι δεν θα περασω καλα και για αυτο με εδιωξε...
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
Μάγκες όλα κομπλέ λύθηκε το πρόβλημα Σας ευχαριστώ όλους! Σιγά που θα τρώγαμε και πόρτα από τανεσπου του εικοσάρικου χαχα είχε πάει ο φίλος μου το απόγευμα και της είχε κάνει πλάκα Για μένα και το πίστεψε η χαζή και για αυτό και με είχε διώξει τότε.. αλλά έμαθα κάτι και ξενέρωσα
γιατι αποριπτουν οι πουτανες πελατη?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom