Νέα

Εδεσσα καυλιαρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Super 3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά καλά που άνοιξε κι αυτό το θέμα και βλέπουμε κανένα γκομενάκι της προκοπής. Ήμουν έτοιμος να διαγραφώ από το bou. Μεγάλε ευεργέρτη σε ευχαριστούμε πολύ!
 
OP
OP
S

Super 3

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2018
Μηνύματα
87
Like
20
Πόντοι
0
Παιδιά καλά που άνοιξε κι αυτό το θέμα και βλέπουμε κανένα γκομενάκι της προκοπής. Ήμουν έτοιμος να διαγραφώ από το bou. Μεγάλε ευεργέρτη σε ευχαριστούμε πολύ!       
                        Δεν γαμιεστε ολοι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Έλα τύπε σουπερ3,πάρε την φάπα σου και τράβα αλλού να ανοίξεις τέτοια θέματα  :s&m_1: :s&m_1: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:,οι μύστες του φόρουμ δεν τα έχουμε καμία ανάγκη  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :rockon: :rockon: :birdman: :birdman:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Όξω ρε βλαχοεδεσσαίε  :birdman: :birdman:,άντε τράβα να βρεις καμιά αξύριστη ελλεινίδα να την παντρευτείς να την αφήσεις έγκυο και μετά ξαναμπες στο φόρουμ να μας παρακαλέσεις να σου πούμε καμιά καλή πουτάνα  :jerking: :jerking: :jerking:,βλάκα  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 
OP
OP
S

Super 3

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2018
Μηνύματα
87
Like
20
Πόντοι
0
Όξω ρε βλαχοεδεσσαίε  :birdman: :birdman:,άντε τράβα να βρεις καμιά αξύριστη ελλεινίδα να την παντρευτείς να την αφήσεις έγκυο και μετά ξαναμπες στο φόρουμ να μας παρακαλέσεις να σου πούμε καμιά καλή πουτάνα  :jerking: :jerking: :jerking:,βλάκα  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
αυτα που κανεις εσυ δεν τα κανω και γω ξερεις
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Η Έδεσσα έχει πανέμορφες γκόμενες! Αν είναι εύκολες ή δύσκολες δεν το ξέρω γιατί όποτε την επισκέπτομαι είμαι με τη γυναίκα μου! :grin:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Η Έδεσσα έχει πανέμορφες γκόμενες! Αν είναι εύκολες ή δύσκολες δεν το ξέρω γιατί όποτε την επισκέπτομαι είμαι με τη γυναίκα μου! :grin:

Οι γκόμενες της επαρχίας γίνονται εύκολες μόνο όταν φύγουν απο'κει.

Όποιος θέλει να γνωρίσει επαρχιώτισες,ας τις ψάξει Θεσσαλονίκη-Αθήνα και όχι στις πόλεις τους.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Η Έδεσσα έχει πανέμορφες γκόμενες! Αν είναι εύκολες ή δύσκολες δεν το ξέρω γιατί όποτε την επισκέπτομαι είμαι με τη γυναίκα μου! :grin:

Τύπε από την έδεσσα είναι η γυναίκα σου???
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Οι γκόμενες της επαρχίας γίνονται εύκολες μόνο όταν φύγουν απο'κει.

Όποιος θέλει να γνωρίσει επαρχιώτισες,ας τις ψάξει Θεσσαλονίκη-Αθήνα και όχι στις πόλεις τους.

Πέσταααααααα! ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι!
 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Η Έδεσσα έχει ωραίες αλλα θεοκομπλεξικες γκομενες.
Ολες νομίζουν οτι εχουν το χρυσό μουνι.Και φυσικά ψάχνουν την καλη ζωη.
Βεβαιωμένο.
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Παιδια αληθευει πως στην Έδεσσα είναι σφιχτοκόλλες γιατί πλένουν τον κόλο τους στους καταράχτες?
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.885
Like
5.585
Πόντοι
1.056
Η Έδεσσα έχει ωραίες αλλα θεοκομπλεξικες γκομενες.
Ολες νομίζουν οτι εχουν το χρυσό μουνι.Και φυσικά ψάχνουν την καλη ζωη.
Βεβαιωμένο.

Ε και τι θες να ψαξουν ρε τυπε την φτωχη ζωη;

Ειναι η φυση της γυναικας ετσι, αναζητουν αξιοπρεπης ζωη για την δημιουργια απογονων.
 

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
Μακράν το καλύτερο σάιτ με τις πιο καυλιάρικες  :wanker: και αληθινές φωτογραφίες.  :kneel:
Εύγε!
:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom