Νέα

Έχω πρόβλημα στύσης;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα john_sexy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
ρε παιδια ειναι δυνατον να γλυφεις ενα μουνι που σαρεσει και να σου πεφτει? ημαρτον! ! ! :headbang: :headbang:
ρε φιλε που ανοιξες το θρεντ,πες της γκομενας να σου βαλει λιγο δαχτυλο,ποτε δεν ξερεις τι μπορεις να ανακαλυψεις  :grin:
 
OP
OP
J

john_sexy

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σκατα! οκ μπορω να τραβηξω 3-4 μαλακιες σε μια μερα αλλα κ παλι θελω λιγο χρονο ενδιαμεσα. Τωαρα δεν ξερω τι να κανω κατι πρεπει να γινει με αυτη την κατασταση γιατη αν συνεχιστει θα με χωρισει κ εγω την αγαπαω...
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
ρε παιδια ειναι δυνατον να γλυφεις ενα μουνι που σαρεσει και να σου πεφτει? ημαρτον! ! ! :headbang: :headbang:
ρε φιλε που ανοιξες το θρεντ,πες της γκομενας να σου βαλει λιγο δαχτυλο,ποτε δεν ξερεις τι μπορεις να ανακαλυψεις  :grin:

αμα δεν ειναι καβλα η γκομενα και καθαρη και την ψιλογουσταρεις σου παραπεφτει.
τα περι δακτυλων εσυ φαινεται τα εχεις δοκιμασεις για αυτο τα προτεινεις αλλα κρατα τα για παρτι σου! :tickedoff:
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
αμα δεν ειναι καβλα η γκομενα και καθαρη και την ψιλογουσταρεις σου παραπεφτει.
τα περι δακτυλων εσυ φαινεται τα εχεις δοκιμασεις για αυτο τα προτεινεις αλλα κρατα τα για παρτι σου! :tickedoff:
καλα το καταλαβα οτι εισαι κρυφοαδερφη λαγε.ουστ :birdman:
 

psolaras19

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2008
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά εμένα εδ'ω και 2 βδομάδες πρέπει να τον παίξω για να μου σηκωθεί ! Παλιά όταν έβλεπα ένα μουνί κοιτούσε τον έναστρο  ουρανό ! Έχω πέντε μέρες να αυνανιστώ . Ούτε όταν ξυπνάω δεν μου είναι σηκωμένο . Μήπως φταίει το ότι χάλασε ο υπολογιστής μου και ο υπερβολικός φόβος του θανάτου που μου ήρθε τελευταία τα οποία φέρνουν άγχους ; ή γίνομε αδερφή ; η φταίει που από το πολύ πάχος σε χαλάρωση το πέος μου είναι πάρα πολύ μικρό ; ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΗΚΩΘΕΙ ;
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
δοκίμασε αυτό

1 ) κλέψε μία στολή ss από το μουσείο
2 ) φόρεσε την
3 ) βρες ένα cg και πλήρωσε αδρά 4 ) βάλτην να φορέσει μία ξανθιά περούκα με μπούκλες
5 ) Βρες ένα πλαστικό ξίφος
6 ) Βάλε την να κάτσει στα 4
7 ) Ενώ φοράς την στολή βγάξε έκω τον πούτσο και ξέσκιστης τον κώλο ενώ την έχεις πει να φωνάζει " για μάιν φίρερ μπούμσεν ζι μίχ "
8 ) Μετά βγάλε την στολή και ξάπλωσε ανάσκελα . Πες την να κάτσει στα πόδια σου και γάμα της το μουνί ενώ κραδαίνοντας το σπαθί φωνάζεις " attack ! " "attack " !
9 ) Χύσε


Αυτό λέγετε historical military sex

Ε-Π-Ο-Σ :2funny:
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
πιστευω οτι ειναι ψυχολογικο.κανε ερωτικα παιχνηδια.Π.Χ.εγω τη γυναικα μου δεν μπορω να τη γαμισω χωρις φαντασια.τη βαζω και μπαινει στο δωματιο οπου ειμαι ξαπλωμενος καπνιζοντας.μου λεει στα Ελληνικα ελα μωρακι μου να με γαμισης κι τετοια.μου καει τσιμπουκι τη γαμαω στα γρηγορα και φευγει.φοβερη αισθηση σαν να ειμαι στη φυλης!!!!!μια αλλη τη γαμαγε πισωκολητο ενω καπνιζε!!!!φοβερο!!!!!καυλωνα φανταστικα!!!!!οταν ομως εκοψε το καπνισμα δεν με καυλωνε πια και δεν μπορουσα να τη γαμισω!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom