Νέα

Εχω προβλημα με τα ωραια μουνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 538
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
  Εκεί να δεις αμφισβήτηση ....  Λες : " βλέπω ένα όμορφο μουνί, του την πέφτω, λέω θα περάσω καλά, έρχεται αξύριστο και δεν κάνει και καλό σεξ...., ξενερώνω και τη διώχνω... ή μάλλον φεύγει από μόνη της και ξεφουσκώνω από χαρά...."

  Τι πιο αληθινό από αυτό;

Να λεγα πως πέρασα απίθανα.... να λεγα πως γάμησα ένα θεόμουνο και μου κάνε τα φανταστικά κοπλα.... να δεχτώ και τις ειρωνείες και τα σχόλια....

Μα λέω πως δεν πέρασα καλά.... και πάλι ειρωνείες και σχόλια.... μέχρι και σε υπόγειο της Αχαρνών βρέθηκα....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   

Είναι απλό.. Ενοχλούνται όσοι δεν μπορούν να έχουν ούτε αυτές τις ευκαιρίες με γυναίκες και κορο'ι'δεύουν τους εαυτούς τους ότι και οι υπόλοιποι δεν κάνουν παιχνίδι!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Είναι απλό.. Ενοχλούνται όσοι δεν μπορούν να έχουν ούτε αυτές τις ευκαιρίες με γυναίκες και κορο'ι'δεύουν τους εαυτούς τους ότι και οι υπόλοιποι δεν κάνουν παιχνίδι!

Nαι αλλα μηπως εφτιαξε στο ετσι την ιστορια του ωστε
να την περασει πιο ευκολα σαν πιστευτη ?  :P

ΚΟιτα ποση εμφαση δινει στο οτι την περιγραφει ετσι ωστε να γλιτωσει τις ειρωνειες.

Καλα οχι πως μας νοιαζει.... αλλα ετσι κουβεντα να γινεται.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
 Αυτά. Και πάλι λέω πως λίγο με νοιάζει αν με πιστεύουν κάποιοι. Φαίνεται άλλωστε πως η πολλή η μαλακία έχει χτυπήσει κόκκινο σε ορισμένους.


Αντε καλε ποια μαλακια...Αφου ολοι εδω μεσα (και ειδικα αυτοι που γραφουν συνεχεια) ειναι μεγαλοι γαμιαδες με τρελες επιτυχιες σε (πληρωμενες) γυναικες.....    :sunglasses:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Αντε καλε ποια μαλακια...Αφου ολοι εδω μεσα (και ειδικα αυτοι που γραφουν συνεχεια) ειναι μεγαλοι γαμιαδες με τρελες επιτυχιες σε (πληρωμενες) γυναικες.....    :sunglasses:
ειπες και μια σωστη κουβεντα ρε ριθμ..
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Είναι απλό.. Ενοχλούνται όσοι δεν μπορούν να έχουν ούτε αυτές τις ευκαιρίες με γυναίκες και κορο'ι'δεύουν τους εαυτούς τους ότι και οι υπόλοιποι δεν κάνουν παιχνίδι!

Εγω που δεν ενοχλουμαι και επειδη σας κοβω ολους ματσωμενους εδω μεσα, θα αρχισω να στελνω pm μπας και φιλοτιμηθει καμια ψυχη να μου κανει πουτανοδανειο με χαμηλο επιτοκιο γιατι δεν βγαινω τυποι μου πλεον  :'(
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Όχι στούβια.... αλλά αξύριστο πολύν καιρό... και αρκετό διάστημα αγάμητη όπως μου εξομολογήθηκε. Γι αυτό στα 5' βιαζόταν να τη γαμήσω. Μου πρότεινε και ακάποτο γαμήσι λέγοντας πως είναι πολύ καθαρή κι έχει κάνει και εξετάσεις.... ρώτησε κι εμένα αν είμαι "καθαρός" κι αν πηγαίνω με πολλές γυναίκες. Της είπα πως έχω αρχή το προφυλακτικό και ίσως μετά από καιρό... Το δέχτηκε χωρίς πολλά πολλά.

Που πας ρε Καραμήτρο; Για γαμήσι πας κυρά μου.... Άνθρωπος θα πάει να σου γλείψει το μουνί, όχι σκύλος... Ξύρισέ το το ρημάδι σου...

  Της το επεσήμανα για την αξυρισιά και μου είπε πως είναι ταξιδιώτισσα κι αυτή και δεν περίμενε πως θα της τύχαινε γκόμενος στον δρόμο...

" Σάλτα ξυρίσου... και ξαναέλα!"   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σουηδεζα και αξυριστη τυπε μου λιγο χλωμο...μηπως ηταν απο την σουηδια της αλβανιας?η μηπως μας τα λες λιγο φουσκωμενα?
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
σουηδεζα και αξυριστη τυπε μου λιγο χλωμο...μηπως ηταν απο την σουηδια της αλβανιας?η μηπως μας τα λες λιγο φουσκωμενα?


Oi σουηδεζες βγαινουν μονο σε ξυρισμενο μοντελο????
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ο ποδολαγνος εχει δηλωσει μπετατζης, σκουπιδιαρης, ναυτης, καντιλαναυτης, αθλητης, μπαρμαν, σερβιτορος, λαχειοπωλης, παντοπωλης, πλανοδιος εμπορος, αθλητης, νεκροθαφτης, κτλ, κτλ  :2funny:

ενω τωρα ειναι χρηματιστης και ταξιδευει σε ολο τον κοσμο  :2funny:
σιγα μην ειναι νεκροθαυτης τυπε :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
σουηδεζα και αξυριστη τυπε μου λιγο χλωμο...μηπως ηταν απο την σουηδια της αλβανιας?η μηπως μας τα λες λιγο φουσκωμενα?
τυπε σουηδεζες και λοιπες βορειες παιζουν και αξουριστες :grin:
δεν ειναι σαν τις ελλεεινιδες που ειναι περιποιημενες και πεντακαθαρες :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
τυπε σουηδεζες και λοιπες βορειες παιζουν και αξουριστες :grin:
δεν ειναι σαν τις ελλεεινιδες που ειναι περιποιημενες και πεντακαθαρες :grin:

Οι Σουηδεζεs ειναι αντιμετωπεs με το βαρυ ψυχοs αλλωστε
Οι Ελληνιδεs οσο και να το ξυρισουν......αχρειαστο θαναι..Θα εχουν ν αντιμετωπισουν το μυαλο τουs  :grin: :grin:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Ελληνες αντρες = Κατινες .....    :birdman: :birdman: :birdman:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ελληνες αντρες = Κατινες .....    :birdman: :birdman: :birdman:
th_grg.gif
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166


Μη γελας αυτο μου θυμιζετε ωρες ωρες....Εχουμε μια γειτονισσα στο χωριο κουτσομπολα και κακια η οποια παει απο σπιτι σε σπιτι (σε οσους μιλαει ακομη)  και λεει κακιες για ολους στη γειτονια....


Σαν αυτην κανετε αλλα ιντερνετικα....    :birdman:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Μη γελας αυτο μου θυμιζετε ωρες ωρες....Εχουμε μια γειτονισσα στο χωριο κουτσομπολα και κακια η οποια παει απο σπιτι σε σπιτι (σε οσους μιλαει ακομη)  και λεει κακιες για ολους στη γειτονια....


Σαν αυτην κανετε αλλα ιντερνετικα....    :birdman:
Στην καθημερινη μαs ζωη ειμαστε λακωνικοι....
"Βαλε φαι",  "Στρωσε μου να κοιμηθω",  "Στησου στα τεσσερα"
Ε αs ειμαστε λιγο πιο κοινωνκοι στο ιντερνετ :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom