Νέα

Εχω ενα e-mail και θέλω να βρώ σε ποιά sites έχει κάνει εγγραφή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα seminole
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
αν εισαι καλος, ισως σου πει ο μπολντ αν του σκασεις κανα κατοσταρικο. δεν εβγαλε αυτος τα ματια του για να ερθει το καθε τσουτσεκι να τον εκμεταλλευεται.

Το κάνω με 90. Έλα ν'αρχίσει ο ανταγωνισμός.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
αν εισαι καλος, ισως σου πει ο μπολντ αν του σκασεις κανα κατοσταρικο. δεν εβγαλε αυτος τα ματια του για να ερθει το καθε τσουτσεκι να τον εκμεταλλευεται. νταξει δεν του αρεσει να το κανει,αλλα πρεπει να μαθεις να σεβεσαι τον κοπο του αλλου. οχι οχι, αγαπητε συμφορουμιτη. τελος.
σβηστε το θεμα παρακαλω.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΜΠΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ με πέθανες!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
κ τώρα που το σκέφτομαι... αν έχει λίγο μυαλό η γκόμενα θα έχει φτιάξει άλλο mail για να κάνει τις μαλακιές της
(όπως κάνουμε κ εμείς αλλωστε...)
 
στανταρ θα εχει και ενα δευτερο.... ολοι οσοι κανουν πουτανιες εχουν ενα για τησ βρωμοδουλιεσ τουσ :rockon: :rockon: χαχαχχα
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
 
στανταρ θα εχει και ενα δευτερο.... ολοι οσοι κανουν πουτανιες εχουν ενα για τησ βρωμοδουλιεσ τουσ :rockon: :rockon: χαχαχχα

Έτσι είναι. Γενικά το πρότζεκτ του φίλου μας είναι πολύ δύσκολο και μάλλον δεν έχει νόημα να το ψάξει συστηματικά
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
BTW ->

Aν εχεις ενα μειλ και θες να δεις σε ποια σαιτ εχει κανει εγγραφη πηγαινε στα εισερχομενα

και δες τα μηνυματα που εχουν στειλει (για την πιστοποιηση) . Αν τα εχει σβησει πηγαινε στα Διεγραμμενα νομιζω τα κραταει προσωρινα εκει.

Αν εχεις ενα μειλ και θες να μαθεις τον κωδικο προσβασης του ωστε να μπεις και να δεις τα παραπανω παρε τα αρχιδια μου γιατι αυτο θεωρειται κρακιν  :2funny: :2funny: :2funny:

και σε κρακιν δεν βοηθαω.  :grin: Και αν βοηθουσα φυσικα και δεν θα επαιρνα 100αρι

αλλα 500αρι... κωδικο θα σπασεις.... δεν θα δουλεψεις το εξελ και την μιση μερα θα εισαι στο κοσμο η το μπουρδελα  ;)
 
OP
OP
S

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
1on τα αρχιδια σου βαλτα στον κολο σου :2ον δεν με ενδιαφερει να δω που μπαινει αλλα πως το εκανε και 3ον δεν εχω προσβαση στον υπολογιστη της.Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι ηταν πιο δυσκολο να το βρω απο οτι περιμενα αφου η κυρια δεν ειναι μαστερ στο pc.Τελος παντων αν θελουν ας το σβησουν το θεμα,εμενα τουλαχιστον δεν με απασχολει πλεον.Καλημερα σας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom