Νέα

Έχετε ξεφύγει ποτέ σας από τον προϋπολογισμό, αφού μπείτε σε strip club;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα acered
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Εχω χαλάσει παλιά σε μια βραδιά 300 ευρώ περίπου, που για μένα το θεωρώ υπερβολικό ποσό, για άλλους όχι. Υπερβολικό για να τα φάω σε στριπτηζ που μόνο φραπέ έπαιξε!
 

cern

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
267
Like
120
Πόντοι
1
Γιατι μας ξυνετε τις πληγες;
 

Πανάγος45

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Εχω χαλάσει παλιά σε μια βραδιά 300 ευρώ περίπου, που για μένα το θεωρώ υπερβολικό ποσό, για άλλους όχι. Υπερβολικό για να τα φάω σε στριπτηζ που μόνο φραπέ έπαιξε!
Ακόμα θα κλαις  εεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

akalisal

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2008
Μηνύματα
226
Κριτικές
10
Like
5
Πόντοι
11
Αφελης Ερωτηση...

Ευτυχως που δεν παω συχνα μια φορα μονο καταφερα να υπολογισω οτι θα χαλασω 50€ και τα καταφερα...
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Εχει τυχει να παω με 600αρα -700αρα με σκοπο να τα φαω ολα και τελικα να ξενερωσω και να την κανω μετα απο ενα χορο με το ζορι αφηνοντας το ποτο στη μεση.
Και εχει τυχει να παω για ενα ποτο (και ενα χορο αμα κατσει)με 30 γιουρο στο παντελονι και να σηκωνω τελικα ολοκληρο ΑΤΜ οπως συναγωνιστες πιο πανω.
Τι ψαχνεις να βρεις, αρρρρωστια :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εχει τυχει να παω με 600αρα -700αρα με σκοπο να τα φαω ολα και τελικα να ξενερωσω και να την κανω μετα απο ενα χορο με το ζορι αφηνοντας το ποτο στη μεση.
Και εχει τυχει να παω για ενα ποτο (και ενα χορο αμα κατσει)με 30 γιουρο στο παντελονι και να σηκωνω τελικα ολοκληρο ΑΤΜ οπως συναγωνιστες πιο πανω.
Τι ψαχνεις να βρεις, αρρρρωστια :uglystupid:

ρε μαλάκες γιατί δεν πάτε σε κάνα μασατζίδικο.
Μ αυτά τα φράγκα θα σας κάνει και μπάνιο η τσατσά στο τέλος.
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Aπο τοτε που ενα βραδυ πριν χρονια στις μουσσες ετρεχα τα ξημερωματα στα ατμ της Καλλιθεας για να ξετιναξω την πιστωτικη μου για τα ματια μιας ξανθιας ρωσσιδας παντα προσεχω και σκαω χαλαρος και χωρις εξτρα λεφτα στις τσεπες

Ξοδεψες και εμαθες....Χαλαλι
 
OP
OP
A

acered

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
μερικες φορες ολοι ξεφευγουν
κ την πατανε
κ λογικοι
καποτε μιλαγα με ενα σερβιτορο απο λιντο κ μου λεγε ειχε εναν πελατη που τον ηξερε χρονια μια μερα του λεει καλυψε με 200 ευρω.....
ακομα τα περιμενει.......
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
μερικες φορες 2 στις 10 εχω ξεφυγει συνηθως οταν παιζει μεγαλη παρεα
αλλα ποτε δεν εχω παει 2-3 μερες στο καπακι
μπορει να περασουν κ μηνες.....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
κ μερικες φορες χωριζω τα ευρω σε αλλα τσεπη-π.χ 80-θα τα φαω οπως κ να χει κ αλλα 80-100 σε εκτατη αναγκη......
---------------------------------------
 

Επισκέπτης
Μια φορα  πριν λιγα χρονια ειχα χαλασει 2500 χιλιαρικα αφου μου ειχε κανει χορο μεχρι και καθαριστρια και εμεινα και αγαμητος στο τελος.
Και απο τοτε τελος.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Μια φορα  πριν λιγα χρονια ειχα χαλασει 2500 χιλιαρικα αφου μου ειχε κανει χορο μεχρι και καθαριστρια και εμεινα και αγαμητος στο τελος.
Και απο τοτε τελος.
:o  :o  :o  :o  :o
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Παραδόξως όχι..
Και ο μεγαλύτερος λογαριασμός σε τέτοιο μαγαζί δεν έχει ξεπεράσει ποτέ τα € 100..

ρε μαλάκες γιατί δεν πάτε σε κάνα μασατζίδικο.
Μ αυτά τα φράγκα θα σας κάνει και μπάνιο η τσατσά στο τέλος.

Και ο λόγος είναι αυτός που λες...
Το γνωστό value for money...
 
OP
OP
A

acered

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
πολλα τα 2,500
-------------------------------
εξαρταται περιπου ποσα βγαζεις κ πως τα βγαζεις-
με δουλεια η οχι.....
---------------------------------
εγω ταβανι να πιασω τα 2,000-2,500
------------------------------------------
αλλα το μεγαλυτερο ποσο 150 σε τετοιο μαγαζι....
αν εβγαζα 10,000 απο εισοδηματα ισως να τρωγα πολλα.....
κ οχι καθε βδομαδα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Νομίζω  ότι τίτλος του thread  είναι αν έχουμε ξεφύγει από τον προϋπολογισμό  μας .
Όχι το πόσα λεφτα ξοδεύουμε .
Εν πάσει περιπτώσει  λογαριασμούς  μεγάλους  για  την τσέπη  μας  έχουμε  κάνει  όλοι .  Και  να  μην  κρίνουμε  ο ένας  τον  άλλο με  τα  δικά  μας  μέτρα .
Ο καθένας  μας  έχει  χαλάσει λεφτά  γιατί τη  συγκεκριμένη  ημέρα  και ώρα  γούσταρε να  χαλάσει λεφτά .
Όλοι ενίοτε  έχουμε  ξεφύγει .
Σε όλους  μας  έχουν λείψει κάποτε  τα λεφτά  που  χαλάγαμε  κατά  καιρούς  σε  μαλακίες .

Το θέμα  είναι το διασκεδάσαμε ?
Την  ημέρα  που  ξεφύγαμε  έγινε  κάτι εξαιρετικό που το θυμόμαστε και μας  φέρνει μια  νοσταλγία , μία γλύκα και μια πίκρα ίσως ?

Τότε  χαλάλι μάγκες !

Και  ας ωριμάσουμε !
Α και κάτι που πέρασε πολύς καιρός μέχρι να το μάθω !
Ο άντρας σκέφτεται , ή δεν χαλάει λεφτά , ή δεν τα κλαίει !
Όσοι  χαλάνε  λεφτά  για εντυπωσιασμό ( προκαταβολί μπρηζώλας , που θα έλεγε  και  ο ... Θρούλης - γαμώ τα χαϊδευτικά ) πάντα κλαίνε , γιατί ποτέ  δεν κλείνει το ισοζύγιο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom