Νέα

Εχετε τσακωθει με ιερόδουλη?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.779
Πόντοι
1.496

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.419
Πόντοι
2.487
μουφα κυριακατικο νημα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Οι ιερόδουλες είναι για να τις γαμάμε.  :rockon: Άμα πέσουμε σε φόλα, απλά δεν ξαναπατάμε και τη μαυρίζουμε εδώ. Έτσι θα αναγκαστεί είτε να βελτιωθεί, είτε να ξεκουμπιστεί. Αν και νομίζω ότι η συνταγή για να μη φεύγεις με σπασμένα νεύρα από τις τσάρκες σου είναι να πηγαίνεις σε στανταράκια και μουνάρες. Και αν είναι να πάμε σε καινούργια, περιμένουμε κάποιο συναγωνιστεί να την περάσει τεστ ντράιβ να μας πει εντυπώσεις. Καθόλου κασκαντεριλίκια. Αλλιώς θα πέφτεις σε φόλες και θα γίνεσαι μπίλιες με πουτάνες.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Οι ιερόδουλες είναι για να τις γαμάμε.  :rockon: Άμα πέσουμε σε φόλα, απλά δεν ξαναπατάμε και τη μαυρίζουμε εδώ. Έτσι θα αναγκαστεί είτε να βελτιωθεί, είτε να ξεκουμπιστεί. Αν και νομίζω ότι η συνταγή για να μη φεύγεις με σπασμένα νεύρα από τις τσάρκες σου είναι να πηγαίνεις σε στανταράκια και μουνάρες. Και αν είναι να πάμε σε καινούργια, περιμένουμε κάποιο συναγωνιστεί να την περάσει τεστ ντράιβ να μας πει εντυπώσεις. Καθόλου κασκαντεριλίκια. Αλλιώς θα πέφτεις σε φόλες και θα γίνεσαι μπίλιες με πουτάνες.



Και ποιος ειπε οτι οι μουναρες δεν ειναι φολες οεο?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Σε στανταράκιαπου να είναι ΚΑΙ μουνάρες είπα, τύπε. Στανταράκια γιατί ξέρεις τι παίρνεις και μουνάρες για να μη βαριέσαι.


Δεν το διευκρινησες τυπε. Ωστοσο εχεις δικιο για τα στανταρακια. Αν και εδω για να μην χτυπιεσαι οταν πεσεις σε φολα ακολουθεις την τακτικη του... του... του... δεν θυμαμαι ποιος το ειχε πει, ηταν ενας εκ των τεσσαρων μεγαλων ενημερωτων, σιγουρα δεν το ειχε πει ο digweed ο οποιος ειχε πει οτι οταν παει να γαμισει παει απλα για την δοκιμη της κοπελας. Ετσι και φολα να ειναι δεν εκλαψε τα ευρω του. Φυσικα δεν θα ξαναπαει. Με βαση αυτη τη λογικη δεν χρειαζεται να τσακωθεις με καμια. Οπως ειπες και συ απλα την μαυριζεις μετα.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Οι ιερόδουλες είναι για να τις γαμάμε.  :rockon: Άμα πέσουμε σε φόλα, απλά δεν ξαναπατάμε και τη μαυρίζουμε εδώ. Έτσι θα αναγκαστεί είτε να βελτιωθεί, είτε να ξεκουμπιστεί. Αν και νομίζω ότι η συνταγή για να μη φεύγεις με σπασμένα νεύρα από τις τσάρκες σου είναι να πηγαίνεις σε στανταράκια και μουνάρες. Και αν είναι να πάμε σε καινούργια, περιμένουμε κάποιο συναγωνιστεί να την περάσει τεστ ντράιβ να μας πει εντυπώσεις. Καθόλου κασκαντεριλίκια. Αλλιώς θα πέφτεις σε φόλες και θα γίνεσαι μπίλιες με πουτάνες.

:heavymetalbig:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Εχω τσακωθει με ιεροδουλη επειδη μου ειπε οτι κανει πρωκτικο και μετέπειτα ειπε δε κανει επειδη την εχω μεγάλη.. (δεν την εχω μεγάλη σε βαθμο να μη μου δωσει κωλο καποια).. της ειπα κοψε τις μαλακειες η δινεις κωλο η παιρνω τα λεφτα πισω.. και εγινε ενας τσακωμός και ειπε οτι δε σου πα οτι κανω κωλο λαθος καταλαβες και εκει πηρα τα λεφτα πισω.
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
    Σε παρτούζα με φιλαράκι πριν μερικά χρόνια στη Θεσσαλονίκη με μια Αντριάννα (όχι από τις Βίλλες). Τη γαμούσα εγώ στα τέσσερα από κώλο κ ο άλλος έδινε πίπα. Είχε βγάλει κ λίγο σκατό η καριόλα πριν λίγο κ μύριζε το δωμάτιο. Σε κάποια φάση ανεβάζω στροφές, πονάει αυτή και δαγκώνει την ψωλή του φίλου. Ψιλοπονάει και τρομάζει το φιλαράκι ( ήμασταν κ λίγο σουρωμένοι)
και την αρπάζει από το λαιμό την κολλάει το κεφάλι στο κρεβάτι και αρχίζει κ φωνάζει " Τι κάνεις μωρή πουτάνα μερεντού θα μου κόψεις την πούτσα γαμώ το χριστό σου κτλ "  Αρχίζει βρίζει αυτή στα τσέχικα, γενικά επικράτησε χαμούλης μεταξύ τους ενώ εγώ προσπαθούσα να βγάλω την καπότα χωρίς να ακουμπήσω τα σκατά της.  Headbaning!
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216
Η χριστινα η ρωσοποντια που ηταν χωματιανου και ηταν λες και επαιρνε κοκα. Με δαγκωσε σε σημειο που μου αφησε σημαδι στο χερι και στο στηθος. Την σπρωχνω για να κατσει ηρεμα και αυτην πηγε να μου κανει κεφαλοκλειδωμα με τα ποδια της,ηταν σαν να επαιζα αγωνα mma... λυθηκα απο την λαβη της την εβαλα κατω και την λεω θα ηρεμησεις να σε γαμησω ? Ενω την κρατουσα και τα δυο χερια της και ειχα κατσει στα ποδια της... Μετα αφου καταλαβε οτι δεν μπορουσε να κανει τιποτα το πηρε αποφαση και με αφησε να την γαμησω και μου φιλουσε τα χερια στο τελος  :grin:

 

orallover

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2017
Μηνύματα
241
Like
294
Πόντοι
21
Η χριστινα η ρωσοποντια που ηταν χωματιανου και ηταν λες και επαιρνε κοκα. Με δαγκωσε σε σημειο που μου αφησε σημαδι στο χερι και στο στηθος. Την σπρωχνω για να κατσει ηρεμα και αυτην πηγε να μου κανει κεφαλοκλειδωμα με τα ποδια της,ηταν σαν να επαιζα αγωνα mma... λυθηκα απο την λαβη της την εβαλα κατω και την λεω θα ηρεμησεις να σε γαμησω ? Ενω την κρατουσα και τα δυο χερια της και ειχα κατσει στα ποδια της... Μετα αφου καταλαβε οτι δεν μπορουσε να κανει τιποτα το πηρε αποφαση και με αφησε να την γαμησω και μου φιλουσε τα χερια στο τελος  :grin:

Μιλαμε για μαχη μεχρι τελους. Ωραιος!
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
είναι εύκολο να τσακωθείς με δαύτες γιατί οι πιο πολλές κοιτάνε να δώσουν τα λιγότερα που μπορούν και εμείς να πάρουμε υπεραξία του οβολού μας..
εγώ πλακώθηκα με μία σκύλα Αντριάννα νομίζω από Φωκαίας 25 και Φυλής 66 νομίζω δούλευε που αφού με βάλανε με το ζόρι μέσα και έταζε και φουλ πρόγραμμα μέσα έκανε τα πάντα για να αποφύγει..μαύρο στην καριόλα δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom