Νέα

Έχετε στείλει ποτέ γυμνή φωτογραφία σε άντρα ή γυναίκα που σας άρεσε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Σήμερα κλείνω ένα χρόνο εδώ μέσα και με λύπη μου παρατηρώ ότι υπάρχουν πάρα πολλοί( ευτυχώς είναι η μειοψηφία) , οι οποίοι  ψήνονται για καυγά παρά για να κάνουν κουβέντα και ήρεμη συζήτηση με πολιτισμένο τρόπο. Μάλλον πρέπει να γράφουμε μόνο καλά λόγια για όλους όπως έχουν πει και κάποιοι άλλοι φίλοι  για να μην μπλέκουμε πουθενά, ούτε σε καβγάδες , ούτε σε τίποτα. 
Εκτός και αν θέλουν το βραβείο του mr malaka για το 2019, γιατί κατά σύμπτωση , πολύ σύμπτωση ρε παιδί μου, όσοι με βρίζουν , είναι υποψήφιοι για αυτό το βραβείο ... χαχχααχ
Ποσο δικιο εχεις!!!!!
 
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ πάντως στέλνω σε milfs που πάνε γυρεύοντας, αφου έχουμε κάνει σεξοτσάτ. Αν αυτό είναι ανωμαλία, ναι είμαι ανωμαλάρα. Ας Σκεφτούμε όμως τι είναι κι η υποκρισία. (Ελάχιστα μηνύματα, αν αξίζει τον κόπο η πληκτρολόγηση, θα γίνουν περισσότερα).
 

satsok13

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
44
Like
6
Πόντοι
0
Αυτο με το να στελνετε τις ψωλες σας με το καλησπερα εχει χαλασει το τσατοκαμακι εδω και χρονια.
Πουληστε λιγο παραμυθι και αν σας ζητηθει ή αρχισει στο σεξτινγκ στειλτε ενα ταγμα πουτσες.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Παπαρα, καποιοι δε διαθετουμε διδακτορικο οπως εσυ και χρειαζεται να συμβουλευτουμε και λεξικο καποιες φορες. Να σου επισημανω παντως, παροτι γιδοβοσκος, οτι δε λεμε ''βαλτο απο εκει που χεζεις'' αλλα ''βαλτο εκει που χεζεις''. Μαλλον στο χαρβαρντ δε σας το διδαξανε αυτο, εκτος αν τη μερα που ειχε συντακτικο, χαζοψωλαρες στο σαιτ βριζοντας ασυστολως προσπαθωντας να πεισεις οτι εισαι μορφωμενος, παπαρα )))

Ναι οταν μας εκαναν συντακτικο ημουν στο σπιτι μιας παντρεμενης με παιδι και μου επαιρνε τσιμπουκι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom