Νέα

Έχετε σκεφτεί ποτέ να εγκαταλείψετε το άθλημα του μπουρδελιάρη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vladimir1980
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Δεν το σκεφτηκα ποτε στο στυλ θα κοψω μαχαιρι ή τα κοβω οριστικα κ ετσι,αλλα στην πραξη ηδη εδω κ 2-3 χρονια εχω αραιωσει τοσο τις επισκεψεις,που στην ουσια δεν συγκαταλεγω πια τον εαυτο μου ενθερμο οπαδο του αθληματος (οπως ημουν καποτε).
λογοι πολλοι, αλλα κυριως φαγαμε τοσες φολες που καποια στιγμη επαψα να περναω καλα στο μπουρδελο πηδωντας στο ποδι...χωρια που δεν βγαινουν τα κουκια οπως βγαινανε καποτε.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
778
Like
1.293
Πόντοι
206
Η εξωτερική μου εμφάνιση είναι γύρω στο 5/10 και συνδιασμό με αλλά θέματα π.χ
δε ξέρω να οδηγάω και δεν είμαι καλός στη διαχείριση των οικονομικών μου με κάνουν να σκέφτομαι πως ποτέ δε θα σταματήσω να πηγαίνω.

Όσες φορές ως ενήλικας ( όταν ήμουν πιτσιρικάς είχα ρίξει 5 πούτσες σε αξιοπρεπή ) φάνηκε κάποια κοπέλα που ήθελε να γαμηθεί μαζί μου ήταν η χαμηλής νοημοσύνης η άσχημη και ακόμα χειρότερα ο συνδιασμός.

Το μόνο που μετάνιωσα ( αν και φεμινιστης δεν είχα καταντήσει ποτέ ) είναι πως για δικούς μου λόγους δε πήγα σε μπουρδέλο μικρότερος.

Επίσης κρίνοντας από τη στάση των γυναικών και την έφεση τους προς τη ψυχοπάθεια , το ναρκισσισμό και τη κοινωνιοπάθεια αποφάσισα να " απέχω " το κατά δύναμη από το φύλο τους. Τα ψυχολογικά προβληματα που μου έχουν προκαλέσει άσχημα μπλεξίματα με μουνιά στο παρελθόν δε ξεπερνούνται και ο μόνος τρόπος να μη τα έχω είναι να τις βλέπω μόνο ως ένα τρόπο να περνάει καλά το κορμί μου και να μη περιμένω τίποτα συναισθηματικό. Είναι ηθικό ; Μάλλον όχι ! Με νοιάζει ; Όχι μεταξικό. Δε θα χάσω το μυαλό μου εγώ για καμιά τρελή ψυχοπαθή που νομίζει πως κάνει όποιον θέλει ότι θέλει.

Θα μπορούσαμε να το πούμε ένα είδος MGTOW. Όχι από κάποια ιδεολογία όμως αλλά καθαρά από αίσθημα αυτοσυντήρησης.

Η μόνη περίπτωση να το αφήσω είναι άμα ( που δε το βλέπω ) κάνω λεφτά όταν μεγαλώσω αρκετά και να πάρω κάποια σλάβα η ασιάτισσα gold digger.

Εγώ θα έχω κοκό για τα γεράματα και αυτή οικονομική υποστήριξη.

( Αν και ακούγονται πολλά για Ρωσίδες που πείραν Έλληνες άντρες και μετά δηλητήριο στο φαι μόλις εξασφάλισαν τη περιουσία )
 

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Κάθε σοβαρός μπουρδελιάρηα το εχει σκεφτεί. Καποα στιγμή θα ερθει η ώρα του. Ως τότε ας απολαύσουμε το χόμπι μας χωρίς ενοχές και δεύτερες σκεψεις.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.054
Πόντοι
2.356
Ένα ποστ από την πλευρά μου, είναι αρκετό. Ανάλογα πως το βλέπει κανείς. Θες να πηγαίνεις στις πουτάνες
διότι δεν θες κάτι άλλο ή δεν έχεις επιλογή για χ λόγους; θα πηγαίνεις μέχρι να γεράσεις. :2funny:
Θες να πηγαίνεις για να γελάς; θα πηγαίνεις μέχρι να διασκεδάζεις με κάτι άλλο. :2funny: Θες να πηγαίνεις για τα χοντρά;
θα πηγαίνεις για να ξεμπουκώνεις την βρύση.:2funny:
Μια συνήθεια κι αυτή που κόβεται εύκολα ή δύσκολα. Σιγά το πρόβλημα. :confused: Πάντως όσοι θέλετε να το κόψετε
μην στενοχωριέστε. Αν δεν σας το έχει ήδη κόψει το δεδομένο στημένο γαμήσι με την όποια αποδεκτή ηδονή
θα σας το κόψει η "ποιότητα πακέτων" που κυριαρχεί τα τελευταία χρόνια. :2funny:
Κάτι που λένε όλες οι ηλικίες όπως βλέπουμε.
Καλή συνέχεια.

:rockon:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.814
Πόντοι
456
Εγω εχω κρατησει 2-3 στανταρακια για μια στο τοσο πλεον..στουντιο τα εχω κοψει εδω και χρονια,βιζιτες δεν επερνα ποτε.
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
21
Like
5.872
Πόντοι
2.846
Κάποια στιγμή θα συμβεί και αυτό δυστυχώς . Όλα έχουν ημερομηνία λήξης. Κάποια στιγμή θα το κρεμάσουμε και εμείς το μποξεράκι μας..:cry:
Για την ώρα πάντως δεν το σκέφτομαι . Δεν θέλω να κάνω τέτοιο κακό στην ανθρωπότητα και στις χιλιάδες θαυμάστριες μου. :buck2:

Αν πάντως συμβεί αυτό τότε πιστεύω θα γίνουν πολλά εκείνη την ημέρα, θα 'ναι κάτι σαν τέλος εποχής. πχ πιστευω θα βρέχει δυνατά συνέχεια εκεινη την ημέρα, θα χτυπούν πένθιμα οι καμπάνες σε ολες της εκκλησίες , θα κυματίζουν μεσίστιες οι σημαίες σε ολα τα δημοσια κτηρια της χώρας και δεν αποκλείεται να δούμε και απεργίες εκεινη την ημέρα με αίτημα την άμεση επιστροφή μου στον χώρο..:grin:
Είναι πολλοί λόγοι λοιπον. Ειναι σύνθετο το θέμα. Πρέπει να σκεφτώ τι θα γίνει και αυτός ο έρημος τόπος όπως βλέπετε, για το καλό της κοινωνίας , των κοριτσιών, των νταβάδων κλπ.:hi:
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
71
Like
12.470
Πόντοι
25.036

Έχετε σκεφτεί ποτέ να εγκαταλείψετε το άθλημα του μπουρδελιάρη;​

Ναι το έχω σκεφτεί και έχω προσπαθήσει ενεργά να το εγκαταλείψω αλλά δυστυχώς δεν θέλει να με εγκαταλείψει αυτό...
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.370
Κριτικές
113
Like
25.432
Πόντοι
26.386
Όταν μας εγκαταλείψουν οι πουτάνες, θα το εγκαταλείψουμε κι εμείς.

Αλλά οι πουτάνες πάντα θα υπάρχουν.

:tooth:
 

Γιώργος Παπ.

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
21
Κριτικές
57
Like
3.724
Πόντοι
7.180
Δεν προσπαθώ ποτέ να κάνω κάτι που γνωρίζω απο πριν οτι δε μπορώ να το πετύχω. Οτι και αν ειναι αυτό. Δε μιλάω να έχω λιγες πιθανότητες. Εννοώ να είναι σίγουρη η αποτυχία.
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
302
Like
749
Πόντοι
81
κάποιοι μην αναγκαστούν,γιατι δεν θα μπορούν απο τα 60 τους και μετά,συν ολα τα προβλήματα υγείας που θα εχουν
 

John7575

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2024
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες...και εγώ απείχα από το άθλημα 25 χρόνια λόγο γάμου... τωρα πλέον που είμαι σε διάσταση έχω επανέλθει..μέσα σε τρεις μήνες πρέπει να πήγα με καμία 10αρια....αλλά το καταευχαριστήθηκα..το θέμα είναι ότι παίζει και εκτός φαση αλλά υπάρχει κόλλημα με τις γκόμενες λόγο του ότι είμαι ακόμη παντρεμένος.Ειμαι 49 χρονών αλλά προσέχω σώμα, πρόσωπο, ντύσιμο και μέχρι στιγμής δεν έχω φάει κάποια φόλα γενικά.. πάντως ότι και να λέμε..μπορεί κάποιος να το περιορίσει λόγο οικονομικών..αλλά σαν άθλημα δεν κόβεται εύκολα και το λέω εγώ που πριν παντρευτώ είχα γκόμενες και παράλληλα πήγαινα και με βίζιτες και μάλιστα την δεκαετία του 90 μέχρι το 2000 που οι Ρωσίδες ήταν αμέτρητες και μουναρες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom