Νέα

Έχετε περάσει σε δωμάτιο κερασμένο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pantelis169
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hyuiop

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2017
Μηνύματα
152
Like
62
Πόντοι
1
Hotel Priamos λενε οτι ειναι καλο και οτι στα γενεθλια δινουν μια ημιδιαμονη δωρεαν
 

τερ

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2010
Μηνύματα
101
Κριτικές
3
Like
266
Πόντοι
1
Πριν 3 χρονια στο γνωστο ξενοδοχειο στο Ωνασειο παρτουζα με ΜΑΡΙΝΑ69 και την κοπελα μου. η ΜΑΡΙΝΑ γουσταρε την κοπελα μου τοσο πολυ που οταν πληρωσαμε 100 ευρω για μια ωρα κανονικα ηταν 120 ευρω και κατεβηκα να πληρωσω το δωματιο ηταν ηδη πληρωμενο απο εκεινη :fuck2:
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Με ενα παλιο φιλαρακι με τραβαγε σε τσαρκες και κανα δυο φορες  με  ειχε κερασει...
Το θεμα ήταν οτι δεν εμπαινε ποτε αυτος και συνεχεια πηγαινε τσαρκα μια μερα του λεω να παρτουζοσουμε μια σε ενα studio στην Βουλιαγμενης...
Το επεισα με τα χιλια ζορια...
Τελίκα δεν του σηκωνταν με τιποτα...(Ηταν και λιγακι υπερβαρος)
Ντραπηκε και στο τελος μου εκοψε και την καλημερα...
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Με χει κεράσει παλιος φιλος βιζιτα παρτούζα οταν ήταν έγγυος η γυναίκα του.. μάλλον τον πήρε πρέφα κιόλας γιατι έκτοτε κόψαμε...
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Μια φορα μου έτυχε. Μου προτείνει  η υπηρεσία, να μπώ δωρεάν, και ΄μου λέει ότι "κάποιος κερναει το δωμάτιο με την κοπέλα, με την προυπόθεση να μπει μέσα και αυτος για να μας βλέπει". Αρχικά σοκαρίστηκα, ψιλοφοβήθηκα, αλλα γρηγορα λέω, δε γαμιέται θα δεχτώ. Όχι για το δωρεάν, αλλα γιατι ενιωσα σα Γκουσγκούνης.
Μπαίνω γδύνομαι και ξαμπλώνω

ξαμπλώνω όπως λέμε "μετά έσμπρωξε" ;  :orchestra:
 

astro72

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2005
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
εμενα ενας τυπος μου εδινε 350 ευρω να πηδηξω την γυναικα του 30αρα καλουτσικη αυτος 35 αλλα δεν δεχτηκα πριν κανα μηνα+ το σκηνικο

Αυτό μου είχε συμβεί πριν από χρόνια, γνωριμία μέσω IRC για τους παλιότερους. Έπαιξε φάση 2 φορές μέσα σε 2 μήνες. Και τζάμπα, ε? Έκτοτε τους έχασα και δε μπορώ να τους ξαναβρώ. Δεν πιστεύω να είναι οι ίδιοι, αλλά αν θέλεις και μπορείς κι επιτρέπεται, στείλε ινφο.
 

Nikolas25ss

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2016
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
οχι, αλλα εχω πληρωσει παρτούζα φίλου με δύο τάνες.
 

argyropelekanos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
541
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
26
ο ναι πριν 7 χρονια μετα απο ξενυχτι με ξαδερφο
το οποιο ανταπεδωσα κ εγω
 

bourdeliaris26xxx

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
οχι, αλλα εχω πληρωσει παρτούζα φίλου με δύο καριολες πουτανες πριν πολλά χρόνια.
 

bourdeliaris26xxx

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Σας έχει συμβεί να σας κεράσει κάποιος (γνωστός ή και όχι) την είσοδό σας σε κάποιο ίδρυμα; Δε μιλάω βέβαια για την περίπτωση που βρίσκεστε έξω βόλτα και καταλήγετε ως παρέα εκεί, αλλά για εξόδους που έχουν μόνο σκοπό αυτό, για την πραγματοποίηση 'παρτούζας'
Για ποια μερη λετε? που παιζουν αυτα?

Και σε πολλά νησιά συμβαίνουν αυτά φιλε
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
226
Κριτικές
45
Like
3.260
Πόντοι
1.431
Κερασμένο απο φίλο ναι . Απο κορίτσι οχι , αν και μου ειχε αναφέρει η Μαρία απο Ι. 46 πρωην Ι. 36 οτι " χατήρια" κάνουν  κατα περίπτωση (!)
Τωρα σε πελάτη αναφερόταν σε προμότορα .... δεν μου διευκρίνησε οταν την ρώτησα .
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Ναι, έχω κεράσει και μ' έχουν κεράσει. Αναφέρω κάποιες περιπτώσεις:

1. Στην παρέα όταν κάποιος έχει γενέθλια τσοντάρουμε μερικά ευρώ και ο τυχερός γαμάει τζάμπα.

2. Ένας, ας το πούμε φίλος, του οποίου του αρέσει να βλέπει μου 'χει πληρώσει δωμάτιο αρκετές φορές.

3. Με μερικά στουντιοκόριτσα που είχα καλές σχέσεις και τις πήγαινα γκρουπάκια μου έκαναν από εκπτώσεις μέχρι και δωρεάν το οποίο δωρεάν το μετράω σαν κέρασμα.

4. Έχει τύχει να τσοντάρουμε σε φίλο μας παρθένο ο οποίος τώρα μας έχει κόψει την καλησπέρα.


Εδώ όμως να προσθέσουμε και κάτι ακόμα: κέρασμα θεωρείται κατά κάποιον τρόπο και το σεξ με ζευγάρι. Δηλαδή όταν γαμάς την γυναίκα του άλλου παρουσία του συζύγου.
 

MarinosAthens

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2017
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Όχι αλλα εχω πληρώσει παρτουζα με τον κολλητό μου.
 

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Πότε δεν με έχουν κερασει να μπω στο δωμάτιο δωρεάν. 
 

tinadialakso

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μια φορα μου έτυχε. Μου προτείνει  η υπηρεσία, να μπώ δωρεάν, και ΄μου λέει ότι "κάποιος κερναει το δωμάτιο με την κοπέλα, με την προυπόθεση να μπει μέσα και αυτος για να μας βλέπει".


Πως μπορώ να ξέρω ότι κάτι ανάλογο γίνεται σε ένα μπουρδέλο; Φοβούμαι την αντίδραση της τσατσάς όταν ρωτήσω..
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.889
Πως μπορώ να ξέρω ότι κάτι ανάλογο γίνεται σε ένα μπουρδέλο; Φοβούμαι την αντίδραση της τσατσάς όταν ρωτήσω..

Τύπε δεν ρωτάς εσύ, σε τέτοια φάση στο λέει η ίδια και εσύ δέχεσαι απλά η το αρνείσαι.
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
334
Κριτικές
20
Like
960
Πόντοι
1.011
εμενα μου ετυχε σε νησι να μου την πεσουν ενα ζευγαρι αλλα η γυναικα ηταν πολυ κατσαριδα ρε παιδι μου! Φοβηθηκα και λιγο ειναι η αληθεια αλλα επρεπε να του πω οτι θα φερω και 1-2 φιλους ωστε να εχω backup σε περιπτωση που ηθελε να κανουμε τρενακι!
Κριμα! Εαν βεβαια ξανατυχει θα γινει χαμος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom