Νέα

Εχετε παει σε οικο κι αντι να γαμησετε να πιασετε κουβεντα με την κοπελα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaboul
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Andante

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
29
Like
3
Πόντοι
0
χαχα...λίγο δύσκολο. Δε μου έχει τύχει, αλλά συνήθως μετά το σέξ πιάνουμε κουβέντα κανά 5λεπτο μέχρι να ντυθούμε στο χαλαρό για οικονομική κρίση, ανεργία κτλπ. Μία μάλιστα μία φορά μου είπε να παντρευτούμε μόλις της είπα τι δουλειά κάνω... :cheesy:
 

le

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ποτε!!! Χα χα χα χα ο εγκεφαλος εχει προγραματιστει μονο για ενα πραγμα εκεινη την ωρα: γαμισι μεχρι τελικης πτωσεως :grin: :grin: :fuck1: :fuck1:
 

Hell520

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
-Εχω κατσει και εχω φαει πιτσα (προσοχη πΙτσα) με την τσα2 και την κοπελα πριν μπω στο δωματιο. (Αθηνα)
-Εχω πιασει την παρλα με την τσα2 σε επιπεδο (μπροστα σε υποψηφιους πελατες αλλα και αναμεσα σε φιλους) να με παιρνει αγκαλια (οπως και εγω) και να λεει, "Βρε τι καλο παλικαρι που ειναι ετουτο" και δωστου αγαπες και δωστου αγκαλιες
-Εχω κατσει 45 λεπτα μετα το γ@μησι και τα ελεγα με την κοπελα (Κρητη)

Ποτε ομως δεν εχω πληρωσει για κατι χωρις να το παρω (καταλαβατε που το παω). Απλα διασκεδαζω-χαβαλεδιαζω την καθε στιγμη.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..πριν χρόνια,λοιπόν μάγκες,έχω πάει σε στουντιάκι..μπαίνει η κοπέλα -την οποία θα συναντούσα 2η φορά- και βλέπω να μην έχει καμμία διάθεση να γαμηθεί..την πρώτη φορά που την είχα πάρει ήταν εκπληκτική και πολύ όμορφη γυναίκα..της λέω ''δεν έχεις διάθεση??να τ'αφήσουμε για άλλη φορά??''..Μου απάντησε πως όντως δεν είχε μα ήθελε να κάτσω..έκατσα και μιλήσαμε..ήμουν ο τελευταίος πελάτης,μα δε το'χα καταλάβει..κάποια στιγμή χαιρετιόμαστε και φεύγει..στο 2λεπτο χτυπάει η πόρτα μπαίνει στο δώμα,μου δίνει πίσω το 50ευρω και μου λέει ''γουστάρεις κινέζικο??κερνάω..''.Καβαλήσαμε το σκούτερ και περάσαμε σούπερ..
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Ωραία φάση!Τα απρόσμενα είναι και τα καλύτερα πολλές φορές...
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Ωραία φάση!Τα απρόσμενα είναι και τα καλύτερα πολλές φορές...
..έτσι φίλε..σ'αυτό το χώρο έχω γνωρίσει 3 ειδών κοπέλες..τις κυνικά επαγγελματίες,τις ''ερμητικα'' κλειστές και τις εν δυνάμει ''γαμώ τα παιδιά''..Τα σέβη μου..
 

mandrake999

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
648
Κριτικές
1
Like
264
Πόντοι
26
που λετε ειχα παει και γω μια φορα κρατουσα ενα καρβελι ψωμι
μπαινω μεσα ρωταω που ειναι η κοπελα ??? ερχετε σε 5 λεπτα
και της λεω τηγανισε 4 αυγα 2 του καθενα μας και κατσε να φαμε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Καμιά δύο φορές μου έχει τύχει να καταλήξουμε στην κουβέντα που δεν μου στεκόταν όρθια γιατί η κοπελιά δρούσε αηδιαστικά μηχανικά χωρίς καθόλου ερωτισμό και ξενέρωνα. Η μία περίπτωση θυμάμαι πριν ξεκινήσουμε είχε βάλει ένα τόνο κρέμα και μου είπε την έχεις μεγάλη και γιαυτό το λόγο κινδυνεύουμε να κάνουμε παιδάκια. Και ένα σορό άλλες ξενέρωτες μαλακίες με συμπεριφορά λες και πήγαινα στον γιατρό για εξέταση. Και όταν μετά δεν μου σηκωνόταν καν μου λέει τι πρέπει να κάνω για να σου σηκωθεί. Δεν έχεις ιδέα τι πρέπει να κάνεις από μόνη σου την λέω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom