Νέα

Έχετε ονειρευτεί ποτέ ότι πηδάτε κάποια ιερόδουλη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα voltairos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas5396795698

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2013
Μηνύματα
192
Like
123
Πόντοι
1
Έχετε δει κάποιο τέτοιο όνειρο; Ως τι σημάδι το πήρατε; Την τελευταία φορά που μου συνέβη αποφάσισα να μην ξαναπάω στην συγκεκριμένη γιατί θεώρησα ότι αναπτύσσω υποσυνείδητα κάποια μορφής εξάρτηση με τη συγκεκριμένη.
Εκτός από το να κοπεί μαχαίρι κάθε σχέση με τη συγκεκριμένη έχετε κάποια άλλη λύση;

Να σου πω ότι γκούγκλαρα Άννα Μαρία από Ισμήνης 2 για να τσεκάρω ποια είναι αυτή που ξυπνάει τέτοια πάθη.
Μου έχει συμβεί, μετά τη συνάντηση, να σκέφτομαι συνέχεια κοπέλα και με ενα τρόπο περισσότερο ερωτικο
παρά σεξουαλικό. Να σκέφτομαι επίσης ότι θα ήθελα να μάθω περισσότερα για αυτήν, να την ξαναδώ το συντομότερο
και άλλα τέτοια όμορφα.

Πείτε αν έχει σας έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο.
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Να σου πω ότι γκούγκλαρα Άννα Μαρία από Ισμήνης 2 για να τσεκάρω ποια είναι αυτή που ξυπνάει τέτοια πάθη.
Μου έχει συμβεί, μετά τη συνάντηση, να σκέφτομαι συνέχεια κοπέλα και με ενα τρόπο περισσότερο ερωτικο
παρά σεξουαλικό. Να σκέφτομαι επίσης ότι θα ήθελα να μάθω περισσότερα για αυτήν, να την ξαναδώ το συντομότερο
και άλλα τέτοια όμορφα.

Πείτε αν έχει σας έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο.

Θα σου πω. Η Άννα Μαρία είναι πολύ ωραία τυπισσα. Έτυχε να την έχω γνωρίσει σε καφέ από κοινό γνωστό πριν μάθω ότι έκανε αυτή τη δουλειά. Είναι πολύ ωραία τυπισσα. Όχι μόνο εμφανισιακά αλλά και το όλο στυλακι που έχει βγάζει κάτι πολύ ευχάριστο. Εκτός αυτού ιδρώνει το 50αρικο και ειναι από τις τοπ 5 επιλογές μου όταν έρχεται η ώρα για κατάθεση.
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Μου έχει συμβεί, μετά τη συνάντηση, να σκέφτομαι συνέχεια κοπέλα και με ενα τρόπο περισσότερο ερωτικο
παρά σεξουαλικό. Να σκέφτομαι επίσης ότι θα ήθελα να μάθω περισσότερα για αυτήν, να την ξαναδώ το συντομότερο
και άλλα τέτοια όμορφα.

Μου έχει τύχει αυτό που λες... Δεν είμαι σίγουρος αν μπορώ να το αποδώσω στη ρομαντική φύση μου ή στην έμφυτη ανάγκη του ανθρώπου για συντροφιά αλλά σίγουρα υπάρχει
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Αμα αρχισουμε να βλεπουμε και στον υπνο μας τις ιεροδουλες αλοιμονο μας.

Ειδικα σε αυτους που παραμιλουν στον υπνο τους και ειναι και παντρεμενοι.

οι παντρεμενοι παιζουν στοιχημα το γαμο τους καθε μερα
 

GreekMarine

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2018
Μηνύματα
21
Κριτικές
3
Like
107
Πόντοι
0
καλησπερα... δυστυχως ναι μετα απ τοσα callgirls και ξενοδοχεια....
ονειροξη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom