Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 262 38,9%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 412 61,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    674

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446
Μην πάτε μακριά, η ψηφοφορία εδώ έχει περίπου 650 ψήφους, όταν βλέπεις ότι οι 250 έχουν κάνει ακα, τα λόγια περισσεύουν. Μιλάμε περίπου για 4 στους 10 , σχεδόν για τους μισούς! Σε καμμία περίπτωση ακα με κοριτσι του επαγγέλματος, που μπορεί να γράψει στο κοντέρ της από 50 έως και 500, μην πω και πολλούς παραπάνω εάν μιλήσουμε για πιάτσα,μέσα σε μία χρονιά.
 

JohnP7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
163
Πόντοι
0

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
15
Like
11.461
Πόντοι
3.246
Όχι, αλλά μου έχει τύχει με δύο κοπέλες από γραφείο (ονόματα δεν λέω, μην με ρωτήσετε) να 'χουν στηθεί για doggystyle και εγώ να είμαι από πίσω ακάποτος. Αν ήθελα έμπαινα έτσι αλλά προφανώς τις γύρισα και ζήτησα προφυλακτικό.
Συμπεράσματα:
1) και τα δύο περιστατικά έγιναν στο πρώτο ραντεβού άρα δεν το κάναν γιατί ήμουν τακτικός πελάτης. Πιο πιθανό ότι ξεχάστηκαν
2) εάν παραλίγο να τον φάνε ακάποτο από εμένα, το θεωρώ σίγουρο ότι τις έχουν πάρει ακάποτα λοιποί συναθλητές, κοινώς το σπορ θέλει πολύ προσοχή για να 'χεις το κεφάλι σου ήσυχο στο τέλος
Βάγγο, στείλε π.μ. για τις εν λόγω κορασίδες! Ευχαριστώ!
 

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
62
Like
138
Πόντοι
0
Όχι, αλλά μου έχει τύχει με δύο κοπέλες από γραφείο (ονόματα δεν λέω, μην με ρωτήσετε) να 'χουν στηθεί για doggystyle και εγώ να είμαι από πίσω ακάποτος. Αν ήθελα έμπαινα έτσι αλλά προφανώς τις γύρισα και ζήτησα προφυλακτικό.
Συμπεράσματα:
1) και τα δύο περιστατικά έγιναν στο πρώτο ραντεβού άρα δεν το κάναν γιατί ήμουν τακτικός πελάτης. Πιο πιθανό ότι ξεχάστηκαν
2) εάν παραλίγο να τον φάνε ακάποτο από εμένα, το θεωρώ σίγουρο ότι τις έχουν πάρει ακάποτα λοιποί συναθλητές, κοινώς το σπορ θέλει πολύ προσοχή για να 'χεις το κεφάλι σου ήσυχο στο τέλος
Φιλαράκι αυτό το έχω δει και εγώ σε Studio κάνα δυο με τρεις φορές, να στήνετε στα τέσσερα και να περιμένει και μια άλλη με τα πόδια ανοιχτά, εγώ να είμαι σε φάση κορόνα η γράμματα και μετά σκέφτηκα τα νιάτα μου και την ομορφιά μου και πάτησα φρένο. Αν και νομίζω ότι το κάνουν και επιτιδες αν κάνεις την κίνηση για να μπεις έτσι μπορεί να σου την πουν η και ακόμη να την κάνουν και από το δωμάτιο και να μείνεις με το λιλι στο χέρι.
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.980
Πόντοι
2.476
Είναι τόσο δελεαστικό εκείνη την ώρα που το κάνει πολύ δύσκολο κάποιες φορές
 

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
62
Like
138
Πόντοι
0
Είναι τόσο δελεαστικό εκείνη την ώρα που το κάνει πολύ δύσκολο κάποιες φορές
Το ξέρω αλλά δεν το τολμάω να το κάνω γιατί ποτέ δεν ξέρεις και η άλλη τι σκατα έχει στο μυαλό της.
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.980
Πόντοι
2.476

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
Μεγάλη ιστορία...
Όταν την γνώρισα, είχε πια σταματήσει το επάγγελμα της ιερόδουλης και εργαζόταν ως καθηγήτρια σε ιδιωτικό σχολείο. Μου αποκάλυψε το παρελθόν της, όταν η σχέση μας πήρε σοβαρή τροπή. Αρχικά σοκαρίστηκα, αλλά ήταν και συνεχίζει να είναι μοναδική γυναίκα. Παντρευτήκαμε και είμαστε μαζί ap;o to 1993.
μπράβο σου που την εμπιστεύτηκες ... και γιατί όχι...

και μπράβο σε αυτήν επίσης που σου αποκύλυψε το παρελθόν της.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Με την Βίκυ έχω πάψει να πηγαίνω προ πολλού (όταν πέρυσι άρχισε να μου ζητάει δωράκι για να εξακολουθήσω να γεμίζω το στόμα της με τα χύσια μου).
Ασχολήθηκα μαζί της εδώ προκειμένου να διαπιστώσω τον πραγματικό λόγο αλλαγής της συμπεριφοράς της απέναντί μου διότι επί 5 ολόκληρα χρόνια με 20 ευρώ ρούφαγε τα χύσια μου κανονικά χωρίς καν να της το ζητάω!
Είχα ασχοληθεί με κάτι μαλάκες :2funny:και σε ξέχασα.
Οκ λοιπόν. Δεν πας στην Βίκυ. Σε ρώτησα επειδή απλά την ανέφερες συχνά και λέω κάτσε να ρωτήσω. Στο θέμα που είπες ότι πήγες με μια μιλφ καλή κτλ (που δεν με απασχολεί ποια είναι φυσικά) μπορείς να με διαφωτίσεις
σε κάτι που σε είχα ρωτήσει; να στο πω πιο αναλυτικά από γύρω στις 600+ πουτάνες στα μπουρδέλα (δεν υποστηρίζω καμία κατηγορία αλλά εκεί πήγαινα-αόριστος) έχεις κάποιον ικανοποιητικό αριθμό επιλογών νέων σε ηλικία
και ικανών σε παροχή;
δηλαδή βρε παιδί μου καμια εικοσαριά δεν θα έπρεπε
να έχεις; σε ρωτάω επειδή λες ότι κανείς καλές επιλογές.
Εγώ ας πούμε ευθέως το λέω ότι ΠΛΕΟΝ κι όοοοοοοοοοοποτε πάω
δεν μπορώ να βρω ούτε μία!!!

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
μα κατ αρχην δεν σ αφυνει ακαποτα καμια.
Κάποιες το δέχονται
και σε όλες τις κατηγορίες Μάλιστα αν πληρώσεις κιόλας, αυξάνεται το νούμερο. :2funny: Είναι γνωστό αυτό εδώ και χρόνια. Συνήθως
σε αφήνουν απλά να ψωλοτριφτείς για να καυλώσεις ώστε να ξεμπερδεύουν πιο γρήγορα. Από κει και πέρα πολλά μπορεί να συμβούν.

:rockon:
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.256
Like
6.999
Πόντοι
1.056
Κάποιες το δέχονται
και σε όλες τις κατηγορίες Μάλιστα αν πληρώσεις κιόλας, αυξάνεται το νούμερο. :2funny: Είναι γνωστό αυτό εδώ και χρόνια. Συνήθως
σε αφήνουν να ψωλοτριφτείς για να καυλώσεις ώστε να ξεμπερδεύουν πιο γρήγορα. Από κει και πέρα πολλά μπορεί να συμβούν.

:rockon:
αυτεσ που το δεχοντε συνηθωσ ειναι πρεζονια που δουλευουν για τη δοση τουσ,απ τισ οποιεσ θα κολυσεισ απ ολλα δεν το συζηταμε.οι κανονηκεσ οι επαγγελματιεσ,με οσεσ εχω παει τουλαχηστον που εχω παει με παρα πολλεσ τα λεφτα που εχω χαλασει σε γαμησιατικα θα ειχα 10 πολυκατοικειεσ,με τιποτα δεν το δεχοντε οσα και να τουσ δοσεισ.
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
8
Like
2.915
Πόντοι
456

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
αυτεσ που το δεχοντε συνηθωσ ειναι πρεζονια που δουλευουν για τη δοση τουσ,απ τισ οποιεσ θα κολυσεισ απ ολλα δεν το συζηταμε.οι κανονηκεσ οι επαγγελματιεσ,με οσεσ εχω παει τουλαχηστον που εχω παει με παρα πολλεσ τα λεφτα που εχω χαλασει σε γαμησιατικα θα ειχα 10 πολυκατοικειεσ,με τιποτα δεν το δεχοντε οσα και να τουσ δοσεισ.
Ένα θα σου πω εγώ κι ας πηγαίνω αραιά γιατί αυτό δεν αλλάζει διαχρονικά. Από όσες κάνουν ακάποτα, αυτές που έχουν καλό κύκλο πελατών οι οποίοι δεν ξερνούν εύκολα τι και πώς, διατηρούν το δήθεν μυστικό :2funny: λίγο περισσότερο από όσες το χουν κάνει βούκινο. Εμένα όπως και σε άλλους που κάνουν τους μαλάκες τώρα, μου έχουν τύχει ακάποτα, κάτι το οποίο σε καμία περίπτωση δεν σημαίνει χημεία. Μάλιστα όπως έχω ξαναγράψει κάπου, μου έχει τύχει η άλλη επειδή αργούσα (πάντα αργώ επίτηδες για να χύνω πιο έντονα) να τον πάρει γκάμπριο :2funny: για να τελειώνουμε. Τέλος δεν σημαίνει ότι πληρώνεις για άκα. Υπάρχουν όσοι πληρώνουν, όσοι το "σπρώχνουν" και όσοι τυχαίνει. Αυτά είναι στάνταρ και τα ξέρουν πολλοί αλλά δεν θέλουν να το πουν η κάνουν τους μαλάκες επειδή τους ξέρουν οι πουτάνες με τι νικ γράφουν. Το ξερνούν οι ίδιοι για να κάνουν το καλό παιδί.

:rockon:
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
175
Like
507
Πόντοι
21
Είχα ασχοληθεί με κάτι μαλάκες :2funny:και σε ξέχασα.
Οκ λοιπόν. Δεν πας στην Βίκυ. Σε ρώτησα επειδή απλά την ανέφερες συχνά και λέω κάτσε να ρωτήσω. Στο θέμα που είπες ότι πήγες με μια μιλφ καλή κτλ (που δεν με απασχολεί ποια είναι φυσικά) μπορείς να με διαφωτίσεις
σε κάτι που σε είχα ρωτήσει; να στο πω πιο αναλυτικά από γύρω στις 600+ πουτάνες στα μπουρδέλα (δεν υποστηρίζω καμία κατηγορία αλλά εκεί πήγαινα-αόριστος) έχεις κάποιον ικανοποιητικό αριθμό επιλογών νέων σε ηλικία
και ικανών σε παροχή;
δηλαδή βρε παιδί μου καμια εικοσαριά δεν θα έπρεπε
να έχεις; σε ρωτάω επειδή λες ότι κανείς καλές επιλογές.
Εγώ ας πούμε ευθέως το λέω ότι ΠΛΕΟΝ κι όοοοοοοοοοοποτε πάω
δεν μπορώ να βρω ούτε μία!!!

:rockon:

Έχεις πολύ φαντασία και σε όσα γράφω συχνά βάζεις και δικά σου!

Πηγαίνω μόνο με ωραίες πουτάνες και μόνο για όσο καιρό είναι καλές μαζί μου. Αυτό πολύ σπάνια κρατάει για χρόνια!

Αυτή την εποχή ψάχνω κι εγώ για μια καλή επιλογή και δεν βρίσκω πουθενά στα μπουρδέλα!
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.256
Like
6.999
Πόντοι
1.056
Ένα θα σου πω εγώ κι ας πηγαίνω αραιά γιατί αυτό δεν αλλάζει διαχρονικά. Από όσες κάνουν ακάποτα, αυτές που έχουν καλό κύκλο πελατών οι οποίοι δεν ξερνούν εύκολα τι και πώς, διατηρούν το δήθεν μυστικό :2funny: λίγο περισσότερο από όσες το χουν κάνει βούκινο. Εμένα όπως και σε άλλους που κάνουν τους μαλάκες τώρα, μου έχουν τύχει ακάποτα, κάτι το οποίο σε καμία περίπτωση δεν σημαίνει χημεία. Μάλιστα όπως έχω ξαναγράψει κάπου, μου έχει τύχει η άλλη επειδή αργούσα (πάντα αργώ επίτηδες για να χύνω πιο έντονα) να τον πάρει γκάμπριο :2funny: για να τελειώνουμε. Τέλος δεν σημαίνει ότι πληρώνεις για άκα. Υπάρχουν όσοι πληρώνουν, όσοι το "σπρώχνουν" και όσοι τυχαίνει. Αυτά είναι στάνταρ και τα ξέρουν πολλοί αλλά δεν θέλουν να το πουν η κάνουν τους μαλάκες επειδή τους ξέρουν οι πουτάνες με τι νικ γράφουν. Το ξερνούν οι ίδιοι για να κάνουν το καλό παιδί.

:rockon:
ε αυτεσ ζητημα να ειναι 2 ολλεσ κι ολλεσ,και συγουρα ειναι απ αυτεσ που σου ειπα.βεβεα κυκλο πελατων εχουν ολλεσ πλεον.το ξερω καλα γιατι και γω με οσεσ πυγαινω τισ ξερω ολλεσ χρονια.κατ αρχην οι περισσοτερεσ με το τηλεφωνο δουλευουν.τουσ εχεισ το τηλεφωνο και οποτε θελεισ να πασ τισ περνεισ τηλεφωνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom